University of Limerick, Centre for Project Management

Úvod

Read the Official Description

Univerzitě Limerick

The University of Limerick (UL) je nezávislá, mezinárodně zaměřená vysoká škola s hrdým záznamem inovací v oblasti vzdělávání a excelence ve výzkumu a vzdělanosti.

Bereme pýchu přilákat studenty, kteří hledají podpůrné výukové prostředí pomáhat vychovávat a dosáhnout jejich osobní a profesní sny. Absolventi UL mít záznam o vysoké zaměstnatelnosti a univerzita má úzké pracovní vztahy s průmyslem, od vysokoškoláka na postgraduální úrovni. Naší vizí je nabídnout studentům akademické prostředí, které podporuje duševní růst a osobní rozvoj a vyznačuje se zásadami spravedlnosti, rovnosti a integrity.

CENTRE pro řízení projektů

Jedním z prvních center na světě of Excellence se specializuje na řízení projektu vzdělávání, odborné přípravy a výzkumu, UL CPM je jediným pracovištěm svého druhu v Irsku.

Středisko pro řízení projektů se nachází v Kemmy Business School na University of Limerick. Byla založena v roce 1992, je jedním z prvních center na světě of Excellence, která se specializuje na řízení školství projektů, odborné přípravy a výzkumu.

Naše programy jsou navrženy tak, aby rozvíjet komplexní obchodní znalosti a dovednosti pro navržení, plánovat, realizovat a dokončit projekty úspěšně. Středisko vedl vývoj alternativních metod studia, které se vejdou měnící se životní styl a splňují potřeby různých odvětví podnikání.

Zejména Posláním CPM je transformovat odborné znalosti projektového řízení do životaschopných praktických řešení pro operativní prospěch organizací a firem.

LEKTOŘI Zkušení lektoři v čele svých oborech.

CPM kurzy prozkoumat disciplínu projektového řízení z akademické i praktického perspektiv, se zkušenými lektory v čele svých oborech. Naši lektoři pracují ve spolupráci s projektových a programových manažerů špičkových aby bylo zajištěno studenti jsou vystaveny nejnovější a nejvíce relevantních případech průmyslu a obsahu kurzu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

Discover what Aidan Cafferky, Mechanical Engineer, learnt from the course

See how Lloyd Harnett, Revenue & IT Manager, benefited from the course

Contact
Adresa destinace
Plassey, Limerick, Ireland
Limerick, County Limerick, IE
Social Media