Přečtěte si oficiální popis

Univerzitní centrum Westfjordů je nezisková organizace založená v březnu 2005. Má 40 zakládajících členů, včetně všech vysokých škol. Středisko začalo působit ve městě Vestrahús v Ísafjörður v lednu 2006. V téže budově sídlí kanceláře Institutu pro mořské výzkumy, islandských rybářských laboratoří a Islandského sněhového výzkumného střediska pro výzkum sněhu. Regionální rozvojové centrum Westfjords se nachází také zde a všechny organizace zastoupené v budově mají společné recepční zařízení.

Univerzitní centrum nabízí mezinárodně zaměřený, interdisciplinární magisterský program v oblasti pobřežního a námořního řízení, který se vyučuje v angličtině. Program připravuje studenty, aby se dnes zabývali jedním z nejdůležitějších a nejdůležitějších témat: správa a využití přírodních zdrojů. Program je vyučován v třítýdenních modulech a každý modul je nabízen také jako krátkodobý kurz.

Centrum také pomáhá vysokoškolským studentům a učitelům z oblasti mimo oblast při vytváření kontaktů v Westfjordech. Centrum poskytuje informace o regionu jako zajímavou možnost a oblast výzkumu a pomáhá studentům a akademickým pracovníkům ve své práci na výzkumných projektech ve Westfjordech.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

University Centre of the Westfjords

Mistr v pobřežních a mořských Management je program pro správu cross-disciplinární zdroj, který se zaměřuje na pobřežní a mořské problematiky a hlavně kreslit ... ... [+]

Coastal a Marine management je mezinárodní, interdisciplinární magisterský titul v oblasti řízení zdrojů. Program klade důraz na myšlenky a metody z ekologie, sociologie, ekonomie a ekonomických studií. Studenti, kteří absolvují program mají znalost různorodých a cenné zdroje na pobřeží a moře, pochopit jejich současný stav, a shromáždím nástroje a odborné znalosti pro řízení udržitelného využívání mořských zdrojů.

Jazykový kurz, včetně všech učení, je angličtina. Univerzitní centrum Westfjords tento program nabízí ve spolupráci s University of Akureyri. Výuka probíhá v Ísafjörður.

Vstupní požadavky Hlavní podmínkou pro přijetí je, že žadatelé absolvovali bakalářský titul; zda BA, BSc nebo postel. Důraz je kladen na žadatel odůvodňuje své důvody a vysvětluje, jak doufají, propojit program na jejich předchozí vzdělání a zkušenosti. Formulář žádosti je k dispozici v elektronické i formátu PDF na internetových stránkách University Centre.... [-]

Island Ísafjörður
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University Centre of the Westfjords

Pobřežní společenství a regionální rozvoj je mezinárodní, multidisciplinární magisterský program zaměřený na rozvoj venkovských a odlehlých oblastí v minulosti a v budouc ... [+]

Program je speciálně postaven na principu a praxi sociologie, makroekonomie a geografie / plánování. Na konci programu studenti rozumí změnám a výzvám rozvoje pobřežních komunit a osvojili si metody a dovednosti, aby předpověděli jejich vývoj a zvládli je. Jazykem výuky a obecné komunikace je angličtina. Výuka probíhá v Ísafjörður.

Program sestává ze 120 ECTS na magisterské úrovni; to zahrnuje 75 ECTS ve formě kurzů a 45 ECTS ve formě diplomové práce. Všechny kurzy jsou vyučovány v modulech. Program začíná v podzimním semestru a první ročník se skládá ze základních kurzů a volitelných předmětů z učebního plánu.

... [-]
Island Ísafjörður
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
18 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Coastal Management Masters in Iceland - Student Story

Coastal Management Masters in Iceland - Student Activities

University Centre Of The Westfjords
Adresa, 1. řádek
Sudurgotu 12,
400 Ísafjörður, Island
Website
Telefonní číslo
+354 450 3040