Università LUM Jean Monnet School of Management

Úvod

Read the Official Description

The LUM Univerzita Jean Monnet Byla založena v roce 1995 senátem Giuseppe Degennaro. S vyučovacím personálem světově proslulých italských a mezinárodních vědců zajišťuje univerzita poskytování kvalitních akademických programů pro své studenty. Inspirován těmito hodnotami kvality a vytrvalosti má univerzita za cíl vytvářet příležitosti studentům k dosažení důležitých cílů prostřednictvím studií, vzdělávacích aktivit a výzkumných iniciativ.

V roce 2004 Škola managementu Univerzity LUM byl vytvořen s postgraduální kvalifikace, jako je Master in General Management (MIGEM), Master in Marketing & Retail Management (MIREM), Master v účetnictví a řízení (MAC) Master of Science v právu, ekonomii a řízení zdravotnických odborníků (DEMAS), Master v řízení dopravy a integrované logistiky (MITEL).

Kromě tradičních kurzů Magisterských a vysokoškolských a specializačních kurzů, Škola se také účastní důležitých aktivit vysoké vědecké hodnoty: podporuje více seminářů a významných konferencí, vytváří a realizuje "Letní školu", příležitost k setkání a debatu o procesech podnikové inovace a podílí se na realizaci experimentálních a Výzkumné iniciativy s hlavním veřejným a soukromým sektorem.

LUM School of Management, podobně jako ostatní části univerzity LUM Jean Monnet, představuje moderní organizaci schopnou efektivně překládat principy podnikání a řízení, strukturovat a upevňovat propojení mezi učiteli a studenty, mezi akademickým světem a obchodním sektorem / S, vytvářející cenné synergie pro studenty: je obzvláště aktivní při vytváření dohod a konvencí s důležitými odvětvími obchodu a průmyslu, jejichž cílem je rozvíjet školení a vytvářet nové příležitosti pro studenty.

Budoucí příběh univerzity LUM Jean Monnet však musí být ještě napsán: stránky, které následují, vypovídají o hrdosti a vášni těch, kteří se účastní jedinečného dobrodružství vytváření své vlastní budoucnosti se silou jejich hodnot, myšlenek a Aspirace.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Italština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský V Mezinárodním Podnikání V Číně (mibc)

Campus forma Denní studium October 2018 Itálie Bari

V srdci Milána, v nádherném kontextu Via Meravigli 7, v přednáškových sálech NIBI (First Internationaire della Chamber of Commercio di Milano) bude první modul postavit pilíře mezinárodního řízení obchodu: [+]

V centru Milána, v rámci nádherného kontextu Via Meravigli 7, v přednáškových sálech NIBI (First Internationaire della Chamber of Commercio di Milano) bude první modul postavit pilíře mezinárodního podnikového řízení: - Mezinárodní strategie - Globální ekonomika a mezinárodní finance - řízení lidských zdrojů - řízení podnikání a startup Tyto kurzy jsou myšleny pro interdisciplinární účastníky a představí základní nástroje pro mezinárodní strategické řízení.

Rozmanitost ve skupině představuje přidanou hodnotu programu. Účastníci pocházejí z různých kulturních disciplín a disciplín. Jsou pečlivě vybírány tak, aby vytvořily skupinu s podobnými obavami, při zachování vyrovnaného mixu zraku a kultur.... [-]


Videos

I partner del MALLM: Paola Boromei, direttore delle risorse umane di SNAM

Contact
Adresa destinace
Direzione amministrativa S.S. 100 Km 18 70010 Casamassima (BA)
Bari, IT
Social Media
Adresa destinace
Direzione generale S.P. Andria - Trani Km. 1.500 76125 Trani (BAT)
Italy Online, IT