European School of Economics Italy

Úvod

Read the Official Description

O společnosti ESE

Evropská škola ekonomie (ESE) je soukromá obchodní škola nabízející bakalářské, magisterské nebo MBA, krátké programy v centrech v Londýně, Římě, Miláně, Florencii, Madridu, v zahraničí v USA a on-line smíšené kurzy.

Absolventi ESE patří mezi nejkonkurenceschopnější obchodní profesionály na trhu, kteří se připravují na vedoucí úlohy v roce 2007 mezinárodní marketing, finance, komunikace a management. Se schopností individuálně přizpůsobit svůj studijní program, studenti ESE:

  • studium v ​​zahraničí se středisky ESE po celém světě;
  • se specializují mimo jiné na špičkové obchodní odvětví , jako jsou móda, události, hudba, sport, umění, média a lidské zdroje;
  • kompletní stáže , výběr z více než 1500 předních organizací po celém světě.

Škola bez hranic, Evropská škola ekonomiky je novým konceptem ve vysokoškolském vzdělávání. Kombinuje vynikající akademické kvality, mezinárodnost a pragmatismus, že ESE titul a certifikát programy jsou navrženy tak, aby připravit novou generaci vůdců a podnikatelů.

Proč ESE

Dělejte jen to, co máte rádi!

Vzdělávací filozofie ESE nejen pomáhá studentům identifikovat kariérní cestu, ale také jim povzbuzuje, aby měli odvahu sledovat sen a vášeň - ať už se jedná o sportovní odvětví, finance, módní akce, cestování, komunikace nebo jiné oblasti . Programy vysokoškolských specializací a krátkodobých kurzů byly speciálně navrženy tak, aby nabízely studentům specializovaný výcvik v řadě špičkových obchodních oborů. Program stáží ESE, který je otevřen studentům bakalářského, magisterského a ESE kurzu, je kritickým konkurenčním faktorem pro dosažení praktických zkušeností v oblasti zvláštního zájmu.

Mezinárodní vůdci

Studenti ESE jsou budoucími manažery, lídry a podnikateli současného mezinárodního obchodu. Kariérní příležitosti, které mají k dispozici studenti ESE, jsou obrovské, se stážím v nesčetných oblastech as organizacemi umístěnými po celém světě. Společnost ESE vytvořila spolupráci s více než patnácti setmi předními mezinárodními společnostmi, včetně některých z 100 nejlepších firem, které budou pracovat pro FORTUNE. Evropská škola ekonomie nabízí jeden z nejvíce konkurenceschopných univerzitních stážovacích programů, které jsou dnes k dispozici, přičemž mnoho studentů má nabízené pozice před absolvováním.

International učení

Centrum ESE poskytuje studentům dynamické a náročné mezinárodní vzdělávací prostředí se studenty pocházejícími z více než 60 zemí a schopnost pohybovat se mezi centry v Londýně, New Yorku, Madridu, Římě, Miláně a Florencii.

Centra ESE - Itálie

Vysoké standardy, které jsou příkladem našich akademických programů, se odrážejí také v našem výběru středisek ESE.

Střediska Evropské školy ekonomie se nacházejí v některých z nejkrásnějších prostředí Evropy: ultra moderní budova v žádaném a vyhledávaném milánském okrese; úžasná budova z 19. století se soukromými zahradami v samém srdci císařského Říma s působivým výhledem na lázně Caracalla a nedaleko Kolosea; Renaissance Palazzo Rosselli Del Turco se nachází v centru Florencie, jen pár kroků od Ponte Vecchio a v centru Madridu je malebná budova, která se nachází na prestižní ulici Velazquez v Barrio de Salamanca.

Tato nastavení doplňují kosmopolitní atmosféru našich center ESE a nabízejí studentům bohaté a podnětné prostředí, ve kterém mohou studovat.

Řím

Proč studovat v Římě? S jedinečnou historií, která se datuje do starověku, dnes Řím nadále představuje vrchol evropské krásy a kultury, stejně jako moderní kontinentální centrum pro komunikaci.

Studenti ESE v Římě - kromě toho, že využívají řadu různých evropských vysokoškolských titulů a kurzů MSc a MBA, které nabízí naše škola mezinárodních studií. Římské centrum se nachází na ulici Via della Cordonata, ponořené do samého srdce císařského Říma s působivým výhledem na náměstí Benátky a krokem od Kolosea a Fori Imperiali.

Kulturní a vzdělávací příležitosti mimo třídu jsou stejně vzrušující a téměř neomezené, včetně takových slavných destinací, jako je Colosseum, Pantheon a Michelangelo's Dome pro baziliku svatého Petra, mezi mnoho dalších.

Milán

Milan je italské metropolitní město s nejvyšší mezinárodní hodnotou, která je geograficky umístěna v srdci Evropy. Milán se stal centrem módy, designu, obchodu, financí a považován za nejlepší italské chytré město. Milan je synonymem pro inovace, výzkum a kulturu.

Ese Milano oceňuje filozofii tohoto města, který se zasazuje o podporu profesního a osobního rozvoje svých studentů. Nachází se uvnitř hotelu Superstudio ve Via Tortona (Porta Genova), v průmyslové zóně šedesátých let, zrekonstruované v moderním stylu, před Muzeem kultury a jen pár kroků od Navigli.

Ese Milano se nachází v kreativní oblasti metropole. Studenti ESE mají možnost žít a sledovat výstavu SuperDesign, Milánský týden módy a mnoho dalších událostí, které jsou slavné po celém světě.

To vše se transformuje do pracovních příležitostí pro studenty prostřednictvím týmu instruktorů složených z renomovaných profesionálů a akademických pracovníků ESE, kteří mohou uspořádat příslušné stáže podle talentů a aspirací každého studenta.

Florence

Florencie centrum leží v samém srdci města, jen pár kroků od Ponte Vecchio, pět minut chůze od Duomo a Piazza della Signoria a deset minut chůze od vlakového nádraží Santa Maria Novella.

Florencie je významná nejen pro svůj revoluční přínos k umění, ale také jako jedno z narozenin moderního západního obchodního systému jako historického centra obchodu, financí a bankovnictví. Jako rodiště italské renesance lidé po celá staletí cestují po celém světě k oslavě florentského umění a kultury.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • španělština
  • Italština

Zobrazit magisterské programy » Vidět BSc programy » Vidět Kurzy » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Marketingu

Campus forma Denní studium 12 - 15 měsíců October 2018 Itálie Řím Milán Florence + 2 více

Master in Marketing * připravuje kandidáty na širokou škálu kariér v marketingovém managementu, jako je řízení značky, vývoj produktů, maloobchod, marketing služeb, marketing a marketing pro neziskové organizace. [+]

Magistr v marketingu Master in Marketing * připravuje kandidáty na širokou škálu kariér v marketingovém managementu, jako je řízení značky, vývoj produktů, maloobchod, marketing služeb, marketing a marketing pro neziskové organizace. Jako součást marketingového oboru, studenti magisterského prozkoumat: • inovativní postupy v obou výrobních a odvětví služeb, a jak firmy mohou získat konkurenční výhodu, podíl na trhu a snížení nákladů • e-commerce, e-business a optimalizace technologických staveb jako strategický nástroj marketingu • marketingových strategií mezinárodních organizací a přístupů k nové mezinárodní tržních příležitostí • zákaznicky řízené marketingové strategie v rozvíjejících se ekonomikách • propojení mezi marketingovou komunikaci a strategii, a kritéria pro používání různých propagačních technik a média v integrovaných marketingových kampaní • překročení státní hranice v podnikatelském světě a funkční, právní a logistické problémy, které se běžně vyskytují Dovednosti nabyté • koncepční myšlení, kritickou analýzu a realizaci strategických opatření • Pokročilá komunikace a inter-osobní dovednosti • hloubkové kritické chápání relevantních teorií, koncepcí a modelů a integrace teorie a praxe v různých kontextech • Pokročilá šetření a výzkumné dovednosti, celostní myšlení, integrace a syntéza • týmová práce a motivačních dovedností • vnitřní odpovědnost a vnitřní inspekce dovedností potřebných pro efektivní vedení. Program kurzu Program Master of Science (MSc) je kurz 12-15 měsíců. Dokončení magisterského studijního programu vyžaduje: povinná docházka na plný úvazek stáže závěrečná disertace Termín jsem 5 základních kurzů, společné všem studentům magisterských, bez ohledu na specializaci. Term II 6 specializační kurzy v oblasti marketingu. Termín III V této třetí fázi programu budou studenti absolvovat tříměsíční stáž v sektoru... [-]

Magistr V Oblasti Financí

Campus forma Denní studium 12 - 15 měsíců October 2018 Itálie Řím Milán Florence + 2 více

Mistr v oblasti financí připravuje správcům fondů a profesionální investiční analytici pro vstup do bankovního a finančního sektoru. Kurz se zabývá principy financování a investičních rozhodnutí a jejich dopadu napříč širokou škálou současných obav řízení. [+]

