University Centre of the Westfjords

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzitní centrum Westfjordů je nezisková organizace založená v březnu 2005. Má 40 zakládajících členů, včetně všech vysokých škol. Středisko začalo působit ve městě Vestrahús v Ísafjörður v lednu 2006. V téže budově sídlí kanceláře Institutu pro mořské výzkumy, islandských rybářských laboratoří a Islandského sněhového výzkumného střediska pro výzkum sněhu. Regionální rozvojové centrum Westfjords se nachází také zde a všechny organizace zastoupené v budově mají společné recepční zařízení.

Univerzitní centrum nabízí mezinárodně zaměřený, interdisciplinární magisterský program v oblasti pobřežního a námořního řízení, který se vyučuje v angličtině. Program připravuje studenty, aby se dnes zabývali jedním z nejdůležitějších a nejdůležitějších témat: správa a využití přírodních zdrojů. Program je vyučován v třítýdenních modulech a každý modul je nabízen také jako krátkodobý kurz.

Centrum také pomáhá vysokoškolským studentům a učitelům z oblasti mimo oblast při vytváření kontaktů v Westfjordech. Centrum poskytuje informace o regionu jako zajímavou možnost a oblast výzkumu a pomáhá studentům a akademickým pracovníkům ve své práci na výzkumných projektech ve Westfjordech.

Místa

Ísafjörður

University Centre Of The Westfjords

Adresa, 1. řádek
Sudurgotu 12,

400 Ísafjörður, Island
Telefonní číslo
+354 450 3040

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium