NABA - Nuova Accademia di Belle Arti, Milano

Úvod

Read the Official Description

NABA - Nuova Accademia di Belle Arti Milano - Jedná se o inovativní vzdělávací institucí a s dynamickým uměleckou a kulturní centrum.

Je to akademie právně uznávaný systém vysokoškolského vzdělávání v umění a hudby (AFAM), část odvětví italského univerzitního v čele s Ministerstvem školství, univerzity a výzkum (MIUR), který stojí v čele italské orgány odpovědné za výchova k umění, hudby a zábavy.

NABA nabízí kurzy, které vydávají kvalifikace rovnocenné stupňů první a druhé úrovně mezinárodně uznávané Master, bezplatné kurzy a semestrů v angličtině akreditovány amerického univerzitního systému v oblasti vizuálního umění, grafika, design, móda, médií a scénografie.

Silně orientovaná na experimentování, se zaměřuje na integraci vzdělávání, výzkumu a výroby a na podporu křížový-disciplinární, interkulturní a sociálně odpovědného přístupu ke vzdělávání a umělecké tvorby.

V roce 2009 se stal součástí NABA laureátem mezinárodních univerzit.

Historie

ROOTS

NABA je Academy of soukromé iniciativy, který se narodil v Miláně v roce 1980 z vůle Ausonio Zappa, Guido Ballo a Tito Varisco, aby napadnout tuhost akademické tradice a zavést vize a jazyky, blíže k současných uměleckých postupů a Systém umění a tvůrčí profese. Již v roce 1981, je uznána Ministerstvem školství (nyní Ministerstvo školství a výzkumu vzdělávání).

80 - PRESTIŽNÍ PROFESSIONALS JOIN Akademie

Kolem aktivuje jádro umělců se silným závazkem ke vzdělání: mezi těmito Kengiro Azuma, Emilio Isgrò, Charles Mo, Emilio Tadini, Gianni Colombo, Lucio Del Pezzo, Franco Grignani Mario Carieri, Umberto Mariani, Roberto Menghi, Aldo Montù, Waler Valentini Gino Negri, Hidetoshi Nagasawa. A "obzvláště Gianni Colombo, umělec a designér a režisér v letech 1985 až 1993, definovat vzdělávací filozofii akademii. V roce '84, předchozí adresy malířství, sochařství a umělecký směr přidáním adresu grafického designu a reklamy-88 k módě.

    • Bod obratu MEZINÁRODNÍ

V průběhu 90. let, Akademie zahájí proces internalizace, které bude trvat ji být členem Elia (Evropská liga uměleckých institutů), a otevřít své dveře pro studenty z Evropy i mimo ni. Silně spojena s terrirorio, NABA nadále udržuje úzké vztahy s institucemi a v roce 1995 obdržel od primátora Milana osvědčení občanské zásluhy: "NABA rostla v prestiži a slávě tolik na sebe jako partnera italské Akademii výtvarných umění v Evropa a svět. "

Nabízené kurzy v mezidobí arrichisceulteriormente, včetně nových adres v oblasti designu.

Nové tisíciletí - NOVÉ stání a NABÍDKA Formatica JEŠTĚ "rich

Mezi lety 2003 a 2004 NABA usadí v nových reprezentačních prostorách v via Darwin 20 v Miláně. Školení pokračuje v expanzi také, včetně specializovaných vzdělávacích kurzů (Master a dvouletá období). Pokračovat spolupráce s různými institucemi a mezinárodních škol. Vzhledem k tomu, 21. prosince 2009 NABA se stala součástí laureáta školství, mezinárodní sítě více než 80 akreditovaných institucí, které nabízejí studijní programy prvního a druhého stupně u více než 1 milion studentů po celém světě.

Proč si vybrat NABA

1.. Více než 30 let excelence - Více než 30 let NABA spolupracuje s hlavními národními a mezinárodními společnostmi, přes které většina studentů se podařilo vstoupit do světa práce do jednoho roku od ukončení studia.

  1. Akreditace - Uznané Ministerstvem školství, univerzity a výzkum (MIUR) od roku 1980, akademické kurzy NABA uvolnit tituly s právní hodnotu. 3. Pověst - Studium na NABA znamená titul v jedné z nejlepších škol v oblasti designu, podle autoritativní názor, jako je Domus Magazine. 4. Viditelnost v profesionálním světě - Díky unikátnímu vzdělávacího přístupu, který kombinuje teoretické školení a návrh semináře mají studenti možnost otestovat své dovednosti na reálných projektech na národních i mezinárodních společností.

  2. Curriculum - Vzdělávací nabídka NABA zahrnuje širokou škálu inovativních specialit orientovaných do světa práce. 6. Campus - K NABA Campus má laboratořích vybavených pro různé disciplíny, bezdrátové pokrytí po celém povrchu, oblast restaurace, bar a zahrada pro relaxační přestávku.

  3. Academic Excellence - K NABA pedagogický sbor se skládá ze 100% profesionálů a kvalifikovaných umělců v různých oblastech odbornosti. 8. Vesmír, který se točí kolem studenta - Studenti pocházejí než všechno ostatní v NABA. Třídy, skládající se z malého počtu studentů, usnadnit přímý dialog a otevřený vztah s učiteli. 9. Multikulturalismus - Více než 3000 studentů z více než 70 různých zemí, studenti získají nevšední zážitek multikulturní života. 10. Milán - NABA se nachází ve městě Milán, jeden z hlavních měst designu a módy. Místo, na kterém vystavuje studenty k množství podnětů v různých odvětvích, které jim umožní podílet se na mezinárodních akcích a přináší jim blíž do Evropy.

  4. Umístění Job - NABA má kancelář věnovaný zapojení studentů do pracovních sil po ukončení svého studia. Díky četným spolupráce s firmami, Akademie může poskytnout v průměru asi tří stáže každý student.

  5. Mezinárodní síť - NABA je součástí laureáta škol, mezinárodní sítě univerzit po celém světě. NABA studenti mohou těžit ze zkušeností studia v zahraničí díky programu Erasmus, v mezinárodních studijních programů, kulturních výměnných programů a letních kurzů po celém světě.
This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Italština

Vidět MA » Zobrazit magisterské programy » Vidět BA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master of Arts in Design (specialization in Product Design)

Campus forma Denní studium 2 let February 2018 Itálie Milán

[+]

50 dohody o spolupráci * Údaje poskytla Demoskopea z NABA 2014 absolventů. Stáže NABA vyvinula dobré vztahy s předními společnostmi, které poskytují stáže pro studenty NABA. společnosti [-]

Master Of Arts V Designu (zaměření V Interiérovém Designu)

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Milán

Kurz hluboce zkoumá problémy a metodické postupy týkající se řešení vnitřního prostoru, s cílem rozvíjet profesní profily, které jsou zralé, vědom, důvěryhodný a flexibilní, schopný úspěšně vyjádřit na světovém trhu tvůrčích pracovních míst. [+]

5 STIPENDIA k mání STIPENDIJNÍ SOUTĚŽ interiérového designu. Termín: 12.května V naší současné době, vnitřní prostory hrají stále důležitější roli při definování našich individuálních i kolektivních prostředí, obydlených a zkušených miliardy lidí. Vnitřní prostor je postaven látku, a vstup do něj neznamená, že vstupujeme do prázdného prostoru, ale stávají součástí komplexního těla. Interiérový design může "Aktivovat" veřejné a soukromé prostory současných měst: jedná se o nástroj, který může vyjádřit duši a smysl pro fyzické i duševní prostor, v nichž je lidský život definovány. V interiéru designer staví Nové příběhy a nové hodnoty do stávajících struktur. Jedná se o odborné způsobilosti, že společnost byla vždy potřeba v historii, a že bude vždy potřeba v budoucnosti. Kurz hluboce zkoumá Problémy a metodické postupy vztahující se k řešení vnitřního prostoru, s cílem rozvíjet profesní profily, které jsou zralé, vědom, důvěryhodný a flexibilní, schopný úspěšně vyjádřit na světovém trhu tvůrčích pracovních míst. Program kurzu vystavuje studenta do několika designové zkušenostiPod vedením mimořádně kvalifikovaných pedagogů a odborníků z Itálie i ze zahraničí, v širším vzdělávacím kontextu města Milán, jeden z nejvýznamnějších světových metropolích současného designu, který patří k jednomu z nejvíce historicky a kulturně bohatých zemích ve světě , Kurz je uznána italským ministerstvem školství a výzkumu (MIUR) jako Master míry umění (120CFs). První rok Projekt Metodika, 3D rendering, New Materials Technology, Integrovaný New Media, historie designu, Design interiéru I, projekt Kultura, světelného designu. Druhý rok Výstava Design, Design Management, Brand Design, multimediální design, Design interiéru II, Interaction Design, dekorace. Studium v ​​zahraničí příležitosti Prostřednictvím... [-]

Master Of Arts V Komunikační Design

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Milán

MA v komunikační design programu přiblíží obchodní komunikaci jako syntéza ekonomických a uměleckých dimenzí. Vy během tohoto dvouletého programu bude rozvíjet své odborné znalosti v obou směrech. [+]

5 STIPENDIA k mání STIPENDIJNÍ SOUTĚŽ komunikační design. Termín: 12.května MA v komunikaci s návrhem programu přístupů obchodní komunikace jako syntéza ekonomické a umělecké rozměry, Vy během tohoto dvouletého programu bude rozvíjet své odborné znalosti v obou směrech. Získáte solidní zázemí v integrovaný marketing, Obor, který v sobě spojuje tradiční formy marketingu se nový digitální komunikace technologie. Budete zlepšit své znalosti v analogové grafického designu, stejně jako nejnovější počítačové grafiky programů. Budete mít také možnost pěstovat své dovednosti v bohatou škálu výrobních konstrukce nástrojů, včetně fotografování, webdesign, digitální video a integrovaná nová média. Vedle této expresivní práci, budete studovat základy brand design, reklama, a žurnalistický psaní rozšířit své znalosti o obchodní stránku profese. V projektové práce s firmami, budete praktikovat strategie budete muset samostatně provádět všechny fáze komplexních komunikačních projektů, včetně uměleckého směru, projektového řízení, designu, realizaci a prezentaci. A budete vyvíjet větší povědomí o sociologických a etické důsledky komunikací, které vytvoříte. MA ve sdělení programu design je uznána italským ministerstvem školství, univerzity a výzkum (MIUR) jako titul Master of Arts (120 CFS). První rok Project Management I, Počítačová grafika, projekt Metodika, Design Management, integrovaný marketing, etika komunikace, grafického designu, fotografie, a Web Design Druhý rok Projektový management II, Brand Design, umělecký směr, reklama, sociologie komunikace, základy žurnalistiky, digitální video a integrované New Media Studium v ​​zahraničí příležitosti Prostřednictvím výměnných programů, Mezinárodní úřad NABA podněcuje a podporuje studenty, kteří chtějí studovat v zahraničí. Úřad podporuje vzdělávací zkušenosti na řadě prestižních zahraničních partnerských univerzitách po celém světě, včetně členů i nečlenů... [-]

Master Of Arts V Módě A Textilního Designu

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Milán

Master of Arts v módě a textilního designu je intenzivní projekt na bázi míry by. Během tohoto dvouletého programu, budete hledat nové módní nástroje a výrobní procesy a nesčetné kreativní možnosti, které dovolit. Budete rozvíjet schopnost překládat myšlenky do svého vlastního módního jazyce, a budete zdokonalovat své schopnosti analyzovat a kritika módní design na vysoké úrovni. [+]

5 STIPENDIA k mání STIPENDIJNÍ SOUTĚŽE módního a textilního designu. Termín: 12.května Master of Arts v módě a textilního designu je intenzivní projekt na bázi stupeň. Během tohoto dvouletého programu, budete zkoumat inovační módní nástroje a výrobní procesy a nesčetné tvůrčí možnosti, které dovolit. Budete rozvíjet schopnost překládat myšlenky do své vlastní fashion jazykA budete zdokonalovat své schopnosti analyzovat a kritika módní design na vysoké úrovni. Hlavními obory v rámci tohoto programu spoléhají na projektové práce. Ke konci svého studia, budete mít portfolio projektů zaměřením na oblast módy a textilního designu. Vaše práce bude také integrovat prvky Příslušenství a kostýmy, vizuální a psaná storytelling, fotografování, Grafický design, a klobouk výrobu. Zkušení odborníci módní vás rádcem při budování individuální schopnosti nastavit jako součást řemeslné svou identitu jako módní návrhář. Zatímco ve většině školách profesionálů mít roli hostujících profesorů, v tomto programu vedou úplný návrh mentorství zkušenosti, Monitorování a usměrňovat vývoj individuální styl každého studenta a přístup na plavidlo. Kurz je uznána italským ministerstvem školství, univerzity a výzkum (MIUR) jako titul Master of Arts (120 CFS). První rok Počítačová grafika, hmotné kultury, projekt Metodika, vizuální design, Dějiny užitého umění, textilní design I, módní design I, umělecký směr, doplňky. Druhý rok Fashion Design II, Design textilní II, textilní a nové materiály technologie, koncepce plánování, dekorace, projektový management, módní nastavení. Studium v ​​zahraničí příležitosti Prostřednictvím výměnných programů, Mezinárodní úřad NABA podněcuje a podporuje studenty, kteří chtějí studovat v zahraničí. Úřad podporuje vzdělávací zkušenosti na řadě prestižních zahraničních partnerských univerzitách po celém světě, včetně členů... [-]

Magistr

Magistr Na Fotografii A Vizuální Design

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Itálie Milán

Mistr ve fotografii a vizuální design programu integruje teoretické studium s laboratořemi a projektových dílen. Váš celoroční vizuální teorie a dějiny fotografie bude obohacen o prohlídky s průvodcem do výzkumných center, prostory výkonu, audiovizuální výrobních zařízení, nakladatelství, divadel, ateliéry, muzeí a uměleckých galerií. [+]

5 STIPENDIA k mání STIPENDIJNÍ SOUTĚŽ fotografování a vizuální design. Uzávěrka: 12. května Mistr ve fotografii a vizuální design programu integruje teoretické studium s laboratoře a projekt dílny, Váš celoroční vizuální teorie a dějin fotografie bude obohacena prohlídky s průvodcem výzkumných center, prostory výkonu, audiovizuální výrobních zařízení, nakladatelství, divadel, ateliéry, muzeí a uměleckých galerií. Vaše semináře se bude konat v ateliéry vybavené nejmodernější zařízení a technologií, Ve spolupráci s partnerskými firmami a institucemi, bude fakulty vám úkoly, které simulují reálného světa projekty, Workshopy se zaměřují na celé řadě oblastí, včetně fotografií výstavy, fotografování časopisy, Foto / video interakce a firemních projektů, Během závěrečné fáze programu, budete absolvovat období stáž na vybrané firmě či instituci, jako je vydavatelství, redakci, fotografické agentury, fotoarchiv, muzeum, galerie, nebo fotoateliéru. Tam, máte šanci na provedení připojení a získat praktické znalosti, které vám usnadní vstup do světa fotografie, výtvarného umění a komunikace. Naučíte profesionální prezentační techniky, které budou užitečné v pracovním prostředí, a budete rozvíjet technické a praktické dovednosti, které potřebujete k úspěchu jako fotograf / vizuální návrhář v národních a mezinárodních trzích. Mistr ve fotografii a vizuální design programu je uznána italským ministerstvem školství, univerzity a výzkum (MIUR) jako akademický titul magistr (60 CFS). Osnovy Projekt a Set Design, Fotografie (časopisy), pro úpravu fotografií, History of Photography, teorie Image, fotodokumentace, počítačová grafika, fotografie a techniky Profesionální Perspectives Tento program vlaky absolventy, aby se stal odborníci, kteří se podílejí na tvorbě, směr, výrobu a distribuci fotografických obrazů pro komerční cíle a uměleckých cílů, jako jsou: Fotografové... [-]

Magistr V Kreativní Reklamy

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Itálie Milán

Master in Creative Reklama je společná iniciativa mezi NABA a mediální design School v Aucklandu na Novém Zélandu. Tato jednoroční magisterský program se zaměřuje na inovativní a efektivní reklamní techniky, které se dostanou zákazníci myslí, mluví-a nákup. Kurz pokrývá všechna média, ve kterých se, z reklamní tisk, rozhlas a televizi na webu a sociálních médií. [+]

5 STIPENDIA k mání STIPENDIJNÍ SOUTĚŽE CREATIVE REKLAMA. Termín: 12.května Master in Creative Reklama je společná iniciativa mezi NABA a Mediální design škola Auckland, Nový Zéland. Tato jednoroční magisterský program se zaměřuje na inovativní a efektivní reklamních technik které se dostanou zákazníci myslí, mluví-a nákup. Kurz pokrývá všechna média, ve kterých se, z reklamní tisk, rozhlas a televizi na webu a sociálních médií. Budete připravují na vstup kreativní oddělení reklamní agentury učení, jak řešit problémy kreativně a jak zprostředkovat nápady k ostatním stručně a přesvědčivým způsobem. Oba těchto základních dovedností potřebných pro život jsou přenositelné mezi libovolný počet oborů, zejména těch, které souvisejí s komerčním kreativity. Kromě osvědčení o uznání z médií designérské školy, budou způsobilé absolventi obdrží akademický magisterský titul udělený NABA a Nuova Accademia di Belle Arti, která byla uznána italským ministerstvem školství, univerzit a výzkumu. O mediální design škole Media design škola je Nový Zéland je nejvíce-udělil soukromý institut vyššího vzdělání pro tvůrčí odvětví. škola Auckland-based nabízí odborné vzdělání v rozvíjejících se tvůrčích oblastech, včetně bakalářských titulů v 3D animaci, mediálního designu, vizuální Eeffects, herní umění a programování her. Media designérské školy absolventi pokračovali v zaměstnání s předními společnostmi, jako je DreamWorks, Pixar, BBDO a Saatchi & Saatchi, a oni pracovali na velkých produkcích, jako Hobita a Avatar. Osnovy Třídy zahrnují: reklama, sociologie kulturních procesů, projektování, umělecký směr, audiovizuální Dokumentační techniky, digitální technologií a aplikací, integrované nových médií. Profesionální Perspectives Absolventi Master in Creative Reklama bude mít teoretické a technické schopnosti, aby se na různých profesních rolí... [-]

Magistr V Současných Uměleckých Trzích

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Itálie Milán

Mistr v současném umění trzích je intenzivní studie cesta, která vám dá umělecký slovní zásobu a odborné znalosti interpretovat dynamiku a ekonomika dnešním trhu s uměleckými díly. Budete mít příležitost k síti se zavedenými profesionály a spolupracovat s mezinárodně uznávaných galerií, aukčních síních, uměleckých veletrhů, institucí, sbírek a uměleckých center. [+]

MASTER NA SOUČASNÝCH TRHECH UMĚNÍ

Náš přístup "Učit se dělat" kombinuje tradiční vizuální disciplíny s novými digitálními technologiemi a syntetizuje individuální studium se skupinovou projektovou prací. Vytváříme četné spolupráce a projekty s italskými a mezinárodními společnostmi a institucemi, abychom studentům poskytli praktické příležitosti k rozvoji kritického myšlení, konceptuálního řešení problémů a praktických uměleckých a návrhových dovedností.

PROČ NABA Studovat v Miláně, uznávaný jako světové hlavní město módy, umění a designu Spolupracovat s více než 1000 společnostmi, pracovat na projektech v reálném světě a doplňovat studium s jedinečnými příležitostmi k praxi Získat multidisciplinární a multikulturní vzdělávací zkušenost se zaměřením na přímé experimenty Učit se z vynikající schopnosti inspirovat profesionály a mentory z oboru Chcete-li navštívit špičkové programy v italštině i angličtině, získáte mezinárodně uznávaný titul Studovat na oceňované akademii, vybrané předními publikací, jako jsou vydavatelé rámců, časopis Domus a Business of Fashion jako jedna ze světových špičkových škol pro umění a design ... [-]

Videos

Benvenuti in NABA

NABA Nuova Accademia di Belle Arti

Contact
Adresa destinace
NABA - Nuova Accademia di Belle Arti, Milano
Via C. Darwin, 20

Milan, 20143 IT