Marist College - Italy

Úvod

Read the Official Description

Marist je Branch Areál se nachází v centru krásného toskánského města Florencie. Je to úžasné místo k životu a učit se. Florence je zdrojem inspirace pro mnoho návštěvníků, a nadále vedoucí destinací pro umělce z celého světa.

Důvody, proč se studenti rozhodnou studovat ve Florencii: - Jedná se o druhý největší studie v zahraničí destinací pro anglicky mluvící studenty - Florencie je prostředí živý learning - Je to globální město s maloměstské komunity pocit - Florence nabízí pohodlný přístup k ostatním v západní Evropě - je rodištěm renesance

Studentský život

Život mimo třídu nabízí nepřeberné množství příležitostí pro osobní růst a rozvoj, který podporuje a zvyšuje akademické zkušenosti studentů. Studenti mají možnost připojit se kluby založené na jejich zájmů, účastnit se různých programů od kulturního vzdělávání a ponoření na rozvoj studentů, a účastnit se fakultativních výletů do jiných částí Itálie a sousedních zemí.

Prvák Florence Experience, bakalářské a magisterské programy jako součást svého kulturního ponoření mají možnost podílet se na jednu noc a jeden výlet za akademický rok. Cílem těchto cest je poskytnout studentům příležitost zažít bohatou kulturu a historii okolí. Výlety se může pohybovat od návštěvy rodina vlastní a provozuje sýr, šunku a ocet farmy v Parmě na pěší turistiku, vodáctví a koupání u jezera Como v italských Alpách. Minulé výlety zahrnovalo návštěvy Chorvatska, Řím, Turín, a ve Švýcarsku.

V souladu s Marist College mise, pocit sounáležitosti a pocit službě druhým jsou pro nás důležité. Marist-LDM podporuje rozvoj celého člověka: intelektuálně, sociálně, fyzicky i duchovně. Kromě toho, že celoživotní přátelství mezi sebou, studenti mají kontakt s mnoha zaměstnanci a fakulty ve formální i neformální prostředí. Naše programy a služby jsou navrženy tak, aby podporovaly sebepoznání, rozvoj vedení, zdravé chování a sociální odpovědnost, stejně jako požitek.

Zobrazit magisterské programy » Vidět Kurzy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Muzejních Studií

Campus forma Denní studium August 2018 Itálie Florence

MA v muzejních studií nabízí Marist College a Istituto Lorenzo de 'Medici v Marist-LDM, Florence pobočka kampusu v Itálii. Tento studijní program je navržen tak, aby splňovaly akademické potřeby kvalifikované studenty z celého [+]

MA v muzejních studií nabízí Marist College a Istituto Lorenzo de 'Medici v Marist-LDM, Florence pobočka kampusu v Itálii. Tento studijní program je navržen tak, aby splňovaly akademické potřeby kvalifikované studenty z celého světa.

MA v muzejních studií je interdisciplinární moderní studijní program, který si klade za cíl poskytnout studentům pochopení toho, jak fungují muzeí v rámci svých sociálních a kulturních souvislostech. Kreslení na fakultě z USA, Velké Británii a kontinentální Evropě, kurzy jsou vyučovány pomocí různých inovativních metod, přesto sdílejí dva základní základní zásady, které jsou vloženy do filozofie programu: 1) zapojení Muzea "s veřejností je rozhodující a 2) muzea značně liší po celém světě, a proto je třeba studovat z mezinárodního srovnání.... [-]


Videos

Marist Italy - Florence Campus Tour