Florence Classical Arts Academy

Úvod

Read the Official Description

Založena ve Florencii v roce 2009 z inspirace našeho ruského ředitele Molugova Nadezhdy a akademiků, je akademie strategicky umístěna v italském městě Florencie; ideálním místem, kde se učit a rozvíjet umění a žít život, ve kterém každý den oko uvíznou historické krásy historického italského umění, místo, kde žít a zažít pravou " dolce vita ".

Toto místo je známým zdrojem inspirace, což jistě prospěje umělci. Florence nabízí bohaté a podnětné prostředí pro studium umění a život, skvělé životní zkušenosti. Zde jste v přímém kontaktu s pracemi mnoha skvělých mistrů - mezi nimi Michelangelo , Leonardo da Vinci a Botticelli , kteří se v tomto městě jmenovali. Mezi mnoha uměleckých galerií a muzeí se nachází " Galerie Uffizi " a " Pitti Palace ", které jsou světově proslulé.

Město nabízí živé a bezpečné noční život a všechny návrhářské módní obchody, velké množství barů a restaurací. Naše akademie je pěkně umístěna asi 20 minut chůze od centra , ve velmi dobře obsluhované oblasti.

Naše metodika výuky se narodila před 300 lety, kdy ji vyvíjeli ruští umělci, inspirovaní hlavně italskými a francouzskými mistři z období renesance a pozdnějších . Různé slavných umělců přispělo k této metodě a mezi nimi: Repin, Surikov, Serov, Levitan, Vasnetsov a Kuindzhi.

Posláním naší akademie je stavět na takových skvělých tradicích a pomoci studentům zkoumat nové způsoby, stejně jako první " avantgardní " umělci udělali v jejich době. To znamená vyjádřit se novými způsoby prostřednictvím hlubokého pochopení technik získaných prostřednictvím integrovaného akademického přístupu.

Naši profesoři jsou zkušení umělci, kteří absolvovali špičkové ruské akademie. Máme velmi přátelské prostředí, kde musí studenti intenzivně pracovat, ale naši profesoři jsou vždy připraveni poslouchat, vést a povzbuzovat.

Vzhledem k jejich zkušenostem jsou schopni pomáhat studentům tím, že jim pomohou vyjádřit svůj potenciál a stát se profesionálními umělci, pracujícími na předmětech jako: Malba , Kresba , Anatomie , Složení , Chromatika , Perspektiva a Dějiny umění .

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Ruština

Zobrazit magisterské programy » Vidět Certifikáty » Vidět Diplomy » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr ve výtvarném umění

Campus forma Denní studium 2 let October 2019 Itálie Florence

Tento program je k dispozici ruskému profesionálnímu umělci, který praktikuje v oboru, jehož cílem je dále zlepšit svou technickou úroveň a rozšířit své odborné znalosti. V rámci roční soutěže jsou rozděleny částečné a úplné stipendia. [+]

Master-Stage v malování a kreslení

Tento program je k dispozici ruskému profesionálnímu umělci, který praktikuje v oboru, jehož cílem je dále zlepšit svou technickou úroveň a rozšířit své odborné znalosti. V rámci roční soutěže jsou rozděleny částečné a úplné stipendia.

Master-Stage v učení umění

Tento program je k dispozici ruskému profesionálnímu umělci, který praktikuje v oboru, jehož cílem je obohatit svůj životopis a prakticky vyučovat předmět výtvarné výchovy a pomáhat profesorům při výuce skupiny zahraničních studentů. Tento program umožňuje mladým profesionálům získat zkušenosti s studijním studiem v oblasti výtvarného umění. V rámci roční soutěže jsou rozděleny částečné a úplné stipendia.... [-]