Quasar Design University in Rome

Úvod

Read the Official Description

Quasar University design

O nás

Quasar design University se narodil v Římě v roce 1987, a to díky skupině profesionálů a vysokoškolských učitelů, protože struktura výzkum a vzdělávání zaměřené na studium a plánování životního prostředí, výrobků a nových forem komunikace.

design University

Dnes, s více než dvacet pět let zkušeností, Quasar design University pokračuje na své poslání jako zcela samofinancování a nezávislého soukromého zařízení. To volí svého profesorského sboru z renomovaných profesionálů a odborníků. Je to původní autor výukových programů, které uplatňuje ve vzdělávání, které jsou neustále aktualizovány, aby efektivně reagovat na měnící se svět práce. To má školený personál pro vedení a řízení práce svých studentů.

Dokonalost

To má svůj základ v centru Říma, který přichází s efektivní a up-to-date zařízení, která vítá studenty z celého světa. Touha vždy udržet vysokou kvalitu školení povzbudilo koncentraci jejích aktivit v jediném centru pro výuku a rozvoj, který integruje kulturu designu v jeho různých projevů.

Kulturní a výzkumné činnosti

Vedle jejích hlavních vzdělávacích aktivit, Quasar design univerzita seřadí probíhající práce kulturního výzkumu a propagace zaměřená na zvyšování informovanosti veřejnosti o multidisciplinárních témat. Podpora italské kultury a "Made in Italy" v zahraničí, účast na národních i mezinárodních designérských soutěží, pořádání výstav, konferencí a workshopů a publikování; více než tři sta akcí měli Quasar design University, jejichž protagonisty od roku 1987, a přispěly k šíření znalostí a povědomí o tématech reálného a virtuálního prostředí. Pouze jako příklad můžeme připomenout publikací na městském prostoru Alberate romské a Lessico Cittadino; předběžné projekty pro ekologicky udržitelné bydlení vytvořené v plném měřítku prototypy La Casa New Age a La Casa armonica, celou cestu až do QOS - Quasar vesmíru multidisciplinární cyklus přednášek, pravidelné schůzky, která je otevřena pro veřejnost, ale také nedílnou součástí výcvikového kurzu, který vidí jako jeho protagonisty významných umělců a vizionář průzkumníci, co leží za současný. Profesionálové, umělci a subjekty z odvětví jsou vyzvány, aby přispěly ke vzdělávání žáků, a to jak prostřednictvím příspěvků ve třídě a účastnit se studenty a učiteli ve návštěv nebo důležitých událostí.

operační pole

V makro-koule "designu a vizuální komunikaci", výzkumu a vzdělávání zaměřit na tyto oblasti: interiérového a zahradního designu; restrukturalizace a rekonstrukce budov; Produkt, nábytek a výstavní konstrukce; reklama, vydavatelství a multimediální grafiky; digitální fotografie a videomaking; web & interakce konstrukce; 3D počítačová grafika, vizuální efekty a animace; jachta designu.

Typy kurzů

Výcvik se provádí v programech s různou intenzitou a dobou trvání:

Bakalárske (3 roky) Odborná způsobilost (15 měsíců) Akademický Master (12 měsíců) Otevřená (různou dobou trvání)

kvalifikace vydal

Quasar design University působí již více než dvacet let jako úředně schváleným zařízením pro odbornou přípravu. Kvalifikace a specializace udělované na konci tříletého a odborných školení jsou právně platné pro účely zaměstnání. Kromě toho, kurzy umožňují získání univerzitních kreditů (ECTS) v souladu s předpisy vzdělávací hostitelských institucí v Itálii, tak v zahraničí.

Certifikace

Bakalářského studijního Kursy akademického titulu uvolnit Akademický Diplomy level I. profesních kvalifikačních kurzů uvolnit odbornou kvalifikaci certifikát v Evropě.

Akademický Masters vydání vysokoškolského diplomu úrovně I.

Sponzoři

Řád plánování krajiny architektů a ochránců Řím a jeho provincie The Order of Architects of Rome a jeho provincie, kromě kulturních aktivit, sponzoruje všechny Masters: vysoce specializované školení běžet Quasar designu Univerzity předními odborníky v různých oblastech. Chaos Group Doporučená pravém dolním rohu, tvůrce V-Ray, známý vizualizační software, doporučujeme Quasar design University jako školící centrum excelence.

vedení

Quasar designu University 's způsob vedení má za cíl, jak to ukázal výchovu k výběru nejvhodnějšího školení pro rozvoj jejich individuálních schopností. Toho je dosaženo prostřednictvím personalizované setkání, během níž je největší pozornost věnována postojům kandidátů. Kvasar Orienta dny -, které probíhají v průběhu celého roku - zahrnovat účastníky při stimulaci tvůrčí dílny a nabízí podrobný obraz dostupných výcvikových kurzů. S školského projektu Quasar designu Univerzity má přítomnost ve středních školách s vyhrazenými poradenských dnech. Prostřednictvím své účasti v mezinárodních poradenských výstavách, každý má možnost se dozvěděla o kvalitě přípravy na Quasar designu University.

Zjednodušený

Každý rok zajímavé úlevy jsou vyhrazeny pro ty, kteří se rozhodnou kurzy, které Quasar design univerzita hodlá podporovat, zvažovat je být zvláštní význam pro budoucí vývoj na trhu práce, nebo proto, že představují slibné profesní výklenky v oblasti nových médií, rychle se roste, ale ještě ne široce známý mezi širokou veřejnost. Díky dohodám s veřejnými i soukromými subjekty, a společnostmi, mohou studenti Quasar designu Univerzity využít speciálních úlev.

postgraduální kariéry

Již Velký počet absolventů Quasar designu Univerzity, s nimiž je udržována kontakt představuje síť, a to nejen na národní úrovni, ale v mnoha zemích světa. Řada bývalých studentů dosáhli významných úspěchů, které potvrzuje platnost metody Quasar. Institut často vítá zpět podělit se o své zkušenosti se svými mladšími kolegy, kteří jsou stále trénují, ukazuje jim jejich práci a poskytují zajímavé případové studie.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Italština

Zobrazit magisterské programy » Vidět Kurzy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Designu Jachty

Campus forma Denní studium Kombinované January 2018 Itálie Řím

Master poskytne studentům: Kompetence v 3DRhino a 3D Orca softwaru a reltive Plug-ins (3D Studio Max, RealFlow, V-Ray a Phoenix) Dobrá znalost interiérů a exteriérů designu a styling obecném pojetí strukturální problémy a stavebních materiálů a zpracovat Základy Hydrodinamics a hydrostatický. [+]

Mistr v Yacht design Master poskytne studentům: Kompetence v 3DRhino a 3D Orca softwaru a reltive Plug-ins (3D Studio Max, RealFlow, V-Ray a Phoenix) Dobrá znalost interiérů a exteriérů designu a styling obecném pojetí strukturální problémy a stavebních materiálů a zpracovat Základy Hydrodinamics a hydrostatický. Vzdělávací cíle Konstrukce jachty zcela vyvinuté studenty je hlavním cílem a uniquess našeho mistra. Předměty Provedení: typolgies motorových a plachetnic, výrobních jachty, zakázkové jachty Hydrodinamics: základní pojmy 3D Computer Aided Design (CAD): 3D software Rhino, V-Ray, 3D Studio Max, Real Flow a Phoenix software 3D konstrukce trupu a Kapotáž: 3D Orca námořní achitecture software, neporušené hydrostatické a stabilita základní pojmy s využitím 3D Orca Umístění Kurz Kurz "Master in design jachty - EN" se bude konat v Římě Quasar designu University. Via Crescenzio 17 A Roma (RM) - 00193 [-]

Magistr V Návrhu Výrobku

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 1 rok March 2018 Itálie Řím + 1 více

Prostřednictvím lekcí a workshopů budou studenti vedou od začátku pojetí k prototypu, vývoj designu modelů v různých digitálních reprezentací, rozbor využívání NURBS a Mesh modelovacího softwaru. Při práci budou zabývat metodami a technikami Rapid Prototyping. Závěrečný workshop, prostřednictvím realizace různých designových témat, umožní nastavit proces navrhování průmyslového vzoru, nezávislého designu a interaktivního designu. [+]

mistr v návrhu výrobku Prostřednictvím lekcí a workshopů budou studenti vedou od začátku pojetí k prototypu, vývoj designu modelů v různých digitálních reprezentací, rozbor využívání NURBS a Mesh modelovacího softwaru. Při práci budou zabývat metodami a technikami Rapid Prototyping. Závěrečný workshop, prostřednictvím realizace různých designových témat, umožní nastavit proces navrhování průmyslového vzoru, nezávislého designu a interaktivního designu. Hlavní oblasti, že obsah jednotlivých modulů patří, jsou tato: Marketing; Zastoupení / Modeling / Rapid prototyping; Technologie materiálů pro účely designu; Dílny. Kdo je zaměřena na Mistr je zaměřena na absolventy a téměř absolventů prvního a druhého stupně v každé disciplíně, pro odborníky nebo milovníky větve s návrhem znalostí a základních dovedností v CAD modelování se zájmem o vedení při 360 ° od produktového designu. Je požadována základní znalost anglického jazyka. vzdělávací cíle Cílem mistrů je, aby se studenti seznámili s projekční praxi jsou popsány v úvodu, a to prostřednictvím čelních lekcí a pracovních postupů vázaných na vývoji dalších designových motivů. udělena certifikace Po absolvování závěrečné zkoušky, mistr certifikát QDU je vydán. Mistr sponzorované Consiglio Nazionale degli Architetti Pianificatori Paesaggisti e Conservatori, uvolňuje 15 profesionálních kreditů. Partneři Bic Lazio / Fab Lab Fondazione mondo Digitale Devoto SLAMP illuminazione ST srl (Smart design) COVO příslušenství e doplněk ALCANTARA incipit oggettistica WAYPOINT illuminazione ETIMO Uno Più CERAMICHE FLAMINIA Scarabeo Předměty Produktový design: analýza uměleckého státu, nedávná historie a rozvíjejících možnostech Marketing, self-management, fenomenologie designu, kritika a sémiotické objektu Self-management a komunikační strategie Product Design, organizace a kontextualizace díla Digitální jazyk reprezentace modelů zastoupení NURBS mesh... [-]

Master Ve Virtuálním Architektuře

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 1 rok March 2018 Itálie Řím + 1 více

Master in virtuální architektury, který byl spuštěn od roku 1999 a je neustále aktualizován podle metod a softwaru, který nejlépe reagovat na potřeby vizualizace a ověřování, připravuje operátory v architektonické oblasti (architekti, designéři, inženýři, geodeti a související profesionálové ) si představit projekty v 3D grafice, vypracování nejvhodnější způsob realizace pro každý typ projektu a pomocí CAD 2D a 3D programů a post-produkci a animačních technik. Konečný produkt je obzvláště sofistikovaný a v závislosti na záměru, dosahuje celkové fotorealismu. [+]

Mistr ve virtuální architektury Master in virtuální architektury, který byl spuštěn od roku 1999 a je neustále aktualizován podle metod a softwaru, který nejlépe reagovat na potřeby vizualizace a ověřování, připravuje operátory v architektonické oblasti (architekti, designéři, inženýři, geodeti a související profesionálové ) si představit projekty v 3D grafice, vypracování nejvhodnější způsob realizace pro každý typ projektu a pomocí CAD 2D a 3D programů a post-produkci a animačních technik. Konečný produkt je obzvláště sofistikovaný a v závislosti na záměru, dosahuje celkové fotorealismu. Prostor a materiály rozložte a vyjadřují architektonický nápad. Světlo se stává důležité, syntéza, materiály jsou upraveny a vyměňovány, virtuální stává mocným nástrojem pro čistý experimentování. Projektant si představuje a ověřuje, analyzuje a zkoumá, identifikuje se a měří platnost svých myšlenek, předvídat jejich realizaci. Výsledek utváří nejmodernější způsob statickou a dynamickou komunikaci projektu s využitím nejvíce up-to-date počítačové grafické technologie. Kdo je zaměřena na Mistr je zaměřen na designéry, absolventy a studenty závěrečného ročníku v architektuře nebo stavební inženýrství, junior architekty a designéry, kteří si chtějí doplnit své dovednosti a získat zvláštní schopnosti v běžných technik reprezentace. Dovednosti potřebné pro účast na kurzu jsou: Design zkušenosti, znalost IT nástrojů, povědomí o 2D CAD a zájem o rozvoj ve své profesi tím, mastering plně reprezentace a komunikace projektu, pomocí technik které jsou k dispozici díky na softwarové záloh. Master představenstvo hodnotí vstup na základě životopisu a pohovoru. vzdělávací cíle Kurz si klade za cíl zvýšit dovednosti v oblasti: hospodaření s 3D architektonické projekty a jejich uskutečnění pro tisk, video a... [-]

Mistrovské Hřiště V Hypergraphics

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 1 rok March 2018 Itálie Řím + 1 více

Cílem tohoto kurzu je poskytnout studentům odborné znalosti z filmových a televizních 3D oborech prostřednictvím výuky technik používaných v hlavních výrobách přítomných v Itálii i v zahraničí. [+]

Mistr v Hypergraphics Cílem tohoto kurzu je poskytnout studentům odborné znalosti z filmových a televizních 3D oborech prostřednictvím výuky technik používaných v hlavních výrobách přítomných v Itálii i v zahraničí. Personál Učitel je vyrobena vysokými odborníky profilu se zkušenostmi v národní a mezinárodní filmové a televizní oblasti. Lekce a workshopy budou probíhat během vytváření příběhu až do dokončení projektu ve všech jejích detailech, dosáhl realizace obchodní nebo sekvence televizního otevření nebo animace a o Demoreel nebo showreel včetně cvičení uskutečněných v průběhu rok. Lekce se bude konat současně s praktickými workshopy s stálé přítomnosti učitelů, které budou následovat a vést studenty, je také daleko přes on-line doučování, při tvorbě každém kroku, dosahující až na výrobu kompletního kina nebo televizních projektů. Společnosti produkce, animace, postprodukci a digitální vizuální efekty, v průběhu roku, bude hostit studenty na kurikulární etapách dokončit vzdělávací hodnotu kurzu. Kdo je zaměřena na Master in Hypergraphics je přednostně zaměřen na absolventy a téměř absolventů prvního a druhého stupně v jakémkoli oboru, a pro ty, kteří již následoval uměleckou dráhu nebo že praktikuje osobní cestu o předmětech Masters. Je požadována základní znalost anglického jazyka. vzdělávací cíle Za tímto účelem se během studentů Masters se bude zabývat subjekty, že postupují krok za krokem směrem specializacích, které rámují složitost tématu uvnitř jasných referenčních systémů na pomoc rychlé získání známosti s aplikacemi namířených krok za krokem. Uděleno kvalifikace Po absolvování závěrečné zkoušky, mistr certifikát QDU je vydán. K dispozici je také certifikát Autodesk na použitém softwaru. Master in Hypergraphics sponzorované Consiglio Nazionale... [-]

Videos

Villa Mairea - Donato Locantore, Master in Architettura Virtuale