IED – Istituto Europeo di Design Cagliari

Úvod

Read the Official Description

Service Design, udržitelnost, cestovní ruch, Web a nové technologie.

Opravdu starobylé město, které hraje hlavní roli v historii Středomoří, Cagliari je dnes jednou z oblastí, které hostí největší světové koncentrace informační technologie společnosti.

IED Cagliari zaměřuje svou osnovy odborné přípravy na rozvoj Service Design orientovaný na těchto nových odvětvích, jako udržitelnost aplikován na obnovitelné zdroje energie, kvalita života ve velkých současných měst, a nové technologie použita na médiích a ke vzdělávání.

Obecněji, školení zde zaměřuje na novém přístupu k pojetí wellness, která bere ve všem od jedince do města a jeho okolí.

Tyto tematické oblasti jsou hlavní závity pro vývoj nových klastrů vzdělávacích kurzů, které nám umožní vytvářet strukturované projekty s partnery ve veřejném i soukromém sektoru.

This school offers programs in:
  • Italština

Zobrazit magisterské programy » Vidět BA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Oboru Navrhování Udržitelných Služeb Cestovního Ruchu

Campus forma Denní studium 12 měsíců November 2018 Itálie Cagliari

V posledních letech se otázka udržitelnosti v nejširším slova smyslu (environmentální, sociální a ekonomické) převzala stále důležitější místo. Kjótský protokol z cílů pro rok 2020 se nyní blíží a poslední konference Cop21 v Paříži v roce 2015 na klima se rozhodla zachovat nárůst teploty na Zemi pod 1 stupeň a půl především snižování emisí CO2 z činností " člověk. V italském posledních GreenItaly 2015 zpráva zaznamenává, že zelená ekonomika přináší přidanou hodnotu naší zemi více než sto a dvě odrazový euro, což odpovídá 10,3% našeho národního hospodářství. Jedna společnost v pěti udržitelný cestovní ruch a následuje tento trend. Udržitelné konstrukce Výzkum se stává více než kdy jindy poptávka ze strany trhu, tím větší design made in Italy kombinaci spojené s rozvojem udržitelných služeb cestovního ruchu. V tomto rámci mistr Cílem je vytvořit nové manažery, kteří mohou spravovat a vytvářet nové služby pro udržitelný cestovní ruch, které spadají do inovativních postav zelených pracovních míst. [+]

TENTO PROGRAM "VYUČOVANÝM v italštině

Kdo by se měl zúčastnit:

Il Master in Design udržitelných služeb cestovního ruchu Je určen pro absolventy v ekonomii, humanitních a designu zájem na rozvoji svých dovedností v oblasti udržitelného cestovního ruchu a rozvoje této oblasti, ale také pro manažery a operátory v cestovním ruchu, kteří chtějí intenzivní meziroční nárůst jejich schopnosti navrhnout na trhu s více dovedností.

cíl:

Mistr tvoří nový typ trvale udržitelného manažer služeb cestovního ruchu v kategoriích zelených pracovních míst: vysoce specializované profesionální, ale se silnými průřezových a interdisciplinárních dovedností, učení o udržitelných komunikačních dovednostech, ekonomické (zejména zelená ekonomika , modrá hospodářství a spoluspotřebitelství) a znalosti procesů, materiálů a návrhových nástrojů.... [-]


Videos

IED Cagliari

Contact

IED - Istituto Europeo di Design

Adresa, 1. řádek Viale Trento, 39
09123 Cagliari, Itálie
Website http://www.ied.it/cagliari/home
Telefonní číslo +39 070 273505