Milano Fashion Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Milano Fashion Institute je konsorcium nastavit poskytnout vysokoškolské vzdělání v oblasti módy třemi Milan univerzit: Bocconi University, Cattolica univerzity a Politecnico v Miláně. Tyto tři vysoké školy představují mezinárodní centrum excelence, kreslení na konsolidované zkušeností ve výzkumu a vzdělávání pro podniky v odvětví módy v oblasti řízení, komunikace a designu. Tudíž, Milano Fashion Institute je unikátní iniciativa v Evropě pro mezioborový přístup aplikované na kompetencí přispěla akademické partnery. Výcvikový program zahrnuje akademické a výzkumné ekonomika a řízení disciplíny od Bocconi University, ve společenských vědách a sdělení Cattolica univerzitě a v technologii a designu od Politecnico v Miláně. Obvykle, programy v módním průmyslu zahrnují pouze jeden nebo dva z těchto disciplín, a proto mají potíže seznámit studenty s obrovské množství otázek, které kreativní, výrobních a komunikačních procesů v módních firem.


Program Milano Fashion Institute, na druhé straně, si klade za cíl seznámit studenty s odbornými interdisciplinárních dovedností, které potřebují efektivně řídit celý desgin, výrobní a komunikační proces módních produktů.

Účast mistra měnové finanční instituce poskytuje jedinečný kulturní, osobní a profesní příležitost strávit velmi intenzivní období v Miláně, jeden z hlavních světových módních metropolích.

Silné vazby mezi Milánem a módy, nastavené od druhé poloviny minulého století, nejsou zastoupeny výhradně butiky a obchody, které jsou typické pro nejvíce kosmopolitních měst po celém světě. Ve skutečnosti, v Miláně, existuje více než 600 showroomech a 3,000 módní společnosti. Milan je také domov pro některé z nejaktivnějších a nejdůležitějších public relations a reklamní agentury v mezinárodním měřítku. A to není všechno. V Miláně a okolní provincie jsou všechny obchodní, které tvoří módní potrubí: ateliérů fotografů, průzkumné agentury, produkční společnosti, publikační systém a některé z nejznámějších, nejmodernějších a inovativních forem distribuce v globálním měřítku. Milan je také město, ve kterém byly stanoveny nejdůležitější průmyslová sdružení nahoru, jako je Národní Komory pro italské módy (CNMI) a Fashion italského systému (SMI).

Více než produkce a profesionální systém, Milan je globální módní etapa: v módním předních události, včetně Milano COLLEZIONI, Mipel (International Kožené zboží na trhu), MIDO (International Eyewear Fair), MICAM ShoeEvent (International obuv Fair), a Milano Unica (italsky Textil Fair), působit jako katalyzátor, kreslení provozovatelé odvětví módy z celého světa po celý rok.

Kulturně-mluvení, Milan je město, ve kterém je silně přítomen italské historii a navíc, ve kterém je umění úzce souvisí s kulturní jevy, které charakterizují současnost, jako jsou módy a designu samotní divadla La Scala, Duomo, královský palác, hrad Sforzesco, divadla Arcimboldi, Triennale Design Museum se Brera Pinacoteca se Poldi Pezzoli Museum, dvacáté muzeum století a Muzeum módy z Morando paláce jsou hlavními symboly rozsáhlý systém kulturních památek, které jsou hostiteli akcí a výstav po celý rok.

Na osobní úrovni, Milan nabízí mnoho různých možností zábavy TOO: do restaurace a místa v Brera a podél kanálů Navigli butiky v módě "Golden čtyřúhelník" (dále jen luxus maloobchodní čtvrť v centru Milána) a mega-obchodů v Corso Vittorio Emanuele, showroomech nejlepších současných designových značek, četné události, jako je Mezinárodní veletrh nábytku (Salone del Mobile) a Fuorisalone akcí, spolu s aa rozsáhlé sítě malých butiku, které animovat život mnoha čtvrtí mimo dobře známý centrum města. Milan má také sportovní tradici kořeny v dávné minulosti, s týmy, které získaly nejvíce titulů na evropské a světové úrovni, v obou hlavních i menších sportů. A konečně, stejně jako bytí nachází v Evropě, Milan je v severní Itálii je nejvíce důležitým železničním uzlem, s více než 80 km od metropolitních sítí (a další dvě linky ve výstavbě) a 280 km tramvajových linek.

Místa

Milán

Adresa, 1. řádek
Milano Fashion Institute
Registered Office
Via Sarfatti 25,

20136 Milán, Lombardie, Itálie