NABA - Nuova Accademia di Belle Arti, Milano

Úvod

Read the Official Description

NABA - Nuova Accademia di Belle Arti Milano - Jedná se o inovativní vzdělávací institucí a s dynamickým uměleckou a kulturní centrum.

Je to akademie právně uznávaný systém vysokoškolského vzdělávání v umění a hudby (AFAM), část odvětví italského univerzitního v čele s Ministerstvem školství, univerzity a výzkum (MIUR), který stojí v čele italské orgány odpovědné za výchova k umění, hudby a zábavy.

NABA nabízí kurzy, které vydávají kvalifikace rovnocenné stupňů první a druhé úrovně mezinárodně uznávané Master, bezplatné kurzy a semestrů v angličtině akreditovány amerického univerzitního systému v oblasti vizuálního umění, grafika, design, móda, médií a scénografie.

Silně orientovaná na experimentování, se zaměřuje na integraci vzdělávání, výzkumu a výroby a na podporu křížový-disciplinární, interkulturní a sociálně odpovědného přístupu ke vzdělávání a umělecké tvorby.

V roce 2009 se stal součástí NABA laureátem mezinárodních univerzit.

Historie

ROOTS

NABA je Academy of soukromé iniciativy, který se narodil v Miláně v roce 1980 z vůle Ausonio Zappa, Guido Ballo a Tito Varisco, aby napadnout tuhost akademické tradice a zavést vize a jazyky, blíže k současných uměleckých postupů a Systém umění a tvůrčí profese. Již v roce 1981, je uznána Ministerstvem školství (nyní Ministerstvo školství a výzkumu vzdělávání).

80 - PRESTIŽNÍ PROFESSIONALS JOIN Akademie

Kolem aktivuje jádro umělců se silným závazkem ke vzdělání: mezi těmito Kengiro Azuma, Emilio Isgrò, Charles Mo, Emilio Tadini, Gianni Colombo, Lucio Del Pezzo, Franco Grignani Mario Carieri, Umberto Mariani, Roberto Menghi, Aldo Montù, Waler Valentini Gino Negri, Hidetoshi Nagasawa. A "obzvláště Gianni Colombo, umělec a designér a režisér v letech 1985 až 1993, definovat vzdělávací filozofii akademii. V roce '84, předchozí adresy malířství, sochařství a umělecký směr přidáním adresu grafického designu a reklamy-88 k módě.

    • Bod obratu MEZINÁRODNÍ

V průběhu 90. let, Akademie zahájí proces internalizace, které bude trvat ji být členem Elia (Evropská liga uměleckých institutů), a otevřít své dveře pro studenty z Evropy i mimo ni. Silně spojena s terrirorio, NABA nadále udržuje úzké vztahy s institucemi a v roce 1995 obdržel od primátora Milana osvědčení občanské zásluhy: "NABA rostla v prestiži a slávě tolik na sebe jako partnera italské Akademii výtvarných umění v Evropa a svět. "

Nabízené kurzy v mezidobí arrichisceulteriormente, včetně nových adres v oblasti designu.

Nové tisíciletí - NOVÉ stání a NABÍDKA Formatica JEŠTĚ "rich

Mezi lety 2003 a 2004 NABA usadí v nových reprezentačních prostorách v via Darwin 20 v Miláně. Školení pokračuje v expanzi také, včetně specializovaných vzdělávacích kurzů (Master a dvouletá období). Pokračovat spolupráce s různými institucemi a mezinárodních škol. Vzhledem k tomu, 21. prosince 2009 NABA se stala součástí laureáta školství, mezinárodní sítě více než 80 akreditovaných institucí, které nabízejí studijní programy prvního a druhého stupně u více než 1 milion studentů po celém světě.

Proč si vybrat NABA

1.. Více než 30 let excelence - Více než 30 let NABA spolupracuje s hlavními národními a mezinárodními společnostmi, přes které většina studentů se podařilo vstoupit do světa práce do jednoho roku od ukončení studia.

  1. Akreditace - Uznané Ministerstvem školství, univerzity a výzkum (MIUR) od roku 1980, akademické kurzy NABA uvolnit tituly s právní hodnotu. 3. Pověst - Studium na NABA znamená titul v jedné z nejlepších škol v oblasti designu, podle autoritativní názor, jako je Domus Magazine. 4. Viditelnost v profesionálním světě - Díky unikátnímu vzdělávacího přístupu, který kombinuje teoretické školení a návrh semináře mají studenti možnost otestovat své dovednosti na reálných projektech na národních i mezinárodních společností.

