IED – Istituto Europeo di Design Florence

Úvod

Read the Official Description

Florence se může pochlubit jednou z svět nejdůležitější umělecké a kulturní dědictví, ale je to také město s dlouhou historií v italském designu.

To se nachází v srdci regionu, domov pro hlavní výrobní dokonalosti, který dal Florence záviděníhodnou mezinárodní pověst v oblastech od módy a uměleckého řemesla k designu a technologické inovace.

V takovém jedinečné místo pro ty, kteří chtějí pokračovat současné umění a inovace, IED se zaměřuje na metody pro zvýšení přínosů proplétají znalosti místního trhu s všechny různé kultury setkali.

Ctnostný Vztah mezi vysoce kvalitní umělecké řemeslo a průmysl je tradiční rys kvality produkce ve Florencii a jeho okolí.

IED Florence představuje tento zvláštní vztah, který, když se aplikuje na školení, se promítá do prolnutí všech těchto dovedností v staré i aktuálních společenských, které jsou na základě nových profesí.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Italština

Zobrazit magisterské programy » Vidět Summer courses » Vidět BA programy » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský V Oboru Design - Inovace A Prodotto Per L'altto Artigianato

Campus forma Denní studium 10 měsíců March 2019 Itálie Florence

[+]

[-]

Magisterský V Oboru řízení Umění

Campus forma Denní studium 11 měsíců February 2019 Itálie Florence

Kurz Master in Arts Management je 11měsíční interdisciplinární kurz plného ponoření, který je skutečně vyzdvižen jedinečným putovním vzorem. Studijní plán se uskutečňuje ve třech různých prestižních lokalitách - Florencii, Římě a Benátkách, aby se studenti zapojili do velkého turné současného umění se zaměřením na práci budoucnosti. [+]

The Master in Arts Management Je 11-měsíční interdisciplinární kurz s plným ponořením, který je opravdu jedinečným putovním vzorem. Studijní plán se uskutečňuje ve třech různých prestižních lokalitách - Florencii, Římě a Benátkách, aby se studenti zapojili do velkého turné současného umění se zaměřením na práci budoucnosti.

Master course vybuduje ústřední postavu pro život kulturních institucí, které se zabývají řízením uměleckých projektů. Tento profesionál je schopen identifikovat inovativní obsah, strukturovat komplexní plán událostí, plánovat a rozvíjet fundraisingové akce a řízení zdrojů.

Pracovní příležitosti - Na konci kurzu by studenti mohli pracovat v uměleckých a kulturních společnostech a nadacích, v národních a mezinárodních kulturních institucích a ziskové nebo neziskové kulturní organizaci. Mohou také pracovat v oblastech souvisejících se současným uměním a podniky investujícími na kulturním trhu jako banky, pojišťovny, společnosti pro správu událostí, veletržní organizace, umělecké nadace, výstavní společnosti nebo společnosti působící ve světě komunikace.... [-]


Magistr V Módní Podnikání

Campus forma Denní studium 11 měsíců February 2019 Itálie Florence

Master in Fashion Business je určen pro profesionály a absolventy, kteří chtějí získat vysokou úroveň dovedností v nových technologiích aplikovaných na módní komunikaci. Kolébkou módy díky událostem Pitti, Florence je celosvětově uznávána jako centrum italského módního průmyslu a jeho výrobního procesu jako celku, od surovin až po zobrazený objekt módy. [+]

Master in Fashion Business je určen pro profesionály a absolventy, kteří chtějí získat vysokou úroveň dovedností v nových technologiích aplikovaných na módní komunikaci. Kolébkou módy díky událostem Pitti, Florence je celosvětově uznávána jako centrum italského módního průmyslu a jeho výrobního procesu jako celku, od surovin až po zobrazený objekt módy. Kurz integruje pokročilé technologie, tradiční techniky a řemesla ve prospěch inovativních produktů a komunikačních služeb. Navíc je vědeckým koordinátorem školy Sara Maino (vedoucí redakce Vogue Italia).

Kariérní příležitosti - Na konci magisterského studia módní obchodní manažer může pracovat pro módní akce, public relations, módní podniky, reklamní a tiskové kanceláře. Studenti mohou najít práci jako Expert značky, Promotér módy, Expert módního marketingu, Creative in advertising a Consultant for new media.... [-]


Master in Brand Design and Management: Food, Wine and Tourism

Campus forma Denní studium 11 měsíců February 2019 Itálie Florence

[+]

Účastníci získají odborné znalosti v oblasti značky a řízení pro širokou škálu různých soutěží.

barcelona

[-]

Master V Grafickém Designu - Zaměření Na Nová Média

Campus forma Denní studium 10 měsíců February 2019 Itálie Florence

Mistr v grafickém designu integruje znalosti nástrojů a technologií, projektovou kulturu a metodiku s citlivostí na vizuální komunikaci a její reprezentace. [+]

Mistr v grafickém designu integruje znalosti nástrojů a technologií, projektovou kulturu a metodiku s citlivostí na vizuální komunikaci a její reprezentace.

Zvláštní pozornost je věnována novým médiím a novým hranicím webové komunikace, aby se vytvořily profesionální osobnosti schopné jednat v rámci vyvíjejícího se scénáře.

Grafický designér postava, dnes, je obzvláště dynamický; je nejen odborník na vizuální jazyky, ale také ředitelem komunikační strategie založené na znak, který je vyjádřen na fyzickou podporu v obou skutečných místech a virtuálních prostředích.

Kariérní možnosti - grafický návrhář pracuje v reklamních a komunikačních společnostech, webových agenturách, nakladatelstvích nebo jako nezávislý ve svém vlastním zařízení; On je schopen komunikovat s více klienty v různých oblastech díky rozvinuté všestrannosti. Tento profesionální postava ve skutečnosti, má potřebné nástroje, aby aktualizován a předvídat časy, které nabízejí inovativní řešení pro své klienty.... [-]


Videos

IED Florence campus

Unraveling fashion, a knitting experience_Workshop_day 1

Three Year Diploma_Fashion Communication and Digital Media

Contact

Istituto Europeo di Design

Adresa, 1. řádek Via M. Bufalini 6/r
50122 Florence, Tuscany, Itálie
Website http://www.ied.it/firenze/home
Telefonní číslo +39 055 29821