Přečtěte si oficiální popis

Škola vlády je součástí Libera Università Internazionale degli Studi sociali (LUISS Guido Carli), Multidisciplinární University nabízí tituly na všech akademických úrovních. Důraz je kladen na obchodních studií, ekonomice, politice a právu. Areál se nachází v centru Říma a představuje moderní studijní prostředí pro 7000 studentů. Nové prostory, které se nacházejí uvnitř velkého semi-parku na ulici Viale Rumunsku, představují moderní univerzitní komplex vybavený nejnovější pokročilé technologie. Architektura je vybaven otevřeným, dynamickým a transparentní prostory, které plně vyjadřují pocit sounáležitosti a intenzita lidského života na univerzitě.

LUISS Guido Carli je Univerzita usilují o vynikající výsledky, pokud jde o značných investic do vzdělávání a výzkumu. Díky své příslušnosti Confindustria, italský průmyslníků "konfederace, univerzita má úzké vazby na průmyslové podniky v zemi, z nichž většina působí v mezinárodním měřítku. Výzkum a výuka excelence Luiss byla nedávno potvrzena prostřednictvím nezávislého hodnocení, které Il Sole 24 Ore, jeden z předních evropských deníků, a Nationplacing je orgán mezi špičku v Itálii. Od svého založení LUISS Guido Carli hraje klíčovou roli v hospodářském a kulturním vývoji v Itálii. Nejen, že vyškolený vůdce světové citlivé k hodnotám tržní kultury a pravidla moderní demokracii, ale to bylo také důležité vědecký přínos v oblasti ekonomie a financí, práva a politické vědy.

Dozví o LUISS School of Government přímo ze svého ředitele Prof. Sergio Fabbrini

School of Government od Andrea Giannone na Vimeo.

Proč Luiss Guido Carli

LUISS Guido Carli je multidisciplinární univerzita nabízí tituly na všech akademických úrovních. Důraz je kladen na obchodních studií, ekonomice, politice a právu. Areál se nachází v centru Říma a představuje moderní studijní prostředí pro 7000 studentů. Nové prostory, které se nacházejí uvnitř velkého semi-parku na ulici Viale Rumunsku, představují moderní univerzitní komplex vybavený nejnovější pokročilé technologie.

Architektura je vybaven otevřeným, dynamickým a transparentní prostory, které plně vyjadřují pocit sounáležitosti a intenzita lidského života na univerzitě. LUISS Guido Carli je Univerzita zavázala k dokonalosti, která přitahuje nejlepší talenty (pokud jde o studenty i profesory) prostřednictvím značných investic do vzdělávání a výzkumu. Díky své příslušnosti Confindustria, italský průmyslníků "konfederace, univerzita má úzké vazby na průmyslové podniky v zemi, z nichž většina působí v mezinárodním měřítku. Za více než čtyřicet let od svého založení v roce 1966, LUISS Guido Carli hraje klíčovou roli v hospodářském a kulturním vývoji v Itálii. Nejen, že vyškolený vůdce světové citlivé k hodnotám tržní kultury a pravidla moderní demokracii, ale to bylo také důležité vědecký přínos v oblasti ekonomie a financí, práva a politické vědy.

Umístění a služby

Studium na Vysoké škole vlády znamená být součástí Luiss dynamického a mezinárodního společenství, které sdílí akademické úsilí, nadšení a zkušenosti. Studenti držet aktivní roli při jejich vzdělávání a může počítat s blízkým vztahem s členy fakulty. LUISS má mnoho příležitostí pro studenty, aby se zapojili ve struktuře univerzity i mimo něj, včetně jeho vlastní rádio a WebTV, nejdůležitější v italském studentské komunity.

Jídlo

Studenti mají přístup do jídelny v Viale Rumunsko areálu, který má následující otevírací dobu:

 • Oběd: od pondělí do pátku 12,00-14,30
 • Večeře: od pondělí do pátku 19,00-20,45
 • Sobota: 12.00-13.30

Bufet nabízí take-away služba je otevřena na večeři a v sobotu. Je třeba vyhradit službu 13.30. Změny otevírací kavárnou hodin budou zveřejněny na úřední desce a na internetových stránkách LUISS. V srpnu, budou bufety uzavřen. Více informací je k dispozici zde.

E-maily a IT

Univerzitní IT Services jednotka zajišťuje provoz a aktualizace IT služeb u LUISS, poskytnout studentům, schopnost a zaměstnanců s rozšířenými aplikacemi softwaru. To také zaručuje systému a platformy interoperability aplikovaný v oblasti vzdělávání, výzkumu a administrativních služeb. Hlavní činností IT služby 'jsou následující:

 • síťové a bezpečnostní služby
 • pomoc uživatelům
 • nákup hardwaru a softwaru
 • zavádění nových technologií
 • údržba a vývoj aplikací

Jako student školy vlády, budete mít k dispozici s e-mailovým účtem a přístup k několika webová službám. Luiss kampusy poskytují také bezdrátový přístup.

Knihovna

School of Government studentů volný přístup Luiss knihovna, která poskytuje velký soubor offline a online výzkumu zdrojů, knih a periodik. Více informací o knihovně jsou k dispozici zde.

sportovní

Luiss Sportovní aktivity zaměřuje na to, aby se podílejí studenti a cítit se součástí komunity skrze hodnotné poselství sportů. Jako součást School of Government, můžete cvičit všechny druhy sportů sahat včetně basketbal, fotbal, volejbal, rugby, atletiky. Veškeré sportovní aktivity probíhají v Univerzitní sportovní centrum PALALUISS v oblasti Acqua acetosa, která je do 30 minut od Viale Rumunsko areálu s veřejnou dopravou. Více informací naleznete zde.

Kulturní aktivity

Naši studenti se mohou zúčastnit i do různých kulturních aktivit organizovaných Luiss studenty, jako je fotografování a psaní soutěží, divadelních laboratoří. Univerzita má také dohody s řadou divadel v Římě, které nabízejí studentům snížit cenové vstupenky nebo lístky slevové sezóny. Další informace budou poskytnuty, když dorazí na univerzitě.

On-kampusu zdravotní péče

Studenti mají přístup k nákladově-bezplatná služba zdravotní péče poskytované LUISS a spravovaný in-house lékař, jehož pracovní doba je:

 • Pondělí, středa, pátek: 15.30-16.30
 • Úterý a čtvrtek: 10.00-12.00

V srpnu, pečovatelská služba on-kampus je uzavřen. Lékař může také být kontaktováni e-mailem a telefonicky.

Pohotovostní lékařská služba

K dispozici je pohotovostní lékařská služba pro všechny Luiss studentů, který je k dispozici jak na akademické půdě i doma studenta. Tato služba je nabízena zdravotní péči a můžete se dostat do kontaktu s nimi zavoláním na bezplatné telefonní číslo 800 94 94 89.

Cestovní kancelář

LUISS Guido Carli podepsala dohodu s CTS cestovní kanceláře (Centro Turistico Studentesco e Giovanile), kde studenti mohou mít prospěch z řady služeb. Studenti školy vlády může si zakoupit členskou kartu CTS za € 18 namísto 30 €. Členové CTS obdrží členskou kartu CTS a Mezinárodní Student Identity Card, která poskytuje přístup ke slevám a snížit ceny na letenek, vlak, trajekt, filmových a divadelních vstupenek v Itálii i v zahraničí. Můžete si také zakoupit dovolenkové balíčky na kterémkoli místě destination.Details informace o těchto službách kontaktujte Admission pracovníci školy vlády na následující adrese: LUISS School of Government Via di Villa Emiliani 14 00197 Roma Itálie Tel: 0039 06 85225052 / 5065 Fax: 0039 06 85225056 E-mail: sog@luiss.it.More informace o Luiss služby jsou k dispozici LUISS International Brožura

Akreditace

Škola vlády je nedílnou součástí LUISS Guido Carli. Univerzita je plně uznána akademické a výzkumné instituce italským ministerstvem školství, univerzity a výzkum.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

LUISS School of Government

Podporoval společně LUISS School of Governmentand a LUISS School of Law, toto rigorózní druhý stupeň se zaměřuje na Evropskou unii (EU) právních, institucionálních a poli ... [+]

Podporoval společně LUISS School of Governmentand a LUISS School of Law, toto rigorózní druhý stupeň se zaměřuje na Evropskou unii (EU) právních, institucionálních a politických otázkách. Proces evropeizace zpochybňuje odstup mezi domácími a evropskými právními a politik režimů. Tato rigorózní druhé úrovně poskytuje potřebné školení k tomu, aby absolventy v právních a politických záležitostí pro provoz v tomto novém kontextu v rámci orgánů EU; advokátních kanceláří a soukromých společností; veřejných i soukromých organizací; Nevládní organizace a neziskové sdružení; regionálních a národních institucí; regulačních a poradenské kanceláře; banky a finanční instituce. ... [-]

Itálie Řím
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
LUISS School of Government

MA v evropských studií (MES) je jednoroční interdisciplinární program zaměřený na vzdělávání budoucích odborníků v oblasti záležitostí a institucí Evropské unie. Master p ... [+]

MA v evropských studií (MES) je jednoroční interdisciplinární program zaměřený na vzdělávání budoucích odborníků v oblasti záležitostí a institucí Evropské unie. Master poskytuje studentům drží alespoň bakalářský titul (nebo italský Laurea Triennale) s širokými ještě specifických dovedností je v rámci institucí a politik EU.

Tento program, zejména stanoví: Pokročilé školení na orgány EU a evropské politiky Nadnárodní pohled na veřejných politik EU a Středomoří EU záležitostí Seminář-styl učení Mezinárodní studentský sbor v špičkovým akademických institucí Bezkonkurenční akademické kompetence s mezinárodním fakulty Silný profesionální a sítí s pravidelným setkáním s profesionálními odborníky a praktiků v EU Praktikum z výběrových řízení úřadu EPSO a cyklu řízení projektů EU Přístup k národním a mezinárodním institucím se sídlem v Římě ... [-]
Itálie Řím
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
LUISS School of Government

Jedná se o jednoletý multidisciplinární samozřejmě odrážejí potřebu mezinárodních vůdce, kteří mohou dosáhnout přes odborných oblastech najít více inovativní řešení obtíž ... [+]

Jedná se o jednoletý multidisciplinární samozřejmě odrážejí potřebu mezinárodních vůdce, kteří mohou dosáhnout přes odborných oblastech najít více inovativní řešení obtížných složité výzvy veřejného pořádku. Je to praktické, je přímou odpovědí na poptávku po mezinárodních odborníků s pokročilými dovednostmi v vyjednávání, managementu a analýzy veřejné politiky tak, aby úspěšné výsledky. Během tohoto mistra studenti naučí mezinárodní veřejné politiky jsou vyrobeny, realizovány a hodnoceny národních vlád, mezinárodních institucí, nadnárodních společností a občanské společnosti jako celku.

Tato rigorózní kurz připravuje studenty s bakalářskými tituly (nebo italské Laurea magistrály), aby se stal mezinárodní veřejné záležitosti odborníci, kteří mohou dosáhnout přes odborných oblastech najít více inovativní řešení obtížných složité výzvy veřejného pořádku. Přímá vazba mezi teorií do praxe je na základě tohoto hlavního kurzu.... [-]

Itálie Řím
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

#DreamersOnTheRun - LUISS School of Government

LUISS School of Government
Adresa, 1. řádek
Viale Pola 12, 00198 Roma, Italia
00198 Řím, Lazio, Itálie
Website
Telefonní číslo
+39 06 85225053