Free University of Bozen-Bolzano

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Free University of Bozen-Bolzano byla založena v roce 1997. Naše univerzita má silné mezinárodní vyhlídky, o čemž svědčí její mnohojazyčné kurzy (němčina, italština, angličtina a ladin) a vysoký počet studentů a pedagogických pracovníků ze zahraničí.

Univerzita má pět fakult a vysoké procento přednášejících (35%) a studentů (17%) pochází ze zahraničí a studují, vyučují a provádějí výzkum v oblasti ekonomie, přírodních věd, inženýrství, společenských věd, vzdělávání a designu . Máme 4 100 studentů registrovaných na více než 30 vysokoškolských a postgraduálních studijních oborů .

V celostátním žebříčku dosahuje naše univerzita každoročně nejvyšší pozice. V roce 2018 zařadilo italské výzkumné centrum pro sociální studia Censis již čtvrtý rok po sobě naši univerzitu jako jedničku mezi menší soukromé vysoké školy (méně než 5 000 studentů). V mezinárodním žebříčku se umisťujeme také vysoko, zejména v kategoriích „internacionalizace“, „spokojenost studentů“ a „praxe-orientovaná“.

Nabízené vyučované moduly a naše výzkumné projekty jsou propojeny s mezinárodními a meziregionálními sítěmi. Například v rámci projektu Euregio spolupracujeme s univerzitami v Innsbrucku a Trentu a snažíme se dosáhnout nejvyšších standardů kvality.

Zeptejte se nás na WhatsApp

Místa

Bolzano

Adresa, 1. řádek
Free University of Bozen-Bolzano
Universitätsplatz 1 Piazza Università 1

39100 Bolzano, Trentino-Jižní Tyrolsko, Itálie