Domus Academy

Úvod

Read the Official Description

Škola

Domus Academy je živoucí laboratoří. Líhní talentů a odrazovým můstkem pro mezioborové dobrodružství. Místo, kde se spustila hvězdné kariéry.

V Domus Academy, pomáháme studentům stali protagonisty na vysoce konkurenčním světě módy a designu. Nabízející jednoleté magisterské kurzy v nejrůznějších konstrukčních oborů, školní točí kolem metodiky "učení se tím, že navrhne", ve které studenti řeší real-život konstrukční problémy s pomocí členů world-class fakulty, kteří jsou názoroví vůdci v jejich pole. Studenti mají také možnost internovat s některými z nejvíce vzrušujících značek v módě, designu produktů, automobilového designu, designu interakce, luxusního zboží, a další. Práce přímo s firmami, se dozvíte, jak řešit nejmodernějšího designu výzev v čerstvých a originálních způsobů.

Domus Academy je škola, kde se studenti vytvořit připojení, které urychlují jejich kariéry, získat inspiraci z projektů spolupráce, a rozvíjet své schopnosti a talent v self-řídil způsobem. Ať už studenti chtějí pracovat na tradiční zaměstnání nebo založit vlastní designové studio, Domus Academy připravuje, aby se stali vůdci ve všech aspektech módy a designu průmyslu.

Učení navržením

Věříme, že práce na reálných projektech je nejlepší způsob, jak se učit. To je důvod, proč 90 procent našeho vzdělávacího programu je "učení se navrhování." Budete pracovat na praktických designových úkoly, které se replikují dnešních profesionálních postupy projektování v prostředí podporující učení a experimentování.

Excellence fakulta

V Domus Academy, budete pracovat bok po boku s pre-předních mezinárodních designérů a myšlenkových vůdců, kteří přinášejí puls designu světa do výuky a předat své zkušenosti z nejnovějších designových trendů a postupů.

multidisciplinární přístup

Mnoho z nejinovativnějších konstrukčních řešení jsou vytvořeny díky spolupráci různých nástrojů pro návrh, kompetence, a perspektiv. Studenti napříč disciplínami procentního bodu pohledu na design a naučit se kombinovat tyto myšlenky ve svých čerstvých výrazů.

Multikulturalismus

V současné době je více než 50 národností jsou zastoupeny na kampusu Domus Academy. Jsme přesvědčeni, že multikulturní názor ostruhy dynamickou výměnu myšlenek a informuje, vynikající design: otevřená mysl vidí rozmanitost možností a zvolí koncepty s univerzálním rezonance.

historie

zakladatelé

Alessandro Mendini, Andrea Branzi, Alessandro Guerriero, Valerio Castelli a Maria Grazia Mazzocchi jsou Domus Academy zakladatelé na počátku osmdesátých let, Milan se ukázal jako epicentrum italského designu. Přesto nikdo ve městě byla učil design v formalizovaným způsobem. Nejlépe kritici umění a designéři uznány mimořádnou příležitost naplnit toto prázdno a rádcem další generaci návrhářů. V roce 1982, založili Domus Academy, Itálie je první postgraduální konstrukční školy.

Zakladatelé představil školu, kde studenti a členové fakulty z celého světa by setkání a výměny názorů. Škola, která přinese zástupce společnosti v vést reálného světa projekty zaměřené na nejdůležitější aspekty současného designu.

Během dávných dob, předních návrhářů, jako je Ettore Sottsass, Alessandro Mendini, Denis Santachiara a Philippe Starck se podíleli jako lektoři a vedoucí dílny. Domus Academy rychle vyvinul silnou reputaci na mezinárodní scéně pro jeho "učení se vypracováváním" metodika a její humanistického přístupu, který považuje za proces důležitější než výsledky a uvádí lidskou bytost jako centrální aspekt každého projektu.

V roce 2009, Domus Academy připojil laureát zahraničními univerzitami, což je mezinárodní síť, která zahrnuje více než 80 akreditovaných kampusu-založené a on-line univerzit v 29 zemích po celé Severní Americe, Latinské Americe, Evropě, severní Africe, Asii a na Středním východě.

Dnes, Domus Academy i nadále zahrnuje top jmen v designu světě jako mentoři a hostujících profesorů. Studenti mají možnost vyjádřit své osobnosti v kontextu, který podporuje i píli a chyby jako první kroky směrem úspěšného projektu. Škola zůstal věrný jedné ze svých základních základních zásad: to, že spíše než jen nabízet nová řešení, musí být design také odhalují nové problémy.

10 důvodů, proč se k nám připojili

1 Získejte celosvětově uznávaný titul

Když přejdete od Domus Academy, obdržíte titul, který je veden v Evropě a na celém světě - akademické magisterský studijní program akreditován, italským ministerstvem školství, univerzit a výzkumu (MIUR). Budete také získat druhou cennou kvalifikaci: Domus Academy magisterský diplom.

2 Studie na vysoce hodnoceny akademie

Ve svých 2012, 2013 a 2014 Masterclass průvodců Frame Publishers pojmenovaný Domus Academy mezi světové top 30 vysokých škol na designu, architektury a módy. Každý rok od roku 2012, časopis Domus zařadil Domus Academy jako jeden ze 100 nejlepších evropských škol architektury a designu. V roce 2006, 2008, a 2009, BusinessWeek jmenoval Akademie Domus mezi top designu škol na světě.

3. Učit se od odborníků z oboru

Naše fakulta se může pochlubit některými z nejzajímavějších vůdců mezinárodní módy a designu: designér a architekt Patricia Urquiola, Gaia Trussardi (creative director of Trussardi), Massimo Banzi (Arduino), Ennio Capasa (kostýmy National), průmyslový designér Ross Lovegrove, Jan Christoph Zoels (Experientia), Sara Maino (Vogue), Antonio Mancinelli (Marie Claire), a Martino Scabbia Guerrini (VF Corporation).

4 Zisk hands-on zkušenosti s reálných projektech

Plně 90 procent učiva Domus Academy je poskytována prostřednictvím intenzivní hands-o projektech. Budete pracovat na řešení aktuálních problémů návrhu na italské a mezinárodní společnosti - nejlepší způsob, jak získat praktické zkušenosti ve svém oboru a urychlit svou kariéru. Naši studenti pracovali na projektech s Maserati, Motorola, Swarovski, Versace, Bayer, P & G, Adidas, Fiat, Tommy Hilfiger, BMW Design, De Beers, Trussardi, a další.

5 Seznamte nejdůležitější jména na globální scéně

Studenti mají možnost setkat se a učit se od členů Akademie Domus je metafyzické klubu, který se skládá z 14 nejvýznamnějších inovátorů na mezinárodní design, umění a architektonické scény. Jako salon na vysoké úrovni, metafyzický klub vede praktické činnosti a budoucího směřování školy.

6 Intern s vedoucí design společnosti

Klíčovým rysem všech Domus Academy magisterských programů je vaše stáž na design studio nebo společnosti, kde můžete získat zasvěcený pohled na odvětví a dělat cenné spojení. Studenti ze zemí mimo EU, jsou rovněž způsobilé k účasti na stážích; mohou prodloužit víza pro práci v Itálii, až po dobu jednoho roku po ukončení jejich míru.

7. Rozvíjet globální pohled na design

97 procent našich studentů jsou mezinárodní, což představuje více než 47 různých národností. V Domus Academy, budete spolupracovat a sdílet nápady s kolegy z celého světa. A naučíte zobrazit konstrukci z globálního pohledu informován multikulturního přístupu ke své řemeslo.

8 Vydejte se po stopách úspěšných absolventů

Renomovaní absolventi Akademie Domus zahrnují Vogue editor-u-velký Anna della Russo, návrhář nábytku Philippe Bestenheider, světově proslulý návrhář interiérů a produktů Christophe Pillet, a mnoho dalších absolventů, kteří používali Domus Academy jako odrazový můstek k brilantní kariéry. Naše více než 3000 absolventů pracuje v předních mezinárodních designérských společností, jako je Nokia, Whirlpool, Frog Design, LG Electronics, Gucci, Microsoft, Unilever, Samsung, Giorgio Armani, Max Mara, Ford Motor Company a IDEO - abychom jmenovali alespoň některé.

9. Práce v našem state-of-the-art zařízení

Naše designové laboratoře poskytnou nástroje, které potřebujete k vytvoření velkou práci: Zařízení pro počítačové grafiky, střih videa, 2D a 3D modelování, zvukový design, grafika, malba, světelného designu, krejčovství a modelářství.

10 Studium v ​​Miláně, světové metropole designu

Co by mohlo být více stimulující pro svou kreativitu a vaši kariéru, než studovat v Miláně, světové metropole design? Milánských ulicích pulzovat energií módy a inovací. Budete ponořeni v průmyslu, s možností podílet se na mezinárodních designérských soutěží a akcí. Domus Academy je akademická, kulturní a profesní centrum, kde se setká Milan svět.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Graduate Pathways » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Interaktivní Design

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milan

V Master v interakci designu programu, budete získat teoretické znalosti a odborné dovednosti, které potřebujete definovat problémy a řešení v interakci a uživatelského designu. Budete analyzovat a experimentovat s softwarové a hardwarové technologie, za účelem rozvoje sebevědomí pomocí palety nástrojů a platforem, které tvoří základ pro navrhování interaktivních řešení. [+]

Master in Design Interakce - Dotýká se inovací

"Učení se při navrhování" je tím, jak Domus Academy podpoří vaši kariéru. Nejenže je to místo, kde mohou návrháři zítřka přinést zázraky a překvapení, je také místem, kde mohou studenti objevovat nové skutečnosti a vymýšlet profesionální trajekty přizpůsobené budoucím požadavkům trhu.

PROČ Domus Academy Zažijte Milano, světové hlavní město módy a designu. Navrhněte svého magistra ve vysoce hodnocené akademii, která nabízí globálně uznávaný titul. Zlepšete své znalosti a know-how díky skutečným projektům. Vytvořte si vlastní Multikulturní a globální síť. Zvyšte svou kariéru s našimi jedinečnými profesními zkušenostmi. ... [-]

Magistr Ve Visual Brand Designu

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milan

V Master in Visual Brand Design, získáte dovednosti identifikovat klíčové aktiva společnosti byla. Chcete-li pěstovat hluboké znalosti produktu a nejlepší způsob, jak komunikovat své hodnoty, a to jak ve fyzickém a sociálních médií světů. Chcete-li, aby to všechno dohromady do konzistentního značky vize, hlasu a životní prostředí. [+]

Master v vizuálním designu značek - re-model značky

"Učení se při navrhování" je tím, jak Domus Academy podpoří vaši kariéru. Nejenže je to místo, kde mohou návrháři zítřka přinést zázraky a překvapení, je také místem, kde mohou studenti objevovat nové skutečnosti a vymýšlet profesionální trajekty přizpůsobené budoucím požadavkům trhu.

PROČ Domus Academy Zažijte Milano, světové hlavní město módy a designu. Navrhněte svého magistra ve vysoce hodnocené akademii, která nabízí globálně uznávaný titul. Zlepšete své znalosti a know-how díky skutečným projektům. Vytvořte si vlastní Multikulturní a globální síť. Zvyšte svou kariéru s našimi jedinečnými profesními zkušenostmi. ... [-]

Magistr V Informačních Designu

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milan

Master v informačních designu má multidisciplinární přístup, který spojuje vizuální návrh, analýzu dat a kreativní kódování. Studenti budou rozvíjet skillset a myšlení k pochopení různých kulturních, společenských a ekonomických souvislostech, překládat komplexní informace do záběru vizuální formy a příběhy, které jsou čitelné různé cílové skupiny, podporovat komplexní strategie komunikace. [+]

Master in INFORMATION DESIGN - Poskytování přístupných komplexních informací

"Učení se při navrhování" je tím, jak Domus Academy podpoří vaši kariéru. Nejenže je to místo, kde mohou návrháři zítřka přinést zázraky a překvapení, je také místem, kde mohou studenti objevovat nové skutečnosti a vymýšlet profesionální trajekty přizpůsobené budoucím požadavkům trhu.

PROČ Domus Academy Zažijte Milano, světové hlavní město módy a designu Navrhněte svého magistra ve vysoce hodnocené akademii, která nabízí globálně uznávaný titul Zlepšete své znalosti a know-how díky skutečným projektům Vytvořte si vlastní Multikulturní a globální síť Zvyšte svou kariéru s našimi jedinečnými profesními zkušenostmi Pracovní příležitosti ... [-]

Magistr V Interiéru A živou Designu

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milan

Mistr v Interior & Living designu podporuje studenty, aby zvážili širokou škálu designových praktik, jak se učí utvářet prostor interiérů. Budete se inspirovat k překonání hranice disciplín, aby rozhodnutí, která jsou jak složitější a odvážnější, a pěstovat postoj neustálého zkoumání do hmotných a nehmotných aspektech prostoru. Dozvíte se o teorii, osvědčené postupy a metodiky, které potřebujete nejen řešit problémy kreativně, ale vymezit problémy stejně. Jak budete spolupracovat s obdobnými zahraničními firmami na projektech společnosti, které znovu vynalézat interiéru doménu, dostanete se definovat své vlastní práce v rámci pole. [+]

Mistr v interiéru a životním designu - Design prostoru pro život

"Učení se při navrhování" je tím, jak Domus Academy podpoří vaši kariéru. Nejenže je to místo, kde mohou návrháři zítřka přinést zázraky a překvapení, je také místem, kde mohou studenti objevovat nové skutečnosti a vymýšlet profesionální trajekty přizpůsobené budoucím požadavkům trhu.

PROČ Domus Academy Zažijte Milano, světové hlavní město módy a designu. Navrhněte svého magistra ve vysoce hodnocené akademii, která nabízí globálně uznávaný titul. Zlepšete své znalosti a know-how díky skutečným projektům. Vytvořte si vlastní Multikulturní a globální síť. Zvyšte svou kariéru s našimi jedinečnými profesními zkušenostmi. ... [-]

Magistr V Luxusním Brand Managementu

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milan

Pokud jste si představit sám sebe pracovat ve světě luxusu, jemných, výrazné produktů a zkušenosti-the Master in Luxury Brand Management, může být váš program. Je to program, který změní účastníky do inspirovanými manažery a obchodníky v rámci vysoce konkurenčních oblastech luxusní módou, šperky, kosmetiku, pohostinství, gastronomie, krása, nebo umění. [+]

Master in Luxury Brand Management - Luxusní je stav mysli

"Učení se při navrhování" je tím, jak Domus Academy podpoří vaši kariéru. Nejenže je to místo, kde mohou návrháři zítřka přinést zázraky a překvapení, je také místem, kde mohou studenti objevovat nové skutečnosti a vymýšlet profesionální trajekty přizpůsobené budoucím požadavkům trhu.

PROČ Domus Academy Zažijte Milano, světové hlavní město módy a designu. Navrhněte svého magistra ve vysoce hodnocené akademii, která nabízí globálně uznávaný titul. Zlepšete své znalosti a know-how díky skutečným projektům. Vytvořte si vlastní Multikulturní a globální síť. Zvyšte svou kariéru s našimi jedinečnými profesními zkušenostmi. ... [-]

Magistr V Módním Stylu A Vizuální Merchandising

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milan

Master in Fashion styling & Visual Merchandising programu, zkoumá roli módní stylista-ten, kdo vybírá oblečení pro módní úvodníky, reklam, hudebních klipů, atd-podél roli vizuální obchodním domům, ten, kdo vytváří trojrozměrné módní displeje s cílem poskytnout zákazníkům čerstvé zkušenosti v obchodě. Program navrhuje sloučení těchto dvou rolí k vytvoření nové profesní profil: že o "vizuální módní značky komunikátoru," který řídí vizuální komunikaci módní značky. [+]

Mistr v módě styling a vizuální merchandising - Curating styl

"Učení se při navrhování" je tím, jak Domus Academy podpoří vaši kariéru. Nejenže je to místo, kde mohou návrháři zítřka přinést zázraky a překvapení, je také místem, kde mohou studenti objevovat nové skutečnosti a vymýšlet profesionální trajekty přizpůsobené budoucím požadavkům trhu.

PROČ Domus Academy Zažijte Milano, světové hlavní město módy a designu. Navrhněte svého magistra ve vysoce hodnocené akademii, která nabízí globálně uznávaný titul. Zlepšete své znalosti a know-how díky skutečným projektům. Vytvořte si vlastní Multikulturní a globální síť. Zvyšte svou kariéru s našimi jedinečnými profesními zkušenostmi. ... [-]

Magistr V Městském Vizi A Architektonického Návrhu

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milan

V Master in Urban Vision a architektonické řešení programu, se naučíte strategie pro transformaci město, od soukromých vývoji na veřejného prostoru. Budete si představit budoucí urbanistické a architektonické scénáře, podle komplexní dynamice a měnícím se požadavkům. [+]

Master v URBAN VISION A ARCHITEKTURNÍ DESIGN - Re-vision města

"Učení se při navrhování" je tím, jak Domus Academy podpoří vaši kariéru. Nejenže je to místo, kde mohou návrháři zítřka přinést zázraky a překvapení, je také místem, kde mohou studenti objevovat nové skutečnosti a vymýšlet profesionální trajekty přizpůsobené budoucím požadavkům trhu.

PROČ Domus Academy Zažijte Milano, světové hlavní město módy a designu. Navrhněte svého magistra ve vysoce hodnocené akademii, která nabízí globálně uznávaný titul. Zlepšete své znalosti a know-how díky skutečným projektům. Vytvořte si vlastní Multikulturní a globální síť. Zvyšte svou kariéru s našimi jedinečnými profesními zkušenostmi. ... [-]

Magistr V Oděvního Návrhářství

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milan

Master in Fashion Design programu přináší studentům do přímého kontaktu s módním průmyslu designu v Itálii a v zahraničí. Budete mít vzácnou a vzrušující možnost rozvíjet svou vlastní originální a přesvědčivý módní kolekci pod vedením profesionálů. [+]

Mistr v módním designu - navrhování snů

"Učení se při navrhování" je tím, jak Domus Academy podpoří vaši kariéru. Nejenže je to místo, kde mohou návrháři zítřka přinést zázraky a překvapení, je také místem, kde mohou studenti objevovat nové skutečnosti a vymýšlet profesionální trajekty přizpůsobené budoucím požadavkům trhu.

PROČ Domus Academy Zažijte Milano, světové hlavní město módy a designu. Navrhněte svého magistra ve vysoce hodnocené akademii, která nabízí globálně uznávaný titul. Zlepšete své znalosti a know-how díky skutečným projektům. Vytvořte si vlastní Multikulturní a globální síť. Zvyšte svou kariéru s našimi jedinečnými profesními zkušenostmi. ... [-]

Magistr V řízení Módním

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milan

Master v módní Management je multi-disciplinární program pro dynamické jednotlivce, kteří chtějí zlepšit jak své tvůrčí a manažerské schopnosti ve světě módy. Prostřednictvím kombinace teorie a hands-on praxi, program změní studenty do profesionály, kteří rozumějí jazyku a pravidel módy systému, a kteří mají odborné znalosti v oblasti řízení značky a komunikace. [+]

Master in Fashion Management - Představení budoucnosti

"Učení se při navrhování" je tím, jak Domus Academy podpoří vaši kariéru. Nejenže je to místo, kde mohou návrháři zítřka přinést zázraky a překvapení, je také místem, kde mohou studenti objevovat nové skutečnosti a vymýšlet profesionální trajekty přizpůsobené budoucím požadavkům trhu.

PROČ Domus Academy Zažijte Milano, světové hlavní město módy a designu. Navrhněte svého magistra ve vysoce hodnocené akademii, která nabízí globálně uznávaný titul. Zlepšete své znalosti a know-how díky skutečným projektům. Vytvořte si vlastní Multikulturní a globální síť. Zvyšte svou kariéru s našimi jedinečnými profesními zkušenostmi. ... [-]

Master In Business Design

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milan

Master in Business Design programu vytváří nová spojení mezi světem podnikání a designu. Budete pracovat na projektech týkajících se podnikání designu-a design podnikání. [+]

"Učení se při navrhování" je tím, jak Domus Academy podpoří vaši kariéru. Nejenže je to místo, kde mohou návrháři zítřka přinést zázraky a překvapení, je také místem, kde mohou studenti objevovat nové skutečnosti a vymýšlet profesionální trajekty přizpůsobené budoucím požadavkům trhu.

PROČ Domus Academy Zažijte Milano, světové hlavní město módy a designu. Navrhněte svého magistra ve vysoce hodnocené akademii, která nabízí globálně uznávaný titul. Zlepšete své znalosti a know-how díky skutečným projektům. Vytvořte si vlastní Multikulturní a globální síť. Zvyšte svou kariéru s našimi jedinečnými profesními zkušenostmi. ... [-]

Master In Service Design

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milan

Master in Service Design program je určen k podpoře storytelling a prototyping technik, řešení problémů a Business Design přístup k pomoci studentům rozvíjet inovativní nápady služby. Prostřednictvím uživatelského pozorování, budou studenti zjistit neuspokojené potřeby uživatelů a vyvíjet přesvědčivé scénáře, fyzických a virtuálních systémů zkušeností z provozu, pracuje v úzkém kontaktu s profesionály, firem a organizací veřejného sektoru. [+]

Mistr v SERVISNÍM DESIGNU - Využívání věcí s nápady

"Učení se při navrhování" je tím, jak Domus Academy podpoří vaši kariéru. Nejenže je to místo, kde mohou návrháři zítřka přinést zázraky a překvapení, je také místem, kde mohou studenti objevovat nové skutečnosti a vymýšlet profesionální trajekty přizpůsobené budoucím požadavkům trhu.

PROČ Domus Academy Zažijte Milano, světové hlavní město módy a designu Navrhněte svého magistra ve vysoce hodnocené akademii, která nabízí globálně uznávaný titul Zlepšete své znalosti a know-how díky skutečným projektům Vytvořte si vlastní Multikulturní a globální síť Zvyšte svou kariéru s našimi jedinečnými profesními zkušenostmi ... [-]

Master V Návrhu Produktu

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milan

Mistr v Product Design programu kombinuje studium teorie s procesem přímé zkušenosti. Kromě vylepšení dovedností, které každý návrhář potřebuje, vyřešíte také "problém vymezující" přístup: schopnost určit skutečné parametry každé výzvy návrhu. Jak jste se dozvědět následovat svou intuici a propagovat svou estetickou vizi v rámci těchto parametrů, budete pěstovat větší povědomí o důvodech si vlastní design volby, a těch druhých. [+]

Master in PRODUCT DESIGN - Představte si věci s nápady

"Učení se při navrhování" je tím, jak Domus Academy podpoří vaši kariéru. Nejenže je to místo, kde mohou návrháři zítřka přinést zázraky a překvapení, je také místem, kde mohou studenti objevovat nové skutečnosti a vymýšlet profesionální trajekty přizpůsobené budoucím požadavkům trhu.

PROČ Domus Academy Zažijte Milano, světové hlavní město módy a designu. Navrhněte svého magistra ve vysoce hodnocené akademii, která nabízí globálně uznávaný titul. Zlepšete své znalosti a know-how díky skutečným projektům. Vytvořte si vlastní Multikulturní a globální síť. Zvyšte svou kariéru s našimi jedinečnými profesními zkušenostmi. ... [-]

Videos

Introduction to Domus Academy

Contact
Adresa destinace
Domus Academy
Via C. Darwin 20

Milan, Lombardy, 20143 IT