Domus Academy

Úvod

Read the Official Description

Škola

Domus Academy je živoucí laboratoří. Líhní talentů a odrazovým můstkem pro mezioborové dobrodružství. Místo, kde se spustila hvězdné kariéry.

V Domus Academy, pomáháme studentům stali protagonisty na vysoce konkurenčním světě módy a designu. Nabízející jednoleté magisterské kurzy v nejrůznějších konstrukčních oborů, školní točí kolem metodiky "učení se tím, že navrhne", ve které studenti řeší real-život konstrukční problémy s pomocí členů world-class fakulty, kteří jsou názoroví vůdci v jejich pole. Studenti mají také možnost internovat s některými z nejvíce vzrušujících značek v módě, designu produktů, automobilového designu, designu interakce, luxusního zboží, a další. Práce přímo s firmami, se dozvíte, jak řešit nejmodernějšího designu výzev v čerstvých a originálních způsobů.

Domus Academy je škola, kde se studenti vytvořit připojení, které urychlují jejich kariéry, získat inspiraci z projektů spolupráce, a rozvíjet své schopnosti a talent v self-řídil způsobem. Ať už studenti chtějí pracovat na tradiční zaměstnání nebo založit vlastní designové studio, Domus Academy připravuje, aby se stali vůdci ve všech aspektech módy a designu průmyslu.

Učení navržením

Věříme, že práce na reálných projektech je nejlepší způsob, jak se učit. To je důvod, proč 90 procent našeho vzdělávacího programu je "učení se navrhování." Budete pracovat na praktických designových úkoly, které se replikují dnešních profesionálních postupy projektování v prostředí podporující učení a experimentování.

Excellence fakulta

V Domus Academy, budete pracovat bok po boku s pre-předních mezinárodních designérů a myšlenkových vůdců, kteří přinášejí puls designu světa do výuky a předat své zkušenosti z nejnovějších designových trendů a postupů.

multidisciplinární přístup

Mnoho z nejinovativnějších konstrukčních řešení jsou vytvořeny díky spolupráci různých nástrojů pro návrh, kompetence, a perspektiv. Studenti napříč disciplínami procentního bodu pohledu na design a naučit se kombinovat tyto myšlenky ve svých čerstvých výrazů.

Multikulturalismus

V současné době je více než 50 národností jsou zastoupeny na kampusu Domus Academy. Jsme přesvědčeni, že multikulturní názor ostruhy dynamickou výměnu myšlenek a informuje, vynikající design: otevřená mysl vidí rozmanitost možností a zvolí koncepty s univerzálním rezonance.

historie

zakladatelé

Alessandro Mendini, Andrea Branzi, Alessandro Guerriero, Valerio Castelli a Maria Grazia Mazzocchi jsou Domus Academy zakladatelé na počátku osmdesátých let, Milan se ukázal jako epicentrum italského designu. Přesto nikdo ve městě byla učil design v formalizovaným způsobem. Nejlépe kritici umění a designéři uznány mimořádnou příležitost naplnit toto prázdno a rádcem další generaci návrhářů. V roce 1982, založili Domus Academy, Itálie je první postgraduální konstrukční školy.

Zakladatelé představil školu, kde studenti a členové fakulty z celého světa by setkání a výměny názorů. Škola, která přinese zástupce společnosti v vést reálného světa projekty zaměřené na nejdůležitější aspekty současného designu.

Během dávných dob, předních návrhářů, jako je Ettore Sottsass, Alessandro Mendini, Denis Santachiara a Philippe Starck se podíleli jako lektoři a vedoucí dílny. Domus Academy rychle vyvinul silnou reputaci na mezinárodní scéně pro jeho "učení se vypracováváním" metodika a její humanistického přístupu, který považuje za proces důležitější než výsledky a uvádí lidskou bytost jako centrální aspekt každého projektu.

V roce 2009, Domus Academy připojil laureát zahraničními univerzitami, což je mezinárodní síť, která zahrnuje více než 80 akreditovaných kampusu-založené a on-line univerzit v 29 zemích po celé Severní Americe, Latinské Americe, Evropě, severní Africe, Asii a na Středním východě.

Dnes, Domus Academy i nadále zahrnuje top jmen v designu světě jako mentoři a hostujících profesorů. Studenti mají možnost vyjádřit své osobnosti v kontextu, který podporuje i píli a chyby jako první kroky směrem úspěšného projektu. Škola zůstal věrný jedné ze svých základních základních zásad: to, že spíše než jen nabízet nová řešení, musí být design také odhalují nové problémy.

10 důvodů, proč se k nám připojili

1 Získejte celosvětově uznávaný titul

Když přejdete od Domus Academy, obdržíte titul, který je veden v Evropě a na celém světě - akademické magisterský studijní program akreditován, italským ministerstvem školství, univerzit a výzkumu (MIUR). Budete také získat druhou cennou kvalifikaci: Domus Academy magisterský diplom.

2 Studie na vysoce hodnoceny akademie

Ve svých 2012, 2013 a 2014 Masterclass průvodců Frame Publishers pojmenovaný Domus Academy mezi světové top 30 vysokých škol na designu, architektury a módy. Každý rok od roku 2012, časopis Domus zařadil Domus Academy jako jeden ze 100 nejlepších evropských škol architektury a designu. V roce 2006, 2008, a 2009, BusinessWeek jmenoval Akademie Domus mezi top designu škol na světě.

3. Učit se od odborníků z oboru

Naše fakulta se může pochlubit některými z nejzajímavějších vůdců mezinárodní módy a designu: designér a architekt Patricia Urquiola, Gaia Trussardi (creative director of Trussardi), Massimo Banzi (Arduino), Ennio Capasa (kostýmy National), průmyslový designér Ross Lovegrove, Jan Christoph Zoels (Experientia), Sara Maino (Vogue), Antonio Mancinelli (Marie Claire), a Martino Scabbia Guerrini (VF Corporation).

4 Zisk hands-on zkušenosti s reálných projektech

Plně 90 procent učiva Domus Academy je poskytována prostřednictvím intenzivní hands-o projektech. Budete pracovat na řešení aktuálních problémů návrhu na italské a mezinárodní společnosti - nejlepší způsob, jak získat praktické zkušenosti ve svém oboru a urychlit svou kariéru. Naši studenti pracovali na projektech s Maserati, Motorola, Swarovski, Versace, Bayer, P & G, Adidas, Fiat, Tommy Hilfiger, BMW Design, De Beers, Trussardi, a další.

5 Seznamte nejdůležitější jména na globální scéně

Studenti mají možnost setkat se a učit se od členů Akademie Domus je metafyzické klubu, který se skládá z 14 nejvýznamnějších inovátorů na mezinárodní design, umění a architektonické scény. Jako salon na vysoké úrovni, metafyzický klub vede praktické činnosti a budoucího směřování školy.

6 Intern s vedoucí design společnosti

Klíčovým rysem všech Domus Academy magisterských programů je vaše stáž na design studio nebo společnosti, kde můžete získat zasvěcený pohled na odvětví a dělat cenné spojení. Studenti ze zemí mimo EU, jsou rovněž způsobilé k účasti na stážích; mohou prodloužit víza pro práci v Itálii, až po dobu jednoho roku po ukončení jejich míru.

7. Rozvíjet globální pohled na design

97 procent našich studentů jsou mezinárodní, což představuje více než 47 různých národností. V Domus Academy, budete spolupracovat a sdílet nápady s kolegy z celého světa. A naučíte zobrazit konstrukci z globálního pohledu informován multikulturního přístupu ke své řemeslo.

8 Vydejte se po stopách úspěšných absolventů

Renomovaní absolventi Akademie Domus zahrnují Vogue editor-u-velký Anna della Russo, návrhář nábytku Philippe Bestenheider, světově proslulý návrhář interiérů a produktů Christophe Pillet, a mnoho dalších absolventů, kteří používali Domus Academy jako odrazový můstek k brilantní kariéry. Naše více než 3000 absolventů pracuje v předních mezinárodních designérských společností, jako je Nokia, Whirlpool, Frog Design, LG Electronics, Gucci, Microsoft, Unilever, Samsung, Giorgio Armani, Max Mara, Ford Motor Company a IDEO - abychom jmenovali alespoň některé.

9. Práce v našem state-of-the-art zařízení

Naše designové laboratoře poskytnou nástroje, které potřebujete k vytvoření velkou práci: Zařízení pro počítačové grafiky, střih videa, 2D a 3D modelování, zvukový design, grafika, malba, světelného designu, krejčovství a modelářství.

10 Studium v ​​Miláně, světové metropole designu

Co by mohlo být více stimulující pro svou kreativitu a vaši kariéru, než studovat v Miláně, světové metropole design? Milánských ulicích pulzovat energií módy a inovací. Budete ponořeni v průmyslu, s možností podílet se na mezinárodních designérských soutěží a akcí. Domus Academy je akademická, kulturní a profesní centrum, kde se setká Milan svět.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Oboru Managementu Módní

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milán

Mistr v módní řízení dává příležitost k nejdynamičtějších a expresivních osobností zapojit se. To je staví do pozice vyjádřit svou vrozenou podnikavý postoj, ten, který pochází ze zdroje kreativity. Kromě schopnosti řídit významné změny a neočekávané události Fashion systému, to je pevný základ průběhu studia, jehož konečným cílem je odborná způsobilost. [+]

Analyzovat. Strategise. Představit. Il Mistr v módní řízení To dává příležitost k nejdynamičtějších a expresivních osobností zapojit se. To je staví do pozice vyjádřit svou vrozenou podnikavý postoj, ten, který pochází ze zdroje kreativity. Kromě schopnosti řídit významné změny a neočekávané události Fashion systému, to je pevný základ průběhu studia, jehož konečným cílem je odborná způsobilost. Master v módní Management je epicentrum, z něhož nová generace manažerů má možnost šířit stala známou, prosvítat nové a jedinečné metody, účinnou tváří v tvář požadavkům trhu. kdo je Kurz je zaměřen na ty, kteří pocházejí z obchodních škol, humanitní nebo aby byly navrženy, kteří mají zájem ve světě módy a chtějí získat organizační a řídící dovednosti začít kariéru v módním byznysu. profesní příležitosti Cílem Master je vyškolit odborníky schopné zprostředkovat pocity prostřednictvím tvůrčích manažerských dovedností. Studenti navštěvují kurz může aspirovat na pozice produktového manažera, Merchandising Manager, Brand Manager, Retail Manager Společenství Manager (Social Media), Communication Manager, módní kupujícího. program Mistr v módní řízení se zaměřuje na vlak manažery schopen porozumět a interpretovat pravidla módy systému. Předmět vytváří odlišné odborné platné a relevantní ve vztahu k mnoha oblastech průmyslu, z produktového managementu a značku k jejich distribuci a komunikaci. Přístup Program je multi-kulturní a multi-disciplinární, a kombinuje znalost produktů do módy citlivosti. To poskytuje studentům znalosti a nástroje nezbytné rozumět nový jazyk a nové módní trendy. Účastníci budou mít možnost přistoupit k přímé zkušenosti s prací se špičkovými odborníky a renomovaných značek. Master v módní Management je založen na dílny, podporované semináře, výukové programy,... [-]

Magistr Interaktivní Design

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milán

V Master v interakci designu programu, budete získat teoretické znalosti a odborné dovednosti, které potřebujete definovat problémy a řešení v interakci a uživatelského designu. Budete analyzovat a experimentovat s softwarové a hardwarové technologie, za účelem rozvoje sebevědomí pomocí palety nástrojů a platforem, které tvoří základ pro navrhování interaktivních řešení. [+]

Představ si. Code. Klepněte na tlačítko, přejeďte, špetka. Interakce design je o vytvoření produktu, služby, nebo prostor, který komunikuje s tělem nebo myslí prostřednictvím inovativních technologií. Jedná se o křižovatky digitálních prvků a každodenním životě; vytváření více intuitivní uživatelské rozhraní; přijetí digitální technologie pro obohacené zkušenostmi služeb; transformace konstrukčních vizí do tržní příležitosti. v Magistr Interaktivní design Program, získáte teoretické znalosti a odborné dovednosti potřebné definovat problémy a řešení v interakci a uživatelského designu. Budete analyzovat a experimentovat s softwarové a hardwarové technologie, za účelem rozvoje sebevědomí pomocí palety nástrojů a platforem, které tvoří základ pro navrhování interaktivních řešení. Akademie Domus je "učení tím, že navrhne" přístup je založen na tradici italského mentorství v designu. Budete pracovat přímo s firmami s cílem rozvíjet koncepty, scénáře a strategie založené na využití interaktivní a digitální technologie v každodenním životě. Publikum Program je určen pro kandidáty, kteří mají titul první úrovně a / nebo odborné zkušenosti v oblasti produktového designu, vizuální a grafického designu, médií a Web design, architektura, počítačové vědy, techniky, komunikační vědy, psychologie, nebo sociologie. Výsledek Během tohoto programu, budou studenti: Kompletní koncepční výzkumný projekt s vlastním řízený podle profesních standardů. Vytvořit inovativní koncepty, řešení a zkušeností v designu interakce na různých odvětvích a sektorech. Prokázat profesionální úroveň spolupráce a řízení lhůtu, v multikulturním týmu. Program Mistr v interakci designu programu je strukturován jako zkoumání vývojových a výzkumných zkušeností, které poskytuje nejen nástroje pro pomoc studentům pochopit, jak se věci dělají, ale také pomáhá jim v luštění důvody, proč jsou hotové.... [-]

Magistr Ve Visual Brand Designu

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milán

V Master in Visual Brand Design, získáte dovednosti identifikovat klíčové aktiva společnosti byla. Chcete-li pěstovat hluboké znalosti produktu a nejlepší způsob, jak komunikovat své hodnoty, a to jak ve fyzickém a sociálních médií světů. Chcete-li, aby to všechno dohromady do konzistentního značky vize, hlasu a životní prostředí. [+]

Představ si. Symbolizují. Syntetizovat. Koncept značky se vyvinula daleko za firemními logy a barvami. Dnes, branding zahrnuje několik disciplín, z vizuální design do zvukového designu; z vyprávění příběhů na psychologii spotřebitele k marketingu. Branding je vytvoření bohaté a atraktivní prostředí, které chytne pozornost spotřebitele a přinese ho do zbrusu světa sdílet své hodnoty a stát neformální sponzorem značky. Je to hlas, tón, integrovaná vize vytvořený synergii výzkumu, projektování, vyprávění, grafiky, hudby a další. v Mistr ve Visual Brand designuBudete získat dovednosti identifikovat klíčové aktiva společnosti byla. Chcete-li pěstovat hluboké znalosti produktu a nejlepší způsob, jak komunikovat své hodnoty, a to jak ve fyzickém a sociálních médií světů. Chcete-li, aby to všechno dohromady do konzistentního značky vize, hlasu a životní prostředí. Publikum Program je určen pro uchazeče s mírou první úrovně ve vizuálním a grafického designu, designu, komunikace, marketingu, nebo příbuzné obory. Výsledek Během tohoto programu, budou studenti: Prokázat schopnost vytvářet inovativní vizuální branding koncepce, scénáře, a řešení pro řadu různých společností, odvětví a organizací. Efektivně komunikovat koncepce, metody a grafické návrhy pomocí různých technik, včetně vizuální, verbální a prototypů. Program Mistr v Visual značky designu si klade za cíl vytvořit vizuální značky designéry a dynamické brand manažeři, kteří jsou inovativní, vizionář, univerzální, přímé a účinné. Program je dílna bázi, podporovaný semináře, přednášky, konzultace, a práci v terénu. Profesionály, vůdce hřiště, a vedoucí projektu vedení studentů prostřednictvím individuální koučink a projektového mentorství. Program se skládá ze čtyř hlavních modulů, z nichž každý obsahuje dva-týdenní kurz a šestitýdenní dílnu. Moduly jsou následovalo... [-]

Magistr V Informačních Designu

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milán

Master v informačních designu má multidisciplinární přístup, který spojuje vizuální návrh, analýzu dat a kreativní kódování. Studenti budou rozvíjet skillset a myšlení k pochopení různých kulturních, společenských a ekonomických souvislostech, překládat komplexní informace do záběru vizuální formy a příběhy, které jsou čitelné různé cílové skupiny, podporovat komplexní strategie komunikace. [+]

Master in INFORMATION DESIGN - Poskytování přístupných komplexních informací

"Učení se při navrhování" je tím, jak Domus Academy podpoří vaši kariéru. Nejenže je to místo, kde mohou návrháři zítřka přinést zázraky a překvapení, je také místem, kde mohou studenti objevovat nové skutečnosti a vymýšlet profesionální trajekty přizpůsobené budoucím požadavkům trhu.

PROČ Domus Academy Zažijte Milano, světové hlavní město módy a designu Navrhněte svého magistra ve vysoce hodnocené akademii, která nabízí globálně uznávaný titul Zlepšete své znalosti a know-how díky skutečným projektům Vytvořte si vlastní Multikulturní a globální síť Zvyšte svou kariéru s našimi jedinečnými profesními zkušenostmi Pracovní příležitosti ... [-]

Magistr V Interiéru A živou Designu

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milán

Mistr v Interior & Living designu podporuje studenty, aby zvážili širokou škálu designových praktik, jak se učí utvářet prostor interiérů. Budete se inspirovat k překonání hranice disciplín, aby rozhodnutí, která jsou jak složitější a odvážnější, a pěstovat postoj neustálého zkoumání do hmotných a nehmotných aspektech prostoru. Dozvíte se o teorii, osvědčené postupy a metodiky, které potřebujete nejen řešit problémy kreativně, ale vymezit problémy stejně. Jak budete spolupracovat s obdobnými zahraničními firmami na projektech společnosti, které znovu vynalézat interiéru doménu, dostanete se definovat své vlastní práce v rámci pole. [+]

Tvar. Experience. Na živo. The Mistr v Interior & Living designu podporuje studenty, aby zvážili širokou škálu designových praktik, jak se učí utvářet prostor interiérů. Budete se inspirovat k překonání hranice disciplín, aby rozhodnutí, která jsou jak složitější a odvážnější, a pěstovat postoj neustálého zkoumání do hmotných a nehmotných aspektech prostoru. Dozvíte se o teorii, osvědčené postupy a metodiky, které potřebujete nejen řešit problémy kreativně, ale vymezit problémy stejně. Jak budete spolupracovat s obdobnými zahraničními firmami na projektech společnosti, které znovu vynalézat interiéru doménu, dostanete se definovat své vlastní práce v rámci pole. Milan je ideálním místem pro studium interiérový design, s dlouhou tradicí experimentovat s a řešení konstrukčních problémů každodenního života. Nabízí celou řadu příkladů historických i současných interiérů u vás k návštěvě a vzít jako inspirace. Publikum Program je určen pro kandidáty, kteří mají titul první úrovně v interiéru, designu, architektury, strojírenství, výtvarného umění, nebo příbuzné obory; kteří chtějí vykonávat pokročilé specializace; a kteří chtějí rozšířit své dovednosti pomocí nových nástrojů v oblasti interiérového designu. Výsledek Během tohoto programu, budou studenti: Vytvořit profesionální interiéru designového návrhu, což představuje estetické, funkční, a ergonomických otázkách v rámci omezení projektu. Pochopit a znovu interpretovat multidisciplinární italský přístup k nastavení prostoru a designu. Pochopte, z kritického pohledu, úlohou technologie a její vliv na životní prostředí interiéru. Program Master in Interior & Living design programu si klade za cíl rozvíjet odborníky, kteří kombinují technický návrh důvtipný s kulturním citlivostí, strategické myšlení, týmová práce dovednosti, znalosti procesů projektového řízení a schopnost řídit termíny. Program... [-]

Magistr V Luxusním Brand Managementu

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milán

Pokud jste si představit sám sebe pracovat ve světě luxusu, jemných, výrazné produktů a zkušenosti-the Master in Luxury Brand Management, může být váš program. Je to program, který změní účastníky do inspirovanými manažery a obchodníky v rámci vysoce konkurenčních oblastech luxusní módou, šperky, kosmetiku, pohostinství, gastronomie, krása, nebo umění. [+]

Experience. Zvýšit. Excel. Pokud si představit sami pracovat ve světě luxusního-jemných, výrazných produktů a zkušenosti-the Mistr v managementu luxusní značku může být váš program. Je to program, který změní účastníky do inspirovanými manažery a obchodníky v rámci vysoce konkurenčních oblastech luxusní módou, šperky, kosmetiku, pohostinství, gastronomie, krása, nebo umění. Budete přistupovat luxusní zboží a služeb z různých hledisek: kreativní, organizační, manažerské. Budete zkoumat marketing, branding a komunikaci pro tohoto jedinečného trhu, jakož i finanční a manažerský tým. Budete zkoumat, jak vytvořit elegantní výrobky a zvýšených zkušenosti pro své zákazníky exkluzivní, zatímco zůstane citlivá na kulturní faktory, které obklopují pojetí luxusu. Naučíte se, aby se inovační strategie branding od konceptu až po realizaci, stejně jako surových diamantů, které musí být broušené a leštěné získat plnou hodnotu. Budete rozvíjet svůj osobní analytický přístup a jazyk výrazu. A během naučné stezce, která spojuje teorii a výzkumu s praxí, budete zapojit do odměňování, spolupráce dialogu s profesionály a konzultanty, kteří řídit váš vývoj. Publikum Program je určen pro uchazeče s mírou první úrovně v kreativních oborů, kteří chtějí získat dovednosti v oblasti marketingu a řízení podniku pro luxusní průmysl. To je také zaměřen na absolventy s mírami ve společenských vědách nebo v hospodářských / manažerských oborů, kteří chtějí prohloubit své znalosti z oblasti luxusního zboží, služeb a zkušeností. Výsledek Během tohoto programu, budou studenti: Rozvíjet projekty pro luxusní trh založený na in-hluboké znalosti o průmyslu Získat zkušenosti v oblasti spolupráce s tvůrčím týmem Praxe komunikační luxusní značka strategie, od tradičních médiích (reklama, PR, událostí)... [-]

Magistr V Městském Vizi A Architektonického Návrhu

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milán

V Master in Urban Vision a architektonické řešení programu, se naučíte strategie pro transformaci město, od soukromých vývoji na veřejného prostoru. Budete si představit budoucí urbanistické a architektonické scénáře, podle komplexní dynamice a měnícím se požadavkům. [+]

Představte si. Adapt. Změnit. Města jsou experimentální laboratoře, v nichž lidé formulovat a zpřesnění odezvy na našich základních potřeb: přístřeší, vztahy, pohyb, obchod. V Master in Urban Vision & architektonického navrhování Program se naučíte strategie pro transformaci město, ze soukromých vývoji na veřejném prostranství. Budete si představit budoucí urbanistické a architektonické scénáře, podle komplexní dynamice a měnícím se požadavkům. Publikum Program je určen pro uchazeče s mírou první úrovně v oblasti městského plánování a / nebo architektuře, stejně jako ti, kteří mají titul první úrovně v ekonomii, humanitních, společenských věd, komunikace, nebo jiných příbuzných disciplín. Výsledek Během tohoto programu, budou studenti: Naučte se, jak aplikovat vhodné výzkumné a projektové metodiky na urbanistických a architektonických projektech designu Konstrukční projekty od začátku do konce, prostřednictvím systematického sled kroků, týkajících se vzniku, struktury, technologie a estetiky. Představit si, navrhnout a realizovat výzkum a návrhy prezentace na profesionální úrovni, výběru nejlepší komunikační strategie a jazyky pro multikulturní publikum. Program V Master in Urban Vision a architektonické řešení programu, naučíte se představit proměny městského prostoru. Budete mít možnost navrhnout inovativní řešení problémů v oblasti současné architektury, designu krajiny a územního plánování. A budete se pochopit měnící se roli architektů a městských projektantů v různých kontextech. Program je dílna bázi, podporovaný semináře, přednášky, konzultace, a práci v terénu. Profesionály, vůdce hřiště, a vedoucí projektu podporují studenty prostřednictvím individuální koučink a projektového mentorství. Mistr v městské Vize a architektonického návrhu programu má jedinečnou strukturu mezi programy Domus Academy: Začíná se dvěma kurzy, následovaný čtyř workshopů. Pokračuje se... [-]

Magistr V Návrhu Výrobku

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milán

Mistr v Product Design programu kombinuje studium teorie s procesem přímé zkušenosti. Kromě honování "problém řešení" dovednosti, že každý designér potřebuje, budete také rozvíjet "problém definování" přístup: schopnost určit skutečné parametry každého Design Challenge. Jak jste se dozvědět následovat svou intuici a propagovat svou estetickou vizi v rámci těchto parametrů, budete pěstovat větší povědomí o důvodech si vlastní design volby, a těch druhých. [+]

Přemýšlejte. Sketch. Proveďte. Dobrý výrobek začínal jako nutnost, že návrhář identifikován a přivedl k životu ve formě objektu nebo mechanismu. To je odrazem společnosti. Je to o potenciality, adaptace, objev. The Master in Product Design programu kombinuje studium teorie s procesu přímé zkušenosti. Kromě honování "problém řešení" dovednosti, že každý designér potřebuje, budete také rozvíjet "problém definování" přístup: schopnost určit skutečné parametry každého Design Challenge. Jak jste se dozvědět následovat svou intuici a propagovat svou estetickou vizi v rámci těchto parametrů, budete pěstovat větší povědomí o důvodech si vlastní design volby, a těch druhých. Během vaší dílně spolupráce s významnými odborníky z místních studií a podniků, budete mít rozsah experimentovat s metodologií designu, jak si vytvořit hlubší porozumění návrhu výrobku a jeho roli v našem světě. Publikum Program je určen pro kandidáty, kteří mají titul první úrovně v oblasti designu, architektury, strojírenství, výtvarného umění, nebo příbuzné obory. Výsledek Během tohoto programu, budou studenti: Kompletní koncepční výzkumný projekt s vlastním řízený podle profesních standardů. Vytvořit inovační projekční práce na základě pochopení disciplíny a místo jejich práce v tomto kontextu. Komunikujte pojmy, metody a návrhy designu v mluvené, vizuální a písemnou formou. Program Mistr v Product Design programu je workshop bázi, podporovaný semináře, přednášky, konzultace, a práci v terénu. Profesionály, vůdce hřiště, a vedoucí projektu vedení studentů prostřednictvím individuální koučink a projektového mentorství. Program se skládá ze čtyř hlavních modulů, z nichž každý obsahuje dva-týdenní kurz a šestitýdenní dílnu. Moduly jsou následovalo období dvou měsíční stáž a závěrečné prezentace portfolia. Modulární struktura... [-]

Magistr V Oděvního Návrhářství

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milán

Master in Fashion Design programu přináší studentům do přímého kontaktu s módním průmyslu designu v Itálii a v zahraničí. Budete mít vzácnou a vzrušující možnost rozvíjet svou vlastní originální a přesvědčivý módní kolekci pod vedením profesionálů. [+]

Dream. Express. Proveďte. The Mistr v oděvního návrhářství Program přináší studentům do přímého kontaktu s módním průmyslu designu v Itálii a v zahraničí. Budete mít vzácnou a vzrušující možnost rozvíjet svou vlastní originální a přesvědčivý módní kolekci pod vedením profesionálů. Prostřednictvím teoretických studií a zkušeností projektu, budete rozvíjet individuální způsob vyjadřování, prozkoumat kulturní faktory, které ovlivňují módní trendy, naučit se vstupy a výstupy z výroby, a vytvářet inovativní řešení. Kromě honování "problém řešení" dovednosti, že každý módní návrhář potřebuje, budete také rozvíjet "problém definování" přístup: schopnost určit skutečné parametry každé výzvy. Jak jste se dozvědět následovat svou intuici a propagovat svou estetickou vizi v rámci těchto parametrů, budete pěstovat větší povědomí o důvodech své vlastní módní design volby, a těch druhých. Publikum Program je určen pro uchazeče s mírou první úrovně v módní design, design doplňky nebo jiných příbuzných oborů, kteří chtějí rozvíjet své profesní dovednosti a provést připojení v rámci módního průmyslu. Výsledek Během tohoto programu, budou studenti: Kompletní self-řízený projekt výzkumu na poli módního návrhářství, za použití metod na profesionální úrovni a komunikační techniky Rozvíjet inovativní design pro oděvy a vytvořit kolekci módní, postavený na jejich znalosti technik a materiálů Program Program je dílna bázi, podporovaný semináře, přednášky, konzultace, a práci v terénu. Profesionály, vůdce hřiště, a vedoucí projektu vedení studentů prostřednictvím individuální koučink a projektového mentorství. Program se skládá ze čtyř hlavních modulů, z nichž každý obsahuje dva-týdenní kurz a šestitýdenní dílnu. Moduly jsou následovalo období dvou měsíční stáž a závěrečné prezentace portfolia. Modulární struktura je možné... [-]

Master In Business Designu

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milán

Master in Business Design programu vytváří nová spojení mezi světem podnikání a designu. Budete pracovat na projektech týkajících se podnikání designu-a design podnikání. [+]

Innovate. Dohlížet. Přitom strategii. The Master in Business design Program vytvoří nová spojení mezi světem podnikání a designu. Budete pracovat na projektech týkajících se podnikání designu-a design podnikání. Poučné a interdisciplinární, program se zaměřuje na to, jak aplikovat metodiku design, citlivost a kulturu každého podnikání. Budete studovat na design a vedení společnosti, jak se naučit, aby vypracovala plány pro rozvoj podnikání, branding, marketing a komunikace, pro produktové řady, začínajících a zavedených firem. Publikum Program je určen pro kandidáty, kteří mají titul první úrovně v ekonomii, humanitních, designu, nebo příbuzných oborů, a kteří mají zájem o získání organizační a manažerské dovednosti prostřednictvím multidisciplinárního přístupu. Výsledek Během tohoto programu, budou studenti: Naneste metodologie návrhu založené v non-designových oborů. Prezentujte kreativního projektu v podnikatelské způsobem tím prokázal svou platnost a spolehlivost, na základě testů, důkazy, a aplikační scénáře. Prokázat autonomii a originalitu při řešení problémů. Program Master in Business Design programu je workshop bázi, podporovaný semináře, přednášky, konzultace, a práci v terénu. Profesionály, vůdce hřiště, a vedoucí projektu vedení studentů prostřednictvím individuální koučink a projektového mentorství. Program se skládá ze čtyř hlavních modulů, z nichž každý obsahuje dva-týdenní kurz a šestitýdenní dílnu. Moduly jsou následovalo období dvou měsíční stáž a závěrečné prezentace portfolia. Modulární struktura je možné přizpůsobit, což umožňuje flexibilitu a rozmanitost, aby lépe sloužit potřebám a cílům každého studenta. Struktura Kurzy Celoroční se zaměřuje na: Zkoumání přírody, jazyky a hodnoty současné designérské scény Identifikace klíčových faktorů, které dělají úspěšné konstrukční řešení Aplikace technik návrhu v rámci inovací v podnikání Rozvoj strategií... [-]

Master in Fashion Styling & Visual Merchandising

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milán

[+]

Při posuzování kandidátů pro přijetí, přijímací manažer se dívá na celém profilu žadatele, včetně jejich akademických záznamů, pracovní zkušenosti (pokud existuje), mimoškolní aktivity, výsledky testů, a doporučení. Připravte Podpůrné doklady Umělecké a / nebo odborné portfolio projektů Kopii pasu Doklad o zaplacení poplatku za žádost 100 € Odešlete přihlášku [-]

Master In Service Design

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Itálie Milán

Master in Service Design program je určen k podpoře storytelling a prototyping technik, řešení problémů a Business Design přístup k pomoci studentům rozvíjet inovativní nápady služby. Prostřednictvím uživatelského pozorování, budou studenti zjistit neuspokojené potřeby uživatelů a vyvíjet přesvědčivé scénáře, fyzických a virtuálních systémů zkušeností z provozu, pracuje v úzkém kontaktu s profesionály, firem a organizací veřejného sektoru. [+]

Mistr v SERVISNÍM DESIGNU - Využívání věcí s nápady

"Učení se při navrhování" je tím, jak Domus Academy podpoří vaši kariéru. Nejenže je to místo, kde mohou návrháři zítřka přinést zázraky a překvapení, je také místem, kde mohou studenti objevovat nové skutečnosti a vymýšlet profesionální trajekty přizpůsobené budoucím požadavkům trhu.

PROČ Domus Academy Zažijte Milano, světové hlavní město módy a designu Navrhněte svého magistra ve vysoce hodnocené akademii, která nabízí globálně uznávaný titul Zlepšete své znalosti a know-how díky skutečným projektům Vytvořte si vlastní Multikulturní a globální síť Zvyšte svou kariéru s našimi jedinečnými profesními zkušenostmi ... [-]

Videos

Introduction to Domus Academy

Contact
Adresa destinace
Domus Academy
Via C. Darwin 20

Milan, 20143 IT