Účetnictví Mistr v oblasti financí připravuje správcům fondů a profesionální investiční analytici pro vstup do bankovního a finančního sektoru. Kurz se zabývá principy financování a investičních rozhodnutí a jejich dopadu napříč širokou škálou současných obav řízení. Jako součást finančního specializaci, kmenová studenti zkoumat: • klasické i soudobé korporátní financování přístupů s ohledem na nadnárodních firem v rozvinutých i rozvojových trzích • životaschopnost a vhodnost podnikové fúze nebo akvizice přes hodnocení a analýzy • hodnoty vyhodnocování a zvládání hodnota podniku • rizika a různých teorií a přístupů pro nadnárodní podniky • nutnost nových přístupů k řešení geografických rozptýlené skupiny osob, jakož i jiných zdrojů v mezinárodním projektovým řízením Dovednosti nabyté • koncepční myšlení, kritickou analýzu a realizaci strategických opatření • Pokročilá komunikace a inter-osobní dovednosti • hloubkové kritické chápání relevantních teorií, koncepcí a modelů a integrace teorie a praxe v různých kontextech • Pokročilá šetření a výzkumné dovednosti, celostní myšlení, integrace a syntéza • týmová práce a motivačních dovedností • vnitřní odpovědnost a vnitřní inspekce dovedností potřebných pro efektivní vedení. Program kurzu Master program je kurz 12-15 měsíců. Dokončení magisterského studijního programu vyžaduje: povinná docházka na plný úvazek stáže závěrečná disertace Termín jsem 5 základních kurzů, společné všem studentům magisterských, bez ohledu na specializaci. Term II 6 specializační kurzy v oblasti financí. Termín III V této třetí fázi programu budou studenti absolvovat tříměsíční stáž v sektoru relevantní pro jejich zvolené specializace a zprávy na základě jejich zkušeností. Termín IV Disertační práce je capstone modul modulárního MSc. Jakmile studenti absolvovali tři fáze... [-]

Magistr V řízení

Campus forma Denní studium 12 - 15 měsíců October 2018 Itálie Řím Milán Florence + 2 více

Master in Management * má za cíl poskytnout studentům komplexní pohled na mezinárodní management, zkoumat kritické faktory pro nadnárodní obchodní úspěch, dopad globalizace na mezinárodní obchodní prostředí, obchodní teorie a strategie internacionalizace. [+]

mistr v řízení Master in Management * má za cíl poskytnout studentům komplexní pohled na mezinárodní management, zkoumat kritické faktory pro nadnárodní obchodní úspěch, dopad globalizace na mezinárodní obchodní prostředí, obchodní teorie a strategie internacionalizace. Jako součást managementu specializace, studenti magisterského prozkoumat: • podnikatelská činnost a její roli v podpoře růstu, výzkum trhu a chopit příležitostí v rámci globální ekonomiky • vedení, a jak efektivní postupy, vliv zákazníci i zaměstnanci dalších zúčastněných stran • struktur doručení informací a dopad na výrobky, služby, operace, rozhodovací výroba, marketing a distribuce • mezinárodní projektový management an nové přístupy k řešení geografických rozptýlených skupin osob a zdrojů • překročení státní hranice v obchodním světě, jakož i provozní, právní a logistické problémy, které se běžně vyskytují • lidské zdroje, vnitřní trh a dynamika efektivní vedení jako strategický faktor v získání konkurenční výhody na globálním trhu • praktické zkoušky z marketingových strategií mezinárodních organizací. Dovednosti nabyté • koncepční myšlení, kritickou analýzu a realizaci strategických opatření • Pokročilá komunikace a inter-osobní dovednosti • hloubkové kritické chápání relevantních teorií, koncepcí a modelů a integrace teorie a praxe v různých kontextech • Pokročilá šetření a výzkumné dovednosti, celostní myšlení, integrace a syntéza • týmová práce a motivačních dovedností • vnitřní odpovědnost a vnitřní inspekce dovednosti potřebné pro efektivní vedení Program kurzu Master Program je 12-15měsíce samozřejmě. Dokončení magisterského studijního programu vyžaduje: povinná docházka na plný úvazek stáže závěrečná disertace Termín jsem 5 základních kurzů, společné všem studentům magisterských, bez ohledu na specializaci. Term II 6 specializační kurzy v managementu.... [-]

Výkonný Master Ve Vedení Basketbalového

Campus forma Denní studium 500 hodin January 2018 Itálie Milán

150 hodin ve třídě kromě 250 hodin školení a 100 hodin studia pro celkem 500 hodin. Kurz se bude konat v úterý a ve středu od 10 hodin do 17 hodin. [+]

Režie: Prof. Alberto Cattaneo

Doba trvání: 150 hodin ve třídě kromě 250 hodin školení a 100 hodin studia pro celkem 500 hodin. Kurz se bude konat v úterý a ve středu od 10 hodin do 17 hodin.

moduly: 1) Obecné zásady a práva v oblasti sportu - pravidla FIBA ​​- FIP - SLITINY 2) PRÁVO - Accountancy- BILANCI- HOSPODÁŘSKÉ Řídicí systém - FINANČNÍ HRÁT 3) Daňové předpisy a SPORTS zpráva o zaměstnanosti 4) VLASTNOSTI obchodní organizace a SPORTS COMPANY 5) řízení organizace institucí a SPOLEČNOST sportovního basketbalového náklady: 5000.00 € (+ 50 euro poplatek za podání žádosti). Schopnost účastnit se jednotlivé moduly za cenu 1,500.00 € každý. [-]

Contact
Adresa destinace
ESE Rome Via della Cordonata 7
Rome, 00187 IT
Adresa destinace
ESE Milan Via Tortona, 27
Milan, 20144 IT
Adresa destinace
ESE Florence Borgo SS. Apostoli, 19
Florence, 50123 IT