Přečtěte si oficiální popis

Americká univerzita v Římě (AUR) je jedna z nejstarších amerických univerzit, která uděluje diplomy v Itálii. Studenti získají akreditovaný bakalářský titul Spojených států amerických po dokončení akademického programu (obvykle čtyři roky trvání.) Americký bakalářský titul je všeobecně uznáván jako standard úspěchu vysokoškolského vzdělávání.


AUR využívá Řím jako svou třídu a Itálie a Evropu jako neocenitelné zdroje. Americká univerzita v Římě připravuje studenty k tomu, aby žili a pracovali v různých kulturách prostřednictvím svých praktických interdisciplinárních akademických oborů, příležitostí k učení prostřednictvím cestování a stáží a jeho multikulturní fakulty a zaměstnanců. Studenti volí z osmi bakalářských programů:

Pokyn je v angličtině . Studenti, jejichž dovednosti v oblasti anglického jazyka potřebují rozvoj, mohou požádat o intenzivní akademický kurz anglického jazyka , aby získali plné akademické vzdělání na americké univerzitě v Římě . Prostřednictvím tohoto programu budou studenti rozvíjet dovednosti mluvení, poslechu, čtení a psaní v angličtině, zatímco navštěvují vybrané kurzy všeobecného vzdělávání na AUR.

Vstupné je konkurenceschopná. AUR přitahuje studenty z více než 40 zemí a nabízí studentům studium v ​​zahraničí jako: Čína, Ekvádor, Anglie, Řecko, Španělsko a nejkvalitnější univerzity ve Spojených státech. Přihlášky jsou přijímány průběžně a studenti jsou vybráni bez ohledu na věk, rasu, pohlaví, vyznání, národnostní nebo etnický původ nebo handicap.

Pokročilé postavení může být uděleno pro akademické kredity získané u institucí mimo univerzitní systém Spojených států. Kandidáti, kteří jsou držiteli dokladů, jako je italská maturita, mezinárodní maturitní zkouška, britská úroveň GCSE A a jiné rovnocenné programy, budou hodnoceny a poskytnuty budou udělené pokročilé kredity na základě hodnocení.

Ve většině případů může být udělen první ročník vysoké školy (rovnající se 30 semestrálním kreditům). Pokud přijímací kancelář AUR zjistí, že student je jinak plně akademicky kvalifikovaný, ale znalosti anglického jazyka mohou bránit začátku úspěšné akademické zkušenosti, může být vyžadován personalizovaný akademický semestr nebo rok na AUR .

Americká univerzita v Římě je odhodlána pomoci finančním potřebám studentů nabídnutím kvalifikovaných studentů různým akademickým stipendím a pozicím asistenta studentů.

Po ukončení studia absolvují většina absolventů AUR buď další vzdělání, nebo se rozhodnou okamžitě vstoupit na pracoviště. Z těch studentů, kteří se rozhodli vstoupit na pracoviště po ukončení studia, 86% umístilo zaměstnání za méně než jeden rok (údaje z září 2010 byly oficiálně a veřejně hlášeny Akreditační radě pro nezávislé vysoké školy a školy (ACICS).

AUR je akreditována a / nebo uznávána: Střední státy pro vysokou školu (USA), ministerstvo školství Spojených států, ministerstvo školství státu Delaware, římský tribunál a italské ministerstvo školství.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


The American University of Rome

Tento program nabízí interdisciplinární a metodologicky rozmanité studii o kultuře a náboženství ve svých politických a sociálních dimenzí. Výzkum a studie o jednotlivých ... [+]

Tento program nabízí interdisciplinární a metodologicky rozmanité studii o kultuře a náboženství ve svých politických a sociálních dimenzí. Výzkum a studie o jednotlivých náboženských tradic, sociálním a politickém kontextu, ve kterém se vyvinul a politické myšlenky, které ovlivnily, přispívat k podpoře míru, náboženské a kulturní rozmanitost, mezikulturní dialog, porozumění a spolupráce.

MA v mírových studií využívá jedinečnou polohu na Americké univerzitě v Římě poskytnout studentům možnost studovat vývoj náboženských institucí, jejich učení a praxe, v souvislosti s neustále se měnícím sociálním kontextu.

Prostřednictvím tohoto programu budou studenti rozvíjet porozumění různých tradic, které formovaly mnoho kultur dnešního globalizovaného světa. Seznámí náboženských a politických idejí, které jsou důležité pro pochopení a řešení napětí a konflikty po celém světě.... [-]

Itálie Řím
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The American University of Rome

MA v potravinářských studií je interdisciplinární program, který si klade za cíl poskytnout znalosti a dovednosti na současnou situaci a vývoj kolem udržitelnou výrobu a ... [+]

MA v potravinářských studií je interdisciplinární program, který si klade za cíl poskytnout znalosti a dovednosti na současnou situaci a vývoj kolem udržitelnou výrobu a spotřebu potravin, obecněji na tom, jak ovlivňují přírodní zdroje Země s našimi výběru potravin. Zaměří se na mezinárodních rozměrů, ale také na tom, jak jsou spojeny politiky a regulační rámce orámovaný a prováděny na regionální, národní a sub-národní úrovni ze strany veřejnosti a neziskového sektoru, stejně jako v potravinářském průmyslu.

Program nabízí studentům možnost zaměřit se na cestě více profesionální bázi, v souladu s jejich profesní aspirace, nebo cesta výzkumné bázi, pokud chtějí pokračovat výzkum na Ph.D. level.... [-]

Itálie Řím
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The American University of Rome

Zachování a ochrana a veřejné / turistická přístupu k světového kulturního dědictví se stala jedním z nejnáročnějších a naléhavých otázek k mnoha zemích po celém světě. M ... [+]

Magisterský program v oblasti udržitelného kulturního dědictví vlaky absolventy čelit nejdůležitější výzvou v památkové průmyslu dnes: svou dlouhodobou životaschopnost.

Řím je v centru debaty o globálním dědictví. S významnými mezinárodními organizacemi ve městě, stejně jako největší koncentrací dědictví památek a děl, nikde na světě poskytuje lepší základnu pro přípravu studenta pro kariéru v této oblasti.

V současné době, tak, aby kulturní dědictví i udržitelné a společensky užitečné, je nutné uznat potřebu multidisciplinárního přístupu k dědictví spektra. Ti, kteří chtějí pracovat s dědictvím, bude muset provést mnoho různých povinností v mnoha odborných oblastí.... [-]

Itálie Řím
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině