Přečtěte si oficiální popis

O Ca 'Foscari

Původně založená jako první obchodní škola v Itálii v roce 1868, Ca 'Foscari University v Benátkách je nyní multidisciplinární institucí nabízející širokou škálu studijních programů v oboru ekonomie a řízení, cizích jazyků, humanitních oborů a věd a stala se jednou z špičkových vysokých škol. Ca 'Foscari má studentskou instituci 20 000 studentů a 4 000 studentů a každoročně hostí více než 1000 zahraničních studentů.

Díky své poloze v benátském historickém centru úctyhodné univerzity poskytuje univerzita jedinečnou a obohacující příležitost studovat a provádět výzkum v jednom z nejkrásnějších měst na světě, což představuje kontext, ve kterém se spojují kulturní tradice a intelektuální inovace.

S pověstí excelence ve výzkumu získala v uplynulých letech více dotovaných grantů Marie Curie než kterákoli jiná italská instituce. V roce 2018 je QaS Foscari jednou z nejlepších světových univerzit pro moderní jazyky, v top 200 pro ekonomiku

Univerzita rovněž podporuje bohaté studijní zkušenosti prostřednictvím poskytování celé řady studentských služeb a různých sportovních aktivit a studentských sdružení.

Umístění

Univerzita Ca 'Foscari se nachází ve světoznámém městě Benátky, jedinečném městském centru, které se nachází v laguně na severovýchodním pobřeží Itálie, které je přímo napojeno na Jaderské moře.

Benátky jsou město v severovýchodní části Itálie a hlavním městem regionu Veneto. Je postavena na souostroví nacházejícím se v mělké laguně, která zahrnuje více než 100 ostrovů spojených lávkami. Vzhledem k tomu, že kanály mají místo silnic, lidé se pohybují po městě pěšky a lodí. Ve skutečnosti je Benátky evropským největším moderním městským městem bez automobilů.

Město je charakterizováno množstvím ohromující historické architektury a umění, protože historická Benátská republika byla prosperujícím obchodním přístavem a velkou námořní silou během středověku a renesance, takže některá místa města jsou zařazena na Seznam světového dědictví UNESCO .

Vedle barevné minulosti má však Benátky stejný zážitek, protože je i nadále centrem současného umění a kultury.

Život v historickém centru Benátek znamená bydlení životního prostředí. Kvůli potřebě chodit na většinu míst se městská veřejná prostranství stává společenskými uzly. Ve skutečnosti je jedním z nejvíce očekávaných okamžiků v den benátského studenta tzv. Aperitivo in campo nebo venkovní aperitiv: Odpoledne až do pozdního večera se oblasti jako Campo Santa Margherita a Erbarìa v Rialtu změní na místa konání kde se lidé shromažďují, aby si povídali a poslouchali hudbu, zatímco pijí spritz a jesli cicchetti - tradiční místní aperitiv a občerstvení, které Benátsko slavilo.

Studijní zkušenosti

Studijní nabídka Ca 'Foscari University v Benátkách je rozdělena do 8 oddělení zodpovědných za výzkum a výuku bakalářských a magisterských, 3 škol a prestižní Collegio Internazionale (mezinárodní vysoká škola). Mezi těmito třemi dalšími strukturami patří:

· Ca 'Foscari Graduate School, která koordinuje výzkumné doktoráty (PhDs);

· Škola Ca 'Foscari Challenge, která organizuje programy odborného magisterského studia (1. a 2. stupeň) a další příležitosti pro výkonné vzdělávání;

· Škola pro mezinárodní vzdělávání Ca 'Foscari, která podporuje intenzivní letní a podzimní kurzy, orientační programy, programy založené na základních ročnících a další mimoškolní aktivity pro italské a zahraniční studenty.

Věnovala studentům stimulační, konkurenceschopné a špičkové vzdělání. Ca 'Foscari vytvořila rozsáhlou akademickou síť partnerských univerzit, která se rozprostírá po celém světě a v důsledku toho nabízí řadu společných a dvojitých bakalářských a magisterských titulů a má více než 700 aktivních mezinárodních dohod o výměně. Jako důsledek univerzitního odhodlání podporovat mezinárodní akademickou komunitu nabízí Ca 'Foscari také významný počet studijních programů, které se vyučují v angličtině.

Bakalářské studium v:

· Digitální správa

· Filozofie, mezinárodní a ekonomická studia

· Obchodní administrativa (Kurikulum pro správu podnikání a řízení)

· Ekonomika a podnikání (ekonomika, trhy a finanční osnovy)

Magisterské studijní programy:

· Globální rozvoj a podnikání (kurikulum podnikání a kurikulum globálního rozvoje)

· Ochrana přírody a technologie pro kulturní dědictví

· Srovnávací mezinárodní vztahy (kurikulum globálních studií)

· Informatika (kurikulum analýzy dat a kurikulum kybernetické bezpečnosti)

· Ekonomika a finance (Ekonomika - Kurikulum QEM / Finance curriculum)

· Environmentální vědy (učebnice globální změny životního prostředí)

· Evropský, americký a postkoloniální jazyk a literatura (Kurikulum amerických studií / Kurikulum angličtiny)

· Management (kurikulum inovací a marketingu, mezinárodní kurikulum managementu a kurikulum účetnictví a financí)

· Jazykové vědy (výuka jazykových věd)

· Věda a technologie bio a nanomateriálů;

Chcete-li získat přehled o všech studijních programech (vyučovaných jak v italštině, tak v angličtině), navštivte tuto stránku

Vybavení a služby studentů

Ca 'Foscari je hlavní areál se nachází v srdci historického centra Benátek, ale má také další areály na pevnině. Studenti nabízejí použití 6 knihoven, školy pro mezinárodní vzdělávání, postgraduální školu Challenge a jazykové studijní středisko. Má také výstavní prostory, divadlo, sportovní centrum a jídelny.

Ca 'Foscari pomáhá studentům během celé kariéry univerzity nabízet řadu půjček, grantů a stipendií prostřednictvím svého úřadu pro finanční pomoc. Podpora na míru je k dispozici mezinárodním studentům, studentům a studentům se zdravotním postižením.

Mezinárodní uvítací jednotka nabízí širokou škálu služeb pro mezinárodní příjemce, jako je vedení a pomoc při přijímacích postupech, uznávání akademických kvalifikací, procesu podávání žádostí o víza, povolení k pobytu, služeb pro studenty, zdravotních problémů a dopravy.

Stipendia

Za účelem posílení přítomnosti zahraničních studentů a obohacení své globální komunity Ca 'Foscari nabízí finančním pomocníkům talentovaným zahraničním finančníkům dvě formy:

• osvobození od poplatků za školné - úplné osvobození od placení školného a poplatků

• jednorázové stipendia ve výši 5000 EUR / každý

Další informace naleznete na webové stránce

Ubytování:

Kancelář bydlení Ca 'Foscari je služba pro italské i zahraniční studenty, výzkumné pracovníky, profesory a administrativní pracovníky přijíždějící ke studiu nebo práci ve společnosti Ca' Foscari. Poskytuje užitečné informace a kontakty, aby našel vhodné a pohodlné ubytování v Benátkách av blízkém okolí.

Další informace naleznete na webové stránce .

Uvítací jednotka

Uvítací jednotka nabízí širokou škálu služeb určených zahraničním studentům a fakultám, jako je poradenství / informace o pomoci při uznávání akademických kvalifikací, postup při podávání žádostí o víza a postupy při zápisu. Poskytuje také obecné informace týkající se studentských služeb univerzity, finanční pomoci, bydlení, zdravotních služeb a dopravy.

Další informace naleznete na webové stránce .

Jazykové centrum

Centrum nabízí kurzy cizích jazyků v angličtině, francouzštině, ruštině, španělštině a němčině na různých úrovních.

Jídelny

Univerzita má jídelny na mnoha místech, a to jak v historickém centru Benátek, tak i na pevninských kampusech v Mestre, Marghera a Trevisu.

Příležitosti k mobilitě

Díky více než 650 dohodám o spolupráci mezi mezinárodními univerzitami a Ca 'Foscari můžete strávit nějaký čas studiem v zahraničí ve více než 70 zemích po celém světě . Mezinárodní úřad podporuje odchozí mobilitu studentů Ca 'Foscari tím, že se účastní předních mezinárodních programů mobility, rozvíjí vztahy s zahraničními hostitelskými univerzitami a firmami a poskytuje pobídky pro účast všech členů univerzitní komunity.

Další informace naleznete na webové stránce

Podpora kariéry

Kariérní úřad organizuje stáže a stáže i v Itálii i v zahraničí, také vede kariérové ​​veletrhy, náborové práce a workshopy, které pomáhají současným studentům a novým absolventům získat odborné dovednosti, které potřebují k tomu, aby byli konkurenceschopní na trhu práce.

Další informace naleznete na webové stránce .

Den kariéry

Den kariéry je celodenní událost věnovaná náboru, během níž se studenti a noví absolventi mohou setkat s manažery zúčastněných společností a seznámit se s pracovním světem. Studenti mohou navštívit stánky firem, distribuovat své životopisy, účastnit se rozhovorů a získat informace o odborných příležitostech a možnostech kariéry, které jim jsou otevřeny. Den kariéry zahrnuje také řadu workshopů, seminářů a firemních prezentací.

Studentský život

Jen málo dalších univerzit nabízí možnost studovat a provádět výzkum v jednom z nejkrásnějších měst na světě. Na Ca 'Foscari se kulturní tradice a intelektuální inovace mohou spojit.

Studium na Ca 'Foscari poskytuje příležitost studovat a žít ve velmi jedinečném městě, kde se můžete procházet po celé hodiny a dokonce si užívat ztracení, mít Spritz na jednom z krásných náměstí Benátky, navštívit světově proslulé muzea a výstavy, cestovat lodí přes menší ostrovy laguny, vychutnejte si pláže Lido a ochutnejte lahodné pokrmy.

Univerzita také organizuje spoustu kulturních akcí, které přinášejí studenty a spolupracovníky ve městě, které není jako jiné, místo, kde se minulost setkává s inovací a vaše touha po znalostech je stimulována četnými iniciativami. Život v Benátkách je živé umění, architektura, vývoj, výzkum, pozornost k životnímu prostředí a objevování starověkých tradic a různých kultur.

Navíc Ca 'Foscari zaručuje studentům bohaté zkušenosti se studiem tím, že poskytuje široké spektrum sportovních aktivit a studentských sdružení:

· Studentská síť Erasmus (ESN) - S více než 12 000 členy ze 36 zemí podporuje Studentská síť Erasmus a podporuje mezinárodní síť tím, že poskytuje studentům příležitosti pro kulturní porozumění a samostatný rozvoj podle zásady studentů, kteří studentům pomáhají.

· Univerzitní sportovní centrum (CUS) - CUS nabízí studentům možnost zúčastnit se široké škály sportů díky svým zařízením v historickém centru Benátek.

· Radio Ca 'Foscari - vytvořené studenty Ca' Foscari, univerzitní online rozhlasová stanice je nesmírně populární komunikační prostředek. Zajímavé studenty se mohou podílet na své činnosti na základě svých individuálních dovedností a zkušeností.

· Univerzitní sbor a orchestr - Za více než dvacet pět let sbor a orchestr Ca 'Foscari nabízí studentům příležitost prozkoumat a podporovat svou lásku k hudbě. Skupinové repertoáry se mění od roku k roku a pohybují se od středověku po současné.

· Univerzitní divadelní centrum Shylock (CUT) - Shylock je kulturní sdružení zaměřené na podporu technicko-umělecké inovace v oblasti divadelního představení. Organizuje školení a experimentální workshopy, hostí hostující produkce a přehlídky a provádí výzkumné a výrobní projekty.

Kontakty

· E-mailová adresa prospective.students@unive.it

· Facebook

· Twitter

· Instagram - @studentlifeinvenice

· Instagram - Ca 'Foscari Oficiální stránka

· LinkedIn

· YouTube

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Ca' Foscari University of Venice

Chcete pracovat v oblasti uměleckého dědictví a kulturního managementu? Tento program vás naučí, abyste pochopili povahu a procesy kulturní produkce, propojili profesioná ... [+]

CURRICULA

• Ekonomika a management umění a kulturní aktivity (vyučováno v italštině)

• Arts Management (vyučováno v angličtině)

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Absolventi mohou vykonávat kariéru jako manažeři odpovědní za plánování a organizaci kulturních aktivit a akcí se společnostmi, kulturními institucemi a vládními agenturami.

Možné pracovní příležitosti lze nalézt v následujících oblastech:

• Řízení kulturních projektů

• Zachování a zdokonalení umění

• Komunikace

• Management umění

• Ekonomické poradenství

POŽADAVKY NA VSTUP A PŘIJETÍ

• Uchazeči musí být posouzeni, aby potvrdili, že mají minimální požadavky na kurikulum a zážitky.... [-]

Angličtina
Denní studium
2 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ca' Foscari University of Venice

Unikátní v Itálii, tento program integruje překladatelské dovednosti, tlumočnické dovednosti a kombinaci čínštiny nebo španělštiny do angličtiny s čínštinou nebo španělšt ... [+]

CURRICULA

• čínština-angličtina (vyučována v italštině a čínštině)

• Španělština-angličtina (vyučována v italštině a španělštině)

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Absolventi mohou hledat zaměstnání u mezinárodních společností a organizací nebo překladatelských agentur v různých kapacitách. Kariérní příležitosti lze nalézt v mnoha oborech, včetně:

• Tlumočení

• Překlad

• Mezilingvistická komunikace a reklama

• Jazykové nebo filologické poradenství... [-]

Angličtina,čínština,Italština
Denní studium
2 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ca' Foscari University of Venice

Tento titul je jediný program mezinárodních vztahů v Itálii, který kombinuje studium jazyků a cizích kultur, práva a mezinárodní ekonomie. Ponoří vás do lingvistických a ... [+]

CURRICULA

• Americas (vyučované v italštině a angličtině)

• Východní Asie (vyučovaná v italštině a angličtině)

• Východní Evropa (vyučována v italštině a angličtině)

• Středomoří (vyučováno v italštině a angličtině)

• Globální studia (vyučováno v angličtině)

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Absolventi budou moci najít zaměstnání v podnicích a organizacích působících na mezinárodních trzích, s místní správou a regionálními orgány as národními a mezinárodními instituty, agenturami, nadacemi a studijními středisky. Kariérní příležitosti najdete mimo jiné v následujících oborech:... [-]

Angličtina
Denní studium
2 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ca' Foscari University of Venice

Tento anglicky vyučovaný program vám nabízí široké spektrum znalostí a dovedností týkajících se metod, nástrojů a technologií umožňujících správu a analýzu velkého množst ... [+]

CURRICULA

• Správa dat a analytika (vyučováno v angličtině)

• Software Dependability and Cyber Security (vyučováno v angličtině)

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Absolventi mají dovednosti potřebné pro práci v oblasti konstrukce softwaru a analýzy dat a mohou hledat zaměstnání ve výrobních společnostech zabývajících se informačními systémy a sítěmi procesorů a se společnostmi, místními úřady a laboratořemi, které využívají komplexní informační systémy a metody analýzy na národní úrovni. a mezinárodní úrovně. Možné kariérní příležitosti zahrnují:... [-]

Angličtina
Denní studium
2 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ca' Foscari University of Venice

Tento program je vyučován výhradně v angličtině a školí odborníky na ochranu kulturního dědictví se silným interdisciplinárním přístupem (chemie, fyzika, biologie, inform ... [+]

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Absolventi najdou uplatnění ve veřejných a soukromých organizacích a také v podnicích a laboratořích specializujících se na restaurování a konzervaci. Mohou také pokračovat ve studiu na doktorské úrovni v chemii. Možné kariérní příležitosti zahrnují:

• muzejní technik

• Restaurátor

• Kulturní konzultant

• Obnovovací technologie

PŘIJETÍ

• Uchazeči musí být posouzeni, aby potvrdili, že mají minimální požadavky na kurikulum a zážitky.

• Vyžaduje se certifikovaná znalost angličtiny na úrovni B2.

KURZY VČETNĚ:

Kompetenční laboratořAnalytické metody a aplikace v laboratořiAplikace informatiky na kulturní dědictvíGeologie použitá pro kulturní dědictvíInovativní materiály pro zachováníChemické metody a technologie pro materiály kulturního dědictví... [-]
Angličtina
Denní studium
2 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ca' Foscari University of Venice

Chtěli byste se stát ekonomem, pracovat v institucích podporujících regulátory trhu, stát se manažerem rizik nebo se specializovat na ekonomické finanční poradenství? Ten ... [+]

CURRICULA

• Ekonomie - QEM (vyučováno v angličtině)

• Ekonomika a finance (vyučováno v italštině)

• Finance (vyučováno v angličtině)

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Absolventi získají potřebné znalosti pro nalezení zaměstnání ve finančních institucích a pro práci jako profesionální manažeři, analytici, konzultanti a makléři. Možné kariérní příležitosti zahrnují:

• Specialista na ekonomické systémy

• Specialista na podnikovou ekonomiku

• Analytik korporátního financování

• Specialista na regulaci trhu

• Mezinárodní obchodní a finanční poradce

• Bankovnictví

• Pojišťovací expert... [-]

Angličtina
Denní studium
2 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ca' Foscari University of Venice

Tento program vám poskytuje zvýšenou kvalifikaci a specializaci v následujících oblastech: aplikace vyšetřovacích metodik a návrh operací obnovy a obnovy životního prostř ... [+]

CURRICULA

• Kontrola a rehabilitace prostředí (vyučováno v italštině)

• Globální změna životního prostředí (vyučováno v angličtině)

• Hodnocení a řízení environmentálních systémů (vyučováno v italštině)

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Absolventi jsou vysoce kvalifikovaní odborníci, kteří jsou schopni řešit problematiku prevence, diagnostiky a řešení problémů životního prostředí díky své multidisciplinární sadě dovedností. Jsou vybaveni tak, aby převzali odpovědnost za řízení projektů a zařízení. Možné kariérní příležitosti zahrnují:

• Expert na změnu životního prostředí

• Expert na zemědělství a lesnictví... [-]

Angličtina
Denní studium
2 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ca' Foscari University of Venice

Tento program vám nabízí pokročilé ovládání některého z řady cizích jazyků, včetně albánštiny, arabštiny, češtiny, angličtiny, francouzštiny, němčiny, italského znakového ... [+]

JAZYKY

Albánština, arabština, čeština, angličtina, francouzština, němčina, moderní řečtina, hebrejština, italský znakový jazyk (LIS), polština, portugalština / brazilština, rumunština, ruština, srbochorvatština, španělština.

CURRICULA

• anglická lingvistika (dvojitý titul) (vyučována v italštině a angličtině)

• Jazykové vědy (vyučované v italštině nebo angličtině)

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Absolventi jsou připraveni na práci v jazykovém vzdělávání, mezinárodní spolupráci a mezinárodních institucích a veřejných službách souvisejících s mezikulturní komunikací. Možné kariérní příležitosti zahrnují:... [-]

Angličtina,Italština
Denní studium
2 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ca' Foscari University of Venice

Chcete pracovat v podniku nebo organizaci, která se každý den zabývá globálními trhy? Chcete se stát odborníkem v oblasti marketingu a inovací nebo v oblasti financí a sp ... [+]

CURRICULA

• Účetnictví a finance (vyučováno v angličtině)

• Inovace a marketing (vyučováno v angličtině)

• Mezinárodní management (vyučován v angličtině)

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

V závislosti na učebních plánech existuje mnoho různých profesních cest, které si absolvent může vybrat. Mezi nejoblíbenější profese patří:

• Specialista na firemní finance

• účetní

• Daňový profesionál

• Mezinárodní projekty / provozní ředitel

• Nový vývojář trhu

• Analytik trhu

• Poradce v oblasti image a public relations

POŽADAVKY NA VSTUP A PŘIJETÍ

• Všichni uchazeči musí být posouzeni, aby potvrdili, že mají minimální kurikulární a zážitkové požadavky.... [-]

Angličtina
Denní studium
2 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ca' Foscari University of Venice

Pokud vás zajímají nanotechnologie, pak vám tento program poskytne silné multidisciplinární školení v materiálových vědách, chemii a biologii, které vám umožní stát se od ... [+]

Jazyk výuky: angličtina

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Absolventi jsou připraveni pracovat ve všech technických oblastech společností, které se zabývají výrobou, zpracováním a vývojem strukturovaných i funkčních bio / nanomateriálů. Možné kariérní příležitosti zahrnují:

• Chemik

• Specialista na správu chemických informací

• Průmyslový a obchodní poradce

• Odborné poradenství

• Výzkumník

POŽADAVKY NA VSTUP A PŘIJETÍ

• Uchazeči musí být posouzeni, aby potvrdili, že mají minimální požadavky na kurikulum a zážitky.

• Vyžaduje se certifikovaná znalost angličtiny na úrovni B2.

... [-]
Angličtina,Arabština,čínština,Japonský
Denní studium
2 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ca' Foscari University of Venice

Tento program vám umožní prohloubit vaše znalosti a porozumění jazykům, literatuře a kulturám evropských a amerických postkoloniálních zemí podle osnov, které si vyberete ... [+]

JAZYKY

Albánština, angloameričan, čeština, angličtina, francouzština, němčina, moderní řečtina, polština, portugalština a brazilština, rumunština, ruština, srbochorvatština, španělština.

CURRICULA

Koncentrace literatury a kultury:

• Americká studia (vyučovaná v angličtině)

• Studium angličtiny (vyučováno v angličtině)

• Francouzská studia (vyučovaná v italštině)

• Německá studia (vyučována v italštině)

• Iberská studia (vyučována v italštině)... [-]

Angličtina
Denní studium
2 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ca' Foscari University of Venice

Pokud jste nadšeni složitými mechanismy globálního trhu nebo máte podnikatelského ducha, tento program vás dovede na správnou cestu. Výuka je plně vyučována v angličtině ... [+]

CURRICULA

• Globální trhy (vyučováno v angličtině)

• Podnikání (vyučováno v angličtině)

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Absolventi mohou vykonávat kariéru jako odborníci na mezinárodních trzích, zahraniční prodejní manažeři, exportní manažeři, manažeři odpovědní za finance, kontrolní a obchodní účetnictví, rizikoví kapitalisté a podnikatelé. Pracovní příležitosti lze nalézt v následujících oblastech:

• Komercializace a propagace zboží a služeb

• Komercializace informačních technologií a komunikace... [-]

Angličtina,Italština
Denní studium
2 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ca' Foscari University of Venice

Tento program vám umožní dosáhnout znalostí v asijském nebo severoafrickém jazyce a pomůže vám získat podrobné znalosti o ekonomických, právních, historických a politický ... [+]

JAZYKY

Arabština, čínština / angličtina, čínština, japonština.

CURRICULA

• Jazyk, politika a ekonomie v arabských zemích (vyučován v italštině)

• Jazyk a management do Číny (vyučován v angličtině a italštině)

• Jazyk, spolky a instituce současné Číny (vyučované v italštině)

• Jazyk, ekonomika a instituce Japonska (vyučováno v italštině)

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Absolventi najdou uplatnění v podnicích a finančních institucích působících na asijských a severoafrických trzích, v národních a mezinárodních veřejných organizacích, v dobrovolnických zařízeních a institucích působících ve spolupráci s těmito a v rozvojových odvětvích. Možné kariérní příležitosti zahrnují:... [-]

Angličtina
Denní studium
2 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ca' Foscari University of Venice

Tento magisterský studijní program, nabízený společně s Université Paul-Valéry Montpellier 3 (UPVM) a ve spolupráci s Université de Strasbourg, Sousse a Meknès, vám posky ... [+]

CURRICULA

Neexistují žádné učební plány. Studijní cesta zahrnuje tři moduly organizované na zapojených partnerských univerzitách (Ca 'Foscari, UPVM), čtvrtý modul organizovaný buď na univerzitě v Maghrebu (Sousse / Meknès) nebo na univerzitě ve Štrasburku a tříměsíční stáž.

Jazyky výuky: italština, angličtina a francouzština

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Absolventi jsou školeni jako odborníci na komunikaci (tisk, televize, kino, sociální sítě, redakční poradenství), odborníci na mezikulturní zprostředkování pracující pro kulturní sdružení a organizace, sociálně-političtí odborníci pracující pro think-tanky zabývající se středomořskými otázkami. Pracovní příležitosti lze proto nalézt v následujících kontextech:... [-]

Angličtina
Denní studium
2 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ca' Foscari University of Venice

Ca 'Foscari nabízí prostřednictvím Školy pro mezinárodní vzdělávání dva univerzitní přípravné ročníky, které jsou zaměřeny na mezinárodní studenty: Rok nadace vyučovaný v ... [+]

MOST ROK

Vyučovací jazyk: italština

Rok mostu Ca 'Foscari si klade za cíl zlepšit studijní zkušenosti zahraničních studentů na italských univerzitách tím, že jim pomůže dosáhnout přiměřeného zvládnutí italského jazyka a získat solidní základní znalosti o hlavních oborech budoucího studia.

Program potrvá 10 měsíců od listopadu 2019 do srpna 2020.

Bridge Bridge nabízí dva bloky kurzů:

Blok 1: Kurz italského jazyka; 10 měsíců (říjen – srpen);

Tento blok se skládá z 800 hodin intenzivního studia italského jazyka. Na konci programu byste měli získat vyšší středně pokročilé znalosti italštiny (B2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky).... [-]

Angličtina
Denní studium
1 - 1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Dorsoduro,3246
30123 Metropolitní město Benátky, Veneto, Itálie
Telefonní číslo
false