Politecnico di Milano

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Politecnico di Milano byl vždy založen na kvalitu a inovaci ve výuce a výzkumu, což má za následek plodný vztahu s ekonomickými a výrobními světů prostřednictvím experimentálního výzkumu a transferu technologií.

Vědecký výzkum

Politecnico di Milano Se vyznačuje silným závazkem společnosti Researchis, který se uskutečňuje především v oblasti energetiky, dopravy, plánování, řízení, architektury, designu, matematiky, přírodních a aplikovaných věd, informačních a komunikačních technologií, životního prostředí a kulturního dědictví.

Výzkum představuje klíčový prvek pro srovnání a konkurence mezi nejlepších vysokoškolských institucí na mezinárodní úrovni, protože pokročilé a inovativní vzdělávací programy jsou navrženy, vytváří místo, kde univerzity a svět podnikání splnit, a umožňuje tak významně přispět k inovaci a transformaci společnosti.

V Evropě, Politecnico di Milano Účastní se mnoha výzkumných a vzdělávacích projektů s nejkvalifikovanějšími evropskými univerzitami a rozšiřuje se i do dalších zemí: od Severní Ameriky až po jihovýchodní Asii. Univerzita je součástí Liga IDEA, Což je strategická aliance mezi pěti předními evropskými univerzitami zaměřenými na technologii, která má za cíl vzdělávat novou generaci inženýrů s mimoškolními aktivitami pro vybrané vysoce talentované studenty.

Areály

Politecnico di Milano má sedm areálů umístěných ve městech Milano (Kampusy Leonardo a Bovisa), Como, Lecco, Cremona, Mantova a Piacenza. Tento multi-střed struktura se nazývá Politecnico Network. V Milánu a blízké města představují jednu z největších hospodářských a kulturních oblastí v Evropě. Milan sám je celosvětově známý v oblasti módy a designu.

Vítejte na zahraničních studentů a sportu v PoliMi

K dispozici je několik sportovních zařízení Politecnico di Milano A v ostatních střediscích přidružených k univerzitě. Studenti mohou procvičovat atletiku, fotbal, rugby, plavání, fitness, golf, volejbal, basketbal, fotbal, džudo, oplocení, horolezectví, lyžování atd.

Místa

Milán

Politecnico di Milano

Adresa, 1. řádek
Piazza Leonardo da Vinci, 32

20133 Milán, Lombardie, Itálie
Telefonní číslo
+39 02 2399 2008

Como

Adresa, 1. řádek
Polo Territoriale di Como
Via Natta 12/14

22100 Como, Lombardie, Itálie

Lecco

Adresa, 1. řádek
Polo Territoriale di Lecco
Via Gaetano Previati, 1/c

23900 Lecco, Lombardie, Itálie

Cremona

Adresa, 1. řádek
Polo Territoriale di Cremona
Via Sesto 39/41

26100 Cremona, Lombardie, Itálie

Piacenza

Adresa, 1. řádek
Polo Territoriale di Piacenza
Via Scalabrini 76

29121 Piacenza, Emilia-Romagna, Itálie

Mantua

Adresa, 1. řádek
Polo Territoriale di Mantova
Piazza d'Arco 3

46100 Mantua, Lombardie, Itálie

Milán

Adresa, 1. řádek
Milano Bovisa Campus
Milán, Lombardie, Itálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

MSc
Tato škola dále nabízí: