Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme

UPO ( www.uniupo.it ) je veřejná univerzita, která má 15 000 studentů, 400 profesorů / výzkumných pracovníků a 300 administrativních a podpůrných pracovníků. Nabízí 19 vysokoškolských předmětů (BA / BSc), 12 dvouletých vysokoškolských studijních programů (MA / MSc), 5 jednoletých titulů (MA / MSc), 3 Ph.D. programů, stejně jako spousta kurzů terciárního vzdělávání. V současné době existuje 9 dohod o společných programech s evropskými univerzitami, včetně evropských magisterských studií o drogách a alkoholu (EMDAS) financovaných Evropskou komisí. Univerzita byla nedávno zařadil 5. z 31 středních vysokých škol v roce 2017 národní agentury pro hodnocení kvality pro její výzkum. UPO se v současné době podílí na 21 projektech 7. rámcového programu (1 grant ERC) a 9 projektech H2020 (2 jako koordinátor).

Oddělení farmaceutických věd ( www.dsf.uniupo.it ; DSF) se skládá z 35 zaměstnanců a zaměřuje svůj výzkumný a vzdělávací cíl na léky, kosmetiku a nutraceutika, od lavice po lůžko. Nabízí titul v oboru farmacie, titul v oboru chemie a farmaceutických technologií a magisterský program v oblasti regulačních věd a přístupu na trh. Její výzkumníci za poslední 3 roky získali dvě granty od Evropské unie: TriforC (Prof. Appendino, v oblasti přírodních produktů) a Foodintegrity (v oboru nutraceutical). Má více než 100 dohod s farmaceutickým a kosmetickým průmyslem pro vyslání. V současné době je oddělení generováno 5 spin-off.

UMH ( www.umh.es/ ) je veřejná univerzita, která se věnuje výuce vysokoškoláků a studentů postgraduálního studia. V pátém ročníku U-Žebříček španělských univerzit produkovaných nadace BBVA a Valencie Institutu pro hospodářský výzkum (Ivie), UMH zaujímá 5. místě v žebříčku nejlepších španělských univerzit.

Ústav molekulární a buněčné biologie IBMC ( ibmc.umh.es/ ) řídí multidisciplinární translační program excelence na molekulární a buněčné úrovni zaměřený na identifikaci, validaci a vývoj bioaktivních molekul s aplikací v oblasti biotechnologie a zdraví. IBMC má k dosažení svého cíle veškerou podporu podnikatelských aktivit prostřednictvím Nadace Quorum ve Vědeckém parku. Institut navíc shromáždil několik technologických platforem: i) biologickou vysoce výkonnou promítací platformu; ii) Platforma pro molekulární modelování; iii) Platforma pro výzkum kůže (SRP), veřejně-soukromá iniciativa, jejímž úkolem je provádět molekulární a celulární výzkum ve všech aspektech týkajících se kůže a rozvíjet technologicky vyspělé produkty a služby v oblasti kosmetiky a dermatologie.

Výzkumné skupiny IBMC jsou mezinárodně konkurenceschopné a mají vynikající produktivitu také z hlediska patentových aplikací a vytváření společností Spin-off. V posledních pěti letech společnost IBM získala v průměru prostředky v hodnotě 1,5 milionu EUR, a to především z národního plánu pro regionální rozvoj

HU ( www.hu-berlin.de/en/about/humboldt-universitaet-zu-berlin ) je veřejná univerzita, která má 32.553 studentů (kromě Charité) a 189 kurzů, 424 profesorů a 2 012 lektorů / asistentů. V roce 2015 se ve světovém renomovaném časopise Higher Education řadí Humboldt-Universität mezi 50 nejlepších univerzit na světě (pozice 41). Na soutěžní frontě v Německu se její mezinárodní, interdisciplinární výzkum a výuka zaměřila na HU jako vedoucí postavení v iniciativě Excelence německých národních a regionálních vlád.

Historie společnosti Charité Universitätsmedizin ( www.charite.de/ ) se datuje do roku 1710, kdy byla zřízena karanténní zařízení pro oběti nákazy mimo hranice města Berlína. V letech 1997/1998 sloužil s lékařskou fakultou Humboldt Universität a Virchow-Klinikum Freie Universität, aby vytvořil "Universitätsklinikum Charité, Medizinische Fakulta der Humboldt-Universität zu Berlín", čímž se stal jednou z největších klinik v Evropě . Charité se nachází ve 4 areálech a má více než 100 klinik. V současnosti je v Charité zapsáno více než 7 000 studentů (1 300 ze zahraničí). Charité nabízí 7 magisterských oborů: cerebrovaskulární medicína, molekulární medicína, zdravotní péče, toxikologie, mezinárodní zdravotnictví, vzdělávání ve zdravotnictví, lékařská neurověda.

Na katedře dermatologie, venerologie a alergologie ( mezinárodní zdravotnictví-care.charite.de/en/treatment_spectrum/treatment_adults/dermatology /) pokrývá celou disciplínu více než 80 lékařů. Je jedním z předních dermatologických zařízení po celém světě a je silně zapojen do lidského výzkumu a klinických studií.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Adresa, 1. řádek
Largo Guido Donegani,2
28100 Novara, Piedmont, Itálie
Adresa, 1. řádek
Unter den Linden,6
10099 Berlin, Berlin, Německo
Adresa, 1. řádek
Avinguda de la Universitat d'Elx,s/n
03202 Elche, Valencian Community, Španělsko
Adresa, 1. řádek
Rue de Bruxelles,61
5000 Namur, Walloon Region, Belgie