Iceland Academy of the Arts

Úvod

Read the Official Description

O Akademii

Islandu akademie umění je samosprávná instituce poskytující vysokoškolské vzdělání ve výtvarném umění, divadla, tance, hudby, designu, architektury a výtvarné výchovy.

Role a cíle

Role Island Akademie umění je podpořit progresivní myšlení v umění a stimulovat inovace a vývoj v různých oblastech. Akademie nabízí vzdělání v oblasti umění na univerzitní úrovni a zprostředkovává i znalosti a profesionalitu v oblasti umění pro islandské společnosti. Působí v globálním prostředí a měří se proti akademií, které vynikají v uměleckého vzdělávání v sousedních zemích.

Tři hlavní hodnoty, řídit zaměření a směr akademie ve všech jeho práce:

Zvědavost Porozumění Odvaha

Zvědavost nás nutí klást otázky a hledat nové přístupy, řešení a odpovědi. My pitvat tyto odpovědi a snažit se pochopit, co je nám cizí. Díky pochopení a tréninku jsme se rozvíjet schopnosti a dovednosti, požadujeme. Tímto způsobem jsme se posílit naši odvahu dotáhnout na naše přesvědčení a naše umělecké vize.

Spolupráce

Islandu akademie umění klade důraz na posílení spolupráce s jinými vysokými školami v zemi a různých jiných institucí a podniků. Jejími partnery jsou: The University of Islandu, Reykjavík univerzita, zemědělská univerzita Islandu, Bifrost univerzita, Reykjavík Muzeum umění, Národní galerie, Islandskou Living Art Museum, Ísafjörður Music School, Skaftfell kulturní centrum je Iceland Symphony Orchestra, islandský opera, Salur Music Hall, Caput je Reykjavík Městské divadlo, Národní divadlo, Akureyri divadlo, Island Dance Company, festival umění Reykjavík a Služby Státní vysílání.

Islandu akademie umění je aktivním účastníkem v rámci mezinárodní spolupráce. Akademie učinil dvoustranné dohody s asi 120 vysokoškolskými institucemi v Evropě prostřednictvím programu Erasmus. V rámci NordPlus, akademie spolupracuje s asi 90 uměleckých akademiích v Skandinávii a Pobaltí. Probíhají přípravy pro spolupráci s uměleckých školách v Asii, včetně Číny, Japonska a Thajska. Studenti mohou tedy dokončit část svých studií v zahraničí místech. Obecně platí, že výměnný student trvá jeden semestr. Velké množství devizových studentů také studuje na Islandu Akademie umění a četné zahraniční host učitelé učí na Akademii po delší či kratší dobu.

vzdělání

Akademie nabízí plný úvazek vzdělání na univerzitní úrovni, s důrazem na vynikající výuku a školení pro studenty, kteří prošli nejpřísnější požadavky na přijetí. Čtyři oddělení fakulty nabízejí studijní programy na bakalářské umění úrovni, prostřednictvím různých studijních oborů. Tři oddělení nabízí Master program, a navíc hudební oddělení nabízí Diploma program.

Vzdělávací Progress

Vzdělávání na Akademii se měří v ECTS (European Credit Transfer System) kreditů. Pracovní zátěž na úvěr se pohybuje mezi tematických oblastí, ale obecně platí, že student může očekávat, že věnovat minimálně 25-30 hodin práce za úvěr.

bakalářské programy

Je potřeba minimálně 180 ECTS pro BA nebo B.Mus. Stupeň. Učební plán Akademie je organizována tak, aby bylo možné maximálně 72 ECTS v jednom akademickém roce a ne více než celkem 210 ECTS za celé období studenta studia.

Plný úvazek Student musí absolvovat minimálně 48 ECTS v akademickém roce, aby se mohl postoupit do dalšího ročníku.

Aby bylo možné pokročit od jednoho semestru k příští, studenti musí mít uhrazeny veškeré nezaplacených poplatcích. Změny registrací nejsou povoleny po 1. říjnu v podzimním semestru a 15. února v jarním semestru.

Celkový kombinovaný doba studenta ze studia nesmí překročit jeden rok, a to nad jejich normální dobu studia, s výjimkou nepřítomnosti z důvodu mateřské / rodičovské dovolené. Rektor, na základě doporučení děkana, může udělit výjimky z tohoto pravidla za zvláštních okolností. V těchto případech musí příslušní žáci vysvětlit jejich situaci v písemné formě, s uvedením jejich důvody své žádosti.

Magisterských studijních programů

Je potřeba minimálně 120 ECTS pro MA, M.Mus. a M.Art.Ed. Stupňů. Učební plán Akademie je organizována tak, aby bylo možné maximálně 66 ECTS v jednom akademickém roce a ne více než 132 ECTS za celé období studenta studia.

Magisterských studentů v designu, výtvarného umění a vyrovnání musí absolvovat minimálně 48 ECTS, aby se předem do dalšího ročníku studia.

Aby bylo možné pokročit od jednoho semestru k příští, studenti musí mít uhrazeny veškeré nezaplacených poplatcích. Změny registrací nejsou povoleny po 1. říjnu v podzimním semestru a 15. února v jarním semestru.

Celková nepřerušená doba studenta ze studia nesmí překročit jeden rok nad rámec běžné délky studia. V odboru umění školství, celkem nepřerušená doba je student studia nesmí být delší než dva roky normální doby studia, s výjimkou nepřítomnosti kvůli mateřské / rodičovské dovolené. Rektor, na základě doporučení děkana, může udělit výjimky z tohoto pravidla za zvláštních okolností. V těchto případech musí příslušní žáci vysvětlit jejich situaci písemně, s uvedením důvodů pro jejich používání.

Vstupné

Islandu akademie umění hledá talentované a kreativní jedince s pevnou základní vzdělání a primární znalost umění.

Žádosti o akademického roku 2016-2017 se otevře v lednu 2016.

Elektronická přihláška je k dispozici na internetových stránkách. Žadatelé musí předložit elektronickou formu žádosti. Další požadované dokumenty a postupy pro podávání žádostí se liší podle jednotlivých oddělení. Z tohoto důvodu je velmi důležité, aby žadatel čte relevantní informace oddělení pozorně a řídí se pokyny.

Žádost není platná, dokud žadatel podal žádost, platí se poplatek aplikací a IAA, obdrží tyto doklady:

Úspěšně předložena v elektronické podobě podepsal print-out Elektronický formulář Ověřená kopie diplomů a školních přepisy další požadované dokumenty (viz příslušné informace oddělení)

Elektronický formulář musí být vytištěna a podepsána poté, co byla dokončena a předložena. Je nutné zahrnout pasovou fotografii v elektronické podobě. Formulář by pak měla být předána nebo zaslána příslušnému oddělení úřadu spolu s požadovanými doklady.

Poplatek za podání žádosti

IAA účtuje 5.000 IKR pro každou aplikaci. Poplatek Aplikace je k tíži žadatele kreditní kartou, když je žádost podána, a je nevratná. Prodávající má k dispozici všechny informace ze strany kupujícího ve vztahu k nákupu za důvěrné. Za žádných okolností budou informace předány třetí osobě.

Studie design, hudba a umění na Islandu

Islandu akademie umění je platformou pro kreativitu, experimenty a kritického myšlení. Akademie nabízí úzkou síť akademiků, practioners a studenty v přímém kontaktu s místní kulturou a v blízkosti obrovské venkovské krajiny Islandu.

Na Islandu Akademie umění budete součástí dynamického a úzké pletené síť umělců a designérů, kde máte svobodu experimentovat a objevovat nové věci o sobě a své odborné praxe.

Islandu je nejvíce prominentní umělci a návrháři jsou součástí a které studoval na Islandu Akademie umění, jako je Ragnar Kjartansson, Kjartan Sveinson (bývalý člen kapely Sigur Rós), Elfa spustit Kristinsdóttir, houslista a proffessor, Anna Þorvaldsdóttir, uznávaný skladatel, Vík Prjónsdóttir a Siggi Eggerts.

S tvůrčí myšlení, můžeme změnit svět. Umění je neutrálně způsob chápání sebe, jeho prostředí a jeho historii a vytvoření budoucnosti. V posledních několika letech se ekonomická hodnota tvůrčích odvětví se ukázalo, pro všechny. Tím, art my změně postojů, změníme života lidí a tím, doufejme, že přispívá k tomu, aby se svět stal lepším místem.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Ma Fine Art

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Island Reykjavík

Mistr program v umění na Islandu Akademie umění nabízí platformu pro studenty prohloubit své znalosti a zvýšit své dovednosti v oblasti výtvarného umění, posílit jejich osobní vizi a vztahují své umělecké praxi teoretické kritérií disciplíny. [+]

Profil a cíle studijního programu

Mistr program v umění na Islandu Akademie umění nabízí platformu pro studenty prohloubit své znalosti a zvýšit své dovednosti v oblasti výtvarného umění, posílit jejich osobní vizi a vztahují své umělecké praxi teoretické kritérií disciplíny.

Kurz klade velké požadavky na nezávislé pracovní metody. Důraz je kladen na umělecké praxe a výzkum zahrnující systematické budování znalostí, že studentům rozvíjet dobrou znalost obou akademické a praktické parametry výtvarného umění v přípravě na práci jako nezávislé umělce v současném poli umění.

Jednou z unikátních rysů Islandu Akademie Master umění programu je blízkost studentů k ostatním disciplínám v umění na Akademii. Spolupráce je nabízen v oblasti výtvarného umění, hudby, designu a divadla přes samostatnou práci studentů a rozvojem jejich děl. Programy magisterského znamenat účast v odborné oblasti umění. Oddělení výtvarných umění spolupracuje se všemi hlavními uměleckými institucemi v této zemi, vedle různých spoluprácí s tuzemskými a zahraničními akademií, umělců a kurátorů a teoretiků v mezinárodní oblasti umění. Studenti jsou tak vystaveni nespočet příležitostí pro specializaci v souvislosti s různými oblastmi zvláštních zájmů, jakož i projekty týkající se přírody a místní zvláštnosti v zemi. Hlavní důraz kurzu je podpora studenta nezávislý a progresivní vizuální kreativity. Umělecká praxe a výzkum je prvořadá, a kurz si klade za cíl posílit kompetence studentů v metodách disciplíny, vyškolit je diskutovat o jejich vlastní práci a stát se aktivními účastníky na mezinárodním poli výtvarného umění. ... [-]

Ma Konstrukce

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Island Reykjavík

Nyní používají termín "design" o myšlení, které sahá daleko nad rámec tradiční oblasti designu, protože návrh se točí především kolem tvarování prostor uvnitř lidské mysli a špinění nové možnosti. [+]

Myšlení tvary svět

Nyní používají termín "design" o myšlení, které sahá daleko nad rámec tradiční oblasti designu, protože návrh se točí především kolem tvarování prostor uvnitř lidské mysli a špinění nové možnosti. Design je výzkum, transformativní sílu a politické akce. Nic není relevantní pro to, ať už je to vzdělávání, politiky, obchodu nebo pro společnost jako celek.

Myšlenka navrhování věci k prodeji v obchodech je nyní poněkud zastaralý, protože zamýšlených cílů designu staly vést myšlení, ke změně postoje a mít pozitivní vliv na to, jak lidé žijí. Poptávka je vyroben z současných designérů, že jsou si vědomi své odpovědnosti a moci ve světě, který dosáhl odhlašování hranice materialismu. Designéři jsou důležitými zastánci udržitelnosti a zodpovědného chování, v zastavěné oblasti nebo v přírodě. Měli by být schopni rozeznat vzory, jak se objevují ve společnosti, uspořádat tyto a využít za dobře odvedenou práci.... [-]


Ma Složení

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Island Reykjavík

Jedná se o studijní program dvouletý 120 ECTS. MA-program hudební kompozice poskytuje studentovi prostředky na zřízení a rozvíjet jeho / její oblast speciality jako skladatel. [+]

Jedná se o studijní program dvouletý 120 ECTS. MA-program hudební kompozice poskytuje studentovi prostředky na zřízení a rozvíjet jeho / její oblast speciality jako skladatel. Student si může vybrat z různých modulů, pokud jde o hudební teorii, elektroakustiky, vybavení a složení na podporu jeho / její pole. Kromě toho, s cílem rozvíjet studentů odborných dovedností, student si může vybrat z programů v oblasti podnikání, řízení projektů nebo umělecký reflexní výzkumu.

Praktické informace

120 ECTS dvouleté prezenční studium Rozhovory se žadateli konat v květnu. Přijímací řízení budou vyhlášeny v květnu Podzimní semestr začíná 25.srpna Maximální počet studentů pro MA Skladba je 4 studenti ročně Výuka je v angličtině Školné pro školní rok 2016-17 je ISK 796,000 za akademický rok. ... [-]

Videos

MA Design - Jiao Jiaoni

MA Design - Arite Fricke