Přečtěte si oficiální popis

Iuav Masters (postgraduální specializační programy) a pokročilé specializační kurzy

Università Iuav di Venezia nabízí pokročilé kurzy pro absolventy a profesionály.

Různé postgraduální programy jsou rozděleny do tří větví, které se liší podle míry dosažené:

  • Program magisterského stupně I
  • Magisterský program úrovně II
  • Pokročilé specializační kurzy

Masters (postgraduální specializační programy) se zaměřují na rozvoj znalostí a dovedností v inovativních a strategických oblastech výrobního a průmyslového světa a jsou charakterizovány interdisciplinárním a aplikačním přístupem.

Jsou otevřeny absolventům různých oborů (umění, architektura, urbanismus, sociologie, inženýrství, ekonomika, filozofie, literatura apod.), Kteří mají zájem o získání odborné přípravy v oblasti podnikání, podnikových funkcí a určitého administrativního a finančního sektoru.

Všechny postgraduální magisterské programy mají řízený přístup. Podmínky přijetí jsou uvedeny v každém oznámení programu.

Postgraduální magisterské programy jsou otevřeny těm, kteří mají tyto tituly (konkrétní odvětví mají další informace o svém vlastním oznámení o programu):

  • Magisterský studijní program I. úrovně - předpoklad: Bakalář umění nebo vědy
  • Druhý stupeň magisterského studia - podmínka: Master of Arts nebo Science

Postgraduální magisterský program je délka jednoho akademického roku s přibližně 375/450 hodinami celkových hodin. Akademické aktivity jsou kvantifikovány ve vysokoškolských kreditech (jeden kredit odpovídá 25 hodinám práce studentů). Celková pracovní zátěž studentů je tedy obecně zahrnuta do 60 kreditů.

Aby získali titul postgraduálního magisterského studia, studenti musí absolvovat nejméně 70% z celkového trvání studijního oboru a musí absolvovat potřebné zkoušky. Studijní plán zahrnuje stáž, experimentovat a aplikovat získané znalosti a závěrečnou výzkumnou práci.

Pokročilé kurzy specializace jsou odborné kurzy různého trvání. Jsou otevřeny těm, kteří mají vysokoškolské nebo postgraduální titul. Jsou také otevřeny těm, kteří získali odbornou praxi, která je uznána a považována za vhodnou pro účely kurzů.

Všechny programy absolventů mají řízený přístup: je proto vhodné si prohlédnout jednotlivé poznámky o každém programu, abyste věděli přesné podmínky přijetí.

Absolventské programy mohou zahrnovat získání vysokoškolských kreditů.

Míra docházky je povinná na určité procento hodin.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Italština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

IUAV University of Architecture in Venice, Italy

ReADs je program postgraduálního specializace na úrovni 1 pro nové absolventy a profesionály, kteří chtějí získat základní dovednosti pro koncipování a navrhování prostor ... [+]

ReADs je postgraduální specializační program úrovně 1 pro nové absolventy a profesionály, kteří chtějí získat základní dovednosti pro koncipování a navrhování maloobchodních prostor, architektur a zkušeností pro komerční a společenská místa.

Koná se na univerzitě architektury v Benátkách - IUAV - ReADs je postgraduální specializační program, který si klade za cíl vyškolit profesionály Retail Design prostřednictvím výuky „učení praxí“ sestávající z předních lekcí integrovaných do workshopů, stáží, návštěv hlavních mezinárodních vedoucí představitelé společností v oblasti inovací a cesta do Švédska, domovské země maloobchodu.... [-]

Itálie Benátky
Kontaktuj školu
Angličtina,Italština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině