LUISS Business School

Úvod

Read the Official Description

LUISS Business School

LUISS Business School má celosvětové uznání jako znalostní centrum pro postgraduální studium v ​​Itálii i nadále splňovat neustále se měnící potřeby současných a budoucích generací vedoucích pracovníků. Škola je v čele hospodářského rozvoje a je hrdý na svou silnou vztahu s italskou a mezinárodní podnikatelské sféry. Kurzy těžit ze vstupu sítě více než 2000 firem, aktivně se podílí na programech MBA prostřednictvím workshopů, konferencí a setkání.

Vysoká kvalita životního prostředí na nastavení odpovídá nabízených služeb. Navrženy tak, aby hostit světové události, a jsou vybaveny nejmodernější výukové zařízení, to je ideální místo pro jednou za celoživotní zkušenost učení.

Výukové metody

Výukové metody jsou přizpůsobeny k dosažení cílů kurzu. Profesoři se pragmatický přístup učení zaměřený na podporu peer-to-peer zapojení a interakce prostřednictvím seminářů, hraní rolí, případové studie, obchodní hry, týmové cvičení, konference a projekty.

LUISS Business School spočívá jak na základě zkušeností z profesorů univerzity a na know-how odborníky pracující v oblasti financí, poradenství a účetnictví. V posledních letech bylo učiněno mnoho úsilí ke zlepšení Business School, aby udržely svou konkurenční aspekt v neustále se měnícím světě, a program MBA je výsledkem tohoto procesu.

výzkumné činnosti LUISS Business School jsou vysoké přesnosti a relevance se zvláštním zaměřením na sociální otázky, etika, a internacionalizaci, což LUISS MBA konečný prototyp excelence ve vyučovacích metodách.

LUISS Business School nabízí řadu vzdělávacích programů, které tvoří studenti mohli stát vůdci v dynamické a rozvíjející se obchodní komunity.

Prvotřídní areálu v centru Říma - ITÁLIE

LUISS Business School se nachází v centru Říma a co by kamenem dohodil od jedné z nejkrásnějších městských parků. Vysoká kvalita životního prostředí na nastavení odpovídá nabízených služeb. Navrženy tak, aby hostit světové události, a jsou vybaveny nejmodernější výukové zařízení, to je ideální místo pro jednou za celoživotní zkušenost učení.

Přitahuje návštěvníky z celého světa, Řím je nejen světově proslulé kulturní centrum, ale i ekonomické a obchodní centrum spojující sever a jih Itálie a spojovací oblasti Středomoří se zbytkem světa. Město je kulturní tavící kotlík, její historické centrum je zapsán na seznamu UNESCO jako světové dědictví UNESCO, uvítací asi 12 milionů návštěvníků ročně z celého světa. Řím je hlavním městem země a sídlo vlády, a inspirující město a obchodní centrum otevřené do sítě.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Italština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Mabda - Magistr Ve Velkých Analytických údajů

Campus forma Denní studium March 2018 Itálie Řím

Mistr LUISS Business School ve Velké dat Analytics, vyvinutý ve spolupráci se společností Oracle, poskytuje mladí profesionálové s dovednostmi, aby stát v čele moderního Business Analytics techniky a stát se uznávaným [+]

LUISS Business School Master in Big Data Management poskytuje mladí profesionálové s dovednostmi být v popředí moderní technikou Business Analytics a stát se uznávaným dat Scientist.

Digitalizace světové ekonomiky je zpřístupnění údajů nebývalým tempem. Společnosti a organizace po celém světě pracují, aby byly údaje nedílnou součást svého obchodního modelu.

Klíčovou složkou recept na úspěšný datový-centric rozhodování přístupu k podnikání je "Data vědec". Tato nová profesionální údaj je velmi žádané, neboť společnosti jsou stále více využitím údajů k dispozici.

Některé průzkumy provedené v Evropě a ve Spojených státech ukazují, že "údaje vědec" je jedním z nejžádanějších profesionálních postav.... [-]


Magistr In International Management

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Itálie Řím

MIM Program LUISS je unikátní vzdělávací program zaměřený na mladé absolventy z různých studijních oborů, kteří jsou motivováni, aby se stal globální manažery. [+]

MIM Program LUISS je unikátní vzdělávací program zaměřený na mladé absolventy z různých studijních oborů, kteří jsou motivováni, aby se stal globální manažery. Studenti budou vystaveny na začátek akademiky a zkušené manažery rozvíjet podnikatelské dovednosti potřebné pro práci v mezinárodním kontextu a aby efektivně pracovat v multikulturním prostředí a v organizacích, které se vyznačují silnou mezinárodní povolání.

Přehled programu

Osnovy MIM pomáhá zjistit, jak Made in Italy vůdce zvítězit v zavedených i rozvíjejících se trzích, rozvoj podnikavosti s globálním výhledu. Mîmových kurzy sloučit funkční a cross-funkční znalosti umožnit studentům k postupu dovedností v funkčních oblastí mezinárodního obchodu, stejně jako získat pohledy a souvislosti stavět cross-funkční dovednosti. Zaměřuje se na osobním rozvoji. Program trvá jeden rok. Je plný úvazek a je rozdělen do 3 podmínek.... [-]


Magistr V Oblasti Podnikových Financí

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Itálie Řím

V těchto dnech, řízení finančních zdrojů a vztah s finančními trhy a investory jsou kritické a základní cíle v rámci firmy, finanční instituce a další organizace. [+]

V těchto dnech, řízení finančních zdrojů a vztah s finančními trhy a investory jsou kritické a základní cíle v rámci firmy, finanční instituce a další organizace.

Finanční rozměry soustav a relevance vzrostly stejně jako jeho složitosti: novými finančními nástroji, investoři a operátoři určit tržní podmínky a přístup k likviditě.

Strategická role Corporate Finance je tedy stále důležitější vzhledem k dominanci financí na produktivní investice. Manažeři musí zaplatit větší pozornost získávání kapitálu, finanční plánování, řízení rizik a investičních aktivit. Finanční vzdělávání prochází zásadní změny v globální ekonomice, protože praktici muset čelit novým požadavkům a výzvám a staly se skutečnými obchodními partnery v rozhodovacích úrovní.... [-]


Magistr V řízení Cestovního Ruchu

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Řím

V našem programu, budete žít nadšeně studijní zkušenosti, které obohatí váš osobní postoj k turistice dává vám rozhodující podnět k vaší brilantní kariéry ve světě cestovního ruchu. [+]

Alespoň v příštích dvou desetiletí na trhu a nabídka v oblasti cestovního ruchu se očekává, že dál roste a zvyšuje jejich ekonomický význam.

V našem programu, budete žít nadšeně studijní zkušenosti, které obohatí váš osobní postoj k turistice dává vám rozhodující podnět k vaší brilantní kariéry ve světě cestovního ruchu. Tento významný růst, společně s dostupností nových technologií, bude určovat hluboké změny ve struktuře průmyslu, ještě intenzivnější soutěži a zároveň rozšířené nových forem spolupráce mezi veřejnými a soukromými subjekty, jakož i malých firem a velké mezinárodní skupiny. Náš pán vám koncepty, technické znalosti a operativní dovednosti užitečné vyvinout takové schopnosti a stanete úspěšný manažer, profesionální nebo podnikatel v oblasti cestovního ruchu. To vám poskytne s učením není jednoduše zlepšit znalosti, ale hrát rozhodující roli v organizacích zapojených do cestovního ruchu.... [-]


Magistr V řízení V Energetice

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Itálie Řím

Master in management v energetice se zaměřuje na transformaci a využití zázemí studentů, stavební kompetence vůči funkčních úkolů a solidní znalosti ekosystému. [+]

Master in management v energetice se zaměřuje na transformaci a využití zázemí studentů, stavební kompetence vůči funkčních úkolů a solidní znalosti ekosystému. Zejména účastníci budou moci vybudovat specifické dovednosti a nástroje ad hoc obohacují své znalosti o ekonomické, environmentální a sociální rozměr.

Mistr je zaměřen na studenty, kteří získali bakalářský titul nebo Master of Science (nebo obdobných zahraničních akademické kvalifikace) v sociálních vědách nebo inženýrství se silným zájmem v energetice a jeho ekonomické, environmentální a společenské dimenze.

Profesionální profily patří:

analytik trhu s energií business development manager Vedoucí pro životního prostředí Účinnost poradce Energy Investiční analytik energie manažer energetický projekt. PROGRAM ... [-]

Velitel řízení Módy

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Itálie Řím

LUISS Business School Master of Fashion řízení transformuje učebny pro splnění bodů mezi velkými odborníky tohoto průmyslu a studenty. Přitékající hostující řečníci zaručí didaktický výrobek složený z vysoce kvalitních odborných zkušeností, technických pojmů a přesvědčivé případové studie, které mají být inspirovány. [+]

LUISS Business School Master of Fashion řízení transformuje učebny pro splnění bodů mezi velkými odborníky tohoto průmyslu a studenty. Přitékající hostující řečníci zaručí didaktický výrobek složený z vysoce kvalitních odborných zkušeností, technických pojmů a přesvědčivé případové studie, které mají být inspirovány. Studenti budou mít 360 ° pohled na obchodní scéně módy systému a všechny pracovní příležitosti budou popsány tak, aby inspirovat, motivačních a přímé kandidáty na profesní oblasti více vyhovuje jejich sklony a kapacit. Všechny tyto prvky, aby to mistr ideální volbou pro budoucnost v módním průmyslu.

PROGRAM ... [-]

Videos

MBA

Contact

LUISS Business School

Adresa, 1. řádek LUISS Business School Viale Pola, 12
00798 Řím, Itálie
Website http://www.mba.luiss.edu
Telefonní číslo +39 06 85 225 689