University College Cork Online

Úvod

Read the Official Description

University College Cork (UCC) je určen k zajištění její studenti jsou velmi nejlepší, co může být; slib opírá o její oceněné didaktické techniky, špičkových výzkumných pověření a dlouhou historii samostatného myšlení od matematický génius George Boole a mimo ni. Všichni v UCC, z přednášejících na administrativní pracovníky, je odhodlána podporovat studenty, což jim palivo naplnit svůj potenciál a utvářet svět, ve kterém žijeme. Po ukončení programu v UCC, studenti nejsou jen práce připraveni, ale svět připraven.

Žebříčky a ocenění

Zařadil do top 2% z univerzit po celém světě, založený na kvalitě své výzkumné a vzájemného vážnosti Irsko je první pětihvězdičkový univerzita (QS Stars 2011) CWTS Leiden Ranking 2.015: nyní drží 16. místo v Evropě a 52. pozici po celém světě. U-Multirank žebříčky (březen 2015): UCC byl vrchol provádí univerzita na mezinárodní úrovni, založené na získání nejvyšší počet "A" skóre. QS World University Rankings podle tématu (duben 2015): 13 tématických oblastí představovat v horní vrstvě na celém světě a farmacie a farmakologie uvedeny v top 50 na světě. Jediné Irish Univerzita být udělen University of the Year The Sunday Times čtyřikrát, včetně jednoho v roce 2016.

Online Absolvent Programy

Byly vyvinuty UCC v on-line programy poskytovat jak učení výzkumu-vedl a praktické bázi poskytnout studentům dovednosti a sebedůvěru, které potřebují k úspěchu v reálném prostředí.

BSC ošetřovatelství a zdravotnictví zlepšování kvality

On-line BSC Ošetřovatelství a programu Healthcare zlepšování kvality od UCC nabízí registrované zdravotní sestry a porodní asistentky flexibilní prostředky zvládnout základní principy ošetřovatelství zásadní pro dnešní ošetřovatelské praxi, které poskytují nezbytné výzkumné vedené a praktické dovednosti, které potřebují k dosažení úspěchu v reálném světě nastavení péče o pacienty.

MSc Ošetřovatelství a Healthcare zlepšování kvality

On-line MSc Ošetřovatelství a programu Healthcare zlepšování kvality od UCC nabízí registrovaných zdravotních sester flexibilní prostředek, jak rozvíjet dovednosti potřebné na přechod do více prosperujících a plnění vedoucí role. Rozhodující část programu je rozvoj kritického hodnotících schopností a inovací v klinické praxi. Specializovaný tým lektorů pomáhá pečovat o tyto dovednosti, což je klíčem k optimalizaci studijní čas a nakonec, což umožňuje úspěšné studenti využít mnoho příležitostí pro kvalifikované zdravotní sestry na celém světě.

Master of veřejného zdraví

On-line Master of veřejného zdraví poskytuje potřebnou teorii a reálný aplikace založené na důkazech v oblasti veřejného zdraví, coz by studentům praktické dovednosti a sebedůvěru potřebné, aby se rozdíl v otázkách zdraví obyvatelstva.

MSc v Occupational Health

MSc v oboru ochrany zdraví při práci z UCC má jedinečně integrovaný přístup k bezpečnosti a ochrany zdraví, která zkoumá psychologické faktory spolu s tradičnějšími fyzické rizikové faktory, k pomoci studentům rozvíjet strategie k uspokojení potřeb moderní pracoviště. Tato 100% on-line program poskytuje flexibilní prostředky pro studenty získat potřebné výzkumu-vedl a praktické dovednosti, které potřebují rozvíjet svou kariéru v multi-průmyslu a multi-disciplinární oblasti ochrany zdraví při práci.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - OnlineStudies » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět Magistr »