International University of Languages and Media

Úvod

Read the Official Description

Historie a poslání

"Vím, vím, jak být, vědět, jak to udělat." Právě na těchto třech základních kamenech, které IULM University založil své vyučovací poslání, přičemž vycházela ze zásad UNESCO. Vezmeme sílu ze své povolání integrující kulturní znalosti a odborné schopnosti, univerzita má od samého počátku více než 40 lety vždy prezentovala jako místo setkání mezi akademickým světem a na trhu práce.

Istituto Universitario di Lingue Moderne (IULM) byl založen v roce 1968 Fondazione Scuola Superiore za interpreti e Traduttori, pod inspirací senátora Carla Bo a profesor Silvio Baridon. Od samého počátku myšlenkou projektu bylo, aby splňovaly požadavky trhu práce na základě analýzy současných trendů.

V 70. letech

IULM, jak to bylo pak známé, soustředil svou pozornost na studium jazyků, nezbytný požadavek pro vstup stále více mezinárodních trzích a souvislosti zaměřené na zvyšování umění a kultury trhy.

80.

Univerzita byla první v Itálii vnímat, jak svět komunikace a konzumní společnosti byl vyvíjí, a v důsledku toho viděl, že je třeba aktualizovat své kurzy tím, že poskytuje specifickou řadu nástrojů. To je v této době, že založí Scuola di Speciale Relazioni Pubbliche.

90 let

Dekáda, který označuje definitivní posílení postavení univerzity v oblasti komunikace: Fakulty komunikace a zábavy studia je nastaven vedle univerzity prvním fakulty cizích jazyků a literatury. V roce 1998 univerzita má na své současné jméno: Libera Università di Lingue e Comunicazione IULM.

Od roku 2000 až po současnost

Zatímco pokračuje věnovat velkou pozornost dynamice světa práce, IULM University je rovněž rozhodnuta v její snaze poskytovat svým studentům kulturního vzdělávání prostřednictvím inovativních studijních oborů. Společnost byla založena jako referenční bod pro výuku v oblastech jazyků a komunikace, nyní také stala centrem excelence v oblasti cestovního ruchu a využití kulturního dědictví. Se svými 4 fakultách první cyklus studijních programů druhého cyklu studijních programů, četné magisterském studijním programu a post-zkušenosti kurzy, univerzita nabízí kompletní škálu kurzů na všech úrovních.

Mise

Posláním IULM univerzity je cvičit a učit odborníky schopné uskutečňovat na výzvy a využívat příležitostí vznikajících z mezinárodních trzích a scénářů, a zároveň formování muže a ženy uvědomili své vlastní bytí a stojí za to.

IULM garantuje své studenty hluboký kulturní povědomí a pevné univerzitní vzdělání - mix teorie a praxe: Přijetí integrovaného přístupu, který se ukázal být velmi užitečná nejen při pomoci studentům úspěšně vstoupit do světa práce, ale také jim pomáhá najít osobní uspokojení ve svém životě.

IULM University vždy viděl sebe jako průkopník: v průběhu let to byl schopen předvídat trendy a přizpůsobit se změnám, které působí jako dynamický partner v neustále se měnícím systému. V současné době se jedná o dobře zavedenou instituci v sociálně-ekonomických mechanismech jeho sféry vlivu: privilegovaný stav, který mu umožňuje přiblížit významné non-akademické orgány a instituce s cílem navrhnout společné projekty, které mohou produkovat přidanou hodnotu pro výuku a výzkum.

IULM ve stručnosti

Není to jen slova. Hodnota IULM univerzity spočívá také ve svých obrázcích.

mezinárodní vztahy

Poznej svět budovat budoucnost. To je internacionalizace politika IULM. Univerzita Napomáhá výměně se zahraničními univerzitami a podniky pro studenty, absolventy a učitele.

IULM vítá mnoho zahraničních studentů i profesorů a organizuje činnost pod záštitou evropských projektech nebo ve spolupráci s inter-univerzitních sítí rozvíjet vzdělávací a výzkumné orientovaných projektů.

To se promítá do zvýšené možnosti pro studenty navštěvovat výuku a skládat zkoušky v zahraničí, povzbuzovat je, aby zkoušet nové a podnětné zkušenosti a vykonávat toto obohacení, která přichází ze setkání s jinými kulturami. To také dává absolventy a vysokoškoláci šanci těžit z výhod drahých a odborně způsobilé pracovní zkušenosti. Za tímto účelem, IULM se také podílela na několika významných projektech a poskytování stipendií pro tří- nebo šestiměsíčních pracovní zkušenosti v různých podnikatelských oblastech po celé Evropě.

S cílem usnadnit mobilitu studentů a akademického uznávání studia v zahraničí, IULM přijala evropský kreditní systém (ECTS). Původně koncipován pro přenos kreditů, ECTS vyvinul v systém shromažďování která má být použita na všech úrovních: institucionální, regionální, národní i evropské.

Dalším výsledkem těchto aktivit je konsolidace sítě univerzity vztahů s ostatními předními univerzitami v Evropě i s řadou institucí a firem zapojených do nabízet pracovní zkušenosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Italština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Oboru Komunikace Pro Mezinárodní Vztahy (micri)

Campus forma Denní studium 1 rok November 2018 Itálie Milan

Magisterský titul v oboru sdělení pro mezinárodní vztahy (MICRI) trénuje komunikačních profesionálů zvláštní školení vedoucích k pracovní příležitosti na mezinárodním poli, ve veřejných nebo soukromých organizací. [+]

Magisterský titul v oboru sdělení pro mezinárodní vztahy (MICRI) trénuje komunikačních profesionálů zvláštní školení vedoucích k pracovní příležitosti na mezinárodním poli, ve veřejných nebo soukromých organizací.

1. level university Magisterský titul v oboru sdělení pro mezinárodní vztahy (MICRI)

V MICRI magisterské je první stupeň postgraduální magisterské studium zaměřené na mladé absolventy a komunikačních profesionálů, a nabízí kvalitní školení pro pracovní příležitosti na mezinárodním poli.

Studie cesta, s velmi vysokým profilem učitelského těla jak akademicky a odborně probíhá po dobu 12 měsíců (ročně) a představuje kombinaci teoretických znalostí a praktických zkušeností: šest měsíců roku v týdnu formálních lekcí s povinnou účastí, v italštině a angličtina, laboratorní činnost a individuální studijní sezení.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Mezinárodní Komunikace (mic)

Campus forma Denní studium 18 měsíců October 2018 Itálie Milan Spojené království Leeds Litva Vilnius Nizozemsko Groningen + 6 více

Magisterský titul v oboru mezinárodní komunikaci je mezinárodní magisterské poskytována IULM univerzitou ve spolupráci s třemi prestižními evropskými univerzitami specializovaných v oblasti public relations a komunikace. MIC nabízí možnost studovat v různých univerzitách a získat specializace zaměřené na globální komunikace. [+]

Magisterský titul v oboru mezinárodní komunikaci je mezinárodní magisterské poskytována IULM univerzitou ve spolupráci s třemi prestižními evropskými univerzitami specializovaných v oblasti public relations a komunikace. MIC nabízí možnost studovat v různých univerzitách a získat specializace zaměřené na globální komunikace.

Magisterský titul v oboru mezinárodní komunikace (MIC) je postgraduální program výhradně v angličtině trvající 18 měsíců a je zaměřen na absolventy v komunikačních disciplínách či souvisejících předmětů. Tím, že navštěvuje MIC magisterského studijního kurzu budete mít možnost studovat v různých univerzitách po celé Evropě, a tím získat dvojí uznání.... [-]


Magistr V Muzejnictví Nová Média A Muzejní Komunikace

Online & Campus forma Kombinované 1 semestr January 2019 Itálie Milan

Náš Mistr Kurz má jedinečný přístup k muzejnictví ve svých nejmodernějších trendů, zejména na evropské úrovni. To se provádí na pod záštitou Evropské akademie nadace Museum (NL), která přispívá svými odborníky a didaktických prostředků. On-line moduly nabízejí příležitost účastnit se do tohoto kurzu také pro studenty v zahraničí pod pozorným tutorship. [+]

Mistr Cíl

Náš Mistr Kurz má jedinečný přístup k muzejnictví ve svých nejmodernějších trendů, zejména na evropské úrovni. To se provádí na pod záštitou Evropské akademie nadace Museum (NL), která přispívá svými odborníky a didaktických prostředků. On-line moduly nabízejí příležitost účastnit se do tohoto kurzu také pro studenty v zahraničí pod pozorným tutorship. Letní škola se bude konat v IULM Campus v Miláně, v celosvětovém hlavním městě designu a módy a nejvíce pulzující italského města. Semináře jsou plánovány v Miláně, stejně jako v ostatních evropských místech.

Tento mistr Kurz je určen pro zájemce o získání odborné znalosti v oblasti současného muzejnictví a vzájemnou souvislost mezi muzeem a dědictví i nových médií a muzejní komunikace. Absolventi kurzu budou připraveni věnovat se kariéře v muzeích a institucích, kulturních organizací, vzdělávacích agentur zabývajících se problematikou dědictví.... [-]


Magistr V Pohostinství A Cestovním Ruchu řízení (htm)

Campus forma Denní studium 12 měsíců January 2019 Itálie Milan

Magisterský titul v oboru Management cestovního ruchu i nadále aktualizovat a vyvíjet. Pro jeho 13. ročník, MTM se stala magisterský titul v oboru pohostinství a cestovním ruchu Management (HTM), anglický jazyk cesta, aby co nejvíce ze svého talentu a začít skvělou kariéru v cestovním ruchu. [+]

Proč HTM

Magisterský titul v oboru Management cestovního ruchu i nadále aktualizovat a vyvíjet. Pro jeho 13. ročník, MTM se stala Magisterský titul v oboru pohostinství a cestovním ruchu Management (HTM), Anglický jazyk cesta, aby co nejvíce ze svého talentu a začít skvělou kariéru v cestovním ruchu.

Magisterský titul v oboru pohostinství a cestovním ruchu Management (HTM), s omezeným počtem a povinné docházky, rysy

Samozřejmě obsah výhradně v angličtině mezinárodní studentská mix učitele ze špičkových mezinárodních výzkumných center jedinečný zážitek pole k realizaci inovačních projektů hands-on přístup s manažerů z předních firem v oblasti cestovního ruchu 6-ti měsíční stáž na míru v Itálii nebo v zahraničí 87% absolventů pracujících jako profesionálové v oblasti cestovního ruchu během 3 měsíců díky podpoře HTM umístění 50% absolventů najal jejich praxe hostitelské firmy ... [-]

Videos

LIBERA UNIVERSITÀ DI LINGUE E COMUNICAZIONE IULM