Přečtěte si oficiální popis

Florence se může pochlubit jednou z svět nejdůležitější umělecké a kulturní dědictví, ale je to také město s dlouhou historií v italském designu.

To se nachází v srdci regionu, domov pro hlavní výrobní dokonalosti, který dal Florence záviděníhodnou mezinárodní pověst v oblastech od módy a uměleckého řemesla k designu a technologické inovace.

V takovém jedinečné místo pro ty, kteří chtějí pokračovat současné umění a inovace, IED se zaměřuje na metody pro zvýšení přínosů proplétají znalosti místního trhu s všechny různé kultury setkali.

Ctnostný Vztah mezi vysoce kvalitní umělecké řemeslo a průmysl je tradiční rys kvality produkce ve Florencii a jeho okolí.

IED Florence představuje tento zvláštní vztah, který, když se aplikuje na školení, se promítá do prolnutí všech těchto dovedností v staré i aktuálních společenských, které jsou na základě nových profesí.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Italština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

IED – Istituto Europeo di Design Florence

ročník - magisterský v módní podnikání je určen pro profesionály a absolventy, kteří chtějí získat vysokou úroveň dovedností v nových technologiích aplikovaných na módní ... [+]

TENTO KURZ V HODNOCENÍ V ANGLICKÉM JAZYCE.

8. ročník - magisterský v módní podnikání je určen pro profesionály a absolventy, kteří chtějí získat vysokou úroveň dovedností v nových technologiích aplikovaných na módní komunikaci. Kolébkou módy díky událostem Pitti, Florence je celosvětově uznávána jako centrum italského módního průmyslu a jeho výrobního procesu jako celku, od surovin až po zobrazený objekt módy. Kurz integruje pokročilé technologie, tradiční techniky a řemesla ve prospěch inovativních produktů a komunikačních služeb. Kromě toho je vědeckým koordinátořím školy Sara Maino (vedoucí redakce Vogue Italia).

Kariérní možnosti... [-]
Itálie Florence
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
10 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Florence

ročník - magisterský předmět Arts Management je 11měsíční interdisciplinární kurz plného ponoření, který je opravdu jedinečným putovním vzorem. Studijní plán se uskutečň ... [+]

TENTO KURZ V HODNOCENÍ V ANGLICKÉM JAZYCE.

8. ročník - magisterský předmět Arts Management je 11měsíční interdisciplinární kurz plného ponoření, který je opravdu jedinečným putovním vzorem. Studijní plán se uskutečňuje ve třech různých prestižních lokalitách - Florencii, Římě a Benátkách, aby se studenti zapojili do velkého turné současného umění se zaměřením na budoucí zaměstnání.

Master course vybuduje ústřední postavu pro život kulturních institucí, které se zabývají řízením uměleckých projektů. Tento profesionál je schopen identifikovat inovativní obsah, strukturovat komplexní plán událostí, plánovat a rozvíjet fundraisingové akce a řízení zdrojů.... [-]

Itálie Florence
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
11 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Florence

Od branding techniky k designu služeb, cílem Master kurzu v designu a řízení značky: potraviny, víno a cestovní ruch je pomoci studentům a mladým odborníkům rozvíjet své ... [+]

TENTO KURZ V HODNOCENÍ V ANGLICKÉM JAZYCE.

Co znamená vytvářet a řídit značku v potravinářském průmyslu? Jak uvádět na trh vinařskou společnost a pracovat na její identitě? Jak integrovat cestovní ruch do všech?

Od branding techniky k designu služeb, cílem Master kurzu v designu a řízení značky: potraviny, víno a cestovní ruch je pomoci studentům a mladým odborníkům rozvíjet své dovednosti jako budoucí manažery horeca průmyslu, integrovat potravinářské víno a cestovní ruch do životní styl nabízí.

Kurz, který se koná ve Florencii a Barceloně, poskytuje průřezové dovednosti v oblasti designu služeb aplikované na pohostinství a cestovní ruch, se zvláštním zaměřením na potraviny v Barceloně a vertikálním průzkumem odvětví vína ve Florencii.... [-]

Itálie Florence
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
11 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

IED Florence campus

Unraveling fashion, a knitting experience_Workshop_day 1

Three Year Diploma_Fashion Communication and Digital Media

Istituto Europeo di Design
Adresa, 1. řádek
Via M. Bufalini 6/r
50122 Florence, Toskánsko, Itálie
Website
Telefonní číslo
+39 055 29821