Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme

UPO ( www.uniupo.it ) je veřejná univerzita, která má 15 000 studentů, 400 profesorů / výzkumných pracovníků a 300 administrativních a podpůrných pracovníků. Nabízí 19 vysokoškolských předmětů (BA / BSc), 12 dvouletých vysokoškolských studijních programů (MA / MSc), 5 jednoletých titulů (MA / MSc), 3 Ph.D. programů, stejně jako spousta kurzů terciárního vzdělávání. V současné době existuje 9 dohod o společných programech s evropskými univerzitami, včetně evropských magisterských studií o drogách a alkoholu (EMDAS) financovaných Evropskou komisí. Univerzita byla nedávno zařadil 5. z 31 středních vysokých škol v roce 2017 národní agentury pro hodnocení kvality pro její výzkum. UPO se v současné době podílí na 21 projektech 7. rámcového programu (1 grant ERC) a 9 projektech H2020 (2 jako koordinátor).

Katedra farmaceutických věd, DSF ( www.dsf.uniupo.it ) se skládá z 35 zaměstnanců a zaměřuje se na výzkum a výcvik v oblasti drog, kosmetiky a nutraceutik, od lavičky po lůžko. Nabízí titul v oboru farmacie, titul v oboru chemie a farmaceutické technologie a magisterský program v oblasti regulačních věd a přístupu na trh. Její výzkumníci v posledních 3 letech zajistili dvě granty z Evropské unie: TriforC (Prof. Appendino, v oblasti přírodních produktů) a Foodintegrity (v oblasti nutraceutiky). Má více než 100 smluv s farmaceutickým a kosmetickým průmyslem pro vyslání. V současné době je na oddělení vytvořeno 5 spin-offů.

UMH ( www.umh.es/ ) je veřejná univerzita, která se věnuje výuce vysokoškoláků a studentů postgraduálního studia. V pátém ročníku U-Žebříček španělských univerzit produkovaných nadace BBVA a Valencie Institutu pro hospodářský výzkum (Ivie), UMH zaujímá 5. místě v žebříčku nejlepších španělských univerzit.

Ústav molekulární a buněčné biologie IBMC ( ibmc.umh.es/ ) řídí multidisciplinární translační program excelence na molekulární a buněčné úrovni zaměřený na identifikaci, validaci a vývoj bioaktivních molekul s aplikací v oblasti biotechnologie a zdraví. IBMC má k dosažení svého cíle veškerou podporu podnikatelských aktivit prostřednictvím Nadace Quorum ve Vědeckém parku. Institut navíc shromáždil několik technologických platforem: i) biologickou vysoce výkonnou promítací platformu; ii) Platforma pro molekulární modelování; iii) Platforma pro výzkum kůže (SRP), veřejně-soukromá iniciativa, jejímž úkolem je provádět molekulární a celulární výzkum ve všech aspektech týkajících se kůže a rozvíjet technologicky vyspělé produkty a služby v oblasti kosmetiky a dermatologie.

Výzkumné skupiny IBMC jsou mezinárodně konkurenceschopné a mají vynikající produktivitu také z hlediska patentových aplikací a vytváření společností Spin-off. V posledních pěti letech společnost IBM získala v průměru prostředky v hodnotě 1,5 milionu EUR, a to především z národního plánu pro regionální rozvoj

UNamur (www.unamur.be) nabízí více než 40 různých programů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni a vítá asi 7000 studentů na šesti fakultách: umění, právo, ekonomie, sociální vědy a obchodní administrativa, informatika, lékařství a vědy. Výzkum je vyvíjen v 11 transdisciplinárních výzkumných ústavech, působících v oblasti umění, práva, společenských a exaktních věd, medicíny a informatiky. Vyniká zejména v oblastech, jako jsou zdravotní vědy (senescence, trombóza, ekotoxikologie, rakovina), vědy a technologie ( nanotechnologie a nanotoxikologie, povrchové úpravy, nové materiály a obnovitelné energie, biofotonika, komplexní systémy, mobilita, softwarové inženýrství) a humanitní vědy (ekonomie vývoje, lingvistika znakového jazyka, informace, právo a společnost). Výzkumné aktivity se opírají o nejmodernější vědecká zařízení seskupená v 8 technologických platformách a výzkumní pracovníci vyvíjejí interdisciplinární a transdisciplinární projekty zahrnující základní a aplikovaný výzkum. Společnost je zapojena do řady výzkumných projektů financovaných Evropskou unií, spolkovým státem, státem a Valonskou bruselskou federací.

Katedra biomedicínských věd (www.unamur.be/en/med/mbi) se skládá z 34 zaměstnanců. Jeho výzkumné skupiny jsou součástí NARILIS, Namur Research Institute of Life Sciences, a zaměřují se na neklinický a translační výzkum molekulární a buněčné biologie. Katedra biomedicínských věd poskytuje následující programy: jeden bakalář od roku 1997 (č. 577), jeden magisterský studijní program od roku 2014 (č. 578), jeden magisterský obor 120 od roku 2012 (č. 579) a vysokoškolský certifikát v regulačních záležitostech Zdravotnické produkty od roku 2016 (č. 1834). Magisterské programy jsou plně vyučovány v angličtině od roku 2014.

Katedra biomedicínských věd předložila ARES žádost, aby v roce 2019 zajistila multidisciplinární programy v oblasti neklinického a klinického výzkumu a správy dat. Tyto magisterské programy budou také plně vyučovány v angličtině. Do schválení ARES poskytneme v roce 2019 následující nové programy: Master 120 v preklinickém výzkumu, v klinickém výzkumu a v oblasti správy dat.

HU ( www.hu-berlin.de/en/about/humboldt-universitaet-zu-berlin ) je veřejná univerzita, která má 32.553 studentů (kromě Charité) a 189 kurzů, 424 profesorů a 2 012 lektorů / asistentů. V roce 2015 se ve světovém renomovaném časopise Higher Education řadí Humboldt-Universität mezi 50 nejlepších univerzit na světě (pozice 41). Na soutěžní frontě v Německu se její mezinárodní, interdisciplinární výzkum a výuka zaměřila na HU jako vedoucí postavení v iniciativě Excelence německých národních a regionálních vlád.

Historie společnosti Charité Universitätsmedizin ( www.charite.de/ ) se datuje do roku 1710, kdy byla zřízena karanténní zařízení pro oběti nákazy mimo hranice města Berlína. V letech 1997/1998 sloužil s lékařskou fakultou Humboldt Universität a Virchow-Klinikum Freie Universität, aby vytvořil "Universitätsklinikum Charité, Medizinische Fakulta der Humboldt-Universität zu Berlín", čímž se stal jednou z největších klinik v Evropě . Charité se nachází ve 4 areálech a má více než 100 klinik. V současnosti je v Charité zapsáno více než 7 000 studentů (1 300 ze zahraničí). Charité nabízí 7 magisterských oborů: cerebrovaskulární medicína, molekulární medicína, zdravotní péče, toxikologie, mezinárodní zdravotnictví, vzdělávání ve zdravotnictví, lékařská neurověda.

Na katedře dermatologie, venerologie a alergologie ( mezinárodní zdravotnictví-care.charite.de/en/treatment_spectrum/treatment_adults/dermatology /) pokrývá celou disciplínu více než 80 lékařů. Je jedním z předních dermatologických zařízení po celém světě a je silně zapojen do lidského výzkumu a klinických studií.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

EMOTION

EMOTION je dvouletý 120 ECTS, anglický učitel, který uděluje diplom ve dvou stupních zaměřených na farmaceutickou a kosmetickou přípravu R ... [+]

EMOTION je společný magisterský titul Erasmus Mundus, který je součástí programu Erasmus Evropské unie.

EMOTION je dvouletý 120 ECTS , anglicky vyučovaný mistr udělující dvojitý stupeň zaměřený na farmaceutické a kosmetické R

Nabízí ji University of Piemonte Orientale (UPO; Itálie), University Miguel Hernández (UMH; Španělsko), University of Namur (UNAMUR; Belgie) a Humboldt University (HU; Německo) prostřednictvím spolupráce s Charité Universitätsmedizin Berlin . Každá ze čtyř univerzit přispívá do své oblasti excelence doplňkovými odbornými znalostmi, které pokrývají hlavní aspekty tohoto interdisciplinárního oboru.... [-]

Itálie Novara Německo Berlin Španělsko Elche Belgie Namur  + 4 Více
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Rue de Bruxelles,61
5000 Namur, Walloon Region, Belgie
Adresa, 1. řádek
Largo Guido Donegani,2
28100 Novara, Piedmont, Itálie
Adresa, 1. řádek
Unter den Linden,6
10099 Berlin, Berlin, Německo
Adresa, 1. řádek
Avinguda de la Universitat d'Elx,s/n
03202 Elche, Valencian Community, Španělsko