Raffles Milano Istituto Moda e Design

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Škola složená z lidí.

RM Istituto Moda e Design Milano má čísla, která nabízejí vzdělávací kurz nejvyššího profilu: má zkušenosti v oblasti vzdělávání, finanční a organizační sílu, citlivost na požadavky trhu, schopnost vytvářet špičkové nápady na jak svařovat vzdělání a práci, nápady a podnikání, tvořivost a udržitelnost. Ale především má právo lidi, aby to udělali.

Škola, která nyní existuje.

Ten, ve kterém se připravujete na problémy, které dosud nevíte. Ten, ve kterém se budete zkoušet až do extrému a naučíte se hrát na břehu se smyslem pro hranice. Ten, ve kterém mluvíte vaším jazykem, a také jinými 13. Ten, z něhož byste nikdy nechtěli odejít.

RM Milan Institut pro design a design

Nová škola módy a designu v Miláně? Ano, a jmenuje se RM Istituto Moda e Design Milano. Škola s netradičním duchem a metodou. Škola určená pro ty, kteří chtějí hledět budoucnost přímo do očí. A především škola, která kolem sebe shromáždila ohromný tým učitelů, v mnoha případech prominentní jména na mezinárodní scéně stylu a designu.

Na počáteční lince jsou tříletá kursy vývoje produktů, vizuálního designu a módního designu v italštině a angličtině a série mistrů, které se učí od protagonistů.

Síla sítě bez hranic

Raffles Milano posílí mezinárodní síť Raffles Group, založené před více než pětadvaceti lety v Singapuru a nyní prosperující, se 26 školami ve čtrnácti zemích.

Volba zahrnující Milana ve jménu odráží napětí excelence a hluboké afinity s městem, které je dlouho uznáno jako hlavní město kultury projektu ve světě.

Škola, která dává víc

Tréninková metoda společnosti RM Milan je inspirována "renesančním workshopem" a zaměřuje se na efektivitu práce na skutečných projektech reálných klientů.

Učitelé a studenti jsou okamžitě zapojeni do vztahu bez dělících zdí. Dialog, hledání nových cest a důvěru mezi mistry a žáky jsou základem individuální cesty růstu a týmu, který trénuje budoucnost. To znamená, že se připravuje na to, aby žil jako přirozený vývoj současnosti. Studenti provedou měření chuti a snů zítra.

Škola, která je již zaměstnáním

RM je škola, která tam nebyla, ale firmy se již dlouhou dobu žádaly, silné na poli, aby nečinily nic méně než vědění.

Projekty mají cíl, kontext, zásobu zdrojů, bohatství předchozích zkušeností, řadu důvodů, které se mají narodit, a samozřejmě řadu stěn, které mají být rozděleny. To je to, co studenti dýchají s každým krokem.

Svět práce je základem vzdělávacích cest. Během tříletých kurzů se studenti učí tím, že mají maximální vztah mezi teorií a praxí, mezi myšlenkou a prováděním. V magisterském studiu se studenti setkávají s protagonisty trhu ve třídě a mají možnost pracovat vedle nich.

Místa

Milán

Adresa, 1. řádek
Via Felice Casati, 16
20124 Milán, Lombardie, Itálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium