Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

Úvod

Read the Official Description

Hodnoty

Kvalita, autentičnost, respekt, pohostinství a bezpečnost potravin

Kulturní hnací silou, která přenáší hodnoty

Účelem ICIF, Institute of Food and Wine regionů Itálie, je klasifikovat, chránit a podporovat image italské kuchyně, špičkovou kvalitu místních produktů a regionální potravinářské a vinařské kultury, o vyhlašování znalostí mezi profesionály po celém světě s důrazem na hodnotu pravé italské kuchyně a vynikající potravinářských výrobků, které jej odlišují je jedním z hlavních cílů ICIF v zájmu podpory "Vyrobeno v Itálii".

Životní styl, pohostinství a autentičnost

ICIF byla vždy hodnoty italských potravin a vína, italské pohostinnosti a lifesyle po celém světě tím, že účast na akcích a inititatives, a to jak v Itálii, tak v zahraničí. Podpora italské kuchyně a kvalitních italských potravinářských výrobků nastane přes školení mladých kuchařů v italském sídle na zámku Costigliole d'Asti, v čínském institutu v Šanghaji, v ústavech Sao Paulo a Flores da Cunha v Brazílii a prostřednictvím spolupráce se školami a univerzitami gastronomie v různých zemích po celém světě.

Hlavní aktivity

Kulinářské školení, podpora "made in Italy", významné události a boj proti padělání

Cvičení

Vzdělávání mladých Italů a zahraničních kuchařů získat odbornou specializaci pro regionální italské kuchyně; osnova zahrnuje také školení o bezpečnosti potravin a udržitelnou politiku v oblasti řízení potravinového řetězce.

Propagace "Made in Italy"

Podpora italskou kuchyni a nejvyšší kvality italské produkty v zahraničí, a to prostřednictvím pořádání školení a šíření informací o "made in Italy" a jeho provedení profesionálních kuchařů a restauratérů po celém světě.

Podpora italských potravinářských a vinařských produktů v zahraničí na veletrzích a mezinárodních akcích. Organizace jídlo a víno zájezdy odhalit podstatu italské regionální kuchyně a kultury nejkvalitnějších výrobků a bohatou kulturou regionů italských.

Významné události

ICIF je v čele mezinárodních akcích, kde se požaduje autoritativní hlas v poskytování stravovacích služeb, poskytováním odborných znalostí pro iniciativy, které podporují italská jídla a kulturu.

Boj proti padělání

Nazývají to "Italská Sounding"Je napodobení nebo padělání italských potravinářských výrobků v zahraničí. Falešný potravinářský výrobek má směs italských jmen, log, obrázků a sloganů jednoznačně přiřadit do naší země.

Kromě svých vzdělávacích cílů, ICIF byl založen s cílem zařadit, chránit a podporovat image italskou kuchyni a produktů excelence v zámoří, chránící řemeslník produkce, brání spotřebitelům z falšování a padělání a šíření znalostí a techniky mezi profesionálními kuchaři a restauratéři po celém světě.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Italština

Zobrazit magisterské programy » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master in Italian Cuisine and Oenology

Campus forma Denní studium 6 měsíců October 2018 Itálie Itálie Online

[+]

Pečivo Chléb-dělat výroba zmrzliny Víno Restaurace Potravinářské výrobky Správa potravin a nápojů HALAL Certificatioin - Vaření pro muslimy [-]

Videos

ICIF Presentation EN

Contact
Adresa destinace
Piazza Vittorio Emanuele II, 10
Costigliole d'Asti

Turin, 14055 IT
Social Media
Adresa destinace
Piazza Vittorio Emanuele II, 10
Costigliole d’Asti (AT)

Italy Online, 14055 IT