ESOMAS, University of Turin

Úvod

Read the Official Description

Unito na první pohled

Tradice a inovace

The University of Turin je jedním z nejstarších a nejprestižnějších italských univerzitách. hosting o 70.000 studentů, 4,000 akademické, administrativní a technický personál, 1800 postgraduální a post-doktorandy a s 120 budovami v různých oblastech v Turíně a na klíčových místech v Piemontu, University of Turín lze považovat za "město-uvnitř-a-město", podporovat kulturu a produkovat výzkum, inovace, vzdělávání a zaměstnanosti.

The University of Turin je dnes jeden z největších italských univerzitách, Otevřené mezinárodní výzkum a školení. Provádí vědecký výzkum a organizuje kurzy všechny disciplíny, s výjimkou inženýrství a architektury. Je nedílnou součástí komunity, jednající pro oživení městských a příměstských oblastech, podpora kulturní interakce, sociální integraci a vývoj, podpoře dialogu a nahlédnutí do současné reality.

Akademické nabídky

The University of Turin prakticky pokrývá všechny oblasti znalostí; jeho Medical Diagnostic, Biosensoristics a nanotechnologie výzkumných center patří mezi ty nejlepší v Itálii, Některé z studijní obory nabízena, jedinečný v Itálii, jako Vojenská strategie, biotechnologie, Sportovní Sciences, Restaurování a konzervace (V Venaria).

Univerzita Turín má pozoruhodnou výzkumnou tradici v tradičních předmětů, jako je historie, filozofie, práva, ekonomie a medicíny, ale to je v současné době odbočovat do významných moderních odvětvích, jako je potravinářství, sociální politiky, IT, performing arts a komunikační vědy.

Knihovny a muzea

Tady jsou více než 70 univerzitních knihoven, které obsahují asi dva miliony knih: 100,000 jsou starožitné objemy. Botanická zahrada a několika univerzitních muzeí, jako například "Cesare Lombroso" - trestní antropologického muzea a "Luigi Rolando" - anatomie Muzeum člověka jsou dobře známy.

Univerzita má velký zájem v síti místních muzeí, na předmětech sahat od Egypta do současného výtvarného umění, a to má vlastní média, rozhlas, televize a filmový produkční jednotky.

Silný závazek

Univerzita je aktivně stanovisko k celé řadě sociálních otázek, jako je životní prostředí, drogy, rovných příležitostí a práv osob se zvláštními potřebami. Působí také na mezinárodní úrovni prostřednictvím dohod o partnerství s Indií, Čínou, rozvojové země v Asii, Latinské Americe, východní Evropě, Středomoří a oblast s řadou mezinárodních organizací, které působí v regionu.

Regionální agentura Piemont za právo vysokého školství (EDISU) - regionální instituce, které nabízejí pomoc studentům - přidělil stipendia studentům vysokých škol na základě předpokladů zásluh a potřebou je množství stipendií závisí na finanční situaci studenta.

UniTO v číslech

Studenti (ay 2015-16)

67.000 studentů 62% žen 18% z vnější strany regionu Piemont více než 3400 zahraničních studentů (5,2% z celkového počtu) Kolem 18.500 studenti prvních ročníků jen něco málo přes 6% zahraničních studentů Asi 1500 studentů na profesionální magisterských programů - 1. a 2. stupně (ay 2014-15) 1.256 doktorandi (k 31. 12. 2015)

Výuka a učení (ay 2014-2015)

65 3-leté bakalářské programy 752-leté magisterské programy 9 5 let a 6-leté programy 48 profesionálního magisterských studijních programů - první úroveň 38 profesionálních magisterské programy - 2. stupeň 25 PhD programy 11 odborné kurzy pro rozvoj 40 zaměření školy (2014-2015) 1 ústav vyšších studií: Scuola Studi Superiori (SSST)

Absolventi 2015

více než 11,700 absolventů kolem 8.100 absolventů bakalářských studijních kolem 3600 absolventi magisterských studijních Graduate Míra zaměstnanosti 2.013-1roky po absolvování: (Zdroj: Almalaurea - ISTAT Workforce) Celkem: 62,6% (celostátní průměr 51,8%)

Mezinárodní sítě (aa 2015-16)

30 bi-národní double degree programy více než 500 mezinárodních dohod o spolupráci s jinými vysokými školami 7 programů plně v angličtině 509 příchozích studentů Erasmus 910 odchozích studentů Erasmus

mezinárodní žebříčky

  1. v Itálii a mezi top 200 univerzit po celém světě, pro ARWU Shangai ( s dalšími 4 univerzit)
  2. v Itálii Times Higher Education
  3. v Itálii za US News Best Global (207. na světě)
This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Italština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Kvantitativním Financí A Pojištění

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Itálie Turin

Dva roky magisterský program v Kvantitativní Finance a pojišťovnictví představuje náročný příležitost pro získávání kompetencí vysoké úrovni, a to jak metodické a profesionální, finanční a pojistně matematické modelování a rozhodování. [+]

popis programu

Dva roky magisterský program v Kvantitativní Finance a pojišťovnictví představuje náročný příležitost pro získávání kompetencí vysoké úrovni, a to jak metodické a profesionální, finanční a pojistně matematické modelování a rozhodování. Naši absolventi budou schopni správně identifikovat a přistupovat k různým problémům budou čelit v riskantním a rychle se měnícím prostředí, využívá dobrého zvládnutí matematiky (diferenciální a integrální počet, optimalizace, diferenciálních rovnic, a další), Pravděpodobnost a statistika v a není elementární úrovni, hluboké porozumění "reálného života" Finance a pojišťovnictví, být si vědom rizika v širokém slova smyslu.... [-]


Magistr V Oboru Ekonomie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Itálie Turin

Poradenské firmy, regulační orgány, velké výrobní a finanční firmy spoléhají na obou strategické myšlení a zvukovou měření obchodních trendů. Tento program kombinuje trénink v oboru ekonomie a v pokročilých kvantitativních metod. [+]

Dvouleté Masters hřiště

Poradenské firmy, regulační orgány, velké výrobní a finanční firmy spoléhají na obou strategické myšlení a zvukovou měření obchodních trendů. Tento program kombinuje trénink v oboru ekonomie a v pokročilých kvantitativních metod. Studie o ekonomických systémů a hospodářské politiky, interpretaci a předpovídání makroekonomických dat a analýzy tržních struktur jsou jedním ze základních témat programu. Absolventi bude mít diplom Laurea magistrály.

Interakce s Collegio Carlo Alberto

Collegio Carlo Alberto je základem podporovat výzkum a výuku v oboru ekonomie, sdílení osvědčených postupů na mezinárodní akademické obce. Ekonomie studenti jsou vedeni k připojit týdenní semináře, jakož i "Collegio aperto", což je cyklus přednášek na aktuální ekonomická témata. Akademicky vynikající studenty, může požádat, aby se stal Senior Allievi z Collegio. Allievi se očekává, že splní jejich požadavky vysokých škol, stejně jako k účasti na dalších činností na Collegio.... [-]


Contact

University of Turin

Adresa, 1. řádek Via Verdi, 8
10124 Turin, Piedmont, Itálie
Website http://www.unito.it/
Telefonní číslo +39 011 670 6111