MIP Politecnico di Milano School of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

MIP Politecnico di Milano Absolventská škola podnikání

Společnost byla založena v roce 1979 jako konsorcium mezi Politecnico di Milano a mnoha italskými institucemi a několika předními veřejnými a soukromými průmyslovými seskupeními. Dnes je MIP neziskovou konsorciální společností s ručením omezeným . MIP a Katedra managementu, ekonomiky a průmyslového inženýrství dohromady tvoří School of Management Politecnico di Milano , který se zabývá všemi aspekty výzkumu a vzdělávání v oblasti managementu, ekonomiky a průmyslových inženýrství.

V roce 2007 byla School of Management akreditována společností EQUIS . Od té doby, co se nejprve připsala na rande Financial Times v kategorii nejlepší evropské obchodní školy v roce 2009, škola managementu dnes přijala na seznamu:

  • Executive MBA
  • MBA na plný úvazek
  • Master of Science v řízení inženýrství
  • Přizpůsobené výkonné programy pro podnikání
  • Otevřené výkonné programy pro manažery a profesionály

Od roku 2009 je škola zařazena do pozice Executive Education mezi nejlepší světovou špičku pro "přizpůsobené" programy, které jsou přizpůsobeny pro firemní zákazníky a jsou určeny pro své manažery a potenciální zaměstnance.

V roce 2013 MBA a Executive MBA programy získaly prestižní mezinárodní akreditaci, AMBA ( Association of MBAs ).

Škola je členem magisterské sítě PRME (Principy pro odpovědné manažerské vzdělávání), Cladea (Rada latinskoamerických rad manažerských škol) a QTEM (kvantitativní techniky pro ekonomii a management).

Od roku 2015 je škola členem AACSB International - Asociace pro pokročilé kolegiální školy podnikání . AACSB International je členskou asociací vzdělávacích institucí, podniků, neziskových organizací a vládních organizací, které se věnují rozvoji vysokoškolského vzdělávání v podnikání. Členství neznamená akreditaci.

Škola managementu je také zařazena do QS World University Rankings se svými globálními programy MBA. Kromě toho v roce 2018 je poprvé škola v seznamu také s mezinárodním magisterským studiem v oblasti obchodních analýz a velkých dat, magisterským studiem finančního řízení rizik a magisterským vedením. Flex EMBA byl také zařazen mezi nejlepší programy distančního vzdělávání po celém světě QS Distance Online MBA Rankings 2018.

Místa

Milán

Adresa, 1. řádek
Politecnico di Milano School of Management
Via Lambruschini 4C - Building 26A

20156 Milán, Lombardie, Itálie

Akreditace