Ca' Foscari University of Venice

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O CA 'FOSCARI

Univerzita Ca 'Foscari v Benátkách, která byla původně založena jako první italská obchodní škola v roce 1868, je nyní multidisciplinární institucí nabízející širokou škálu studijních programů v oboru ekonomie a managementu, moderních jazyků, humanitních věd a přírodních věd.

Ca 'Foscari je v Itálii na třetím místě za vynikající výsledky svého výzkumu a získala tolik prestižních výzkumných stipendií Evropské komise Marie Curie, že je v tomto ohledu jednou z deseti nejúspěšnějších univerzit v Evropě. Celosvětově QS World University Rankings řadí Ca 'Foscari mezi 100 nejlepších univerzit pro moderní jazyky, 150 nejlepších pro historii, nejlepších 200 pro lingvistiku a geografii a 250 nejlepších pro ekonomiku a ekonometrii a účetnictví a finance.

Ca' Foscari main building - grand CanalHlavní budova Ca 'Foscari - Canal Grande

Ca 'Foscari sídlí v úctyhodném městě Benátky. S kanály a čluny namísto ulic a automobilů, toto město je skutečně pozoruhodné historické centrum bylo pulzující místa kulturní a ekonomické výměny více než tisíciletí, a krásu své umění a architektury dělal tomu seznamu světového dědictví UNESCO. Díky stimulujícímu kulturnímu odkazu svého dynamického kosmopolitního kontextu se Ca 'Foscari vyznačuje synergickým průnikem tradice a intelektuální inovace , která svým studentům a profesorům nabízí jedinečně přínosnou příležitost učit se a pracovat v jednom z nejpozoruhodnějších měst na světě.

138857_48705456207_608cf69535_h.jpgMezinárodní studenti Ca 'Foscari

Ca 'Foscari má přibližně 23 000 studentů a každoročně hostí přes 1300 zahraničních studentů . V pevné víře, že vysokoškolské vzdělávání a špičkový výzkum musí být inovativní i mezinárodní, si univerzita vytvořila rozsáhlou akademickou síť partnerských univerzit po celém světě , což jí umožňuje nabízet různé společné a dvojité bakalářské a magisterské tituly a více 700 aktivních výměnných dohod s institucemi po celém světě. Ca 'Foscari také připravuje své studenty na konkurenceschopné globální pracoviště a podporuje mezinárodní inkluzivní akademickou komunitu tím, že nabízí studijní programy vyučované v angličtině na vysokoškolské i postgraduální úrovni.

138870_22296930645_980618ab36_h.jpgSeznamte se s lektory z celého světa - Aula Baratto, hlavní budova Ca 'Foscari

UMÍSTĚNÍ

Univerzita Ca 'Foscari se nachází ve světoznámém městě Benátky, jedinečné městské centrum v laguně na severovýchodním pobřeží Itálie, které je přímo spojeno s Jaderským mořem.

Benátky jsou město v severovýchodní Itálii a hlavní město regionu Veneto. Je postaven na souostroví ležícím v mělké laguně, která zahrnuje více než 100 ostrovů spojených lávkami. Protože kanály nahrazují silnice, lidé se po městě pohybují pěšky a lodí. Benátky jsou ve skutečnosti největším evropským moderním městem bez aut.

Město se vyznačuje bohatstvím ohromující historické architektury a umění, protože historická Benátská republika byla během středověku a renesance prosperujícím obchodním přístavem a hlavní námořní silou, takže některé z městských památek jsou zahrnuty na seznam světového dědictví UNESCO. .

Kromě pestré minulosti má však Benátky stejně živou přítomnost, protože je i nadále centrem současného umění a kultury .

Žít v historickém centru Benátek znamená žít ekologicky šetrným životním stylem. Vzhledem k potřebě chodit po většině míst se veřejné prostory města staly sociálními uzly. Ve skutečnosti je jedním z nejočekávanějších okamžiků benátského studentského dne takzvané aperitivo in campo nebo venkovní aperitiv: od odpoledne do pozdního večera se oblasti jako Campo Santa Margherita a Erbarìa na Rialtu promění v místa, kde lidé se scházejí k chatování a poslechu hudby, zatímco pijí spritz a jedí cicchetti - tradiční místní aperitiv a občerstvení, které Benátky proslavily.

138871_47432363912_d26055526d_o.jpg

ZKUŠENOSTI STUDIÍ

Nabídka studia na univerzitě Ca 'Foscari v Benátkách je rozdělena na 8 kateder odpovědných za výzkumné a pedagogické činnosti bakalářských a magisterských , 3 školy a prestižní Collegio Internazionale (International College). Vedle těchto existují tři další struktury:

 • Ca 'Foscari Graduate School, která koordinuje výzkumné doktoráty (PhD).
 • Škola Ca 'Foscari Challenge School, která organizuje profesionální magisterské programy (1. a 2. úroveň) a další příležitosti pro výkonné vzdělávání.
 • Škola pro mezinárodní vzdělávání Ca 'Foscari, která podporuje intenzivní letní a podzimní kurzy, orientační programy, programy ročníků nadací a další mimoškolní aktivity pro italské a mezinárodní studenty.

Společnost Ca 'Foscari, která se věnuje poskytování stimulujícího, konkurenceschopného a špičkového vzdělávání studentům, vytvořila rozsáhlou akademickou síť partnerských univerzit, která se rozprostírá po celém světě, a díky tomu nabízí řadu společných a dvojitých bakalářských a magisterských titulů. a má více než 700 aktivních mezinárodních výměnných dohod . V důsledku odhodlání univerzity podporovat mezinárodní akademickou komunitu nabízí Ca 'Foscari také značný počet studijních programů vyučovaných v angličtině.

ODCHOZÍ MOBILITA

Díky více než 700 dohodám o spolupráci mezi mezinárodními univerzitami a Ca 'Foscari můžete strávit nějaký čas studiem v zahraničí ve více než 70 zemích po celém světě . Mezinárodní kancelář podporuje odchozí mobilitu studentů Ca 'Foscari účastí v předních mezinárodních programech mobility, rozvíjením vztahů se zahraničními hostitelskými univerzitami a společnostmi a poskytováním pobídek pro účast všech členů univerzitní komunity.

Další informace najdete na webové stránce .

138866_30277532680_7a333ff723_k.jpg

STUDENTSKÝ ŽIVOT

Několik dalších univerzit nabízí příležitost studovat a provádět výzkum v jednom z nejkrásnějších měst na světě, velmi jedinečném městě, kde můžete bloudit celé hodiny a dokonce si užít ztrátu, mít Spritz na jednom z krásných benátských náměstí, navštívit světově proslulá muzea a výstavy, cestování lodí po menších ostrovech laguny, užít si pláže Lido a ochutnat lahodné jídlo.

V Ca 'Foscari se kulturní tradice a intelektuální inovace mohou spojit: život v Benátkách je živé umění, architektura, vývoj, výzkum, pozornost k životnímu prostředí a objevování starodávných tradic a různých kultur.

Kromě toho Ca 'Foscari zaručuje studentům ucelenou studijní zkušenost poskytováním široké škály sportovních aktivit a studentských sdružení :

 • Erasmus Student Network (ESN) - S více než 12 000 členy ze 36 zemí podporuje studentská síť Erasmus studentskou síť Erasmus a podporuje mezinárodní sítě tím, že poskytuje studentům příležitosti ke kulturnímu porozumění a seberozvoji v souladu se zásadou pomoci studentům.
 • University Sports Center (CUS) - CUS nabízí studentům možnost účastnit se široké škály sportů díky svým zařízením v historickém centru Benátek.
 • Rádio Ca 'Foscari - Vytvořeno studenty Ca' Foscari, online rozhlasová stanice univerzity je nesmírně populární komunikační prostředek. Zajímaví studenti se mohou účastnit jeho provozu na základě svých individuálních dovedností a zkušeností.
 • Univerzitní sbor a orchestr - Už více než dvacet pět let Ca 'Foscariho sbor a orchestr nabízejí studentům příležitost prozkoumat a rozvíjet lásku k hudbě. Repertoár skupin se mění rok od roku a pohybuje se od středověkých po současné.
 • Univerzitní divadelní centrum Shylock (CUT) - Shylock je kulturní sdružení zaměřené na podporu technicko-uměleckých inovací v oblasti divadelního představení. Organizuje školení a experimentální workshopy, hostí návštěvy inscenací a představení a provádí výzkumné a produkční projekty.

Navíc, pokud se rozhodnete žít v historickém centru Benátek, určitě si užijete život na místě a udržitelně díky skutečnosti, že vzdálenosti jsou zvládnutelné a neexistují žádná auta ani dopravní prostředky, kterým byste mohli konkurovat.

