IED – Istituto Europeo di Design Venice

Úvod

Read the Official Description

Inkubátor znalostí a výzkum pro inovace.

Benátky byly vždy křižovatkou různých kultur a jeho zdravotní stav způsobil to, aby byl vystaven, více než ostatních měst, vlivy, trendů a inovací, v umění, jak v oblasti kultury a obchodu, pěstovat povolání setkání a výzkum Nový.

Města první a největší organizací proto-průmyslového Západu: Arsenal Benátek, kde byl vynalezen a zahájila výrobu v námořní sérii.

V Benátkách se sbíhají jazyky, nápady, a talenty s nimi objekty a materiály. Postoj k transformaci stávajícího kvality, která odlišuje že je nezbytné, aby spolu různé světy a rodí nové realitě.

Co dělá IED Benátky centrum excelence vzdělávání? Jeho schopnost vytvořit vztah s bohaté znalosti a být katalyzátorem k předkládání návrhů projektů, lidí a energie, a to nejen v místním kontextu, ale na národní i globální úrovni.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Italština

Zobrazit magisterské programy » Vidět Summer courses » Vidět Kurzy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Podnikání Pro Umění A Kulturu

Campus forma Denní studium 6 měsíců January 2019 Itálie Venice

Magisterský předmět Business for Arts and Culture je mezinárodní kurz zaměřený na praktické zkušenosti z praxe. Poskytuje účastníkům silné teoretické a praktické zázemí ve vztahu k kultuře a tvořivosti v kombinaci s vizí založenou na řízení. [+]

The Master in Business for Arts a Kultura Je mezinárodní kurz orientovaný na zkušenosti z reálného života. Poskytuje účastníkům silné teoretické a praktické zázemí ve vztahu k kultuře a tvořivosti v kombinaci s vizí založenou na řízení.

Instituce se pohybují od muzeí až po média, včetně společností, které investují do umění. Počínaje zvážením, že kulturní svět směřuje k novému modelu založenému na podnikání a konkrétních projektech, tento program cvičí odborníky schopné vytvářet a řídit interdisciplinární projekty, které jsou ekonomicky udržitelné a inovativní.

Kurz představuje silný profesionální přístup a prostřednictvím zasvěcených setkání podporuje kontakty a setkání s významnými společnostmi a institucemi, které se podílejí na rozvoji kulturních politik a projektů, jako jsou členové Museimpresa, Italská asociace muzeí a obchodních archivů, Guggenheim Intrapresae , A ENCACT - Evropská síť pro kulturní řízení a politiku.... [-]


Master in Curatorial Practice

Campus forma Denní studium 12 měsíců January 2019 Itálie Venice

Silnou stránkou je prestiž a jedinečnost Benátek, hlavní hráč dnešní debaty o kurátorských otázkách, generátor profesionální excelence. [+]

[-]

Videos

Aggiudicati una borsa di studio per il corso di Marketing e Comunicazione dei Beni Culturali

Aggiudicati una borsa di studio per il corso di Grafica Digitale

Mery Glez - performance luminosa e sonora

Contact

IED - Istituto Europeo di Design

Adresa, 1. řádek Venice, Veneto, Itálie
Website http://www.ied.it/venezia/home
Telefonní číslo +39 041 277 1164