Přečtěte si oficiální popis

ACADEMY

Vyšší akademie módy a designu (HFFA) - inovativní vzdělávací instituce, která připravuje odborníky na nejvyšší úrovni v oblasti módy Suite, haute couture a koncepce designu.

Akademie byla založena v Miláně - uznávanou světovou kapitál módy a designu. Účelem akademie - vzdělávání nové generace kreativních ředitelů (umělecký ředitel) a vedoucí pracovníci na strategické řízení na Suite.

Způsob výuky Avantgardní na Akademii změn přístupu k budoucí rozvoj interdisciplinární vzdělání a je zaměřen na pokračování tradic vynikající řemeslné «Made in Italy".

ZPŮSOB HFFA

Vzhledem k neustále se měnící se požadavky procesu vytváření módy, vynikající řemeslné zpracování a umělecký výraz znovu dnes v nadmořské výšce do. Metoda HFFA dává studentům řádného kulturologického základ a dlouhodobě udržitelného návrhu dovednosti tvůrčího procesu, který bude jistě vstoupí systém módy a dosáhnout úspěchu.

Integrované inovativní akademické osnovy, a zavedené vztahy s předními organizacemi a značek módního průmyslu, aby HFFA stala centrem excelence pro studenty a referenční bod pro společnosti, které chtějí investovat do modernizace tomto strategickém odvětví.

CAMPUS

Campus HFFA se nachází v historickém centru Milána, jen pár kroků od Duomo a Via Montenapoleone (slavný "Fashion Square"), zaujímají strategické místo mezi kancelářemi módních domů a butiků. Akademie se nachází ve zdech slavného ústavu SIAM (Society umění a řemesel) - jeden z nejstarších vzdělávacích středisek Ital, který byl založen v roce 1838, před národního sjednocení Itálie. SIAM má vždy podporovala nové nápady a vynálezy, a udělal obrovský přínos k rozvoji jak Milána a celé země.

Kromě starořímských hradeb, Zastavěná plocha více než 5000 m² další významné historické a kulturní hodnoty, včetně ohromující Assembly Hall, který hostí přednášky HFFA, a slavné knihovny jménem Carlo Cattaneo, která má více než 6500 knih a rukopisů, od osmnáctého století. Je to skutečný kulturní oáza v centru města s dvěma velkými pohodlným ozeleněné nádvoří a terasa s panoramatickým výhledem. Tady, vše je promyšlené pro maximální pohodlí studentů.

Akademie je otevřena od 08.00 do 22.00 a nabízí obrovské příležitosti pro socializaci, neomezený přístup do učebny, počítače Mac s potřebným softwarem a vysokorychlostní internet Wi-Fi.

Učebny a laboratoře

V učebnách, vybavena počítači Mac a bezplatné Wi-Fi, a to díky úspěšné kombinaci designu a technologie k vytvoření příjemné pracovní prostředí.

Kromě přednáškové místnosti, a poskytuje specializované laboratorní třídy - Atelier, parfémy laboratoře a studio zvukový design. Praktická cvičení prováděné vysoce kvalifikovanými odborníky na pomoc seznámit se s technologií a zařízení.

KNIHOVNA módu a design

Kromě staré knihovně Ústavu společnosti umění a řemesel (SIAM), Akademie má vlastní bohatou knihovnu módy a designu. Více než šest milionů knih a publikací od starověkých rukopisů na nejnovější publikace jsou vždy k dispozici pro účely výzkumu nebo nové informace k oběma studenty a profesionály.

Mobilní služby PRO STUDENTY

HFFA je první akademie vysokoškolské vzdělávání, který má inovativní mobilní systém správy informací. Ve skutečnosti, přes použití aplikací pro chytré telefony a tablety, studenti mít vždy po ruce nejnovější zprávy o kursech, plánu tříd a učeben. V každém okamžiku, a to i po dokončení studia, můžete získat vzdálený přístup k materiálům naší virtuální knihovny: knihy, textu, učebnice, časopisy a další informace ..

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Haute Future Fashion Academy

Luxury Interior Designer je kreativní mysl, kdo je odpovědný za navrhování vnitřních prostorů nesčetné množství různých prostředích: prestižních butiků, zvolte klubech, e ... [+]

Luxusní interiér DESIGN

Luxury Interior Designer je kreativní mysl, kdo je odpovědný za navrhování vnitřních prostorů nesčetné množství různých prostředích: prestižních butiků, zvolte klubech, exkluzivní střediska, soukromé rezidence či luxusních jachet.

On je považován za všechny efekty návrhář interiérů a jeho odborné znalosti, musí nutně zahrnovat široké spektrum oblastí, jako je například architektury, designu, módy a umění.

Jedná se o profesi vyžadující návrhářské schopnosti, estetické cítění a schopnost inovovat, s cílem navrhnout vynikající kvalitu myšlenek, které jsou schopny přilákat a uspokojí i ty nejnáročnější elity.... [-]

Itálie Milán
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Haute Future Fashion Academy

Fashion Vyhlašovatel je osoba, která je hlavně zodpovědný za módní značka komunikační strategie a propagace. Cílem magisterského kurzu je vyškolit odborníky na vysoké úro ... [+]

PODPORA A KOMUNIKAČNÍ STRATEGIE MÓDŮ

Fashion Vyhlašovatel je osoba, která je hlavně zodpovědný za módní značka komunikační strategie a propagace. Jeho úkolem je zprostředkovat značky vizi, styl a hodnoty, podpora módy a luxusu výrobků, organizováním akcí, výstav, módní přehlídky, prezentace a reklamní kampaně s cílem proměnit výrobek do objektu touhy, zesilovač něčí osobnosti , která je schopna svést a fascinovat.

Vedoucí tiskového oddělení často řídí vnější vztahy společnosti, manipulace vztahy s novináři, inzerenty, styl studia a všechny z nejdůležitějších zúčastněných stran.

Cílem magisterského kurzu je vyškolit odborníky na vysoké úrovni, kteří jsou schopni úspěšně provádět komunikační a propagační činnosti v rámci Fashion systému.... [-]

Itálie Milán
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Haute Future Fashion Academy

Art Directors jsou Fashion systemu nejvýznamnější celebrity: usiloval o velkých módních domů a známý po celém světě, které jsou známé pro své nezapomenutelné kolekce a br ... [+]

ART DIRECTION FOR FASHION DESIGN & HAUTE COUTURE

Art Directors jsou Fashion systemu nejvýznamnější celebrity: usiloval o velkých módních domů a známý po celém světě, které jsou známé pro své nezapomenutelné kolekce a brilantní myšlenky, nebo za to, že oživil, s někdy odvážných rozhodnutích, osudy značek v úpadku.

V módní dům je kreativní ředitel je vedoucí tvůrčího týmu a má za úkol vytvářet kolekce, které respektují značky tradici a jsou zároveň dopravci inovativního a soutěživého ducha na trhu. Je důležitou roli a jeden z velké odpovědnosti, která vyžaduje umělecké a manažerské zkušenosti.

Kurz Master in Art Direction for Fashion Design a Haute Couture má za cíl poskytnout vynikající školení pro budoucí tvůrčí ředitele módních a luxusních značek. Jeho inovativní přístup spojuje tradice kvalitní italské krejčovství s nejnovější projekční techniky.... [-]

Itálie Milán
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Haute Future Fashion Academy

Kreativní ředitel Příslušenství a luxusních výrobků je nesmírně důležitý údaj, jehož úkolem je velmi citlivá: že kombinace podstatu a jedinečnost značky s kreativitou a f ... [+]

Master v designu doplňků, luxusních přístrojů a digitální výroby

Kreativní ředitel Příslušenství a luxusních výrobků je nesmírně důležitý údaj, jehož úkolem je velmi citlivá: že kombinace podstatu a jedinečnost značky s kreativitou a funkčností z luxusního příslušenství, povznášející kvalitu a sílu svádění. S pomocí digitálního modelování a výroby budou všichni studenti schopni vyrábět některé kusy s nejvyšší technologií a stroje pro výrobu, jako je Laser Cut, 3D tiskárna a nositelná technologie Arduino. Během kurzu budou studenti rozvíjet své dovednosti v 3D modelování díky programu Opensource Blender pod vedením vysoce vzdělaných mistrů a profesionálů. Kreativní ředitel je odpovědný za vedení tvůrčí pracovníky v tvorbě příslušenství linek, které splňují definici Luxusní zboží, kombinující tvůrčí schopnosti, návrhářské schopnosti a znalosti řemeslníků.... [-]

Itálie Milán
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Haute Future Fashion Academy

Interiér Designer je kreativní mysl, kdo je odpovědný za navrhování vnitřních prostorů nesčetné množství různých prostředích: prestižních butiků, zvolte klubech, exkluziv ... [+]

mistr v interiérovém designu pro luxusní jízd (jachty, soukromým letadlem a vrtulníkem)

Interiér Designer je kreativní mysl, kdo je odpovědný za navrhování vnitřních prostorů nesčetné množství různých prostředích: prestižních butiků, zvolte klubech, exkluzivní střediska, soukromé rezidence či luxusních jachet. To je považováno za všechny efekty návrhář interiérů a jeho odborné znalosti, musí nutně zahrnovat široké spektrum oblastí, jako je například architektury, designu, módy a umění. Jedná se o profesi vyžadující návrhářské schopnosti, estetické cítění a schopnost inovovat, s cílem navrhnout vynikající kvalitu myšlenek, které jsou schopny přilákat a uspokojí i ty nejnáročnější elity.... [-]

Itálie Milán
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině