POLI.design

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

POLI.design Působí v oblasti designu jako rozhraní mezi univerzitami, firmami a profesními organizacemi, institucemi a institucemi.

Vyvíjí vzdělávací programy pro mladé absolventy a odborníky, jakož i školicí programy pro firmy, které jsou úzce zaměřené na inovace. Působí z hlediska internacionalizace, kterou se stanoví partnerství účelu s vysokými školami, orgánů, institucí, podniků a firem případ od případu.

Kamenem POLI.design Leží v disciplínách designu a souvisejících profesí. Tento rozměr designu je širší a systematičtější než kdy jindy; trvá na strategický význam a je v rozporu nejen s rozměrem výrobku, ale také rozměr komunikace, služby, prostor, módy a události.

Jedná se o flexibilní struktura, která vychází z hluboké nádrže vnitřních dovedností v Milánu. Klade pokročilé výukové a výzkumné metody testu, konsoliduje a předjímá profesní dovednosti potřebné pro přizpůsobení se novým požadavkům společnosti prochází radikální transformaci, a přináší nabídku vzdělávání a výzkumu vyvinutý ve vysokoškolském kontextu do souladu s poptávkou pro inovace současného ve světě výroby a ve společnosti.

POLI.design, Založený Politecnico di Milano, má přístup k hlubokému rezervoři multidisciplinárních dovedností v první a nejvýznamnější technické univerzitě v Itálii. Spolu s školami designu a oddělením designu tvoří systém designu Politecnico di Milano, který je zdrojem zdrojů, dovedností, zařízení a laboratoří, které patří mezi nejdůležitější na světě.

POLI.design se sídlem v Milán, Což je všeobecně známé a uznávané mezinárodní centrum excelence pro design. Tyto stálé struktury, kulturní instituce, veletrhy a výstavní síň, vydavatelském průmyslu, školy, displeje, výstavy a události, které město může nabídnout jsou četné a přispět k vytvoření kulturně živé a dynamické prostředí, které mohou obohatit profesionální a školení, která poskytne širší zkušenosti designu ve všech jeho formách většině up-to-date, z pohledu neustálými inovacemi.

Vztahy s odbornou sférou jsou potvrzeny přítomností tří nejvýznamnějších sdružení odborníků v oblasti designu ve společnosti POLI.design:

  • Sdružení ADI pro průmyslový design
  • AIPi Italská asociace návrhářů interiérů
  • AIAP Italská asociace vizuální komunikace

Místa

Milán

Adresa, 1. řádek
POLI.Design,
38/A, via Durando

20158 Milán, Lombardie, Itálie