Přečtěte si oficiální popis

Rostoucí zelené ekonomiky v průmyslovém srdci.

Více než jen průmyslové rozbočovače, od konce devatenáctého století Turín byl domov pro výzkum a inovace v oblastech od filmování a módy, aby komunikace, vizuální umění a humanitní obory.

Její povolání pro eklekticismus a experimentování, bylo jedním z nejvýznamnějších světových metropolí a automobilového průmyslu, v posledních desetiletích, world-class měřítkem pro nové kultuře jídla a na výzkum udržitelnosti životního prostředí.

IED Turin Uznává se s nějakou autoritou jako jeden z nejvýznamnějších světových center pro vzdělávání v oblasti dopravy designu. Zarovnán s vědomím a výzkum typický z kontextu, to kampus vyvíjí a zaměřuje svou práci na návrhu koncepce budoucí mobility a nejmodernějších a inovativních výrobních klastrů.

Odborníci, kteří jsou kompetentní v environmentálně udržitelným designu jsou stále více vyhledávaným soukromým průmyslem a veřejnou správou.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • španělština
  • Italština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

IED – Istituto Europeo di Design Torino

ročník - Master Course v dopravním designu nabízí lidem s velkou vášní pro automobily možnost silně se zapojit do techniky designu vozu. Studenti se stanou jádrem design ... [+]

TENTO KURZ V HODNOCENÍ V ANGLICKÉM JAZYCE.

17. ročník - Master Course v dopravním designu nabízí lidem s velkou vášní pro automobily možnost silně se zapojit do techniky designu vozu. Studenti se stanou jádrem designového světa, takže se dozvědí o inovativním myšlení a o tom, jak přiblížit, rozvinout a dokončit návrh exteriéru automobilu a interiéru automobilu.

Turín je perfektním městem pro tento kurz, protože je světovým hlavním městem automobilového designu a bylo místem narození nejdůležitějších designových domů a automobilových společností Itálie. Město nabízí příležitost dostat celou síť automobilových designérů do IED, aby sdíleli své schopnosti s našimi studenty pro hodiny, přednášky, workshopy nebo pro nábor mladých talentů.... [-]

Itálie Turin
Březen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Torino

vydání - Práce v oblasti marketingu a komunikace znamená vytvářet, rozvíjet, udržovat a optimalizovat vztahy mezi zákazníky a značkami, vytvářet přímou a personalizovano ... [+]

TENTO KURZ HELD V ITALSKÉM JAZYCE.

17. vydání - Práce v oblasti marketingu a komunikace znamená vytvářet, rozvíjet, udržovat a optimalizovat vztahy mezi zákazníky a značkami, vytvářet přímou a personalizovanou vazbu.

Magistr v marketingu a komunikaci se narodil jako reakce na potřebu společností a agentur, aby získali kvalifikovaný personál v oblasti strategického a operačního marketingu a podnikové komunikace. Aby mohla uspokojivě reagovat na potřeby trhu a očekávání příjemců, magisterské studium se souběžně zabývá dvěma odbornými obory - marketing a komunikace - a to jak z pohledu společnosti, tak z hlediska agentury, aby ukázala kontaktní místa, synergie a dynamiku interakce. Kromě toho, souběžně s trhem, který prochází stále rychlejším vývojem, zahrnuje cesta výcviku velké moduly, které se konkrétně týkají oblasti webu: od správy sociálních médií po SEO a SEM, od webového marketingu až po řízení vztahů s blogery a infunecers, pověst a správa obsahu.... [-]

Itálie Turin
Listopad 2019
Italština
Denní studium
11 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

IED Transportation Design 2015: the making of

IED Transportation Design Presents: Massimo Dotti

HAPPY BIRTHDAY IED TORINO: I NOSTRI VENTICINQUE ANNI!

Hoosier for Happiness

The Making of an interactive book - eng sub

IED TORINO - MASTER IN SUSTAINABLE ARCHITECTURE

IED - Istituto Europeo di Design
Adresa, 1. řádek
IED Torino Via San Quintino 39
10121 Turin, Piedmont, Itálie
Website
Telefonní číslo
+39 011 541111