  2. Curriculum - Vzdělávací nabídka NABA zahrnuje širokou škálu inovativních specialit orientovaných do světa práce. 6. Campus - K NABA Campus má laboratořích vybavených pro různé disciplíny, bezdrátové pokrytí po celém povrchu, oblast restaurace, bar a zahrada pro relaxační přestávku.

  3. Academic Excellence - K NABA pedagogický sbor se skládá ze 100% profesionálů a kvalifikovaných umělců v různých oblastech odbornosti. 8. Vesmír, který se točí kolem studenta - Studenti pocházejí než všechno ostatní v NABA. Třídy, skládající se z malého počtu studentů, usnadnit přímý dialog a otevřený vztah s učiteli. 9. Multikulturalismus - Více než 3000 studentů z více než 70 různých zemí, studenti získají nevšední zážitek multikulturní života. 10. Milán - NABA se nachází ve městě Milán, jeden z hlavních měst designu a módy. Místo, na kterém vystavuje studenty k množství podnětů v různých odvětvích, které jim umožní podílet se na mezinárodních akcích a přináší jim blíž do Evropy.

  4. Umístění Job - NABA má kancelář věnovaný zapojení studentů do pracovních sil po ukončení svého studia. Díky četným spolupráce s firmami, Akademie může poskytnout v průměru asi tří stáže každý student.

  5. Mezinárodní síť - NABA je součástí laureáta škol, mezinárodní sítě univerzit po celém světě. NABA studenti mohou těžit ze zkušeností studia v zahraničí díky programu Erasmus, v mezinárodních studijních programů, kulturních výměnných programů a letních kurzů po celém světě.
This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Italština

Vidět MA » Zobrazit magisterské programy » Vidět BA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magistr Umění V Komunikačním Designu

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Milán

MA v komunikační design programu přiblíží obchodní komunikaci jako syntéza ekonomických a uměleckých dimenzí. Vy během tohoto dvouletého programu bude rozvíjet své odborné znalosti v obou směrech. [+]

MASTER OF ARTS V KOMUNIKAČNÍM DESIGNU

Náš přístup "Učit se dělat" kombinuje tradiční vizuální disciplíny s novými digitálními technologiemi a syntetizuje individuální studium se skupinovou projektovou prací. Vytváříme četné spolupráce a projekty s italskými a mezinárodními společnostmi a institucemi, abychom studentům poskytli praktické pracovní příležitosti rozvíjet své kritické myšlení, koncepční řešení problémů a praktické umělecké a designové dovednosti.

PROČ NABA Studovat v Miláně, uznávanou jako světové hlavní město módy, umění a designu. Spolupracovat s více než 1000 společnostmi, pracovat na projektech v reálném světě a doplňovat studium s jedinečnými příležitostmi k praxi. Získat multidisciplinární a multikulturní vzdělávací zkušenost se zaměřením na přímé experimenty. Učit se z vynikající schopnosti inspirovat profesionály a mentory z oboru. Chcete-li navštívit špičkové programy v italštině i angličtině, získáte mezinárodně uznávaný titul. Studovat na oceňované akademii, vybrané předními publikacemi, jako jsou vydavatelé rámců, magazín Domus a podnikatelská móda, jako jedna ze světových špičkových škol pro umění a design. ... [-]

Magistr Umění V Oboru Designu (specializace V Konstrukci Výrobků)

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Milán

Magisterský studijní program v oblasti vývoje produktů byl vyvinut z MA v oboru Design, nejprve jako specializace a nyní jako svůj vlastní kompletní studijní program. Naučíte se současný přístup k designu založený na italské kultuře designu. Prozkoumejte myšlenky a strategie profesionálních designérů, abyste vyvinuli vlastní osobní identitu designu. Budete analyzovat nové referenční scénáře na inovačních tématech a navrhnout nebo přetvořit objekty prostřednictvím podpory zkušenostního a fyzického vztahu s nimi. [+]

MASTER OF ARTS V DESIGNU - DESIGN VÝROBKU

Náš přístup "Učit se dělat" kombinuje tradiční vizuální disciplíny s novými digitálními technologiemi a syntetizuje individuální studium se skupinovou projektovou prací. Vytváříme četné spolupráce a projekty s italskými a mezinárodními společnostmi a institucemi, abychom studentům poskytli praktické pracovní příležitosti rozvíjet své kritické myšlení, koncepční řešení problémů a praktické umělecké a designové dovednosti.

PROČ NABA Studovat v Miláně, uznávanou jako světové hlavní město módy, umění a designu. Spolupracovat s více než 1000 společnostmi, pracovat na projektech v reálném světě a doplňovat studium s jedinečnými příležitostmi k praxi. Získat multidisciplinární a multikulturní vzdělávací zkušenost se zaměřením na přímé experimenty. Učit se z vynikající schopnosti inspirovat profesionály a mentory z oboru. Chcete-li navštívit špičkové programy v italštině i angličtině, získáte mezinárodně uznávaný titul. Studovat na oceňované akademii, vybrané předními publikacemi, jako jsou vydavatelé rámců, magazín Domus a podnikatelská móda, jako jedna ze světových špičkových škol pro umění a design. Program ... [-]

Master Of Arts V Designu (zaměření V Interiérovém Designu)

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Milán

Kurz hluboce zkoumá problémy a metodické postupy týkající se řešení vnitřního prostoru, s cílem rozvíjet profesní profily, které jsou zralé, vědom, důvěryhodný a flexibilní, schopný úspěšně vyjádřit na světovém trhu tvůrčích pracovních míst. [+]

MASTER OF ARTS V DESIGNU - INTERIÉRNÍ DESIGN

Náš přístup "Učit se dělat" kombinuje tradiční vizuální disciplíny s novými digitálními technologiemi a syntetizuje individuální studium se skupinovou projektovou prací. Vytváříme četné spolupráce a projekty s italskými a mezinárodními společnostmi a institucemi, abychom studentům poskytli praktické pracovní příležitosti rozvíjet své kritické myšlení, koncepční řešení problémů a praktické umělecké a designové dovednosti.

PROČ NABA Studovat v Miláně, uznávanou jako světové hlavní město módy, umění a designu. Spolupracovat s více než 1000 společnostmi, pracovat na projektech v reálném světě a doplňovat studium s jedinečnými příležitostmi k praxi. Získat multidisciplinární a multikulturní vzdělávací zkušenost se zaměřením na přímé experimenty. Učit se z vynikající schopnosti inspirovat profesionály a mentory z oboru. Chcete-li navštívit špičkové programy v italštině i angličtině, získáte mezinárodně uznávaný titul. Studovat na oceňované akademii, vybrané předními publikacemi, jako jsou vydavatelé rámců, magazín Domus a podnikatelská móda, jako jedna ze světových špičkových škol pro umění a design. ... [-]

Master Of Arts V Módě A Textilního Designu

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Milán

Master of Arts v módě a textilního designu je intenzivní projekt na bázi míry by. Během tohoto dvouletého programu, budete hledat nové módní nástroje a výrobní procesy a nesčetné kreativní možnosti, které dovolit. Budete rozvíjet schopnost překládat myšlenky do svého vlastního módního jazyce, a budete zdokonalovat své schopnosti analyzovat a kritika módní design na vysoké úrovni. [+]

MASTER OF ARTS V MÓDNÍCH A TEXTILNÍCH DESIGNECH

Náš přístup "Učit se dělat" kombinuje tradiční vizuální disciplíny s novými digitálními technologiemi a syntetizuje individuální studium se skupinovou projektovou prací. Vytváříme četné spolupráce a projekty s italskými a mezinárodními společnostmi a institucemi, abychom studentům poskytli praktické pracovní příležitosti rozvíjet své kritické myšlení, koncepční řešení problémů a praktické umělecké a designové dovednosti.

PROČ NABA Studovat v Miláně, uznávanou jako světové hlavní město módy, umění a designu. Spolupracovat s více než 1000 společnostmi, pracovat na projektech v reálném světě a doplňovat studium s jedinečnými příležitostmi k praxi. Získat multidisciplinární a multikulturní vzdělávací zkušenost se zaměřením na přímé experimenty. Učit se z vynikající schopnosti inspirovat profesionály a mentory z oboru. Chcete-li navštívit špičkové programy v italštině i angličtině, získáte mezinárodně uznávaný titul. Studovat na oceňované akademii, vybrané předními publikacemi, jako jsou vydavatelé rámců, magazín Domus a podnikatelská móda, jako jedna ze světových špičkových škol pro umění a design. ... [-]

Magistr

Magistr Na Fotografii A Vizuální Design

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Itálie Milán

Mistr ve fotografii a vizuální design programu integruje teoretické studium s laboratořemi a projektových dílen. Váš celoroční vizuální teorie a dějiny fotografie bude obohacen o prohlídky s průvodcem do výzkumných center, prostory výkonu, audiovizuální výrobních zařízení, nakladatelství, divadel, ateliéry, muzeí a uměleckých galerií. [+]

MASTER IN PHOTOGRAPHY A VISUAL DESIGN

Náš přístup "Učit se dělat" kombinuje tradiční vizuální disciplíny s novými digitálními technologiemi a syntetizuje individuální studium se skupinovou projektovou prací. Vytváříme četné spolupráce a projekty s italskými a mezinárodními společnostmi a institucemi, abychom studentům poskytli praktické pracovní příležitosti rozvíjet své kritické myšlení, koncepční řešení problémů a praktické umělecké a designové dovednosti.

PROČ NABA Studovat v Miláně, uznávanou jako světové hlavní město módy, umění a designu. Spolupracovat s více než 1000 společnostmi, pracovat na projektech v reálném světě a doplňovat studium s jedinečnými příležitostmi k praxi. Získat multidisciplinární a multikulturní vzdělávací zkušenost se zaměřením na přímé experimenty. Učit se z vynikající schopnosti inspirovat profesionály a mentory z oboru. Chcete-li navštívit špičkové programy v italštině i angličtině, získáte mezinárodně uznávaný titul. Studovat na oceňované akademii, vybrané předními publikacemi, jako jsou vydavatelé rámců, magazín Domus a podnikatelská móda, jako jedna ze světových špičkových škol pro umění a design. ... [-]

Magistr V Současných Uměleckých Trzích

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Itálie Milán

Mistr v současném umění trzích je intenzivní studie cesta, která vám dá umělecký slovní zásobu a odborné znalosti interpretovat dynamiku a ekonomika dnešním trhu s uměleckými díly. Budete mít příležitost k síti se zavedenými profesionály a spolupracovat s mezinárodně uznávaných galerií, aukčních síních, uměleckých veletrhů, institucí, sbírek a uměleckých center. [+]

MASTER NA SOUČASNÝCH TRHECH UMĚNÍ

Náš přístup "Učit se dělat" kombinuje tradiční vizuální disciplíny s novými digitálními technologiemi a syntetizuje individuální studium se skupinovou projektovou prací. Vytváříme četné spolupráce a projekty s italskými a mezinárodními společnostmi a institucemi, abychom studentům poskytli praktické pracovní příležitosti rozvíjet své kritické myšlení, koncepční řešení problémů a praktické umělecké a designové dovednosti.

PROČ NABA Studovat v Miláně, uznávanou jako světové hlavní město módy, umění a designu. Spolupracovat s více než 1000 společnostmi, pracovat na projektech v reálném světě a doplňovat studium s jedinečnými příležitostmi k praxi. Získat multidisciplinární a multikulturní vzdělávací zkušenost se zaměřením na přímé experimenty. Učit se z vynikající schopnosti inspirovat profesionály a mentory z oboru. Chcete-li navštívit špičkové programy v italštině i angličtině, získáte mezinárodně uznávaný titul. Studovat na oceňované akademii, vybrané předními publikacemi, jako jsou vydavatelé rámců, magazín Domus a podnikatelská móda, jako jedna ze světových špičkových škol pro umění a design. ... [-]

Master in Creative Advertising

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Itálie Milán

[+]

Jazyk

Angličtina

Náklady a poplatky

Země EU a Švýcarsko: 12,950 EUR

Studenti mimo EU: 16 250 EUR

[-]

Videos

Benvenuti in NABA

NABA Nuova Accademia di Belle Arti

Contact
Adresa destinace
NABA - Nuova Accademia di Belle Arti, Milano
Via C. Darwin, 20

Milan, 20143 IT