141168_Immagine1.jpg

STUDENTSKÁ ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY

Hlavní kampus Ca 'Foscari se nachází v samém srdci historického centra Benátek, ale má také další kampusy na pevnině .

Nabízí studentům využití:

 • 6 knihoven,
 • škola mezinárodního vzdělávání,
 • postgraduální Challenge School,
 • jazykové studijní centrum: Centrum poskytuje kurzy cizích jazyků v angličtině, francouzštině, ruštině, španělštině a němčině na různých úrovních.
 • výstavní prostory,
 • divadlo,
 • sportovní centrum,
 • jídelny: Univerzita má jídelny na mnoha místech, a to jak v historickém centru Benátek, tak v areálech pevniny ve městech Mestre, Marghera a Treviso,
 • sdružení studentů
 • studentské kanceláře: např. Mezinárodní uvítací jednotka nabízí širokou škálu služeb pro mezinárodní příjemce, jako je vedení a pomoc při postupech zápisu, uznávání akademických kvalifikací, proces podávání žádostí o víza, povolení k pobytu, služby studentům, zdravotní problémy a doprava. Další informace najdete na webové stránce .

138868_48725319338_9bc415f3b1_h.jpg

Ca 'Foscari pomáhá studentům během celé jejich kariéry na univerzitě tím, že nabízí řadu půjček, grantů a stipendií prostřednictvím své kanceláře finanční pomoci. Podpora je šitá na míru zahraničním studentům, studentům, kteří pracují, a studentům se zdravotním postižením.

STUDENSTVÍ

Za účelem posílení přítomnosti zahraničních studentů a obohacení své globální komunity nabízí společnost Ca 'Foscari talentovaným mezinárodním studentům finanční pomoc ve dvou formách:

 • prominutí školného - úplné osvobození od platby školného a poplatků za studium
 • jednorázová stipendia ve výši 5 000 EUR / každé

Další informace naleznete na webové stránce

138867_24540954405_f9914d3d19_h.jpg

Jedna z knihoven studentů

UBYTOVÁNÍ

Ca 'Foscari's Housing Office je služba pro italské a mezinárodní studenty, výzkumníky, profesory a administrativní pracovníky, kteří přicházejí studovat nebo pracovat na Ca' Foscari. Nabízí užitečné informace a kontakty k nalezení vhodného a pohodlného ubytování v Benátkách a v blízkém okolí.

Další informace naleznete na webové stránce .

PODPORA KARIÉRY & DEN KARIÉRY

Career Office pořádá stáže a pracovní stáže jak v Itálii, tak v zahraničí. Vede také veletrhy kariéry, náborové akce a workshopy, aby pomohl současným studentům a čerstvým absolventům získat odborné dovednosti potřebné k tomu, aby byli na trhu práce konkurenceschopní.

Další informace najdete na webové stránce .

Career day je celodenní akce věnovaná náboru, během níž se vysokoškoláci a noví absolventi mohou setkat s manažery zúčastněných společností a poznat pracovní svět. Studenti mohou navštívit stánky společností, distribuovat své životopisy, účastnit se pohovorů a získávat informace o profesionálních příležitostech a možnostech kariéry, které mají k dispozici. Den kariéry zahrnuje také řadu workshopů, seminářů a firemních prezentací.

138869_47563963651_3ed3fde129_h.jpg

Místa

Benátky

Adresa, 1. řádek
Linguistic Campus
Dorsoduro, 3246

30123 Benátky, Veneto, Itálie

Benátky

Adresa, 1. řádek
Linguistic Campus
Ca' Cappello San Polo 2035, Calle del Magazen

30125 Benátky, Veneto, Itálie

Benátky

Adresa, 1. řádek
Economic Campus
San Giobbe, Cannaregio 873

30121 Benátky, Veneto, Itálie

Benátky

Adresa, 1. řádek
Humanistic Campus
Malcanton Marcorà, Dorsoduro 3484/D

30123 Benátky, Veneto, Itálie

Benátky

Adresa, 1. řádek
Scientific Campus
Via Torino 155

30170 Benátky, Veneto, Itálie

Treviso

Adresa, 1. řádek
Treviso Campus
Palazzo San Paolo, Riviera Santa Margherita 76

31100 Treviso, Veneto, Itálie

Roncade

Adresa, 1. řádek
H-Campus
Via Sile 6

31056 Roncade, Veneto, Itálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium