Il Sole 24 ORE Business School

Úvod

Read the Official Description

24 Ore Business School vyvinula inovativní a specializované obchodní školení a programy profesního rozvoje, jehož cílem je pomáhat nedávných absolventů právě začíná svou kariéru získávat nové znalosti a dovednosti, stejně jako zralé manažery a odborníky, kteří potřebují aktualizovat stávající dovednosti nebo rozvíjet nové oblasti odborných znalostí , Programy jsou určeny pro jednotlivce, kteří pracují ve veřejném i soukromém sektoru.

Zaměření na různé potřeby mladých manažerů a odborníků, učební osnovy jsou průběžně aktualizovány tak, aby zohlednily nejnovější obchodní trendy. Zkušení vydavatelé se zázemím v oblasti vzdělávání identifikovat klíčová témata, kterým se do pohybu bohatý dialog mezi odborníky, novináři a více než 6000 manažerů, kteří se účastní každý rok. Sole 24 programů ORE Vzdělávací cílem je poskytnout konkrétní průpravu v oblasti ekonomie, financí a řízení.

Sole 24 programy ORE vzdělávání zahrnují:

  • Každoroční akce - Stupně Specializovaný Mistr je - Výkonný Master - Kurzy a konference - E-learning - In-house vzdělávání - rozvoj odborného

Business School nabízí:

Magisterský plný úvazek program, který zahrnuje pracovní zkušenosti získané prostřednictvím stáží, které poskytují mladým studentům větší konkurenční výhodu vstoupit na pracovní sílu na vyšší úroveň kvalifikace a odbornosti.

Executive24 Mistr je určen pro zaneprázdněné manažery a podnikatele, kteří musí být v rovnováze jejich profesních povinností s jejich potřebou neustálého učení v dynamickém světě. Program střídá distanční vzdělávání s on-kampusu zasedání umožnit pružnější vzdělávací zkušenosti.

Master24 je určen pro self-studenty a je založen na inovativní vzorce distanční, který využívá multimediální učebny, který zahrnuje vstup a interakci s odborníky.

Účastníci vzdělávacích programů mají přístup k Sole 24 Ore to obrovské bohatství vysoce kvalitních, multimediálním zdrojům.

Fakulta zahrnují vysoce kvalifikované italské a mezinárodní odborníky, kteří mají zkušenosti jak ve svých oborech, stejně jako ve třídě. Využívají pragmatický přístup, který je orientován na potřeby obchodní profesionály.

150 stipendií studentům k dispozici.

Business School byla vždy věnována zvláštní pozornost v rozvoji a udržování silných vztahů s některými z nejvýznamnějších společností a poradenských firem v Itálii a po celém světě. V současné době spolupracujeme s více než 600 mezinárodně uznávaných obchodních partnerů. Tato síť umožňuje Sole 24 Ore integrovat obchodní realitu do svých vzdělávacích programů, čímž poskytuje solidní a praktických aplikací pro učení.

E-learningová platforma Sole 24 Ore v umožňuje studentům sdílet dokumenty, zprávy a vytvořit komunitu.

Stáže jsou nedílnou součástí magisterského programu a představují významnou příležitost pro absolventy vstoupit na trh práce. Rozšířená síť kontaktů z podnikové, profesní a finančního sektoru, spolu s přípravou poskytovanou magisterském studijním programu, poskytnout studentům příležitost vstoupit do důležitých podniků v Itálii i ze zahraničí.

Kariéra umístění následuje po úspěšném absolvování magisterského studia a skládá se ze zavedení kvalifikovaných uchazečů organizacím, odpovídající životopisy studentů (životopis), s ohledem na potřeby firem. Cílem je zajistit, aby absolventi získali relevantní a smysluplné zkušenosti, které jim umožní pokračovat v jejich profesní rozvoj.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět Summer courses » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Daňové Masters (Milan) - Italská Cesta

Campus forma Denní studium 12 měsíců October 2018 Itálie Milán

Master daňová Sole 24 Ore je tréninkový program v oblasti daní a podnikových záležitostí, které si klade za cíl vyškolit odborníky schopné pracovat v administrativních a daňových záležitostech s vysokou úrovní přípravy a odborných znalostí. [+]

Il master Tax Il Sole 24 Ore je tréninkový program v oblasti daní a podnikových záležitostech s cílem školení mladých odborníků schopných pracovat ve správních a daňových záležitostech s vysokým stupněm vzdělání a odbornosti. Profesionální čísla, která velitel hodlá trénovat, jsou zejména ty, které diplomovaný účetní, daňový právník a živnostenské daně Expert.

STRUKTURA Daňový mistr, na plný úvazek, omezený počet a povinná účast, je celková délka 12 měsíců trénink: 140 dní školení v učebně 4 měsíce stáž na významných odborných úřadů, finančních úřadů a obchodní poradenské firmy.

Na podporu výuky ve třídě, distančního vzdělávání sezení jsou plánovány s využitím e-learningové platformy Business School v Sole 24 Ore, specializované internetové prostředí, jehož prostřednictvím, ve vzdáleném režimu, můžete nahlédnout do dokumentů , letáky, multimediální kurzy a komunikovat s vrstevníky a učiteli iv kolaborativní učení. ... [-]


Daňové Masters (Roma) - Cesta Do Italštiny

Campus forma Denní studium 12 měsíců October 2018 Itálie Řím

Master daňová Sole 24 Ore je tréninkový program v oblasti daní a podnikových záležitostech s cílem školení mladých odborníků schopných pracovat v administrativně-daňové oblasti s vysokou úrovní přípravy a odborných znalostí. Odborníci že velitel hodlá trénovat jsou zejména plavidel pronajatých účetní, daňový právník a obchodní daně Expert. [+]

Il master Tax Il Sole 24 Ore je tréninkový program v oblasti daní a podnikových záležitostech s cílem školení mladých odborníků schopných pracovat ve správních a daňových záležitostech s vysokým stupněm vzdělání a odbornosti. Profesionální čísla, která velitel hodlá trénovat, jsou zejména ty, které diplomovaný účetní, daňový právník a živnostenské daně Expert.

STRUKTURA 24 ° mistr daňové právo, na plný úvazek, omezený počet a povinná účast, o celkové délce 12 měsících tréninku: 140 dní školení v učebně 4 měsíce stáž na významných odborných úřadů, finančních úřadů a obchodní poradenské firmy.

Na podporu výuky ve třídě, distančního vzdělávání sezení jsou plánovány s využitím e-learningové platformy Business School v Sole 24 Ore, specializované internetové prostředí, jehož prostřednictvím, ve vzdáleném režimu, můžete nahlédnout do dokumentů , letáky, multimediální kurzy a komunikovat s vrstevníky a učiteli iv kolaborativní učení. ... [-]


Luxusním řízení (Milan) - Anglický Program,

Campus forma Denní studium 9 měsíců November 2018 Itálie Milán

Móda, Luxury & Vyrobeno v Itálii: výrazná specializace v jedné z nejdůležitějších oblastí italského excelence. [+]

mezinárodní mistr luxusní správa

Oficiální webové stránky

Móda, Luxury & Vyrobeno v Itálii: výrazná specializace v jedné z nejdůležitějších oblastí italského excelence.

CÍLE a profesionální OPENINGS

Naše mezinárodní mistr v luxusním managementu poskytuje studentům technických znalostí a manažerských schopností nutných k budovat kariéru v luxusním průmyslu. To poskytuje studentům možnost učit se ze zkušeností manažerů a odborníků pracujících na trhu luxusního zboží, jakož i na stáž do významných firem a vytvořit trvalou síť v tomto odvětví. Předchozí čtyři italské vydání tohoto mistra dodané naší Business School zaručit konsolidované zkušenosti a pokračující vztahy s nejprestižnějších světových luxusních značek. Na konci kurzu hlavními oblastmi rozmísťování a profesionálních otvory jsou v podnicích, poradenské firmy, podnikatelských sdružení a institucí z odvětví módy, luxusního zboží a životního stylu, v následující funkce:... [-]


Magisterský Titul V Oblasti Energetiky A Ochrany životního Prostředí (Roma) - Cesta V Italštině

Campus forma Denní studium 9 měsíců October 2018 Itálie Řím

Master Energy and Environmental Management navržen v tomto duchu, aby mladí absolventi technických a manažerských dovedností potřebných pro vstup dnes s profesionalitou a kompetencí v probíhajícím procesu změny v této důležité oblasti. [+]

Podniky, veřejné instituce a mezinárodní organizace stále více projevují větší důraz na účinnost zelených otázek a úspory energie a udržitelnosti životního prostředí.

Tak se zrodil že je třeba zahrnout vysoce specializovaných odborníků schopných řídit programy rozvoje a implementovat orientované Energy Management inovačních projektů, řízení životního prostředí, energetickou all'efficientismo s důrazem na dopadu na poli nových technologií.

Master Energy and Environmental Management navržen v tomto duchu, aby mladí absolventi technických a manažerských dovedností potřebných pro vstup dnes s profesionalitou a kompetencí v probíhajícím procesu změny v této důležité oblasti. ... [-]


Magisterský Titul V Oblasti Filmu A Audiovizuální Management (Roma) - Cesta V Italštině

Campus forma Denní studium 8 měsíců October 2018 Itálie Řím

Řídící filmu a audiovizuální mistr ve spolupráci s Cinecittà, je navržen tak, aby vlak manažery schopni identifikovat a přijímat strategie a nástroje pro správu pro efektivní hospodářskou a finanční řízení audiovizuálních a mediálních produktů. [+]

Řídící filmu a audiovizuální mistr ve spolupráci s Cinecittà, je navržen tak, aby vlak manažery schopni identifikovat a přijímat strategie a nástroje pro správu pro efektivní hospodářskou a finanční řízení audiovizuálních a mediálních produktů.

Cílem je poskytnout mladým lidem, zejména mají zájem o vstup do tohoto sektoru, který prochází hlubokými změnami, potřebný pro přípravu čelit jednotlivé etapy, které tvoří produkce a postprodukce audiovizuálních produktů: od návrhu až po produkci a postprodukci. Efektivní využití jazyka, ekonomické řízení projektu, identifikace zdrojů financování, distribuce a komunikace hotového výrobku na dostupných různých platformách dnes jsou některá z témat, které mají být řešeny v četných dílnách a obchodních domů, které charakterizují Master.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Bankovnictví A Financí (Milan) - Italská Cesta

Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2018 Itálie Milán

Master Banking & Finance Vedení si klade za cíl poskytnout mladým absolventům technických a manažerských dovedností potřebných k pochopení finanční trhy a fungování banky a vstoupit profesionálně v probíhajícím procesu změny v této oblasti. [+]

Mistr bankovnictví a financí má za cíl poskytnout mladým absolventům technických a manažerských dovedností potřebných pro pochopení finanční trhy a fungování banky a vstoupit profesionálně v rámci probíhajícího procesu změny v této oblasti.

Master se vyznačuje úplnosti tréninkového plánu, pro prestiž učitelů a posudek a bohatství kontaktů ve finančním světě a na poradenství, které mají vždy za předpokladu konkrétní účastníkům příležitost vstoupit do světa práce.

STRUKTURA

Master Banking & Finance Vedení na plný úvazek, omezený počet a povinná účast v celkové délce 10 měsíců tréninku:

Šest měsíců činil více než 120 dnů třídě 4 měsíce stáž u velkých bank, finančních institucí, poradenských firem, společností. ... [-]

Magisterský Titul V Oboru Ekonomie A Managementu ‚umění A Kulturní Dědictví (Milan) - Italská Cesta

Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2018 Itálie Milán

Cílem Master plný úvazek Ekonomika a management "umění a kulturní dědictví je cílem vyškolit odborníky schopné, aby se vešly ve větších firem a uměleckých institucí a kulturní dědictví v Itálii i v zahraničí, stejně jako v poradenských firem specializujících se na realizace uměleckých a kulturních projektů. [+]

Cílem Master plný úvazek Ekonomika a management "umění a kulturní dědictví je cílem vyškolit odborníky schopné, aby se vešly ve větších firem a uměleckých institucí a kulturní dědictví v Itálii i v zahraničí, stejně jako v poradenských firem specializujících se na realizace uměleckých a kulturních projektů.

STRUKTURA

Master, na plný úvazek, uzavřené a povinná účast počtu, o celkové délce 10 měsíců: 6 učebny a 4 výcvikového kurzu stage.PROGRAMMAIl je rozdělena do tří hlavních částí: teoretickou výuku kontroly na konci každého modul a projektové práce, stáže.

Učebna Program je rozdělen do modulů po dobu celkem 120 dní ve třídě a obličeje, s praktickým a inovativní přístup, následující otázky: ... [-]


Magisterský Titul V Oboru Ekonomie A Managementu ‚umění A Kulturní Dědictví (Roma) - Cesta V Italštině

Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2018 Itálie Řím

Cílem Master je vyškolit odborníky schopné, aby se vešly ve větších společnostech a uměleckými institucemi a kulturního dědictví v Itálii i v zahraničí, stejně jako v konzultačních firmách specializujících se na tvorbě uměleckých a kulturních projektů. [+]

Cílem Master je vyškolit odborníky schopné, aby se vešly ve větších společnostech a uměleckými institucemi a kulturního dědictví v Itálii i v zahraničí, stejně jako v konzultačních firmách specializujících se na tvorbě uměleckých a kulturních projektů.

Master zejména umožňuje členům, aby:

Dokončení úrovně vysokoškolské vzdělávání prostřednictvím najímání a odborných znalostí; Posílení individuálních dovedností prostřednictvím neustálého používání nástrojů aktivní učení, tak favorizovat začlenění do společnosti; Zajistit stálý vztah s podnikatelskou sférou na základě účasti svědků z hlavních společností na trhu s uměním a kulturou. STRUKTURA ... [-]

Magisterský Titul V Oboru Komunikace A Digitálních Médií (v Italštině)

Campus forma Denní studium 9 měsíců October 2018 Itálie Milán

Mistr komunikace a Digital Media se zaměřuje na poskytování jasný mladý kandidáty, praktické a strategické dovednosti potřebné dnes komunikaci odborníky. [+]

Mistr komunikace a Digital Media se zaměřuje na poskytování jasný mladý kandidáty, praktické a strategické dovednosti potřebné dnes komunikaci odborníky.

STRUKTURA

Mistr komunikace a Digital Media, na plný úvazek, uzavřené a povinná účast počtu, o celkové délce devíti měsících tréninku:

Pět měsíců školení v učebně 4-6 měsíců stáž ve firmách, reklamní agentury, mediální centra, poradenské firmy

Na podporu výuky ve třídě, distančního vzdělávání sezení jsou plánovány s využitím e-learningové platformy Business School v Sole 24 Ore, specializované internetové prostředí, jehož prostřednictvím, ve vzdáleném režimu, můžete nahlédnout do dokumentů , letáky, multimediální kurzy a komunikovat s vrstevníky a učiteli iv kolaborativní učení. ... [-]


Magisterský Titul V Oboru Lidských Zdrojů (Milan) - Italská Cesta

Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2018 Itálie Milán

Master plný úvazek Human Resources poskytuje organizační modely, nové nástroje řízení zaměstnanosti a rozvoje lidských zdrojů. [+]

Master plný úvazek Human Resources poskytuje organizační modely, nové nástroje řízení zaměstnanosti a rozvoje lidských zdrojů.

CÍL

Cílem Master of Human Resources je poskytnout mladým absolventům znalosti, dovednosti a nástroje potřebné k efektivně pracovat v osobních směrech národních i nadnárodních společností a vedoucí poradenská firma.

STRUKTURA

Master, v omezeném množství a povinné docházky a na plný úvazek, je na plný úvazek hřiště s o celkové délce 10 měsíců školení, včetně:

6 měsíců třídě 4 měsíce stáž PROGRAM

Magisterský HR Program navazuje modulární konstrukci a nabízí kompletní a důkladný přehled o problematice řízení lidských zdrojů.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Lidských Zdrojů (Roma) - Cesta V Italštině

Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2018 Itálie Řím

Cílem Master of Human Resources v Business School Il Sole 24 Ore je vybavit mladé absolventy s znalosti, dovednosti a nástroje potřebné k efektivně pracovat v osobních směrech národních i nadnárodních společností a poradenských firem řízení. [+]

Cílem Master of Human Resources v Business School Il Sole 24 Ore je vybavit mladé absolventy s znalosti, dovednosti a nástroje potřebné k efektivně pracovat v osobních směrech národních i nadnárodních společností a poradenských firem řízení.

STRUKTURA

Master, v omezeném množství a povinné docházky a na plný úvazek, je na plný úvazek hřiště s o celkové délce 10 měsíců přípravy uvedeného

6 měsíců třídě 4 měsíce stáž. PROGRAM

Magisterský HR Program navazuje modulární konstrukci a nabízí kompletní a důkladný přehled o problematice řízení lidských zdrojů.

Mezi témat, jsou tedy v právních a správních hledisek personálního řízení, témata týkající se výběru, organizačního rozvoje, hodnocení, školení zaměstnanců a systému odměn. Itineráře aspekty týkající se vnitřní komunikace a řízení znalostí, řízení rozmanitosti a nejvíce inovativní nástroje pro řízení organizační změny, to vše klíč k rozvoji podnikatelského systému v současné ekonomické situaci.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Managementu Potravin A Vína (Milan) - Italská Cesta

Campus forma Denní studium 11 měsíců October 2018 Itálie Milán

Mistr si klade za cíl vyškolit nové profesní profily technické a potravinářské manažera s rozsáhlými znalostmi průmyslu a potravinářství procesů. [+]

Mistr si klade za cíl vyškolit nové profesní profily technické a potravinářské manažera s rozsáhlými znalostmi průmyslu a potravinářství procesů.

STRUKTURA

Full-time mistr, omezený počet a povinná účast, má trvání 11 měsíců (5 z 6 třídách a stáže).

PROGRAM

Program je rozdělen do následujících hlavních bodech:

Základy managementu: prvky ekonomie a řízení podniku Základní principy výživy a dietetiky Systém jídlo a víno a zemědělsko-potravinářský Ekonomika a potravinářský podnik Řízení Marketing, komunikaci a rozvoj podnikání v oblasti potravin a vína internacionalizace strategie. Zaměřit se na země Asie, Afriky, USA technických a manažerských dovedností doprava potravin a řízení rizik Zahájení start-up v potravinách a víno. STAGE ... [-]

Magisterský Titul V Oboru Managementu Potravin A Vína (Roma) - Cesta V Italštině

Campus forma Denní studium 11 měsíců October 2018 Itálie Řím

Masters of Food & Wine Business School Il Sole 24 Ore si klade za cíl vychovávat nové technické pracovní profily a jídlo a víno manažerům důkladné pochopení a potravinářská procesů. [+]

Masters of Food & Wine Business School Il Sole 24 Ore si klade za cíl vychovávat nové technické pracovní profily a jídlo a víno manažerům důkladné pochopení a potravinářská procesů.

STRUKTURA

Master Food & Wine řízení na plný úvazek, omezený počet a povinná účast, má trvání 11 měsíců:

5 měsíců na plný úvazek školení v učebnách 6 měsíců stáž v zařízeních vín a potravinářském průmyslu PROGRAM

Učebna Program je rozdělen do následujících hlavních bodech:

Základy managementu: prvky ekonomie a řízení podniku Základní principy výživy a dietetiky Systém jídlo a víno a zemědělsko-potravinářský Ekonomika a potravinářský podnik Řízení Marketing, komunikaci a rozvoj podnikání v oblasti potravin a vína internacionalizace strategie. Zaměřit se na země Asie, Afriky, USA technických a manažerských dovedností doprava potravin a řízení rizik Zahájení start-up v potravinách a víno. ... [-]

Magisterský Titul V Oboru Managementu Potravinářský Průmysl (Parma) - Cesta V Italštině

Campus forma Denní studium 11 měsíců October 2018 Itálie Parma

Master Food Industry Management je multidisciplinární a inovativní tréninkový program, který si klade za cíl přenést manažerské, ekonomické dovednosti, manažerské a komunikační nyní musí fungovat v rámci korporace, sdružení a konzultačních firem působících v potravinářském a zemědělsko food. [+]

Master Food Industry Management je multidisciplinární a inovativní tréninkový program, který si klade za cíl přenést manažerské, ekonomické dovednosti, manažerské a komunikační nyní musí fungovat v rámci korporace, sdružení a konzultačních firem působících v potravinářském a zemědělsko food.

STRUKTURA

Master, na plný úvazek, omezený počet a povinná účast, o celkové délce 11 měsíců, včetně 5 z 6 učebny a praxe.

PROGRAM

Kurz je strukturován takto:

zemědělsko-potravinářského hospodářství Ekonomika a strategie v zemědělsko-potravinářském trhu informačních systémů a statistických nástrojů pro řízení trhů branding strategie Chování spotřebitele Výzkum a vývoj v potravinářském sektoru Kontrola jakosti v zemědělsko-potravinářském řetězci Systémy a balicí procesy Politických a obchodních marketingové nástroje Řízení dodavatelského řetězce Rozvoj osobních dovedností a procesů správy STAGE ... [-]

Magisterský Titul V Oboru Marketingu, Komunikace A Digitální Strategie (Roma) - Cesta V Italštině

Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2018 Itálie Řím

Sdělení a digitální strategie mistr Marketing má za cíl převést do účastníků, a to prostřednictvím inovativní a víceoborových osnov, metodik a marketingových a komunikačních technik. Kurz také poskytuje znalosti nových médií a integrace sítí s marketingových a komunikačních aktivit. [+]

Sdělení a digitální strategie mistr Marketing má za cíl převést do účastníků, a to prostřednictvím inovativní a víceoborových osnov, metodik a marketingových a komunikačních technik. Kurz také poskytuje Znalost nové integrace médií a síťové marketingové a komunikační činnosti.

STRUKTURA

Master, na plný úvazek, omezený počet a povinná účast, O celkové délce 10 měsíců:

6 teoretickou výuku 4 měsíce stáž u firem, agentur a poradenských společností zabývajících v oblasti marketingu a komunikace. PROGRAM

Magisterský studijní program navazuje na modulární konstrukci a nabízí kompletní a důkladný přehled o problematice marketingu a komunikace:... [-]


Magisterský Titul V Oboru Marketingu, Komunikace A Digitální Strategii (Milan) - Italská Cesta

Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2018 Itálie Milán

Sdělení a digitální strategie mistr Marketing je intenzivní postgraduální kurz pro práci v marketingu, komunikace a digitální svět. Prostřednictvím inovativního a multidisciplinárního vzdělávacího programu, Master marketing a digitální komunikační strategie dává účastníkům příležitost k zabezpečené stáže v nadnárodních, společnosti, komunikace a web marketingové agentury, poradenské firmy. [+]

Sdělení a digitální strategie Mistr Marketing je intenzivní cestu po maturitě pracovat marketing, komunikace a digitální svět, Prostřednictvím inovativního a multidisciplinárního vzdělávacího programu, Master Marketing a digitální komunikační strategie dává účastníkům příležitost zajištěné stáže v nadnárodních společnostech, komunikace a web marketingové agentury, poradenské firmy.

STRUKTURA

Master, na plný úvazek, omezený počet a povinná účast, o celkové délce 10 měsíců:

6 měsíců školení v učebně 4 měsíce stáž u firem, agentur a poradenských společností zabývajících v oblasti marketingu a komunikace.

Na podporu naší třídě, existuje e-learning platform kde můžete nahlédnout do dokumentů, letáků, multimediálních kurzů a interakci s vrstevníky a učiteli iv kolaborativní učení.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Obchodní Komunikaci, Lobbying A Institucionální Vztahy (Roma) - Cesta V Italštině

Campus forma Denní studium 11 měsíců October 2018 Itálie Řím

Cílem Master of Business sdělení, lobbováním a Public Affairs je vyškolit odborníky z praxe ve specializovaných institucionálních vztahů při návrhu, plánování a kontrolu firemních komunikačních aktivit, politiky a lobování s vysoce operativní a pragmatického přístupu. [+]

Cílem Master of Business sdělení, lobbováním a Public Affairs je vyškolit odborníky z praxe ve specializovaných institucionálních vztahů při návrhu, plánování a kontrolu firemních komunikačních aktivit, politiky a lobování s vysoce operativní a pragmatického přístupu.

Mistr umožňuje uživatelům:

dokončení úrovně vysokoškolského vzdělání tím, že rekrutuje odborné znalosti v oblasti institucionálního řízení vztahů; využívání informačních a komunikačních technologií pro lobbing a zastupování zájmů; zvýšit, a to prostřednictvím neustálého používání nástrojů aktivní učení, individuálních schopností za účelem podpory jejich pracovního začlenění do implikoval pozicích velkou odpovědností; zajistit stálý vztah s podnikatelskou sférou na základě účasti svědků ze strany orgánů Společenství, z veřejné obchodní společnosti, soukromých firem a organizací třetího sektoru. STRUKTURA ... [-]

Magisterský Titul V Oboru Podnikového řízení Financí (Milan) - Italská Cesta

Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2018 Itálie Milán

Master Corporate Finance Vedení si klade za cíl zprostředkovat účastníkům technik a interpersonální dovednosti potřebné dovednosti, aby úspěšně integrovat do řízení a kontroly podniků financí v rámci bank a poradenských firem, rozvoj speciální dovednosti v práci na počítači, komunikace a využívání firemního ekonomických informací. [+]

Master Corporate Finance Vedení si klade za cíl zprostředkovat účastníkům technik a interpersonální dovednosti potřebné dovednosti, aby úspěšně integrovat do řízení a kontroly podniků financí v rámci bank a poradenských firem, rozvoj speciální dovednosti v práci na počítači, komunikace a využívání firemního ekonomických informací.

STRUKTURA

Master Corporate Finance Management, na plný úvazek, uzavřené a povinná účast počtu, o celkové délce 10 měsíců školení:

120 dní školení v učebně 5 dní distančního vzdělávání 4 měsíce stáž u společností, bank a poradenských firem

Na podporu výuky ve třídě, distančního vzdělávání sezení jsou plánovány s využitím e-learningové platformy Business School v Sole 24 Ore, specializované internetové prostředí, jehož prostřednictvím, ve vzdáleném režimu, můžete nahlédnout do dokumentů , letáky, multimediální kurzy a komunikovat s vrstevníky a učiteli iv kolaborativní učení.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Právo A Podnikání (Roma) - Cesta V Italštině

Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2018 Itálie Řím

Redakční lídr v oblasti informačních právní skupiny, právo Master and Business je komplexní vzdělávací program zaměřený zapojit mladé lidi k povolání podnikový právník a právní poradce. [+]

Redakční lídr v oblasti informačních právní skupiny, právo Master and Business je komplexní vzdělávací program zaměřený zapojit mladé lidi k povolání podnikový právník a právní poradce.

Díky záštitou AIGI a podporou nejcitovanějších advokátních kanceláří na trhu, mistr převádí důkladná příprava na hlavních právních otázkách se týkají podniku, zejména obchodní a korporátní právo, národními a mezinárodními smlouvami, insolvenční a konkurzní řízení, korporátní spory governance, mezinárodní právo a Evropského společenství.

Cesta do dnešního dne s nejnovějšími právními předpisy a v souladu s potřebami a dovedností nezbytných na trhu, jedinečné pro výuku bohatství, pro prestiže učitelů se podílejí i na významných profesních příležitostí, jež absolventům v minulých vydáních.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Rozhlasového Obsahu A Správy (Milan) - Italská Cesta

Campus forma Denní studium 9 měsíců October 2018 Itálie Milán

Nový mistr rozhlas a nová média a Content Management je inovativní kurz pořádaný Il Sole 24 Ore Business School ve spolupráci s RDS a Radio 24 a určené pro mladé absolventy, kteří chtějí začít kariéru "uvnitř rádia a obecněji ve světě svět audio produktů (web, reklama), jakož i mladí lidé s krátkou zkušeností v oboru, kteří se chtějí zdokonalovat své dovednosti a získat komplexní výcvik a strukturovaná s cílem profesního růstu. [+]

nová Master Radio a New Media & Content Management Jedná se o inovativní kurz organizovaný Business School Il Sole 24 Ore ve spolupráci s rádiem 24 a RDS a je zaměřen na mladé absolventy, kteří chtějí začít kariéru všechny ‚uvnitř rádia a obecně na celém světě ve světě audio produktů (web, reklama), jakož i mladí lidé s malou zkušeností v oboru, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti a získat vzdělání plné a strukturované s ohledem na profesní růst.

CÍL

Un Jeden školení na italském trhu poskytování nástrojů a odborných znalostí k řešení různé profese rozhlasové světěOd vytvoření programu pro rozhlas k provádění programu, z autorova díla o které souvisí s management, marketing a události. ... [-]


Magisterský Titul V Oboru Sportovní řízení Podniku (Roma) - Cesta V Italštině

Online & Campus forma Denní studium 9 měsíců October 2018 Itálie Řím

Master of Business Management Sport Business School Il Sole 24 Ore si klade za cíl poskytnout účastníkům technické znalosti a manažerské dovednosti potřebné k obsluze ve sportovním trhu. [+]

Master Sport Business Management Business School of Il Sole 24 Ore si klade za cíl poskytnout účastníkům s technickými znalostmi a manažerských dovedností pro práci ve sportovním trhu.

Cesta, po úvodní části v obecném managementu, řeší vysoce integrované specializované moduly zaměřené na:

přenos marketingové znalosti, ekonomickou kontrolu, získávání finančních prostředků, komunikaci a správu událostí; vypracovat postupy pro organizaci a řízení sportovních zařízení; analyzovat způsoby, jak podporovat rozvoj a řízení lidského kapitálu. STRUKTURA

Master, uzavřené a povinná účast počtu, o celkové délce devíti měsících tréninku: ... [-]


Magisterský Titul V Oboru řízení, Strategie A Obchodní Inovace (Milan) - Italská Cesta

Campus forma Denní studium 11 měsíců October 2018 Itálie Milán

Velitel si klade za cíl vyškolit budoucí manažery a podnikatele schopné přispět k úspěchu podniků tím, že poskytuje technické a manažerské dovednosti potřebné pro vstup dnes s profesionalitou a kompetencí v probíhajícím procesu změny. [+]

Mistr si klade za cíl školit budoucí manažery a podnikatele, které jsou schopny přispět k úspěchu podniků tím, že poskytuje technické a manažerské dovednosti potřebné pro vstup dnes s profesionalitou a kompetencí v oblasti probíhajícího procesu změny.

Tyto dovednosti jsou dnes základním přidanou hodnotou pro kvalifikované vstup do světa práce a především operovat uvnitř nejvíce strategických funkcí pro rozvoj podnikání, stejně jako plně vstoupit do poradenské činnosti.

Master rovněž poskytuje nástroje, které pomáhají pochopit a implementovat procesy inovace a digitální transformace.

STRUKTURA Mistr Management, obchodního rozvoje podnikání, na plný úvazek, omezených množstvích a povinné docházky, o celkové délce 11 měsíců, z toho 7 školení v učebně a čtyřech měsících stáží ve firmách, korporace nebo poradenských firem , ... [-]

Magisterský Titul V Oboru řízení Designu (Milan) - Italská Cesta

Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2018 Itálie Milán

Master Design Management je inovativní a multidisciplinární tréninkový program, který si klade za cíl přenést manažerské, ekonomické, manažerské a komunikace, které chybí u těch, kteří provádějí technické studie s cílem vytvořit novou profesionální a kompletní, to znamená schopné - v souladu s novým potřebám trhu - nebyla schopna zvládnout "projekt" v rámci společnosti nebo studie, počínaje od strategie a návrhu produktu / služby na komunikaci a maloobchodní aspekty. [+]

Master Design Management je inovativní a multidisciplinární tréninkový program, který si klade za cíl přenést manažerské, ekonomické, manažerské a komunikace, které chybí u těch, kteří provádějí technické studie s cílem vytvořit novou profesionální a kompletní, to znamená schopné - v souladu s novým potřebám trhu - nebyla schopna zvládnout "projekt" v rámci společnosti nebo studie, počínaje od strategie a návrhu produktu / služby na komunikaci a maloobchodní aspekty.

STRUKTURA

Master, na plný úvazek, počet uzavřen a povinná účast, o celkové délce 10 měsíců, z nichž 6 učebny a 4 stage.PROGRAMMAIl mistr je strukturován takto:

Základy managementu: prvky ekonomie a obchodní organizace Design: Ekonomika a struktura průmyslu Projektový management: správa konstrukčních a inovačních projektů Strategie pro inovace a rozvoj obchodu Tvůrčí proces na podporu inovací v designu orientovaných firem Marketing a komunikace: diferencovat přes návrh řízení značky ... [-]

Magisterský Titul V Oboru řízení Maloobchodu A Prodeje (Milan) - Italská Cesta

Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2018 Itálie Milán

Master Retail & řízení prodeje je zaměřen na vzdělávání odborných a příslušnými údaji, které mohou úspěšně integrovat ve společnosti funkcích v oblasti maloobchodu, obchodu a obchodní, získávání cílené specializaci a výrazná v tom, co je v současné době jedním z nejdynamičtějších oblastí vložení. [+]

Mistr Retail Sales & Management navržen tak, aby vlak specializované a kompetentní osobnosti, které lze úspěšně integrovat do společnosti v roce Maloobchodní funkce, Obchod a prodej, získávání cílená specializace a výrazný v těch, které jsou v současné době jedním z nejdynamičtějších oblastí vložení.

Master of Business School Il Sole 24 Ore je výsledkem spolupráce a konfrontace s některými z nejvýznamnějších firem v tomto odvětví, a má za cíl poskytnout mladým lidem integrované a výrazné kompetence, aby se vešly do těchto stále strategických oblastí pro podnikání business, aby porozumět chování nové spotřebitele a řídí výběr distribučních kanálů, a to iv digitálním.... [-]


Magisterský Titul V Oboru řízení Podnikových Financí (Roma) - Cesta V Italštině

Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2018 Itálie Řím

Master Corporate Finance Management je postgraduální kurz, který si klade za cíl vyškolit budoucí manažery schopny fungovat v těch strategických odvětvích pro sledování a rozvoj podnikání: finance, systém řízení a plánování obchodu. [+]

Master Corporate Finance Management je postgraduální kurz, který si klade za cíl vyškolit budoucí manažery schopny fungovat v těch strategických odvětvích pro sledování a rozvoj podnikání: finance, systém řízení a plánování obchodu.

Cílem je především zprostředkovat účastníkům znalosti, technické dovednosti a nyní potřebuje k úspěšné integraci do řízení a kontroly podniků financí sociálních dovedností a poradenské firmy tím, že rozvíjí dovednosti v oblasti výpočetní techniky, komunikace a použití firemního ekonomických informací.

STRUKTURA

Master, na plný úvazek, omezený počet a povinná účast, o celkové délce 10 měsíců:... [-]


Magistr V řízení Industrie Krásy (Milan) - Italská Cesta

Campus forma Denní studium 11 měsíců October 2018 Itálie Milán

Master se vyznačuje její praktické a operativní přístup výuky a přítomností prestižních reference od manažerů a úspěšných podnikatelů, stejně jako výlety a venkovní sezení v hlavních průmyslových značek. Mezi tématy, bude zvláštní pozornost věnována novým maloobchodních kanálů, e-komerce, až digitálních a nových nástrojů pro sociální média marketing. [+]

Inovativní program zaměřený na získání technické a manažerské dovednosti, aby se vešly do sektoru, který krásy a wellness, roste a roste potřeba specifické dovednosti.

Poučení z řídící jednotky, zcela v italském jazyce, Se vyznačují tím, praktické a provozní řezaných přednášek a přítomnosti prestižních výpovědí manažerů a úspěšných podnikatelů, stejně jako výlety a venkovní sezení v hlavních průmyslových značek.

Mezi tématy, bude zvláštní pozornost věnována novým maloobchodních kanálů, e-komerce, až digitálních a nových nástrojů pro sociální média marketing. Dostatečný prostor bude také věnován zkušenosti zákazníků a nové spotřebitelské nákupu zpracovává 3.0 a internacionalizace strategie průmyslu.... [-]


Master In Marketing Management (parmskou) - Cesty V Italštině

Campus forma Denní studium 12 měsíců October 2018 Itálie Parma

Mistr je zaměřen na mladé absolventy a vysokoškoláky v sociálně-ekonomické a humanitní vědy, právní a vědecké povahy se silnými kognitivními schopnostmi, interpersonální a řešení problémů dovednosti, zájem o práci v marketingu, prodeje a komunikace obchodních podniků a průmyslový, v komunikačních agenturách a výzkumu a poradenské společnosti. [+]

Master má následující cíle:

dokončení úrovně vysokoškolského vzdělání tím, že rekrutuje odborné znalosti v oblasti marketingu získávají výrazné kompetence hraniční otázky týkající se strategie a marketingové politiky zvýšit, a to prostřednictvím neustálého používání nástrojů aktivní učení, individuální dovednosti s cílem podpořit začlenění do společnosti implikoval pozic velkou odpovědností zajistit stálý vztah s podnikatelskou sférou, a to prostřednictvím zapojení svědků z významných společností působících na trhu spotřebního zboží. STRUKTURA

Master, na plný úvazek, omezený počet a povinná účast, o celkové délce 12 měsíců:... [-]


Master Sportovní Obchodní Management (Milan) - Italská Cesta

Online & Campus forma Denní studium 9 měsíců October 2018 Itálie Milán

Sport Business Management Mistr je zaměřen na mladé absolventy se zájmem o získání a rozvoj manažerských a manažerských dovedností v oblasti sportu nebo v příbuzných oborech. [+]

Il Vedení Master Sport Business Je zaměřen na mladé absolventy se zájmem o získání a rozvoj manažerských a manažerských dovedností v oblasti sportu nebo v souvisejících oborech. Mezi hlavní vzdělávací cíle Master jsou:

Oceňování přímé znalosti získané v motorsportu, se znalostí a manažerských dovedností; Přenos znalostí o modelech, logické, technických a ekonomických kontrolních nástrojů, získávání finančních prostředků a příjmů v oblasti sportu, komunikaci a vedení události a sportovních zařízení; Rozvíjet své dovednosti v řízení vyjednávání a týmové práce; Prohloubení strategií a nástrojů k provádění páky marketing a digitální komunikace s cílem integrace mezi off-line a on-line. ... [-]

Masters V Exportu Managementu A Mezinárodního Obchodu (Roma) - Cesty V Italštině

Campus forma Denní studium 11 měsíců October 2018 Itálie Řím

Mistr si klade za cíl vychovávat nové odborníky specializující se na problematiku firemních internacionalizaci, atrakce investic, zahraničního obchodu, přístup k financování evropského a mezinárodního designu. [+]

Mistr si klade za cíl vychovávat nové odborníky specializující se na problematiku firemních internacionalizaci, atrakce investic, zahraničního obchodu, přístup k financování evropského a mezinárodního designu.

STRUKTURA

Master, na plný úvazek, omezený počet a povinná účast, o celkové délce 11 měsících tréninku:

100 dní školení v učebně 6 měsíců stáže ve firmách, korporace nebo poradenských firem

Na podporu výuky ve třídě, distančního vzdělávání sezení jsou plánovány s využitím e-learningové platformy Business School v Sole 24 Ore, specializované internetové prostředí, jehož prostřednictvím, ve vzdáleném režimu, můžete nahlédnout do dokumentů , letáky, multimediální kurzy a komunikovat s vrstevníky a učiteli iv kolaborativní učení.... [-]


Masters V Luxusním řízení A Módy (Milan) - Italská Cesta

Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2018 Itálie Milán

Mistr si klade za cíl poskytnout technické, provozní a manažerské dovednosti integrovat profesionálně v rychle rostoucí odvětví. Cesta si klade za cíl přípravu odborníků s rozsáhlými a příčného profilu: manažeři luxusních podniků musí být skutečně schopen kombinovat tvořivost a schopnost inovovat se schopností číst, interpretovat a předvídat podnikání prostřednictvím znalostí a řízení specifických druhů nářadí. [+]

Mistr si klade za cíl poskytnout technické, provozní a manažerské dovednosti integrovat profesionálně v rychle rostoucí odvětví. Cesta si klade za cíl přípravu odborníků s rozsáhlými a příčného profilu: manažeři luxusních podniků musí být skutečně schopen kombinovat tvořivost a schopnost inovovat se schopností číst, interpretovat a předvídat podnikání prostřednictvím znalostí a řízení specifických druhů nářadí.

Mistr se rodí z partnerství mezi Business School Sole 24 Ore a poradenské společnosti Newton Řízení inovací a je charakterizován prestiže učitelů a odborníků zúčastněných.

STRUKTURA

Master, na plný úvazek, omezený počet a povinná účast, o celkové délce 10 měsíců:... [-]


Master V Luxusním, Móda A řízení Maloobchodu (Roma) - Cesty V Italštině

Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2018 Itálie Řím

Master Luxury, móda a Retail Management poskytuje technické, administrativní a manažerské dovednosti aktuálně potřebné k integrovat profesionálně ve firmách v oblasti módy a luxusního, rychle rostoucí a stále vyžadují specifické dovednosti vhodně tvarované. [+]

Master Luxury, móda a Retail Management poskytuje technické, administrativní a manažerské dovednosti aktuálně potřebné k integrovat profesionálně ve firmách v oblasti módy a luxusního, rychle rostoucí a stále vyžadují specifické dovednosti vhodně tvarované.

Magisterský cílem je vyškolit odborníky schopné úspěšně integrovat do významných společností v oblasti luxusu a módy v Itálii a v zahraničí, jakož i poradenské firmy specializující se na módu a maloobchodu.

STRUKTURA

Master, na plný úvazek, omezený počet a povinná účast, o celkové délce 10 měsíců:

6 měsíců školení v učebně 4 měsíce stáž ve firmách sektoru luxusního zboží. PROGRAM ... [-]

Contact

Il Sole 24 ORE

Adresa, 1. řádek GRUPPO 24ORE Via Monte Rosa 91
20149 Milán, Itálie
Telefonní číslo +39 02 30221