Přečtěte si oficiální popis

ŠKOLA s novým konceptem: potápění do italské kultury a italský život!

JAZYK JE VÝSLEDEK kultury a její historii, své tradice jeho území

Od roku 1992, jsme, Centrum pro italských studií "Babilonia" v Taormina, Sicílie, vášnivě věnuje sami do propagace naší italské a sicilské dědictví a kulturu spolu se studiem italského jazyka. Snažíme se nejenom nabízet příležitost naučit se italský jazyk a přímo zažít italskou kulturu a italský život.

Naše centrum se nachází v samém srdci světoznámého Taormina, nejkrásnější město na Sicílii. Taormina, od vrcholu hory Tauro, vypadá na záliv Naxos, první řecké kolonie na Sicílii, která byla založena v roce 735 př.nl nádherné středomořské modré zátoce s aktivní sopky Etny v pozadí nabízejí nádherný výhled z téměř všude ve městě. Taormina je známá pro svou krásu, její neuvěřitelná dědictví, historie, archeologie a architektury, stejně jako pro jeho pověst v vítají cestovatele. Taormina je perfektně situován nabídnout studentům snadný přístup ke krásné a historicky významné poklady Sicílie.

Naše kurzy a programy se konají v "Casa Silva," historické vile, postavené v roce 1817 pouhých 200 metrů od řeckého divadla: architektonické, přírodní a historický poklad, který Taormina se zázračně podařilo zachovat. Vila ještě dnes se může pochlubit luxusní botanickou zahradu naplněné s citrusovými stromy, rostlinami Středomoří, staletými palmami, opice puzzle stromů a magnólie, stejně jako mnoho dalších exotických stromů a rostlin.

NEJEN JAZYKOVÁ ŠKOLA ALE OPRAVDU KULTURNÍ CENTRUM KDE naší mezinárodní Studenti se seznámí místní komunity

V Casa Silva, spolu se svými italskými jazykových kurzů a italské kultury kurzů, Babilonia pravidelně hostí knižní prezentace autorů, a cine-fórum a v létě, malířských a sochařských výstav ve svých 1000m2 botanické zahrady. Kromě toho, živé divadelní představení a koncerty (jazzu a vážné hudby), jsou nabízeny. V net-c @ Fé se nachází v WI-FI zahradě studenti mohou vychutnat svůj volný čas pod svěží zelené stromy, studovat, relaxovat a plnit své spolužáky Babilonia není jen jazyková škola, ale opravdu kulturní centrum, otevřít jak místní komunity a našich mezinárodních studentů, kteří získají širší kulturní zážitek a mají možnost snadno komunikovat a integraci s místní komunitou

Jazyk není VÝSLEDEK sadu pravidel gramatiky

Jazyk je výsledkem kultury a jejích tradic, jeho historii, jeho životní styl a jeho okolí. S ohledem na tuto skutečnost, pokud chcete plnější kulturní zážitek na Sicílii, a to nejen jako jednoduchá turistická, ale být skutečný cestovatel, můžete kombinovat italské skupiny jazykový kurz nebo soukromé italské lekce s našimi

ITALSKÉ Plus PROGRAMY

• italské a sicilské kuchyně • italská a Víno & jídlo Sicílie • italské a sicilské keramiky a keramické dekorace • italská a turistika a trekking na Sicílii • italská a potápění na Sicílii • italská a golf na Sicílii • italská a literatura • italská a dějin umění • Italská a historie, a pro ty, kteří chtějí více exkluzivní a intenzivní balíček s 50 + kolegy, speciální pozvání se připojit k našemu programu "Golden Sicílie".

Naše Centrum pro italské studia také hostit několik amerických univerzit programy pro absolventa a vysokoškoláky. Nabízíme krátkodobé programy (zimní a letní programy) a dlouhodobých programů (programy semestr). Studenti mohou přímo převést akademické kredity nebo získat vysokoškolské nebo postgraduální úvěry přes Auburn University všech našich kurzů.

Doufáme, že Vás brzy budeme moci přivítat na Taormina, Sicílie a nabízí možnost poznat tento ostrov tak bohaté na historii, tak plné kultury, tak plný inspirace!

Programy se vyučují na:
Angličtina
Italština

Tato škola dále nabízí:

Babilonia Centro Studi Italiani, Taormina