Přečtěte si oficiální popis

Inkubátor znalostí a výzkum pro inovace.

Benátky byly vždy křižovatkou různých kultur a jeho zdravotní stav způsobil to, aby byl vystaven, více než ostatních měst, vlivy, trendů a inovací, v umění, jak v oblasti kultury a obchodu, pěstovat povolání setkání a výzkum Nový.

Města první a největší organizací proto-průmyslového Západu: Arsenal Benátek, kde byl vynalezen a zahájila výrobu v námořní sérii.

V Benátkách se sbíhají jazyky, nápady, a talenty s nimi objekty a materiály. Postoj k transformaci stávajícího kvality, která odlišuje že je nezbytné, aby spolu různé světy a rodí nové realitě.

Co dělá IED Benátky centrum excelence vzdělávání? Jeho schopnost vytvořit vztah s bohaté znalosti a být katalyzátorem k předkládání návrhů projektů, lidí a energie, a to nejen v místním kontextu, ale na národní i globální úrovni.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Italština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

IED – Istituto Europeo di Design Venice

vydání - Dnes, curating současné umění vyžaduje tolik dovedností, jako jsou umělecké kontexty a jazyky. Zatímco solidní kulturní zázemí je stejně důležité jako manažersk ... [+]

TENTO KURZ V HODNOCENÍ V ANGLICKÉM JAZYCE.

Dnešní kurátorské umění vyžaduje tolik dovedností, kolik je uměleckých kontextů a jazyků. Zatímco pevné kulturní zázemí je stejně důležité jako dovednosti v oblasti řízení a komunikace, pro kurátora 21. století je ještě důležitější vybudovat stabilní síť vztahů, aby se kurátorský projekt stal hmatatelným a široce rozšiřitelným.

Z tohoto důvodu díky prestiži a jedinečnému postavení města Benátky mají účastníci možnost kriticky a aktivně se zapojit do současných debat v kurátorské praxi a současném umění a působit v kontextu Bienále, inkubátoru pro dokonalost a inovaci. Kurz vede studenty prakticky naučit práci Kurátora ve všech jeho podobách, a to i díky mezinárodní fakultě, která zahrnuje i některé z nejvýznamnějších odborníků uměleckého světa. Tímto způsobem se účastníci seznámí s kurátorskými metodami, které se týkají institucí, jako jsou kolekce Peggy Guggenheim, Fondation Pinault, Fondazione La Biennale di Venezia a Christie's.... [-]

Itálie Benátky
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Venice

ročník - Nejnovější vývoj ve světě umění a kultury na jedné straně viděl umělce a další odborníky zabývající se touto oblastí, které se zabývají tvůrčí i obchodní částí ... [+]

TENTO KURZ V HODNOCENÍ V ANGLICKÉM JAZYCE.

Nedávný vývoj ve světě umění a kultury na jedné straně viděl umělce a další odborníky, kteří se zabývají tvůrčí i obchodní částí své práce. Na druhé straně se myšlenka a funkce kultury vyvinula směrem k uvědomělejšímu a strukturovanějšímu veřejnému prospěchu a službě, které potřebují odborníky s podnikatelským přístupem a zaměřením na sociální povědomí a udržitelnost.

Master kurzu v Business pro umění a kulturu poskytuje studentům silné teoretické a praktické zázemí, které jim umožní začít z nápadu a definovat efektivní obchodní plán, který by myšlenku práce a vytvářet cenné inovace. Díky specifickým ušitým učebním pomůckám, které podporují kurzy se specializovanými instruktážemi, se účastníci naučí, jak plánovat a řídit umělecký nebo kulturní projekt v plném rozsahu. Na konci magisterského studia je možné zahájit kariéru v soukromých a veřejných kulturních institucích, zahájit podnikání nebo plánovat projekty pro neziskové organizace.... [-]

Itálie Benátky
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Aggiudicati una borsa di studio per il corso di Marketing e Comunicazione dei Beni Culturali

Aggiudicati una borsa di studio per il corso di Grafica Digitale

Mery Glez - performance luminosa e sonora

IED - Istituto Europeo di Design
Adresa, 1. řádek
Benátky, Veneto, Itálie
Website
Telefonní číslo
+39 041 277 1164