Raffles Milano | Istituto Moda e Design

Úvod

Read the Official Description

Škola tvoří lidé.

Raffles Milan má potenciál nabídnout cestu na trénink s vysokým profilem: má zkušenosti v oblasti vzdělávání, finanční a organizační sílu, citlivost na potřeby trhu, schopnost generovat špičkové nápady, jak svařovat vzdělání a práce, nápady a podnikání, tvořivost a udržitelnost. Ale především správné lidi na to.

Škola je nyní.

Ten, kde se připravují, aby bylo možno čelit výzvám, které jsou stále neznámé. Ten, kde budete vžít do testu v krajním případě a naučit se hrát s strany se smyslem limitů. Ten, kde se mluví váš jazyk a další 13. Ten, ze kterého se nikdy chtít odejít.

tomboly Milan

Nová škola módy a designu v Miláně? Ano, a jeho jméno je Raffles Milan. Škola s duchem a netradičním způsobem. Škola určen pro ty, kteří chtějí vypadat budoucnost přímo do očí. A především, školy, která má kolem sebe shromáždil obrovskou tým pedagogů, v mnoha případech vedoucí jména mezinárodní scéně ve stylu a designu.

Na startovní čáře jsou tříleté kurzy produktového designu, vizuální design a oděvní návrhářství, v italštině a angličtině a řada Master se poučit z protagonistů.

Síla sítě bez hranic

Raffles Milan jde o posílení mezinárodní sítě Raffles Group, která byla založena před více než dvacet pět roků v Singapuru a nyní na vzestupu, s 26 škol ve čtrnácti zemích.

Volba zahrnout do Milána v názvu odráží úsilí o dokonalost a hluboké afinitu s městem dlouho považována za hlavní město kultury projekt na světě.

Škola, která poskytuje více

Školicí metoda Raffles Milano je inspirován to „renesanční dílny“ a ukažte kompas na efektivitu práce na reálných projektech pro reálné klienty.

Učitelé a studenti jsou nyní zapojeni do vztahu bez zdí odloučení. Dialog, hledání nových cest a důvěryhodný učitel / žák jsou základem cestě osobního růstu a tým, který trénuje budoucnost. To znamená, že připravuje se žít jako přirozený vývoj tohoto. Studenty přijmout opatření vkusu a sny o budoucnosti.

Škola, která je již práce

Raffles Milan je škola, která tam nebyl, ale že společnosti byly žádají silnější na poli tvorby ne méně než na tom poznání.

Tyto projekty mají za cíl, kontext, zásobu zdrojů, bohaté předchozí zkušenosti, celá řada důvodů, aby se narodil, a samozřejmě celá řada zdí rozbít. To je to, co studenti dýchat při každém kroku.

Svět práce je základem učení cesty. V tříletých oborů, studenti se učí tím, že dělá s maximální propojení mezi teorií a praxí, mezi nápadem a provedením. V Master studenti setkají v týmu třídě na trhu a mají možnost pracovat vedle nich.

This school offers programs in:
  • Italština

Zobrazit magisterské programy » Vidět Kurzy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Módě Womenswear

Campus forma Denní studium 10 měsíců February 2018 Itálie Milán

Deset mimořádné měsíců. Deset nejlepších učitelů úrovně ve třídě, jeden měsíc. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Kreativita je zažít skrze poznání a rozvoji tradice. Na druhé straně, tradice, filtruje přes současnou citlivostí a využívání nových technologií, změny v nové. Módní systém funguje jako odraz současného a předvídání budoucnosti, ale také jako sen, jako emoce. Vždy je princip emoce motor tvůrčího aktu. [+]

Deset mimořádné měsíců. Deset nejlepších učitelů úrovně ve třídě, jeden měsíc. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Proč? Kreativita je zažít skrze poznání a rozvoji tradice. Na druhé straně, tradice, filtruje přes současnou citlivostí a využívání nových technologií, změny v nové. Módní systém funguje jako odraz současného a předvídání budoucnosti, ale také jako sen, jako emoce. Vždy je princip emoce motor tvůrčího aktu. profesní příležitosti Master je navržen tak, aby dodržovaly pracovní realitu díky možnosti porovnání a vzdělávání v přímém kontaktu s čísly, které hrají ústřední roli ve firmách. Kurz si klade za cíl rozvíjet u studentů sílu myšlenek v prodejnách výrobků síly vytvářející, které jdou nad rámec módní kreativity. Jedná se o pokročilý výcvik, která nás staví do kontaktu se všemi aspekty projektu od myšlenky až po realizaci, od prezentace na komunikaci. Na konci kurzu účastníci jsou připraveni efektivně integrovat do společnosti. kdo je Mistr je zaměřena na absolventy v oborech designu, mladých designérů, módních návrhářů a projektantů, a obecně všem, kteří si chtějí prohloubit dosavadní poznatky, které se zabývají odborníci, kteří pracují v terénu a poskytovat své zkušenosti, jejich citlivost a jejich vize. program Studenti pracují na nastavení a proces odběru. Koncepce vynálezu se tvar procházející dvěma základními prvky: tkaniny, s jeho nekonečné řešení a možnosti experimentování a model, objem výraz aplikované na věci. Kolekce je upraven použitím způsobu stylu, s cílem zvýšit dopad a aby se poselství jasné a pronikavý. Výklad je koncipován jako přehlídka s přihlédnutím... [-]

Magisterský Titul V Oboru Designu Výrobků

Campus forma Denní studium 10 měsíců September 2018 Itálie Milán

Deset mimořádné měsíců. Deset mezinárodní designéři ve třídě, jeden měsíčně, s jejich klíčových postav. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Vzhledem k tomu, design projektů, které se zdají mít všechny pověření, není test na trhu jít? Tam je recept na úspěch? Odpověď zní: neexistují žádné recepty. Existuje talent, energie, závažnost projektu. Tam je pochopení složitosti světa a schopnost modelovat se na něj. Tam houževnatost, analýza a učení. [+]

Deset mimořádné měsíců. Deset mezinárodní designéři ve třídě, jeden měsíčně, s jejich klíčových postav. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Proč? Vzhledem k tomu, design projektů, které se zdají mít všechny pověření, není test na trhu jít? Tam je recept na úspěch? Odpověď zní: neexistují žádné recepty. Existuje talent, energie, závažnost projektu. Tam je pochopení složitosti světa a schopnost modelovat se na něj. Tam houževnatost, analýza a učení. profesní příležitosti Master je určen pro přenos studentům „metodické prvky“ nástroje a dovednosti, které je staví do pozice efektivně navrhovat produkty v nejrůznějších průmyslových odvětvích. kdo je Mistr je zaměřena na absolventy v oblasti designu a architektury, jakož i mladých designérů, architektů a odborníků zvědavých a touží otevřít nové estetické obzory. Budou budoucí hvězdy tvůrčího plánování. Budou psát program pro návrh zítra, v podnicích, v architektuře a designu, výzkumných skupin, ve velkých globálních organizací, a to i v kontextech a profesních oblastech, které stále nemůže představit. program Studenti mají možnost experimentovat s různými přístupy k designu jako funkce různých typů partnerů. Design výzkumu je velmi aktivní a ve prospěch formální nebo neobvyklých konstrukčních řešení. V realizační dokumentace, projektant stává obchodní muž, který je schopen nabídnout komplexní řešení v konsolidovaném výroby, ale také schopni vyjít z hlediska osobnosti. Konstrukce prasknutí nakonec ponechává větší prostor pro čistou kreativitu, za předpokladu, že je základ pro dobrý výzkum a dobré provedení. témata Know-how materiálů a výrobních procesů. koncepční vývoj nových materiálů a povrchů. Vývoj nové estetiky... [-]

Magisterský Titul V Oboru Módního Pánského Oblečení

Campus forma Denní studium 10 měsíců February 2018 Itálie Milán

Deset mimořádné měsíců. Deset nejlepších učitelů úrovně ve třídě, jeden měsíc. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Móda je vzdělávání v kráse, schopnost vyjádřit myšlenky a emoce, nejpřímější projev současná. Barvy, tvary a materiály v dokonalé harmonii. Je to nejživější umělecké formy, které se životy lidí v reálném životě. Stejně jako ve velké hře je staging je rozhodující ve hře svádění, ale strana nemůže stát za celek. Aby bylo možné získat zpět stále zdůraznil spotřebitele a zřejmě zmatený, je třeba se vrátit k látce prostřednictvím hloubkového technickým vzděláním. [+]

Deset mimořádné měsíců. Deset nejlepších učitelů úrovně ve třídě, jeden měsíc. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Proč? Móda je vzdělávání v kráse, schopnost vyjádřit myšlenky a emoce, nejpřímější projev současná. Barvy, tvary a materiály v dokonalé harmonii. Je to nejživější umělecké formy, které se životy lidí v reálném životě. Stejně jako ve velké hře je staging je rozhodující ve hře svádění, ale strana nemůže stát za celek. Aby bylo možné získat zpět stále zdůraznil spotřebitele a zřejmě zmatený, je třeba se vrátit k látce prostřednictvím hloubkového technickým vzděláním. profesní příležitosti Master je určen pro zvětšení jedinečnost tvůrčího génia jednotlivých studentů, ale také klade za cíl vyškolit vysoce kvalifikované odborníky, dynamický, snadno se vejde do pracovního světa. Po 10 měsících studia, milost in-hluboké znalosti celého pracovního procesu, studenti najdou uplatnění ve stylu kanceláře Muž z italské a mezinárodní módní společnosti. kdo je Mistr je zaměřena na absolventy v oblasti designu, absolventi akademií kostýmu a módy, ale také mladých návrhářů touží postavit se světu práce profesionálů otevřít se novým formám experimentování a nových estetických horizontech. Cílem je vyškolit budoucí hvězdy módního světa se samostatnou tvůrčí vize a jedinečný, a zároveň silnou schopnost pronikat do složitosti velmi volatilní trh. program Během Master, studenti získají ucelený pohled na módní průmysl, pracují bok po boku s profesionály, kteří vedou luxusního trhu dnes. Analyzujeme zakázkové makro trendy a podnikání, to je nazýváno aplikován na módní estetický, vytvoří panel, budete pracovat v cílené vyhledávání vedené odborníky... [-]

Magisterský Titul V Oboru Vizuální Design

Campus forma Denní studium 10 měsíců September 2018 Itálie Milán

Deset mimořádné měsíců. Deset velkých třídních studie, jeden měsíčně, jejich klíčových postav. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. V případě, že svět je geografie spojené nádoby, jaké nástroje je třeba se ujistit, že zprávy nejsou ztraceny na silnici? Vizuální design je disciplína těch, kteří navrhovat velké toky informací a obsahu. Každý znak, následuje reakce. Na každém kroku, v návaznosti na výměnu. Důležité je být konstruktivní, spravedlivé a zajímavé. [+]

Deset mimořádné měsíců. Deset velkých třídních studie, jeden měsíčně, jejich klíčových postav. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Proč? V případě, že svět je geografie spojené nádoby, jaké nástroje je třeba se ujistit, že zprávy nejsou ztraceny na silnici? Vizuální design je disciplína těch, kteří navrhovat velké toky informací a obsahu. Každý znak, následuje reakce. Na každém kroku, v návaznosti na výměnu. Důležité je být konstruktivní, spravedlivé a zajímavé. profesní příležitosti Vizuální návrháři se používají v oblastech, v nichž se společnosti se vztahují k určitému publiku, jak úvodníku, produktů společnosti, startech. A samozřejmě odvětví designu a komunikace, externí, nebo v galaxii studií a místních agentur a mezinárodního grafického designu, branding, reklama, digitální a služby designu. Z rozhraní ATM na televizních témat, od balení sušenek pro urychlení pokut, z novin, které čteme v událostech, ve kterých se účastní, aby ponožky, které nosíme, svět je velký můj projekt příležitosti. kdo je Kurz je zaměřen na designéry, kteří mají bakalářský titul diplom a / nebo odborné zkušenosti v otázkách týkajících se grafiky, image, komunikace, produkt a publikování, a obecně ke všem těm, kteří si myslí, že komunikace je životaschopná volba povolání a silný nástroj pro self-vývoj. To je hlavní pro ty, kteří si myslí, že detaily dělají rozdíl, a jsou přesvědčeni, že komunikace a zkušenosti definujete emocionální úrovni, tvůrčí a umělecké, stejně jako na strategické úrovni. program Dělá a myslí společně: studenti rozvíjet - plánování - schopnost složení, designu a použití typografie a... [-]

Magisterský Titul V Oboru Vizuálního Merchandisingu

Campus forma Denní studium 10 měsíců February 2018 Itálie Milán

Deset mimořádné měsíců. Deset nejlepších učitelů úrovně ve třídě, jeden měsíc. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Vášeň je palivo, které musíme dělat dobře, čelí lehce nejvíce složité situace a nedostatek času. Kreativita je quell'antenna, který nám umožňuje dostat se na chvíli před ostatními, zachycovat trendy a vývoj chuti. Vášeň a tvořivost vyplývají ze zdrojů stylu a vizuální design. Bez nich, vše se stává mnohem těžší, stejně jako očekávání. [+]

Deset mimořádné měsíců. Deset nejlepších učitelů úrovně ve třídě, jeden měsíc. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Proč? Vášeň je palivo, které musíme dělat dobře, čelí lehce nejvíce složité situace a nedostatek času. Kreativita je quell'antenna, který nám umožňuje dostat se na chvíli před ostatními, zachycovat trendy a vývoj chuti. Vášeň a tvořivost vyplývají ze zdrojů stylu a vizuální design. Bez nich, vše se stává mnohem těžší, stejně jako očekávání. profesní příležitosti Náročné konkurenci se svými vlastními nápady. Vytvořte si vlastní značku. Sázení na sebe a začít své vlastní podnikání. Vzdát obavy. Mít vizi o všech funkčních odděleních firmy a stát se vedoucí naslouchal a schopný. Na základně Mistra je touha vytvořit aktéry zítřejšího trhu, se schopností porozumět, dělat a rozhodovat. Souběžně s tím Mistr tvoří mnoho odborníků z módního průmyslu, luxus a designu, z nichž italské a mezinárodní společnosti jsou neustále hledá. kdo je Master je otevřen všem, kteří mohou definovat vizionářské lidi, otevřený novým a jazykem emocí v různých oblastech intervence v oblasti image a módy, a kteří mají zájem o kreativní profesionální kariéry. Konkrétně vítáme studenty, kteří vyvinuli zvláštní citlivost na materiály a jejich použití v vizuálních projektů. Poznámka kvalifikace jsou profesní zkušenosti v oblasti výstavní design, tribuny, Visual merchandising, svatební a módního průmyslu. program Studenti jsou vedeni profesionály, kteří poskytují teoretické základy a praktické know-how řešit typické situace vizuální merchandising a propagaci výrobku. Srovnání s profesionály, architekty, projektanty, řemeslníky a svatební specialista, které vznikají s klíčovou... [-]

Magisterský Titul V Reklamě

Campus forma Denní studium 10 měsíců September 2018 Itálie Milán

Deset mimořádné měsíců. Deset nejvyšší úrovně agentury ve třídě, jeden měsíčně, s jejich klíčových postav. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Monolit se hroutí. Reklama hledá nové způsoby, jak oslovit lidi, kteří jsou cílenější a připravený než v minulosti. Kdysi tam bylo hodně peněz a málo zdrojů. Dnes je přesně opačný, a pevný blok pravidly a metodami minulosti muset rychle přejít na inzerát, který umožňuje tekutinu, aby se vešly ve všech frontách zpřístupněné technologií. [+]

Deset mimořádné měsíců. Deset nejvyšší úrovně agentury ve třídě, jeden měsíčně, s jejich klíčových postav. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Proč? Monolit se hroutí. Reklama hledá nové způsoby, jak oslovit lidi, kteří jsou cílenější a připravený než v minulosti. Kdysi tam bylo hodně peněz a málo zdrojů. Dnes je přesně opačný, a pevný blok pravidly a metodami minulosti muset rychle přejít na inzerát, který umožňuje tekutinu, aby se vešly ve všech frontách zpřístupněné technologií. profesní příležitosti Nechceme vyrábět umělce teoretických drah postavených na jiném místě a jiní, ale aktivní tlumočníky, efektivní, odpovědné, kteří jsou schopni vzít na všech fázích vývoje myšlenky, z krátký na jeviště vydávání a získávání zpětné vazby. Na konci kurzu studenti pracují ve velkých mezinárodních a národních skupin, servisních společností, konzultačních firem, a také nevládní organizace a výzkumné ústavy. Jak tedy mohou přijmout výzvu a začít své vlastní podnikání. kdo je Kurz je určen pro studenty s bakalářský titul a / nebo odborných zkušeností v otázkách týkajících se obrazu designu, aby reklamy, komunikace a marketingu, a obecně pro všechny ty, kteří si myslí, že komunikace je platná volba povolání a silný nástroj pro self-vývoj. Účastníci jsou kopie spisovatel, umělecký ředitel a účet pro budoucí agentury, ale také budoucí komunikace manažerů ve firmách. program Pokud chcete, aby se stal hrdinou, učí z protagonistů. Studenti mají možnost získat komplexní pohled na novou značku stavebních systémů, pracuje bok po boku s odborníky, které řídí trh dnes. Mezi techniky komunikace... [-]

MA Ve Fotografii

Campus forma Denní studium 10 měsíců September 2018 Itálie Milán

Deset mimořádné měsíců. Deset odborníků mezinárodního fotografování ve třídě, jeden měsíčně, s jejich klíčových postav. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Snímkování prostředek navrhuje world model, užitečné a zajímavé, mluví skutečnost pomáhá nám to líbí. Fotograf již není práce pro řemeslníky. Digitální technologie ho vede k „setřást“ technický posedlost ve prospěch stále svázané logiku, aby mohli vidět, vědět, jak interpretovat a být schopen říct. [+]

Deset mimořádné měsíců. Deset odborníků mezinárodního fotografování ve třídě, jeden měsíčně, s jejich klíčových postav. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Proč? Snímkování prostředek navrhuje world model, užitečné a zajímavé, mluví skutečnost pomáhá nám to líbí. Fotograf již není práce pro řemeslníky. Digitální technologie ho vede k „setřást“ technický posedlost ve prospěch stále svázané logiku, aby mohli vidět, vědět, jak interpretovat a být schopen říct. profesní příležitosti Fotograf musí být aktivním hráčem, efektivní a vědomé současného světa. A tak lekce jsou založeny na trvalé aktualizace logiku. Dovednost, zkušenost a schopnost rozbít vzory učitelů podílí zajistit vysokou školení profilu. Na jehož konci studenti mají možnost najít odborné pozice ve světě vizuální produkce a to jak na národní i mezinárodní úrovni v různých oblastech komunikace a image, z klidu a pohybu na vyprávění, z reklamy na firemním prostředí. kdo je Master je otevřená pro všechny lidi, kteří chtějí poznat a prozkoumat témat současné fotografie, soustružení vášeň do profese. Je určen zejména pro ty, kteří se chtějí vydat na cestu (re) definice a (re) odborné umístění v kroku s souvislostech dnes. Kdo jsou fotografové zítřka (i dnes)? Lidé, kteří mají schopnosti, kritické dovednosti a nástroje k řešení komplexu, aniž by obrovské scéně současné produkce, a začít podnikat na vlastní pěst, trvalý a úspěšný. program Pracuje bok po boku s odborníky, které řídí trh dnes, studenti získají ucelený pohled na nové způsoby, jak navrhnout identitu, reportáže, reklamních kampaní a firemní komunikace. Mistr se zaměřuje... [-]

Contact
Adresa destinace
Via Felice Casati, 16
Milan, 20124 IT
Social Media