Přečtěte si oficiální popis

Master program v INTERIÉRNÍ ARCHITEKTURE - Nové formy současného života IAAD a Écoles de Condé oznamují podepsání důležitého strategického partnerství, jehož výsledkem bude integrace těchto dvou jednotek do širší reality. Mezi společnými projekty budou zvažovány nové kurzy, nové učební modely a nové lokality s cílem zvýšit příležitosti studentů. Prostřednictvím tohoto partnerství jedinečného svého druhu poskytnou obě instituce nový rozměr svým vzdělávacím projektům, které poskytnou skutečně evropskou hodnotu: na začátku léta 2013-2014 budou k dispozici kurzy Francie-Itálie a Itálie-Francie studentům obou škol. Tato smlouva okamžitě umožňuje studentům IAAD získat přístup ke strategickému magisterskému studiu Écoles de Condé - jako komunikační, architektonická a umělecká směřka obchodu s luxusem, interiérovým designem a společnými prostory a celkovým výzkumem a inovacemi - a francouzským studentům přístup k specializacím IAAD - Návrh dopravy a průmyslový design. U kurzů Écoles de Condé budou nové kurzy zahrnovat znalost jazyka a kultury italského designu, zdokonalování kurzů nabízených v rámci různých bakalářských a magisterských studií designu a grafického umění (návrh prostorů, produkt módy a grafického designu) , a postupně vytvářejí vlastní oblast italského designu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

IAAD + Écoles de Condé

Mistr zkoumá prostor určený jak jeho estetické a funkční aspekty, a ty, méně zřejmé, způsob použití a symbolické ... [+]

Magisterský program interiérové ​​architektury - Nové formy současného bydlení

Mistr zkoumá prostor určený jak jeho estetické a funkční aspekty, a ty, méně zřejmé, způsoby použití a symbolické hodnoty.

To vyplývá dvojí cestu, počínaje instinktu mužů aby se uvolnilo místo, umístění své vlastní stanoviště, zkoumá performativní hodnoty postavené, depozitáře základních hodnot společnosti.

Návrhy a teoretické podněty stávají materiál, na který je možné vyvinout aktivitu projekt zaměřený veškerou pozornost na to, aby konkrétní jaké plánovaném rozsahu designéra.

Cíle a metodika výuky

Design je zažívá období silného hybnosti a šíření. Rychlý vývoj výrobních metod a životního stylu stále více vyžaduje přizpůsobivost a inovaci. Předvídání a stimulující změna se stala jedním z hlavních hnacích sil růstu a konkurenční faktor současné ekonomiky. Tradiční hranice disciplin jsou zahlceni potřebou větší interakci, schopnost pracovat ve skupinách a transferu technologií. Návrháři jsou povinni znát nové nástroje reprezentace a sdílení informací, jakož i ke zlepšení dovednosti naslouchání potřebám. Nicméně, nové možnosti otevřít pro návrháře, kteří jsou požádáni, aby čerpat z bohatých tradičních znalostí, bez podmínek a závazků formální styl.... [-]

Itálie Turín
Březen 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině