Přečtěte si oficiální popis

Již více než 35 let společnost GEMA Business School vyvíjí školení na vysoké škole pro lidi a organizace na národní i mezinárodní úrovni. Díky širokému spektru postgraduálních magisterských titulů, výkonným programům pro podnikatele a manažery, firemní programy pro veřejné a soukromé podniky a mezinárodním certifikačním kurzům v oblasti lidských zdrojů, marketingu a řízení projektů. Spojení se světem obchodních a podnikatelských asociací, vynikající vzdělávací programy, fakulta s mezinárodní působností, proslulá a strategická značka:

Jsou to jen některé z prvků, které dělají GEMA Business School výběr špičkové kvality v italské krajině řídících škol.

Proč GEMA Business School ?

GEMA Business School již více než 30 let nabízí manažerské školení jménem národních i mezinárodních společností.

Naše široká škála postgraduálních kurzů, výkonné programy pro podnikatele a manažery, firemní programy pro veřejné a soukromé společnosti klasifikují naši Business School jako jednu z nejdynamičtějších a pozoruhodných v národní krajině.

Jsme kvalifikační a rozlišovací předmět v oblasti vzdělávání s cílem zvýšit talenty, rozvíjet dovednosti, podporovat růst lidí a společností.

GEMA Business School má silné spojení se světem korporací a sdružení s řadou výcvikových programů excelence, mezinárodní fakulty a uznávání a certifikace v oblasti manažerského vzdělávání. To jsou jen některé z prvků, které dělají GEMA Business School výběr excelence v italské krajině obchodních škol.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

GEMA Business School

Master program je přizpůsoben pro ty, kteří chtějí získat mezinárodní marketing specializace, od marketingových zásad až po mezinárodní marketing, digitální podnikání a s ... [+]

Proč získáte magisterský titul v oboru International Marketing Management?

Master program je přizpůsoben pro ty, kteří chtějí získat mezinárodní marketing specializace, od marketingových zásad až po mezinárodní marketing, digitální podnikání a sociální mediální komunikaci.

Cíle Programu se dotýkají různých typů učení: posílení postojů a hodnot, rozvíjení kompetence ve výkonu a získávání informací a konceptů.

Účastníci rozvíjejí dovednosti a kompetence v kritických prvcích strategie: podnikání (marketing, marketingový výzkum, udržitelnost a sociální mediální komunikace atd.), Myšlení v oblasti plánování a designu, vedení a emoční inteligence a etika. Díky partnerství s Univerzitou Philadelphie v USA ( Saint Joseph's University of Philadelphia, USA), která je jednou z nejreprezentativnějších akademických institucí v USA, budou všechny výukové aktivity (přednášky, výzkumy, úkoly, projektové práce atd.) Probíhat v angličtině Členové, hostující profesoři a hosté z amerického a mezinárodního kontextu.... [-]

Itálie Řím
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
4 - 10 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
GEMA Business School

Master program je přizpůsoben těm, kteří mají silný zájem na mezinárodních aspektech řízení lidských zdrojů, a to buď prostřednictvím předchozí studie nebo prostřednictví ... [+]

Proč máte magisterský titul v oblasti mezinárodního řízení lidských zdrojů?

Informovaném současným výzkumem, pokročilým stipendiem a odbornou praxí program nabízí příležitost rozšířit a rozvíjet dovednosti, znalosti a kritické schopnosti na úrovni magisterských studijních programů v oblasti mezinárodního řízení lidských zdrojů.

Prostřednictvím kurzů programu mohou studenti rozšířit a rozšířit své osobní dovednosti v oblasti komunikace, prezentace, výzkumu, kritické analýzy a řešení problémů.

Díky partnerství s Greenwichskou univerzitou (Londýn - Velká Británie), která je jednou z nejreprezentativnějších akademických institucí ve Velké Británii, budou všechny vzdělávací aktivity (přednášky, výzkumy, úkoly, projektové práce apod.) Probíhat v angličtině Členové, hostující profesoři a hosté z anglického a mezinárodního kontextu.... [-]

Itálie Řím
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
4 - 10 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
GEMA Business School

Profesní osobnost vyškolená programem bude vědět, jak provádět analýzy trhu, připravovat a sledovat plány marketingu a komunikace a komerčního rozvoje v zahraničí (také s ... [+]

Příjemci

Master program v mezinárodním řízení podniku je navržen a podporován GEMA Business School a je modulární postgraduální program určený pro školení nové generace Export manažerů a mezinárodní marketingové a obchodní manažeři, schopný řídit společnosti a podniky rozšířit své podíly na trhu v mezinárodním trhy podle:

zvýšení počtu zemí, kde se výrobky / služby prodávají, zejména na rychle rostoucích trzích;zvýšení počtu produktů / linek služeb prodaných na mezinárodních trzích podle struktury místní poptávky;přijetí nových distribučních strategií pro získání "bližšího zákazníkovi" na mezinárodních trzích (např. komerční pobočky, společný podnik, místní produkce).... [-]
Itálie Řím
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
4 - 10 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině