Accademia del Lusso

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Studium bezpečně

Accademia del Lusso bere bezpečnost svých studentů a zaměstnanců velmi vážně a dodržuje všechny vládní a místní předpisy týkající se aktuální zdravotní situace. Kurzy se konají osobně, kde je to možné, a online (živé vysílání / na vyžádání) s využitím inovativních a účinných vysoce kvalitních metod, je-li to nutné.

Pro více informací navštivte webové stránky na href = "accademiadellusso.com/en

---

Stipendijní příležitost

Možnost stipendia na Accademia del Lusso je v současné době k dispozici zahraničním studentům (EU i mimo EU), kteří se ucházejí o magisterský kurz udržitelného módního designu nebo magisterský kurz managementu módní komunikace od ledna 2021, vyučovaný v angličtině. Uzávěrka přihlášek: 14. prosince 2020. Další informace vám poskytne škola.

Accademia del Lusso

Škola módy a designu

Accademia del Lusso módy a designu Accademia del Lusso byla otevřena v roce 2005 se zvláštním cílem poskytovat vysoce kvalitní vzdělávání mladým lidem, kteří mají zájem o zahájení kariéry v módním a designovém průmyslu, jakož i profesionálům, kteří již pracují v tomto odvětví a chtějí zlepšit nebo aktualizovat. jejich dovednosti a znalosti.

Vzdělávací metoda školy módy a designu je založena na inovativním přístupu se dvěma vzdělávacími cestami, které jsou úzce propojeny: kreativní technická cesta zaměřená na produkci a administrativní cesta věnovaná řízení.

Výrazná metoda výuky Accademia del Lusso je také výsledkem odborných znalostí a zkušeností pedagogických pracovníků, z nichž všichni jsou zavedenými odborníky v různých oblastech módy a designu. To umožňuje multidisciplinární vzdělávání, které je neustále aktualizováno a pevně spojeno s trhem práce.

Spolupráce School of Fashion s významnými podniky v oboru navíc umožňuje studentům pracovat na probíhajících projektech nebo projektech, které již byly realizovány, a dokončit své vzdělání s vysoce poučný zážitek, který lze zaručit pouze přímým kontaktem s profesionálním světem .

Nabízené kurzy

Magisterské kurzy: určené pro studenty, kteří mají bakalářský nebo vyšší titul a kteří chtějí získat speciální přípravu, která jim umožní plnit pozice v oblasti módy a luxusního managementu v prestižních podnicích po celém světě.

3-leté kurzy: pro ty, kteří dokončili studium na střední škole a chtějí absolvovat vysokoškolský kurz, který jim dává pevný teoretický a praktický výcvik potřebný k práci v módním a designovém průmyslu.

Intenzivní 1-leté kurzy: pro ty, kteří ukončili vysokou školu nebo vysokoškolské studium a kteří chtějí absolvovat intenzivní kurz pro zlepšení a doplnění stávajících znalostí, aby se mohli stát kompetentním profesionálem a rozvíjet kariéru v oboru móda a design .

Krátkodobé kurzy: ideální pro ty, kteří v současné době studují nebo pracují a nemají čas věnovat se dlouhodobému kurzu. Mohou být chápány jako úvod do módy a ideální pro všechny profily, pokud jsou založeny na obecných pojmech, nebo jako doplňkové kurzy vhodné pro profesionály, pokud se zaměřují na konkrétní oblasti v rámci odvětví.

Přípravné kurzy: probíhají před začátkem každého akademického roku a jsou přístupné těm, kteří se již zapsali do kurzu módy nebo designu na Accademia del Lusso . Kursy připravují studenty z hlediska jazykového zlepšení, poskytují jim základní pojmy módy a designu a také pomáhají studentům integrovat se do nového prostředí v Miláně.


Hlavní důvody ke studiu na Accademia del Lusso

  • 100% italská škola módy a designu
  • Maximální velikost tříd 12 studentů pro aktivní a dynamickou interakci s učiteli a maximální využití kurzu
  • Učitelé se skládají výhradně z kvalifikovaných odborníků, kteří v současné době pracují v oblasti módy a designu, za účelem neustálého předávání aktuálních pracovních zkušeností studentům
  • Kombinovaná vyučovací metoda kombinující teoretické výuky s praktickými zkušenostmi v oboru (workshopy: externí návštěvy, semináře známých odborníků na módu a design, účast na exkluzivních akcích, projektová práce na základě objednávek společností, zkušenosti s prognózou trendů v evropských hlavních městech)
  • Kurzy vyučované přímo v angličtině učiteli, žádné tlumočnické tlumočnické třídy
  • Vynikající možnosti stáže díky pevným vazbám s módními a designovými podniky v rámci luxusního sektoru spravovaného kanceláří ADL Career Office
  • Luxusní umístění na č. 5 na Via Montenapoleone, jedné z nejdůležitějších ulic na světě
  • Student Support Office poskytuje pomoc při vízových a imigračních postupech a při hledání vhodného ubytování v Miláně a při péči o zahraniční studenty ve všech aspektech jejich života v Miláně
  • Hlavním cílem kurzů ADL je připravit a kvalifikovat studenty pro okamžitý a úspěšný vstup na dnešní konkurenční trh práce


Infrastruktura / Výukové zařízení

Accademia del Lusso poskytuje studentům profesionální dílny a počítačové laboratoře vybavené iMacem a nejnovějším hardwarem a softwarem. Součástí školy je také skutečný obchod s okny, vzorníky a krejčovskými laboratořemi, stejně jako velké prostory pro fotografování a módní stylingové sezení.


Vybraná fakulta

Učitelé Accademia del Lusso jsou vysoce kvalifikovaní profesionálové, kteří v současnosti pracují v oblasti módy a designu a většina z nich vyučuje výhradně pro studenty ADL. To zajišťuje neustálý přenos aktuálních pracovních zkušeností studentům i přímý kontakt s učitelskými společnostmi.


Umístění

Kariérní kancelář Accademia del Lusso pracuje na propojení studentů s podniky tak, aby vytvářely vynikající příležitosti pro stáže, které se často stávají otvory pro umístění. Tato efektivní kancelář pomáhá studentům při vytváření CV a portfolia s cílem vychovávat je při vytváření pracovních požadavků a navrhnout jejich profily co nejlépe.


Nejlepší náborové společnosti

Valentino, Prada, Fendi, Ralph Lauren, Salvatore Ferragamo, Bottega Veneta, LVMH, Hugo Boss, Vivienne Westwood, Ermenegildo Zegna, John Richmond, Krizia, L'Espresso, L'Oreal, Luxottica, Marina Rinaldi, Stefanel, Baci & Abbracci, OVS, +39 Manifacture, UPIM, 1. patro, AB & COM, Aeffe, Agent Lux Venture, Alviero Martini, Antonio Marras, Barbara Giannelli, Be-Ma, Betty Blue, Brooks Brothers, Cashmira, Celine, Publikování tříd, Colangelo, Columbus, Conde Nast, Corps et Ame, Datura, PEM Publishing, Emilù, Eres, Fabrizio Melzi, Fashionist, Franca Soncini, Francesco Scognamiglio, Zábava a móda, Laboratoř pro budoucí koncepci, GF Service, Gianfranco Femzia, Gruppo Zannier, Kytara, Ileana Turrini, Info Draft , Ingenio, Insight Communication, JM Fashion & Advertising, Jonofui, Krizia, L'Autre Chose, Le Van Kim, Les Copains, Marly's Fashion, Martin Margiela, Matteo Sorbellini, Monica Leoni, Časopis Muse, Nardelli, Page Adv, Philippe Plein, Popai, Prime Donne, Ruffo, SP Management, Saatchi & Saatchi, Sabat ini, Salima Arfoudi, Schema, Scudrera, Takže džíny, Società Italia, Staff International, Studio Re, Studio Uno, Tosi Communication, Ulisse Barbi, Uragano studio, Urrà, Videolook, Vigevano 41, VW Consultin White Gallery, XT.

Místa

Milán

Adresa, 1. řádek
Accademia del Lusso S.r.l.
Via Montenapoleone 5

20121 Milán, Lombardie, Itálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium