Raffles Milano | Istituto Moda e Design

Úvod

Read the Official Description

Škola tvoří lidé.

Raffles Milan má potenciál nabídnout cestu na trénink s vysokým profilem: má zkušenosti v oblasti vzdělávání, finanční a organizační sílu, citlivost na potřeby trhu, schopnost generovat špičkové nápady, jak svařovat vzdělání a práce, nápady a podnikání, tvořivost a udržitelnost. Ale především správné lidi na to.

Škola je nyní.

Ten, kde se připravují, aby bylo možno čelit výzvám, které jsou stále neznámé. Ten, kde budete vžít do testu v krajním případě a naučit se hrát s strany se smyslem limitů. Ten, kde se mluví váš jazyk a další 13. Ten, ze kterého se nikdy chtít odejít.

tomboly Milan

Nová škola módy a designu v Miláně? Ano, a jeho jméno je Raffles Milan. Škola s duchem a netradičním způsobem. Škola určen pro ty, kteří chtějí vypadat budoucnost přímo do očí. A především, školy, která má kolem sebe shromáždil obrovskou tým pedagogů, v mnoha případech vedoucí jména mezinárodní scéně ve stylu a designu.

Na startovní čáře jsou tříleté kurzy produktového designu, vizuální design a oděvní návrhářství, v italštině a angličtině a řada Master se poučit z protagonistů.

Síla sítě bez hranic

Raffles Milan jde o posílení mezinárodní sítě Raffles Group, která byla založena před více než dvacet pět roků v Singapuru a nyní na vzestupu, s 26 škol ve čtrnácti zemích.

Volba zahrnout do Milána v názvu odráží úsilí o dokonalost a hluboké afinitu s městem dlouho považována za hlavní město kultury projekt na světě.

Škola, která poskytuje více

Školicí metoda Raffles Milano je inspirován to „renesanční dílny“ a ukažte kompas na efektivitu práce na reálných projektech pro reálné klienty.

Učitelé a studenti jsou nyní zapojeni do vztahu bez zdí odloučení. Dialog, hledání nových cest a důvěryhodný učitel / žák jsou základem cestě osobního růstu a tým, který trénuje budoucnost. To znamená, že připravuje se žít jako přirozený vývoj tohoto. Studenty přijmout opatření vkusu a sny o budoucnosti.

Škola, která je již práce

Raffles Milan je škola, která tam nebyl, ale že společnosti byly žádají silnější na poli tvorby ne méně než na tom poznání.

Tyto projekty mají za cíl, kontext, zásobu zdrojů, bohaté předchozí zkušenosti, celá řada důvodů, aby se narodil, a samozřejmě celá řada zdí rozbít. To je to, co studenti dýchat při každém kroku.

Svět práce je základem učení cesty. V tříletých oborů, studenti se učí tím, že dělá s maximální propojení mezi teorií a praxí, mezi nápadem a provedením. V Master studenti setkají v týmu třídě na trhu a mají možnost pracovat vedle nich.

This school offers programs in:
  • Italština

Zobrazit magisterské programy » Vidět Kurzy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Módě Womenswear

Campus forma Denní studium 10 měsíců February 2019 Itálie Milan

Deset mimořádné měsíců. Deset nejlepších učitelů úrovně ve třídě, jeden měsíc. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Kreativita je zažít skrze poznání a rozvoji tradice. Na druhé straně, tradice, filtruje přes současnou citlivostí a využívání nových technologií, změny v nové. Módní systém funguje jako odraz současného a předvídání budoucnosti, ale také jako sen, jako emoce. Vždy je princip emoce motor tvůrčího aktu. [+]

Deset mimořádné měsíců. Deset nejlepších učitelů úrovně ve třídě, jeden měsíc. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Proč?

Kreativita je zažít skrze poznání a rozvoji tradice. Na druhé straně, tradice, filtruje přes současnou citlivostí a využívání nových technologií, změny v nové. Módní systém funguje jako odraz současného a předvídání budoucnosti, ale také jako sen, jako emoce. Vždy je princip emoce motor tvůrčího aktu.

profesní příležitosti

Master je navržen tak, aby dodržovaly pracovní realitu díky možnosti porovnání a vzdělávání v přímém kontaktu s čísly, které hrají ústřední roli ve firmách. Kurz si klade za cíl rozvíjet u studentů sílu myšlenek v prodejnách výrobků síly vytvářející, které jdou nad rámec módní kreativity. Jedná se o pokročilý výcvik, která nás staví do kontaktu se všemi aspekty projektu od myšlenky až po realizaci, od prezentace na komunikaci. Na konci kurzu účastníci jsou připraveni efektivně integrovat do společnosti.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Designu Výrobků

Campus forma Denní studium 10 měsíců September 2018 Itálie Milan

Deset mimořádné měsíců. Deset mezinárodní designéři ve třídě, jeden měsíčně, s jejich klíčových postav. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Vzhledem k tomu, design projektů, které se zdají mít všechny pověření, není test na trhu jít? Tam je recept na úspěch? Odpověď zní: neexistují žádné recepty. Existuje talent, energie, závažnost projektu. Tam je pochopení složitosti světa a schopnost modelovat se na něj. Tam houževnatost, analýza a učení. [+]

Deset mimořádné měsíců. Deset mezinárodní designéři ve třídě, jeden měsíčně, s jejich klíčových postav. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Proč?

Vzhledem k tomu, design projektů, které se zdají mít všechny pověření, není test na trhu jít? Tam je recept na úspěch? Odpověď zní: neexistují žádné recepty. Existuje talent, energie, závažnost projektu. Tam je pochopení složitosti světa a schopnost modelovat se na něj. Tam houževnatost, analýza a učení.

profesní příležitosti

Master je určen pro přenos studentům „metodické prvky“ nástroje a dovednosti, které je staví do pozice efektivně navrhovat produkty v nejrůznějších průmyslových odvětvích.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Módního Pánského Oblečení

Campus forma Denní studium 10 měsíců February 2019 Itálie Milan

Deset mimořádné měsíců. Deset nejlepších učitelů úrovně ve třídě, jeden měsíc. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Móda je vzdělávání v kráse, schopnost vyjádřit myšlenky a emoce, nejpřímější projev současná. Barvy, tvary a materiály v dokonalé harmonii. Je to nejživější umělecké formy, které se životy lidí v reálném životě. Stejně jako ve velké hře je staging je rozhodující ve hře svádění, ale strana nemůže stát za celek. Aby bylo možné získat zpět stále zdůraznil spotřebitele a zřejmě zmatený, je třeba se vrátit k látce prostřednictvím hloubkového technickým vzděláním. [+]

Deset mimořádné měsíců. Deset nejlepších učitelů úrovně ve třídě, jeden měsíc. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Proč?

Móda je vzdělávání v kráse, schopnost vyjádřit myšlenky a emoce, nejpřímější projev současná. Barvy, tvary a materiály v dokonalé harmonii. Je to nejživější umělecké formy, které se životy lidí v reálném životě. Stejně jako ve velké hře je staging je rozhodující ve hře svádění, ale strana nemůže stát za celek. Aby bylo možné získat zpět stále zdůraznil spotřebitele a zřejmě zmatený, je třeba se vrátit k látce prostřednictvím hloubkového technickým vzděláním.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Vizuální Design

Campus forma Denní studium 10 měsíců September 2018 Itálie Milan

Deset mimořádné měsíců. Deset velkých třídních studie, jeden měsíčně, jejich klíčových postav. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. V případě, že svět je geografie spojené nádoby, jaké nástroje je třeba se ujistit, že zprávy nejsou ztraceny na silnici? Vizuální design je disciplína těch, kteří navrhovat velké toky informací a obsahu. Každý znak, následuje reakce. Na každém kroku, v návaznosti na výměnu. Důležité je být konstruktivní, spravedlivé a zajímavé. [+]

Deset mimořádné měsíců. Deset velkých třídních studie, jeden měsíčně, jejich klíčových postav. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Proč?

V případě, že svět je geografie spojené nádoby, jaké nástroje je třeba se ujistit, že zprávy nejsou ztraceny na silnici? Vizuální design je disciplína těch, kteří navrhovat velké toky informací a obsahu. Každý znak, následuje reakce. Na každém kroku, v návaznosti na výměnu. Důležité je být konstruktivní, spravedlivé a zajímavé.

profesní příležitosti

Vizuální návrháři se používají v oblastech, v nichž se společnosti se vztahují k určitému publiku, jak úvodníku, produktů společnosti, startech. A samozřejmě odvětví designu a komunikace, externí, nebo v galaxii studií a místních agentur a mezinárodního grafického designu, branding, reklama, digitální a služby designu. Z rozhraní ATM na televizních témat, od balení sušenek pro urychlení pokut, z novin, které čteme v událostech, ve kterých se účastní, aby ponožky, které nosíme, svět je velký můj projekt příležitosti.... [-]


Magisterský Titul V Reklamě

Campus forma Denní studium 10 měsíců September 2018 Itálie Milan

Deset mimořádné měsíců. Deset nejvyšší úrovně agentury ve třídě, jeden měsíčně, s jejich klíčových postav. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Monolit se hroutí. Reklama hledá nové způsoby, jak oslovit lidi, kteří jsou cílenější a připravený než v minulosti. Kdysi tam bylo hodně peněz a málo zdrojů. Dnes je přesně opačný, a pevný blok pravidly a metodami minulosti muset rychle přejít na inzerát, který umožňuje tekutinu, aby se vešly ve všech frontách zpřístupněné technologií. [+]

Deset mimořádné měsíců. Deset nejvyšší úrovně agentury ve třídě, jeden měsíčně, s jejich klíčových postav. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Proč?

Monolit se hroutí. Reklama hledá nové způsoby, jak oslovit lidi, kteří jsou cílenější a připravený než v minulosti. Kdysi tam bylo hodně peněz a málo zdrojů. Dnes je přesně opačný, a pevný blok pravidly a metodami minulosti muset rychle přejít na inzerát, který umožňuje tekutinu, aby se vešly ve všech frontách zpřístupněné technologií.

profesní příležitosti

Nechceme vyrábět umělce teoretických drah postavených na jiném místě a jiní, ale aktivní tlumočníky, efektivní, odpovědné, kteří jsou schopni vzít na všech fázích vývoje myšlenky, z krátký na jeviště vydávání a získávání zpětné vazby. Na konci kurzu studenti pracují ve velkých mezinárodních a národních skupin, servisních společností, konzultačních firem, a také nevládní organizace a výzkumné ústavy. Jak tedy mohou přijmout výzvu a začít své vlastní podnikání.... [-]


MA Ve Fotografii

Campus forma Denní studium 10 měsíců September 2018 Itálie Milan

Deset mimořádné měsíců. Deset odborníků mezinárodního fotografování ve třídě, jeden měsíčně, s jejich klíčových postav. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Snímkování prostředek navrhuje world model, užitečné a zajímavé, mluví skutečnost pomáhá nám to líbí. Fotograf již není práce pro řemeslníky. Digitální technologie ho vede k „setřást“ technický posedlost ve prospěch stále svázané logiku, aby mohli vidět, vědět, jak interpretovat a být schopen říct. [+]

Deset mimořádné měsíců. Deset odborníků mezinárodního fotografování ve třídě, jeden měsíčně, s jejich klíčových postav. Deset unikátních příležitostí učit se přímo z protagonistů. Master Raffles Milan. Konečně někdo o tom přemýšlel. Proč?

Snímkování prostředek navrhuje world model, užitečné a zajímavé, mluví skutečnost pomáhá nám to líbí. Fotograf již není práce pro řemeslníky. Digitální technologie ho vede k „setřást“ technický posedlost ve prospěch stále svázané logiku, aby mohli vidět, vědět, jak interpretovat a být schopen říct.

profesní příležitosti

Fotograf musí být aktivním hráčem, efektivní a vědomé současného světa. A tak lekce jsou založeny na trvalé aktualizace logiku. Dovednost, zkušenost a schopnost rozbít vzory učitelů podílí zajistit vysokou školení profilu. Na jehož konci studenti mají možnost najít odborné pozice ve světě vizuální produkce a to jak na národní i mezinárodní úrovni v různých oblastech komunikace a image, z klidu a pohybu na vyprávění, z reklamy na firemním prostředí.... [-]


Contact
Adresa destinace
Via Felice Casati, 16
Milan, Lombardy, 20124 IT
Social Media