Centro Studi Panta Rei

Úvod

Read the Official Description

Panta Rei Centrum pro studium

Pro integraci psychologie, medicíny a neurověd

Professional Association Panta Rei studijní centrum bylo založeno v roce 1997 v provincii Como (Itálie) vůlí Leaf Manzillo Maria Cristina (psycholog, psychoterapeut a Vystudoval lékařství a chirurgii) rejstříku psychologů Lombardie (číslo 03 / 4845) a Nasti Nunzio (psycholog a psychoterapeut) zapsána v obchodním rejstříku psychologů Lombardia (n ° 03/4998).

Centrum vzniklo z vůle dvou psychoterapeutů (Nasti Leaf Manzillo NUNZIO a Maria Cristina) spolu vyrůstali v letech univerzity a následné čtyři roky postgraduální studium a do té doby, oni se vzali.

Název centrum pro studium To nebyla vybrána náhodně. Fráze „Panta Rei“ okamžitě přináší do starověké řecké filozofie a zejména na filozofa, Hérakleitos. Fráze je obyčejně přeložena do italštiny jako „Vše plyne“ nebo „Všechno se stává.“ E ‚byl vybrán proto, že se dobře hodí k našim životním stylem, že náš obor.

Dva z nás udělal „se změní všechno“ referenčním bodem pro naše životy. Ve skutečnosti jsme se dohodli na tom: „Pokud se něco v našem životě potkáváme, nestojí za to, aby se pokusili změnit.“ Nechtěli jsme, aby litovat ne mít dost odvahy.

Jako mladí muži, není spokojen s místem, kde jsme žili (bývalá „Campania Felix“), se rozhodl přijít na sever, vybral Como, místo zcela neznámé: věděli jsme, tímto rozhodnutím, bychom zaplatili nebo vydělal osoba. A tak se stalo. Zpočátku jsme věnovali hodně, někdy příliš mnoho, ale pak se v průběhu času, oba jsme byli spokojeni s rozhodnutím, které byly schopny snášet bolest a stavět naše centrum. Kousek po kousku, cihlu po cihle, s nekonečnou trpělivostí našem malém projektu roste. Naše zkušenosti se nelišil od psychoterapeutické vzdělání s předvídatelnými obtížemi trhat nějaké kořeny zasadit nové, s pokusy bourat a obnovu, transformaci a k ​​hladkému, rozšířit a upravit jejich obzor. Myslíme si, že ve skutečnosti, že jsme nemohli představit sami sebe, aby pacientům, aniž by měl odvahu změnit to, co se nám nelíbí. Jak bychom mohli jet jinou osobu, na cestě, že my sami se vyhnout?

A tak se snažíme, aby byla pojata co naše profese nás naučila a dát používat nástroje vybavila nás.

Způsob, jakým se díváme na změny není tak extrémní jako něco, co nás charakterizuje. Žádné extrémní perspektiva patří nám. Domníváme se, že příliš mnoho změn je jako nemění.

Naše poslání

Rádi vědeckého ducha, protože je potenciálně demokratická, má kolektivní duši, je otevřeno změnám v zájmu poznání. Píšeme „potenciálně“, protože věda je vyrobena vědci, kteří jsou lidské bytosti a představit naši slabosti v oblasti vědy.

Milujeme psychologie, medicíny a neuroscience. Jsme velmi přitahovala schopnost člověka vypořádat se s obtížnými situacemi, aby mohl vstát i po těžkém žuchnutím. Rádi odolnost (schopnost člověka řešit konstruktivně nevyhnutelné obtíže života). To je důvod, proč jsme studovali výše uvedených materiálů a my jsou plné obdivu pro nové objevy neurověd nepředstavitelné pro většinu starých vědy, který oponoval to a to ještě není integrovat nové poznatky ve své každodenní klinické úkolů. Rádi bychom se postarat o ostatní (nenechme se manipulovat nebo využit jinými, nebo právníci z ztracených případů na začátku, pozoru!). Myslíme si, že sociální vztahy jsou kvalitní poměrně živnou půdou pro lidské vyrovnanosti. Tak to je pro nás.

Příroda je další z našich zájmů. Snažíme se znečišťují méně, recyklovat v nejlepším případě pouze kompostování doma, koupit jídlo „nulovou“ km od místních výrobců na podporu ekologického zemědělství využít procházky vyčistit cestu (bolesti zpět povolení).

Naše hlavní zájmy:

psychologie

I když jsme se specializují na kognitivně-behaviorální terapie, což je přístup, který je základem naší odborné přípravy, jsme zapojeni do uznává mnoho jiných přístupů jejich zaslouží místo v psychologické ordinace. To dělá naše poradenské cesty „podněcování“ a „pohlcující“ a to jak pro studenty a učitele, ale i „náročné.“

lékařství

Vášeň pociťují i ​​jako jeden pro psychologii.

Studie byly a stále jsou fascinující Maria Cristina, zabývající se dlouhé cesty, dokonce i vážných zdravotních problémů, které viděli oba studenta je nemocný hospitalizován v různých odděleních.

Toto odpovídá za utrpení, pokud se podíváme na časy přístupů v medicíně není přesně v souladu s tím, co by bylo „elegance a profesionalita lékařské profese.“

neuroscience

Láska pro fungování těla a mysli vidět jejich nejvyšší výraz v zájmu neurověd na základně existují moderní studie o vzniku mozkových obvodů v životě a na plasticitě stejné. Jsou otevření nečekané a kontrastní scénáře po staletí v medicíně a neurologii „klasické“ na schopnost mozku přeprogramovat sebe a vypořádat se s nepřízní osudu, který také přichází zjistit, zda se jedná o výsledky mrtvici před podnikem uskutečnily lety. Vyhlídky jsou velmi slibné pro budoucnost neurologických onemocnění a stavů považovány neměnný po celá staletí.

This school offers programs in:
  • Italština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Oboru Poradenství A Psychodiagnostiky S Integrovaným Přístupem

Campus forma Denní studium 252 hodin October 2018 Itálie Milán

Master je otevřen pro absolventy v psychologii (bakalářských a / nebo druhého stupně), psychologové. Praktická dvouletá cesta naučit profesi psychologa v klinické a komunitní integrace, dialogu a otevřenosti mezi přístupy psychologické a mnoho praxe jsou některá klíčová slova. [+]

Master je otevřen pro absolventy v psychologii (bakalářských a / nebo druhého stupně), psychologové. Praktická dvouletá cesta naučit profesi psychologa v klinické a komunitní integrace, dialogu a otevřenosti mezi přístupy psychologické a mnoho praxe jsou některá klíčová slova. Silné stránky našeho Mistra: Máme přijmout široký psychologický pohled na zvýšení efektivnosti / účinnosti zásahu. Nabízíme více pracovních příležitostí, protože poradenství se používá u většiny klientů / pacientů. Zajišťujeme nástroje být „podnikatel-profesionál“ Úspěch Tam jsou vyčnívající směrem k budoucí profesi: psychologie je integrace mezi psychologickými přístupy a neuroscience. Master in DETAIL Mistr se základním kognitivním - Behaviorální a integrován s vizí a srovnání s ostatními současného psychologického. Přístup kognitivně-behaviorální má významnou vědeckou a experimentální základny, je flexibilní, použitelné v různých oblastech funguje, efektivní a účelné. Zároveň jsme se postarat o integraci mezi různými teoretickými liniemi, které mohou poskytnout původ prokládání a intelektuálně stimulující opatření. Jsme plně přesvědčeni, že naše kognitivní modely všeho druhu jsou přítomné přiblížení k pravdě spíše než absolutní pravdy a mějte oči otevřené na krajinu může být pouze přínosem v rozvoji mentální flexibility. Některé klíčové kompetence předpokladu, že: Rozpoznat a vědět, jak zacházet situace poradenství nebo psychoterapie k případnému rozmístění Rozvíjení dovedností při tvorbě psychologické intervence Zvýšit komunikační a interpersonální dovednosti Učíme se pozorovat: rozdíl mezi pozorování, popis a interpretace Naučit se používat čtení klíče z různých teoretických přístupů, které mají na mysli jednotný fungování naší mysli a těla. Metodika a nástroje: Kurz je praktický. Z toho plyne ponaučení je uveden stručný teoretický úvod je třeba následovaný intenzivním využívání... [-]

Master Relaxaci A Integrované Psychoterapeutických Technik

Campus forma Denní studium 85 hodin January 2018 Itálie Milán

Tento Master (17. vydání -2017) je vyhrazena pro absolventy psychologie (bakalářských a / nebo druhého stupně), psychologů a psychoterapeutů, lékařských absolventů s psychologické školení (specializovaná nebo se specializovat v klinické psychologie, psychiatrie, neurologie). [+]

Tento mistr je otevřen pro absolventy v psychologii (bakalářských a / nebo druhého stupně), psychologů a psychoterapeutů, lékařských absolventů s psychologického výcviku (odborné nebo se specializují na klinické psychologie, psychiatrie, neurologie). Klíčová slova jsou: Základní psycho-fyziologické relaxace, možnost procvičit techniky na sebe, pacienta a skupinové řízení, pružnost při uplatňování technik a kontraindikace relaxačních technik, návrh relaxačních kurzů. Srovnání mezi praktickými a psychologickými technikami pro úpravu (relaxace, biofeedback, hypnóza, meditace). Účastnit našich mistrů prostředky: Osvojit techniky uplatňované s vynikajícími výsledky v různých oblastech psychologie (zejména klinický, wellness, sport, práce) a používané ve všech hlavních psychologických směrů (např kognitivně-behaviorální přístup, systémový relační psychoanalýza, humanistická). Vyčnívající do budoucí kariéry: psychologie je integrace mezi psychologickými přístupy a neuroscience. Reference předchozí vydání studenti „Uvolnění byl pro mě skvělý nástroj. To mi umožnilo objevit sám sebe lépe pochopit své základní hodnoty, soustředit se na mé cíle, aby vášnivě žít svou práci. Také nám umožnilo procházet životem s větší jistotou a sebeúctu ... „(Valentina Morizio)“ Upřímně bych nedoporučoval master pro všechny, bezpodmínečně. Rozhodně doporučuji těm, kteří v této době, mají pocit, že mají prostředky, aby je otevřen až do objevu, nebo znovuobjevení, aspektů sebe. „(Sara Girotti)“ odborně náročné, intenzivní a poutavé osobní práci, je náročný kurz ... „(Agnese Olivato)“ Tento kurz je skutečný vnitřní cestu, při hledání nástroj, který může přinést mír, stabilitu, takže budete si uvědomit, že vaše tělo je stroj, který funguje dobře, aniž by příliš mnoho změn, že humorální zbytečně podléhá každý den ... „(David D. Swan):“ Chci, teď, že zkouška je dokončena, aby... [-]

Videos

Presentazione

Contact

Centro Studi Panta Rei - Associazione di Psicologia, Psicoterapia e Counselling

Adresa, 1. řádek PIAZZA IRNERIO, 2
20146 Milán, Itálie
Website http://www.pantarei2000.it/
Telefonní číslo +39 031 565449