John Cabot University

Úvod

Read the Official Description

i

John Cabot University, která byla založena v roce 1972, je nezávislá, čtyřletých univerzita svobodných umění nabízet bakalářské tituly a studium v ​​zahraničí programy do anglicky mluvící studenty z celého světa.

Ať už sledují čtyřletý stupeň, nebo se snaží ke studiu v zahraničí, budete tak učinit v centru Říma obklopen mimořádně bohaté nabídky jednoho města kultury, historie, umění, tvořivost, obchodu a mezinárodních záležitostí.

Malá univerzita, velký dopad

Na JCU se dozvíte v malých třídách od profesorů, kteří podporují dialog a využívají město Řím jako učící laboratoř. Budete mít také příležitosti pro stáže u nadnárodních společností, mezinárodních organizací, nevládních organizací, konzulátů, vládních úřadů, a muzeí, stejně jako příležitosti pro studium a cestování za hranice Itálie o Africe, na Středním východě, v Asii a po celé Evropě.

ii

Studenti, kteří absolvují JCU jsou přijímány na prestižních vysokých škol po celém světě, které jsou Univerzita Columbia University a Johns Hopkins University, London School of Economics a Oxfordu, l'Università Bocconi, University of Auckland Business School a mnoho dalších.

Vzhledem k celosvětové povaze stupně JCU, studenti také začít kariéru u velkých nadnárodních společností, finančních institucí, nadací, kulturních organizací a diplomatických organizací, včetně Bloomberg, Arab African International Bank, Crowne Plaza - Řím, Heidrick & Struggles, Price Waterhouse Coopers , Honda, IBM, Muzeum J. Paula Gettyho, Světový potravinový program, Světová banka a Ligy arabských států.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět BBA programy » Vidět BA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master of Arts v dějinách umění

Campus forma Denní studium Kombinované 15 měsíců October 2019 Itálie Rome + 1 více

John Cabot University Master of Arts (MA) v oboru dějin umění provází studenty směrem k profesionální zvládnutí materiálů a metod dějin umění s důrazem na výzkum z první ruky v muzeích, památek a archeologických lokalit v Římě. Stupně může být dokončena přibližně za patnáct měsíců denního studia. [+]

Master of Arts (MA) Univerzity Johna Cabota v dějinách umění učí studenty k profesionálnímu zvládnutí materiálů a metod dějin umění s důrazem na první ruku v muzeích, památkách a archeologických památkách Říma. Stupně může být dokončena přibližně za patnáct měsíců denního studia. Program má dvojí zaměření: vizuální kultury Řím a Středomoří napříč časem, od starověku až po současnost; a získávání technických dovedností pro primárního výzkumu. To také stimuluje kritické pohledy na vlivu římského umění na celém světě. Akreditovaný komisí pro střední školy v oblasti vysokoškolského vzdělávání, ŘO uvítala svou inaugurační třídu na podzim roku 2017. Jedná se o první americko-akreditované postgraduální studijní program v oboru dějin umění založen výhradně v Římě. ... [-]


Videos

Contact

John Cabot University

Adresa, 1. řádek John Cabot University Via della Lungara, 233
00165 Rome, Lazio, Itálie
Website http://www.johncabot.edu/
Telefonní číslo +39 0668 19121