Accademia Costume & Moda

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Accademia Costume, založený v roce 1964 v Římě

Nabízí kurzy BA a Master, které jsou právně uznávány italským ministerstvem školství, vysokých škol a výzkumu v rámci orgánu, který řídí umělecké vysokoškolské vzdělávání.

Kultura, design a řemeslné dovednosti spojené s laboratorním přístupem jsou klíčovými body vzdělávacího poslání školy. Cílem je pomoci studentům začít svou kariéru, podporovat je v utváření a upevňování jejich tvůrčí identity.

Kultura a experimenty sloučené s Designem a Craftmanship jsou naším cílem nabídnout módnímu systému a zábavnímu průmyslu mladé designéry schopné reagovat na jejich potřeby.

Mezi absolventy dnes patří kreativní ředitel Gucci, Alessandro Michele, jeho předchůdce Frida Giannini, Albino D'Amato, Maurizio Galante, Marco Mastroianni, Responsible Création Matières Chez Louis Vuitton, Fendi - Dior, Aldo Maria Camillo a mnoho z nejvýznamnějších profesionálů globálního módního průmyslu. Accademia má poměr umístění nad 85% na celkové populaci v nejprestižnějších mezinárodních módních domech a zábavních produkcích

Accademia je pouze výchozí mřížkou.

116872_BOF2019.jpg

Místa

Řím

Accademia di Costume e di Moda

Adresa, 1. řádek
Via della Rondinella, 2
00186 Řím, Lazio, Itálie
Telefonní číslo
+39 06 686 8169