Collegio Carlo Alberto

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Collegio Carlo Alberto je nadace vytvořená v roce 2004 na společné iniciativy Compagnia di San Paolo a University of Turín. Jejím posláním je podporovat výzkum a vzdělání ve společenských vědách, v souladu s hodnotami a praktikami mezinárodního akademické obce. Angličtina je oficiální provozní jazyk z Collegio, Vzhledem k tomu, CollegioPosláním objasňuje, považujeme za výzkum a vzdělávání stejně důležité, protože na vysoké úrovni, že nemůže existovat, aniž by se navzájem. Collegio zavazuje oba se zřetelně vnějším pohledu, dodržování norem mezinárodního akademické obce. Náš vzdělávací cílem je připravit o bakalářské a magisterské studenty, kteří mohou buď zadat profesionální svět s uznávanými a ceněných dovednosti a rychle se přizpůsobit neustále se měnícím ekonomickém prostředí, nebo pokračovat v kariéře v oblasti výzkumu v Nejlepší světoví PhD programy. Náš výzkum cílem je přispět k tvorbě politiky pro ekonomiku a dalších oblastech veřejné politiky s výzkumem na úrovni srovnatelné se špičkovými oddělení světových a výzkumných center.

Náš důraz na excelenci ve výzkumu motivován instituci Carlo Alberto medaile, uznání udělené italského ekonoma mladších 40 (se sídlem v Itálii nebo v zahraničí) za vynikající výzkumné přínos v oboru ekonomie (široce definovaný).

Na bakalářské úrovni, pořádáme Program "Allievi" Honors, Otevře se studenti UNIVERZITA a Politecnico Torino, Který si klade za cíl výrazně prohloubit své znalosti a chápání ekonomiky a jejích vyšetřovacích nástrojů. Na úrovni absolventa, pořádáme Čtyři magisterských programů: v ekonomika, v Data Science pro komplexních ekonomických systémů, v Finance, pojištění a řízení rizik a program Veřejná politika a sociální změny (Poslední dvě ve spolupráci s University of Turín). Collegio také pořádá a podporuje dva doktorské programy na univerzitě v Turíně. Některé události, zejména Collegio Aperto přednášky, jsou určeny pro širokou veřejnost. Ostatní, jako je naše Význačné Vědecké přednášky, Jsou určeny širokému publiku společenských vědců, studentů a praktiky. A konečně, naše semináře a konference jsou zaměřeny směrem k publiku akademických pracovníků a studentů v konkrétních oborech. Od roku 2006 se Collegio hostil stovky významných řečníků, včetně laureátů Nobelovy ceny, vedoucích pracovníků finančních institucí, autory a podnikatelů.

Místa

Turín

Collegio Carlo Alberto

Adresa, 1. řádek
Collegio Carlo Alberto,
Via Real Collegio, 30

10024 Turín, Piemont, Itálie
Telefonní číslo
+39 011 670 5000