Haute Future Fashion Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ACADEMY

Vyšší akademie módy a designu (HFFA) - inovativní vzdělávací instituce, která připravuje odborníky na nejvyšší úrovni v oblasti módy Suite, haute couture a koncepce designu.

Akademie byla založena v Miláně - uznávanou světovou kapitál módy a designu. Účelem akademie - vzdělávání nové generace kreativních ředitelů (umělecký ředitel) a vedoucí pracovníci na strategické řízení na Suite.

Způsob výuky Avantgardní na Akademii změn přístupu k budoucí rozvoj interdisciplinární vzdělání a je zaměřen na pokračování tradic vynikající řemeslné «Made in Italy".

ZPŮSOB HFFA

Vzhledem k neustále se měnící se požadavky procesu vytváření módy, vynikající řemeslné zpracování a umělecký výraz znovu dnes v nadmořské výšce do. Metoda HFFA dává studentům řádného kulturologického základ a dlouhodobě udržitelného návrhu dovednosti tvůrčího procesu, který bude jistě vstoupí systém módy a dosáhnout úspěchu.

Integrované inovativní akademické osnovy, a zavedené vztahy s předními organizacemi a značek módního průmyslu, aby HFFA stala centrem excelence pro studenty a referenční bod pro společnosti, které chtějí investovat do modernizace tomto strategickém odvětví.

CAMPUS

Campus HFFA se nachází v historickém centru Milána, jen pár kroků od Duomo a Via Montenapoleone (slavný "Fashion Square"), zaujímají strategické místo mezi kancelářemi módních domů a butiků. Akademie se nachází ve zdech slavného ústavu SIAM (Society umění a řemesel) - jeden z nejstarších vzdělávacích středisek Ital, který byl založen v roce 1838, před národního sjednocení Itálie. SIAM má vždy podporovala nové nápady a vynálezy, a udělal obrovský přínos k rozvoji jak Milána a celé země.

Kromě starořímských hradeb, Zastavěná plocha více než 5000 m² další významné historické a kulturní hodnoty, včetně ohromující Assembly Hall, který hostí přednášky HFFA, a slavné knihovny jménem Carlo Cattaneo, která má více než 6500 knih a rukopisů, od osmnáctého století. Je to skutečný kulturní oáza v centru města s dvěma velkými pohodlným ozeleněné nádvoří a terasa s panoramatickým výhledem. Tady, vše je promyšlené pro maximální pohodlí studentů.

Akademie je otevřena od 08.00 do 22.00 a nabízí obrovské příležitosti pro socializaci, neomezený přístup do učebny, počítače Mac s potřebným softwarem a vysokorychlostní internet Wi-Fi.

Učebny a laboratoře

V učebnách, vybavena počítači Mac a bezplatné Wi-Fi, a to díky úspěšné kombinaci designu a technologie k vytvoření příjemné pracovní prostředí.

Kromě přednáškové místnosti, a poskytuje specializované laboratorní třídy - Atelier, parfémy laboratoře a studio zvukový design. Praktická cvičení prováděné vysoce kvalifikovanými odborníky na pomoc seznámit se s technologií a zařízení.

KNIHOVNA módu a design

Kromě staré knihovně Ústavu společnosti umění a řemesel (SIAM), Akademie má vlastní bohatou knihovnu módy a designu. Více než šest milionů knih a publikací od starověkých rukopisů na nejnovější publikace jsou vždy k dispozici pro účely výzkumu nebo nové informace k oběma studenty a profesionály.

Mobilní služby PRO STUDENTY

HFFA je první akademie vysokoškolské vzdělávání, který má inovativní mobilní systém správy informací. Ve skutečnosti, přes použití aplikací pro chytré telefony a tablety, studenti mít vždy po ruce nejnovější zprávy o kursech, plánu tříd a učeben. V každém okamžiku, a to i po dokončení studia, můžete získat vzdálený přístup k materiálům naší virtuální knihovny: knihy, textu, učebnice, časopisy a další informace ..

Místa

Milán

Adresa, 1. řádek
Via Santa Marta, 18
20123 Milán, Lombardie, Itálie