Přečtěte si oficiální popis

Inkubátor mladých talentů.

IFDA je jednou z mála módních akademií, které historicky uznávají instituce.

IFDA italská móda

Od roku 2001 v samém centru Milána má IFDA jediný cíl: vytvořit Avantgardskou akademii, která by zachovala tradici a vzdělávala velmi konkrétně a profesionálně své studenty, protože budou budoucností módního systému.

Dnes je IFDA inkubátorem nových talentů zapojených do skutečného projektu módy.

Značka Italská módní a designová akademie (IFDA) byla založena v roce 2001 Danielem CM Fittolem, renomovaným průmyslovým designérem z roku 1989, který spolupracoval s Katharine Hamnetovou, JP Gaultier, G. Venturi, L. Soprani a mnoha dalšími. Jeho vizí bylo vytvořit dokončovací Avantgardní akademii, která by zachovala silnou identitu pravé italské módy.


Mise

Prostřednictvím svých kvalifikovaných pracovníků v oboru nabízí IFDA své odborné znalosti vybranému počtu specializovaných studentů. Akademie je inkubátor mezi tradicí a avantgardou.

Proč je IFDA speciální?

IFDA je zvláštní, protože nabízí vzdělávací programy v souladu s potřebami módního systému. Existuje mnoho spolupráce s národními a mezinárodními značkami a módními profesionály, které vyvíjejí skutečné módní kapsle. Všichni studenti jsou přímo zapojeni do mezipodnikových stáží.

Umístění

Milan - módní město

V prestižní centrále na Via Tortone 35 , IFDA nabízí přístup k nejmodernějším módním technologiím a profesionálům v srdci milánské módy a designu , kde sídlí některé z nejslavnějších italských módních domů, včetně Armani, Zegna, Fendi, Diesel, Stone Ostrov, Moncler, abych jmenoval pár.

IFDA nabízí každoročně praktické zkušenosti s výukou, aby se učil studentům, aby se stali nejlepšími v oblasti neuvěřitelných profesionálů a připravili je na dosažení nejvyšší průmyslové úrovně.

Metoda

IFDA italská móda

Žádné dva dny nejsou stejné u IFDA - každý den je jiný!

107218_rsz_adobestock_101678451.jpg

Stage a workshop

Během každého akademického roku IFDA nabízí společně s našimi partnerskými společnostmi příležitosti k praxi a workshopu , aby se učili a pracovali přímo s odborníky. Tady v IFDA jsme pevně přesvědčeni, že praktické zkušenosti jsou jedním z nejlepších způsobů, jak plně porozumět potřebám skutečného pracovního, rychle se měnícího módního prostředí. Prostřednictvím seminářů jsou naši exkluzivní hostující mluvci k dispozici se svými studenty a nabízejí své osobní zkušenosti a rady individuálně.

Absolventi IFDA pracující v módním systému: Elisa L. da Hernová, Valentina S., Lara V. Greta S. da Armani, Lisa B. da Estee Lauderová, Nathalie G. da Gucciová, Daniela C. da Jil Sander, Veronica P. Da Guess.

IFDA nabízí našim studentům: soutěž, semináře, workshopy, veletrhy.

Módní přehlídky a prezentace: Milano Moda Donna (Milan Fashion Week), Milano Moda Uomo (Giorgio Armani atd.), IFDA Fashion Show, Tortona Press Day, SI Sposaitalia.

Veletrhy: TheOne Milano, White, Lineapelle, MICAM, Mipel, MilanoUnica, SuperPitti.

Výstava: Triennale, Mudec, Armani Silos, Fondazione Prada, Palazzo Reale, Palazzo della Ragione, Palazzo Morando.

Soutěž: Další Kashiyama, kdo je dále, Moda Italia CNA.

Oficiální partneři

 • Ente Fiera Milano
 • Confcommercio
 • Federmoda Italia
 • Jeden Milano
 • Parah
 • MyPlant
 • Fotoaparát Italiana kupující Moda
 • Confartigianato Biella

Někteří z našich profesních učitelů

 • Armando Pollini (Pollini Design)
 • Emiliano Rinaldi (umělecký ředitel La Perla)
 • Simona Polli (časopis ředitele WHITE)
 • Flaminio Soncini (zakladatel "asociace kupujících")
 • Elena Salvaneschi (generální ředitelka společnosti TheOne Milano, majitel IAFIL Spa)
 • Luca Zacco (koordinátor módy Versace)
 • Giovanni Cavagna (módní návrhářka Max Mara, Les Copains, Loro Piana, YEdition)
 • Stefano Anselmo (zakladatel akademie Stefano Anselmo)
 • Maurizio Cinà (spoluzakladatel "Asociace kupujících", ex. AD Frankie Morello)
 • Lino Spina (výrobce starých modelů Prada, Genny, Celine)
 • Emidio Summonte (Módní návrhářka Versace příslušenství)
 • Eugenio Gallavotti (zástupce ředitele ELLE)
 • Elisa Pestrichella (zástupkyně ředitele IFDA, spoluzakladatelka módní kreativní laboratoře)
 • Alice Lissoni (starší designér Luciano Soprani, Allegri)
 • Ornella Rigoletti (výrobce vzorových vzorů Valentino, Armani, Ungaro, Richmond, Montana)
 • a mnoho dalších.

Programy se vyučují na:
 • Italština
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


IFDA Italian Fashion & Design Academy

Návrhář je srdcem módního systému, ale už to není jen kreativní, kdo nakreslí kresbu a zbarví ji: čistý a jednoduchý talent již není dostatečný, protože návrhář nejen vyt ... [+]

Navrhněte sbírku kapslí

Kolekce kapslí je malá sbírka omezených a snadno vyměnitelných oděvů.

Návrhář je srdcem módního systému, ale už to není jen kreativní, kdo nakreslí kresbu a zbarví ji: čistý a jednoduchý talent již není dostatečný, protože návrhář nejen vytváří oblečení, ale i životní styl.

Někteří módní profesionálové se podíleli:

Luca Zacco (koordinátor módy Versace)Emiliano Rinaldi (umělecký ředitel La Perla)Simona Polli (časopis ředitele WHITE)Maurizio Cinà (spoluzakladatel "Asociace kupujících", ex. AD Frankie Morello)Ornella Rigoletti (výrobce vzorových vzorů Valentino, Armani, Ungaro, Richmond, Montana)... [-]
Itálie Milán
Listopad 2019
Angličtina,Italština
Denní studium
10 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IFDA Italian Fashion & Design Academy

Každoroční program Shoes Design je zaměřen na školení mladých profesionálů, kteří mohou vyrábět jakýkoli druh obuvi, rozvíjet různé základy pro dokonalou realizaci. ... [+]

Každoroční program Shoe Design je zaměřen na školení mladých profesionálů, kteří mohou vyrábět jakýkoli druh obuvi, rozvíjet různé základy pro dokonalou realizaci.

Návrhář obuvi se učí, jak navrhovat a vytvářet jakýkoli typ obuvi ve vztahu k trendům, důkladně znát materiály, které mají být použity a jejich součásti, schopen pracovat jako tvůrce původní linie, spolupracovník stylisty nebo v oblasti podnikání jako tvůrčí konzultant nebo přímo v laboratorních prototypech.

Přímý vztah, který má společnost IFDA s předními špičkovými společnostmi v oboru (od stylových kanceláří až po velké značky, od laboratoří až po dodavatele materiálů a součástí), zaručuje konkrétní a hmatatelnou přípravu.... [-]

Itálie Milán
Leden 2020
Angličtina,Italština
Denní studium
8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IFDA Italian Fashion & Design Academy

Kurz Fashion Stylist má za cíl představit profesionální postavu stylisty, analyzovat jeho dovednosti a různé aktivity. ... [+]

Kurz Fashion Stylist má za cíl představit profesionální postavu stylisty, analyzovat jeho dovednosti a různé aktivity.

Kurz bude vycházet z teoretických poznatků, v nichž se prohloubí nepsaná pravidla, která vyjadřují vztahy s tiskovými kancelářemi, fotografickými agenturami atd.

Nezanedbatelnou součástí kurzu je i jeden z seminářů s odborníky, který umožní studentům mít přímý kontakt s mezinárodními pracovními realitami.

Zvláštní vztah, který má společnost IFDA s časopisy jako ELLE, Glamour, Marie Claire, Cosmopolitan, VOGUE atd., Umožňuje návštěvy a semináře přímo s velkými zastánci módy a komunikace.

Cíle kurzu... [-]
Itálie Milán
Leden 2020
Angličtina,Italština
Denní studium
8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IFDA Italian Fashion & Design Academy

Módní systém se netvoří jen z kreativních lidí, ale především z odborných manažerů, kteří transformují kreativitu druhých do skutečného podnikání. ... [+]

Módní systém se netvoří jen z kreativních lidí, ale především z odborných manažerů, kteří transformují kreativitu druhých do skutečného podnikání.

Marketing a řízení produktových proměnných, cen, distribuce a komunikace umožňují společnostem v módním odvětví dosáhnout konkurenční pozice, řídit ji a vědět, jak ji optimalizovat.

Kurz je určen všem, kteří chtějí získat specifické dovednosti jako manažer módního systému, s vědomím a kompetencemi v konkrétních profesních oblastech prostřednictvím praktických průvodních zkušeností a studia technických oborů. Zvláštní pozornost je věnována vývoji trhů a jazyku, aby byla zajištěna vhodná příprava pro začlenění do jakékoliv společnosti v módním průmyslu.... [-]

Itálie Milán
Březen 2020
Angličtina,Italština
Denní studium
8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IFDA Italian Fashion & Design Academy

Kurz módní kupující, kurátorkou módních odborníků a módních kupujících, poskytuje přímou interakci se světem módy a její distribucí. ... [+]

Kurz módní kupující , kurátorkou módních odborníků a módních kupujících, poskytuje přímou interakci se světem módy a její distribucí.

Někteří módní profesionálové se podíleli:

Flaminio Soncini (zakladatel "asociace kupujících")Maurizio Cinà (spoluzakladatel "Asociace kupujících", ex. AD Frankie Morello)Showroom ZappieriRinascente MilanoLuisa ViaRoma

Cíle kurzu

Cílem kurzu Fashion Buyer je školení mladých profesionálů v oblasti módy a přípravu kupujících a prodejců, kteří mohou pracovat s nákupními kancelářemi, obchodními domy a showroomy obecně.

Program výuky

Program kurzu Fashion Buyer nabízí specifické školení o:... [-]

Itálie Milán
Leden 2020
Angličtina,Italština
Kombinované
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Flow

John Richmond meets IFDA students

Welcome to IFDA