Přečtěte si oficiální popis

24 Ore Business School vyvinula inovativní a specializované obchodní školení a programy profesního rozvoje, jehož cílem je pomáhat nedávných absolventů právě začíná svou kariéru získávat nové znalosti a dovednosti, stejně jako zralé manažery a odborníky, kteří potřebují aktualizovat stávající dovednosti nebo rozvíjet nové oblasti odborných znalostí , Programy jsou určeny pro jednotlivce, kteří pracují ve veřejném i soukromém sektoru.

Zaměření na různé potřeby mladých manažerů a odborníků, učební osnovy jsou průběžně aktualizovány tak, aby zohlednily nejnovější obchodní trendy. Zkušení vydavatelé se zázemím v oblasti vzdělávání identifikovat klíčová témata, kterým se do pohybu bohatý dialog mezi odborníky, novináři a více než 6000 manažerů, kteří se účastní každý rok. Sole 24 programů ORE Vzdělávací cílem je poskytnout konkrétní průpravu v oblasti ekonomie, financí a řízení.

Sole 24 programy ORE vzdělávání zahrnují:

  • Každoroční akce - Stupně Specializovaný Mistr je - Výkonný Master - Kurzy a konference - E-learning - In-house vzdělávání - rozvoj odborného

Business School nabízí:

Magisterský plný úvazek program, který zahrnuje pracovní zkušenosti získané prostřednictvím stáží, které poskytují mladým studentům větší konkurenční výhodu vstoupit na pracovní sílu na vyšší úroveň kvalifikace a odbornosti.

Executive24 Mistr je určen pro zaneprázdněné manažery a podnikatele, kteří musí být v rovnováze jejich profesních povinností s jejich potřebou neustálého učení v dynamickém světě. Program střídá distanční vzdělávání s on-kampusu zasedání umožnit pružnější vzdělávací zkušenosti.

Master24 je určen pro self-studenty a je založen na inovativní vzorce distanční, který využívá multimediální učebny, který zahrnuje vstup a interakci s odborníky.

Účastníci vzdělávacích programů mají přístup k Sole 24 Ore to obrovské bohatství vysoce kvalitních, multimediálním zdrojům.

Fakulta zahrnují vysoce kvalifikované italské a mezinárodní odborníky, kteří mají zkušenosti jak ve svých oborech, stejně jako ve třídě. Využívají pragmatický přístup, který je orientován na potřeby obchodní profesionály.

150 stipendií studentům k dispozici.

Business School byla vždy věnována zvláštní pozornost v rozvoji a udržování silných vztahů s některými z nejvýznamnějších společností a poradenských firem v Itálii a po celém světě. V současné době spolupracujeme s více než 600 mezinárodně uznávaných obchodních partnerů. Tato síť umožňuje Sole 24 Ore integrovat obchodní realitu do svých vzdělávacích programů, čímž poskytuje solidní a praktických aplikací pro učení.

E-learningová platforma Sole 24 Ore v umožňuje studentům sdílet dokumenty, zprávy a vytvořit komunitu.

Stáže jsou nedílnou součástí magisterského programu a představují významnou příležitost pro absolventy vstoupit na trh práce. Rozšířená síť kontaktů z podnikové, profesní a finančního sektoru, spolu s přípravou poskytovanou magisterském studijním programu, poskytnout studentům příležitost vstoupit do důležitých podniků v Itálii i ze zahraničí.

Kariéra umístění následuje po úspěšném absolvování magisterského studia a skládá se ze zavedení kvalifikovaných uchazečů organizacím, odpovídající životopisy studentů (životopis), s ohledem na potřeby firem. Cílem je zajistit, aby absolventi získali relevantní a smysluplné zkušenosti, které jim umožní pokračovat v jejich profesní rozvoj.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Il Sole 24 ORE Business School

Luxusní zboží, móda a životní styl představují jednu z nejdůležitějších oblastí italské excelence. Náš Mistr v International Luxury Management poskytuje studentům znalost ... [+]

Luxusní zboží, móda a životní styl představují jednu z nejdůležitějších oblastí italské excelence. Náš Mistr v International Luxury Management poskytuje studentům znalosti a schopnosti požadované firmami v luxusním průmyslu.

Cíle a profesionální otevřenícvičit studenty s multidisciplinárním základem spojením tvořivosti se schopností interpretovat a předvídat obchodní trendyposkytnout studentům příležitost učit se ze zkušeností odborníků pracujících v luxusním sektoru, stejně jako rozvíjet budoucí sítě na luxusním trhuposkytují praktické aplikace konceptů získaných ve třídě prostřednictvím projektové práce, návštěvy na místě a vzdělávacích výletůTrvání a struktura... [-]
Itálie Milán
Listopad 2019
Angličtina
Denní studium
10 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině