Accademia Europea di Firenze – Scuola internazionale di Arti e Cultura Italiana

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Accademia di Firenze Europea je výkon a svobodných umění škola skládá z naší vysokoškoláka vysoké školy, absolvent, profesionální výuka, mıstnımi poboček a kulturní programy. AEF má kořeny v kombinaci akademické kvality, zkušenosti výkonu a kulturní ponoření. Náš tým se skládá z nadaných instruktorů, profesorů, a správci určených k přípravě studentů na profesionální světě stále více globální společnosti. Naše školy jsou věnovány vystupování a svobodných umění, přes širokou paletu kurzů.

Academia

AEF upřednostňuje vzdělávací integritu, individuální růst, a vzájemně propojený a komplexní vzdělávací a osobní zkušenosti. Snažíme se vytvořit full-programy ponoření se strukturou vhodný pro zvýšení zkušeností a růstu žáků v rámci jejich oboru. V AEF, jsme zapojit každý student v osobním / profesní vztahy, aby byla zajištěna jejich bezpečnost a pohodlí.

Ať už je to jazyk, umění, historie, hudba, nebo jakýkoliv jiný kurz, studenti se učí uvnitř třídy a je vyzvána, aby urychlila svůj pokrok prostřednictvím účasti na nekonečnou činností AEF je mimo vyučování.

Academia

Kamenem naší vzdělávací filozofie je zkušenostní učení a umožňuje našim studentům, aby plně ponořit do florentské a evropské kultury. Studenti z celého světa, aby tento velkolepé město a zaměstnanci AEF se zavázala k tomu, aby naše studenty dělat, a zároveň povznášející chápání každého studenta a mistrovství obsah se vztahuje ve třídě.

Academia

Poslání

Best International School Florence

Posláním Accademia Europea di Firenze je poskytnout cílené, hluboké a komplexní výukové programy připojené k místní kultuře. Posílení nadějných umělců, hudebníků a studenty všech prostředí pro vytváření, učit se, hrát, a profesní růst v rodišti renesance.

Zdroje AEF se ve Florencii přesahovat třídě, které umožňuje studentům poznat město v rámci svých konkrétních studií. Studenti jsou tlačil se naučit a zažít historii svého řemesla a studií, zároveň usiluje o inovaci a tlačit jejich pole dál.

Naším cílem je stimulovat intelektuální zvídavost a ambice našeho studentů maximalizovat svůj potenciál jako studenty a odborníky.

Vidění

AEF bylo založeno s cílem podpořit a obnovit umělecké disciplíny ve městě, proslulého svou historií a měnící se inovací.

Chcete-li nabídnout náročné akademické programy, které formují zvídavé mysli, která je schopna:

  • Blíží akademické disciplíny s myšlení hluboce pochopit principy minulosti ao tom, jak jsou přítomny v dnešním kontextu.
  • Transformace učení, znalosti a kulturní zážitky do nástrojů, které formují budoucnost zítřka.
  • Přispět k místní kultuře s nálezy, výzkumu a výtvory vyvinutých v průběhu studia.
  • Pro zajištění vynikající profesionální a akademické zázemí schopné inspirovat studijní potenciál studenta.
  • Chcete-li jít nad rámec výuku ve třídě podporou interakce studentů s multikulturní společnosti a kreativní přítomností ve městě Florencie.

Místa

Florence

Adresa, 1. řádek
Via Cavour 37
50129 Florence, Toskánsko, Itálie

Programy

Tato škola dále nabízí: