Přečtěte si oficiální popis

LUISS Business School , akreditovaná společností EQUIS, je škola podnikání a řízení univerzity LUISS Guido Carli a sídlí v Římě (Itálie). Škola vede vývoj a růst jednotlivců a firem. Školení talentů, které budou schopny podporovat sociální a podnikatelský růst v malých a velkých institucích, spojují podnikatelský duch s nekonvenčními vlastnostmi: kreativitou a schopností vyvracet všechny potíže.

Ať už máte zájem o zahájení podnikání nebo o změnu velké organizace, změnu světa nebo změnu světa, LUISS Business School má spojení s vaší budoucností.

LUISS Business School je poháněna a obklopena inovací , kreativitou a příležitostmi . Zde se budete učit a mít přístup k světové třídě fakulty, hostující mluvčí a vedoucí představitelé průmyslu.

Mezinárodní areál v centru Říma (Itálie). Není místo jako Řím! LUISS Business School je špičková obchodní škola v památkově chráněném městě Řím (Itálie), kde krása, historie a kultura poskytují úžasné prostředí. Škola se nachází v jedné z nejpozoruhodnějších historických a uměleckých částí Říma a její budovy zrcadlí atmosféru a krásu města. S bohatou historií a kulturou města a kreativitou italských firem je vše, co potřebujete pro transformační zážitek.

Zkušenosti s Business School v Top 1% na celém světě

LUISS Business School získala zlatý standard EQUIS-akreditace, čímž zajistí, že budete mít zkušenosti s výukou nejvyšší kvality.

Etika, zodpovědnost a udržitelnost

Centrum pro etiku, zodpovědnost a udržitelnost (ERShub) bylo vytvořeno, aby přineslo hodnotu etice, zodpovědnosti a udržitelnosti ve vzdělávání v oblasti managementu a v hospodářské činnosti obecně. ERShub podporuje myšlenku, že etický, odpovědný a udržitelný přístup v podnikání je nástrojem k dosažení významných a dlouhodobých hospodářských výsledků a současně umožňuje správně interpretovat dnešní světovou dynamiku a globální výzvy, které ji charakterizují.

Plánování zahájení podnikání. Pokud se jedná o podnikatelský start, který je centrem vašeho dalšího kariérního kroku, poskytuje škola přístup k modelování, plánování a možnosti financování pro studenty, kteří se mají stát podnikateli.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Italština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

LUISS Business School

Unikátní vzdělávací program zaměřený na mladé absolventy, kteří jsou motivováni stát se globálními manažery. t kombinuje teorii s praxí, překrývá akademii a průmysl a int ... [+]

Master in International Management (MIM) je jedinečný program zaměřený na mladé absolventy, kteří jsou motivováni stát se globálními manažery. Kombinuje teorii s praxí, překlenuje akademii a průmysl a integruje těžké a měkké dovednosti. Program MIM kombinuje tradiční kurzy s učebními laboratořemi za účelem podpory kritického myšlení a posunu studentů k systematickému uvažování o kulturně a intelektuálně náročných úkolech.

CÍLE

Tento program vystavuje studenty špičkovým akademikům a zkušených vedoucích pracovníků s cílem rozvíjet obchodní dovednosti potřebné pro provoz v mezinárodním kontextu. Program MIM LUISS Business School bude vycházet z vašeho nadšení pro dokonalost a vyvede vás z komfortní zóny. Naučíte se koncepty a rámce řízení a aplikujete je na situace v reálném světě. Ideální kandidáti jsou dynamičtí a otevřený, nadšení z mezinárodních výzev a ochotni pracovat s multikulturní a rozmanitou kohortou.... [-]

Itálie Řím
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
LUISS Business School

Cílem magisterského studia je poskytnout studentům 360 ° vizi vlastností luxusního průmyslu a módního systému. ... [+]

Master nabízí dvě různé stopy:

Major v luxusu

Umožňuje porozumět operačním mechanismům v různých luxusních segmentech a v luxusním průmyslu jako celku.

Hlavní v módě

Nabízí konkrétní schopnosti čelit velmi fascinujícímu světu, charakterizovanému extrémně složitými mechanismy a nepřetržitými přeměnami.

[-]
Itálie Řím
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
LUISS Business School

Master má za cíl vytvořit mladé profesionály, kteří mají zájem čelit stále složitějším finančním problémům. ... [+]

Správa finančních zdrojů a vztahů s finančními trhy a investory jsou dnes klíčovými cíli pro firmy, finanční instituce a další organizace. Strategická role firemních financí je stále důležitější díky větší pozornosti, kterou se manažeři věnují získávání kapitálu, finančnímu plánování, řízení rizik a investičním aktivitám. Současné finanční prostředí vyžaduje nové dovednosti a schopnosti, aby vyhovovaly požadavkům na úspěšné profesionály v těchto dobách rychlých změn.

CÍLE

Tento program vás připravuje na řešení stále složitějších finančních výzev, které poskytují pevné technické znalosti a dovednosti, jakož i průřezové kompetence potřebné pro zvládnutí komplexních finančních situací v mezinárodním prostředí. Dostanete důkladnou znalost koncepčních a empirických nástrojů, jak reagovat na vznikající finanční problémy a vytvářet nové příležitosti.... [-]

Itálie Řím
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
LUISS Business School

Program je přizpůsoben studentům, kteří se chtějí dozvědět více o podnikové digitalizaci, udržitelnosti a nových trendech řízení rizik. ... [+]

Master nabízí 3 skladby :

Hlavní v digitálním ekosystému

Rozvíjí jedinečné schopnosti a cenné znalosti potřebné ke sloučení strategií zaměřených na podnikání a technologie.

Hlavní v energetickém průmyslu

Poskytuje účastníkům solidní znalosti o energetickém ekosystému s cílem čelit výzvám, jako je: globální oteplování, vyčerpání fosilních paliv, ohrožení udržitelnosti.

Hlavní v řízení rizik a pojištění

Poskytuje komplexní přehled o oblasti řízení rizik s cílem vyhodnotit a shromáždit různé typy rizik a posoudit jejich kumulativní dopad na celou organizaci.

[-]
Itálie Řím
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
LUISS Business School

Cílem magisterského studia je učit studenty efektivně pracovat s heterogenními daty z reálného světa a vytvářet z nich hodnotu. ... [+]

Program Master in Big Data Management připravuje studenty k efektivní práci s komplexními daty v reálném světě a vytváření hodnot z nich.

Velký management dat se zaměřuje na zlepšení chápání zákaznických vzorů s cílem zvýšit obchod a zvýšit ziskovost. Práce v oblasti správy velkých dat vyžaduje hybridní kompetence: počítačové znalosti s dobrou znalostí pokročilých statistických metod, důkladné pochopení podnikatelského světa a vynikající komunikační dovednosti. Nalezení tohoto souboru kompetencí u jedné osoby je vzácné. Je třeba je rozvíjet se správnou kombinací výuky v učebnách a v terénu.

CÍLE

Kurikulum Master in Big Data Management je navrženo tak, aby připravilo studenty k vytváření analytických modelů a jejich interpretaci z obchodně orientované perspektivy. Připravuje mladé profesionály k tomu, aby se věnovali kariéře jako vědecka v oblasti informací nebo obchodních analytiků pro firmy, včetně velkých průmyslových podniků, poradenských firem a marketingových specialistů.... [-]

Itálie Řím
Prosinec 2019
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
LUISS Business School

Master nabízí nadšené vzdělávací zkušenosti, aby váš postoj k cestovnímu ruchu konkurenceschopné schopnosti na trhu práce. ... [+]

Master v řízení cestovního ruchu na LUISS Business School nabízí nadšené vzdělávací zkušenosti, aby váš postoj k cestovnímu ruchu průmyslu konkurenční schopnost na trhu práce. Očekává se, že odvětví cestovního ruchu bude v příštích dvou desetiletích pokračovat v růstu a bude mít ekonomický význam. Tento růst bude mít za následek změny v průmyslu, intenzivnější hospodářskou soutěž a nové formy spolupráce mezi veřejnými a soukromými subjekty, jakož i malými podniky a velkými mezinárodními skupinami.

V tomto prostředí bude pro lidský úspěch ještě důležitější kvalita lidských zdrojů. Bude to vyžadovat kombinaci schopností využívat příležitosti nabízené technologií, budovat sítě mezi různými aktéry a aktivy a vytvářet složité turistické produkty.... [-]

Itálie Řím
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
LUISS Business School
Adresa, 1. řádek
Via Nomentana,216
00162 Řím, Lazio, Itálie
Website
Telefonní číslo
+39 06 85 225 689