LUISS Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

LUISS Business School , akreditovaná společností EQUIS, je škola podnikání a řízení univerzity LUISS Guido Carli a sídlí v Římě (Itálie). Škola vede vývoj a růst jednotlivců a firem. Školení talentů, které budou schopny podporovat sociální a podnikatelský růst v malých a velkých institucích, spojují podnikatelský duch s nekonvenčními vlastnostmi: kreativitou a schopností vyvracet všechny potíže.

Ať už máte zájem o zahájení podnikání nebo o změnu velké organizace, změnu světa nebo změnu světa, LUISS Business School má spojení s vaší budoucností.

LUISS Business School je poháněna a obklopena inovací , kreativitou a příležitostmi . Zde se budete učit a mít přístup k světové třídě fakulty, hostující mluvčí a vedoucí představitelé průmyslu.

Mezinárodní areál v centru Říma (Itálie). Není místo jako Řím! LUISS Business School je špičková obchodní škola v památkově chráněném městě Řím (Itálie), kde krása, historie a kultura poskytují úžasné prostředí. Škola se nachází v jedné z nejpozoruhodnějších historických a uměleckých částí Říma a její budovy zrcadlí atmosféru a krásu města. S bohatou historií a kulturou města a kreativitou italských firem je vše, co potřebujete pro transformační zážitek.

Zkušenosti s Business School v Top 1% na celém světě

LUISS Business School získala zlatý standard EQUIS-akreditace, čímž zajistí, že budete mít zkušenosti s výukou nejvyšší kvality.

Etika, zodpovědnost a udržitelnost

Centrum pro etiku, zodpovědnost a udržitelnost (ERShub) bylo vytvořeno, aby přineslo hodnotu etice, zodpovědnosti a udržitelnosti ve vzdělávání v oblasti managementu a v hospodářské činnosti obecně. ERShub podporuje myšlenku, že etický, odpovědný a udržitelný přístup v podnikání je nástrojem k dosažení významných a dlouhodobých hospodářských výsledků a současně umožňuje správně interpretovat dnešní světovou dynamiku a globální výzvy, které ji charakterizují.

Plánování zahájení podnikání. Pokud se jedná o podnikatelský start, který je centrem vašeho dalšího kariérního kroku, poskytuje škola přístup k modelování, plánování a možnosti financování pro studenty, kteří se mají stát podnikateli.

Místa

Řím

LUISS Business School

Adresa, 1. řádek
Via Nomentana,216
00162 Řím, Lazio, Itálie
Telefonní číslo
+39 06 85 225 689

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium