Přečtěte si oficiální popis

Prostřednictvím výzkumu, výuky a zapojení veřejnosti podporuje Institut UCD Clinton pokročilou studii o Spojených státech a jeho globálních vztazích.


Clintonův institut univerzitní vysoké školy v Dublinu byl založen v roce 2003, aby se zaměřil na výzkum a postgraduální výuku v oboru amerických studií. Nabízí magisterské a doktorské studium v tomto oboru a média

Dějiny

V květnu 2001 vláda Irska doporučila, aby byl v Irsku založen Institut amerických studií. Rozhodla také, že by měla být jmenována pro 42. prezidenta Spojeného státu, prezidenta Williama Jeffersona Clintona, jako uznání své osobní role, stejně jako vlády Spojených států, Kongresu a lidí, v irském mírovém procesu.

University College Dublin se úspěšně ucházel o projekt a Clintonův institut pro americké studie byl formálně založen na UCD. Úspěch tohoto výběrového řízení vděčí za nadějnou podporu a představivost profesora Maurice Bric ze školy historie a archivu a Dr. Ron Callan ze školy angličtiny, dramatu a filmových studií. Profesor Bric byl prvním výkonným ředitelem Institutu a hrál klíčovou roli při kladení základů, jako je zavedení institutu Masters program v amerických studiích.

V roce 2004 byl profesorem Liam Kennedy jmenován ředitelem, který je zodpovědný za programy výuky, výzkumu a oslovování institucí. Dohlížel na rozšíření a diverzifikaci základních programů a na internacionalizaci našeho výuky a výzkumu. To zahrnovalo zřízení mezinárodní letní školy, magisterských programů - v médiích a mezinárodním konfliktu av americké politice a zahraniční politice - a doktorského programu v amerických studiích.

Prezident Clinton srdečně podpořil založení institutu, zaplatil několik návštěv a oslovil studenty na nezapomenutelných přednáškách.

Akademické programy

Clintonský institut nabízí absolventské programy - diplom, magisterské a doktorské studium, které představují studentům pokročilou studii o Spojených státech a jejich globálních vztazích.

Programy umožňují studovat USA v různých disciplínách - včetně historie, literatury, mediálních a vizuálních studií, politiky a mezinárodních vztahů - a rozvíjet dovednosti v analýze, kritickém myšlení a primárních výzkumných technikách. Programy nabízejí studentům značnou míru flexibility k mapování studia na základě jejich zájmů. Mohou volit moduly z řady škol i z institutu a pracovat s jádrovými a přidruženými fakultami (včetně návštěvních učitelů) při vytváření svých prací.

Naši absolventi jsou základním a cenným prvkem výzkumné kultury ústavu; podporujeme účast studentů na výzkumných projektech, konferencích a seminářích a vydáváme odborné práce.

Výzkum

Clintonův institut podporuje interdisciplinární výzkum ve Spojených státech tím, že rozvíjí široký program výzkumných projektů, seminářů a akcí.

Semestrální program v zahraničí

Program Spojených států a mezinárodních vztahů v zahraničí.

Program Clinton Institute Semester v zahraničí je jarní semestrální program modulů přizpůsobený americkým studentům, kteří chtějí získat mezinárodní perspektivu ve své vlastní zemi.

Studium v zahraničí u Clintonova institutu od UCD Clinton Institute na Vimeo.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

UCD Clinton Institute for American Studies

ŘO v americké politice a zahraniční politice povzbuzuje studenty k pochopení toho, jak a proč předmětu. Během modulů se setkáte s různými pohledy, ale hlavní důraz bude k ... [+]

"Když jsem strávil léta práce ve zprávách, vždycky jsem se chtěl dostat za titulky. Tento mistr nabízí fascinující pohled na politiky, ideologie a lidi, kteří formovali USA a tedy i náš světový řád ". - Niam Sammon (bývalý student)

ŘO v americké politice a zahraniční politice povzbuzuje studenty k pochopení toho, jak a proč předmětu. Během modulů se setkáte s různými pohledy, ale hlavní důraz bude kladen na studijní a / nebo politicky orientovaná čtení a diskuse.

MA US Politika

Kariéra

ŘO v americké politice a zahraniční politice je určeno pro osoby, které plánují nebo se již zabývají kariérou v diplomatické službě, žurnalistiky, mezinárodními organizacemi nebo nevládními organizacemi. Tento mistr vás také připraví na kariéru v politice, analýze politických rizik, akademické sféře a think-tanky.... [-]

Irsko Dublin
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
UCD Clinton Institute for American Studies

Tento program MA v médiích a mezinárodní konflikt je navržen tak, aby studenti mohli rozvíjet pochopení způsobů, jakým média interakce s válkou, mezinárodní konflikt a be ... [+]

"Studium v Clintonově ústavu bylo úžasným zážitkem. Třídy jsou malé, což znamená, že poznáte všechny a je zde velmi příjemná atmosféra. Široká škála témat zajistila, že každý má možnost studovat a diskutovat o oblastech, které jsou vášnivé. Živé debaty byly normou !. Tento MA byl fascinující cestou dějinami, aktuálními událostmi, politikou a médii. Poskytla skvělou příležitost k vybudování silného výzkumu, psaní a prezentování dovedností s pomocí pilného a poutního personálu ústavu. Chtěl bych to udělat znovu, kdybych mohl! "- Karen Dunne

Kestral z UCD Clinton Institute na Vimeo.

Tento program MA v médiích a mezinárodní konflikt je navržen tak, aby studenti mohli rozvíjet pochopení způsobů, jakým média interakce s válkou, mezinárodní konflikt a bezpečnost. Analyzuje složité role médií v přijímání a zastupování mezinárodních konfliktů a řeší vztahy mezi médii, vládami, armádou a nevládními organizacemi při vytváření vnímání mezinárodních konfliktů.... [-]

Irsko Dublin
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Bill Clinton Keynote Address