Přečtěte si oficiální popis

Založena ve Florencii v roce 2009 z inspirace našeho ruského ředitele Molugova Nadezhdy a akademiků, je akademie strategicky umístěna v italském městě Florencie; ideálním místem, kde se učit a rozvíjet umění a žít život, ve kterém každý den oko uvíznou historické krásy historického italského umění, místo, kde žít a zažít pravou " dolce vita ".

Místo je známým zdrojem inspirace, což jistě prospívá umělci. Florencie nabízí bohaté a povzbuzující prostředí pro umělecká studia a život, skvělou životní zkušenost. Zde jste v přímém kontaktu s pracemi mnoha velkých mistrů - mezi nimi Michelangela , Leonarda da Vinciho a Botticelliho , kteří se v tomto městě jmenovali. Mezi mnoha uměleckými galeriemi a muzei se nachází „ Uffizi Gallery “ a „ Pitti Palace “, které jsou světově proslulé.

Město nabízí živé a bezpečné noční život a všechny návrhářské módní obchody, velké množství barů a restaurací. Naše akademie je pěkně umístěna asi 20 minut chůze od centra , ve velmi dobře obsluhované oblasti.

Naše metoda výuky se zrodila před 300 lety, kdy ji vyvinuli ruští umělci, inspirovaní především italskými a francouzskými mistry z období renesance a pozdějších období . K této metodě přispěli různí slavní umělci: Repin , Surikov , Serov , Levitan , Vasnetsov a Kuindzhi .

Posláním naší akademie je stavět na takových skvělých tradicích a pomoci studentům zkoumat nové způsoby, stejně jako první " avantgardní " umělci udělali v jejich době. To znamená vyjádřit se novými způsoby prostřednictvím hlubokého pochopení technik získaných prostřednictvím integrovaného akademického přístupu.

Naši profesoři jsou zkušení umělci, kteří absolvovali špičkové ruské akademie. Máme velmi přátelské prostředí, kde musí studenti intenzivně pracovat, ale naši profesoři jsou vždy připraveni poslouchat, vést a povzbuzovat.

Díky svým zkušenostem jsou schopni pomáhat studentům tím, že jim pomáhají vyjádřit svůj potenciál a stát se profesionálními umělci, kteří pracují na tématech jako Malba , Kresba , Anatomie , Složení , Chromatika , Perspektiva a Dějiny umění .

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Ruština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Florence Classical Arts Academy

Tento program je k dispozici ruskému profesionálnímu umělci, který praktikuje v oboru, jehož cílem je dále zlepšit svou technickou úroveň a rozšířit své odborné znalosti. ... [+]

Master-Stage v malování a kreslení

Tento program je k dispozici ruskému profesionálnímu umělci, který praktikuje v oboru, jehož cílem je dále zlepšit svou technickou úroveň a rozšířit své odborné znalosti. V rámci roční soutěže jsou rozděleny částečné a úplné stipendia.

Master-Stage v učení umění

Tento program je k dispozici pro ruské profesionální umělce praktikující v terénu, jehož cílem je obohatit jejich životopis a praktikovat výuku předmětu umění a pomáhat profesorům při doučování skupiny zahraničních studentů. Tento program umožňuje mladým profesionálům získat zkušenosti z procesu pedagogického studia v oblasti výtvarného umění. Podle roční soutěže jsou rozdělena dílčí a plná stipendia.... [-]

Itálie Florence
Říjen 2020
Angličtina,Ruština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Florence Classical Arts Academy