Trinity College Dublin - Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Vítejte na Trinity Business School, Naši absolventi mohli mít prospěch z získal obchodní stupeň nejmodernější od univerzity, která je oba dobře známý a vysoce ceněné po celém světě.

Trinity College Dublin Je to jediný irský univerzita umístila v QS 100 nejlepších univerzit na světě (2015-16), a nejsme příliš překvapen, vidět naše ohromující areál uvedeny v Lonely Planet je Top 500 nejlepších míst na planetě, jak máme více než 160.000 turistů hostující každý rok.

TCD

Trinity College Dublin má robustní reputaci jako vedoucí mezinárodní vysoké školy, která se táhne přes čtyři století. Trinity Business School byla založena v roce 1925 a má inovativní roli v řízení školství a výzkumu, který oba sloužit i vliv průmyslu. V průběhu let se naše škola hraje průkopnickou úlohu při MBA do Evropy a vytvořila jeden z Evropy je nejvyhledávanějších vysokoškolák obchodní studijních programů. Máme řadu top zařadil magisterských programů a naše inovativní nový bakalářský stupeň obchodní (Bachelor of Business Studies, BBS) bude provedena ve svých prvních studentů 2016/17. Máme také pulzující PhD program s úspěšní absolventi pracují po celém světě a vytváří dopad ve svém výzkumu.

Náš přístup ke vzdělání je jedinečný, vysoce kvalitní a něco, co jsme se neustále zlepšuje. Jsme poháněn touhou dodávat pět klíčových cílů, které jsou založeny na naší vášni za to, že součástí obchodního školy důsledek:

Vzdělávání zaměřené na kariéru a výkonnosti podniku. Programy, které vytvářejí skvělé kariéry pro naše absolventy a vynikající výkon pro podniky, v nichž jsou zasnoubeni. Naši absolventi naučit nejmodernější řízení reálného světa z obou předních výzkumných pracovníků a vysoce výkonných obchodních manažerů a podnikatelů.

Soubor hodnot - "vložil se do víc, než si vzít ven". Bereme hluboký a odpovědný pohled na pojmu "obchodní výkonnosti", které vytváří povědomí za zisku zahrnují dopad obchodu na širší ekonomiku a společnost. Očekáváme, že naši absolventi, aby "dala víc, než vzít ven" ekonomiky a společnosti po celou dobu jejich kariéry.

TCD

Osobní rozvoj a blaho našich studentů. Zajišťujeme příležitosti pro naše studenty prozkoumat a rozvíjet své obchodní a osobní potenciál na našich studijních programů, jakož připravit je pro zdravý kariéry existence v dnešním dynamickém, ale často stresujícího pracovního prostředí.

Skutečný-business vzdělávací prostředí. Univerzita se nachází přímo v centru živé a přátelské Dublinu. Jsme v těsné blízkosti: Irish Financial Services Centre (IFSC), evropská digitální průmysl kapitálu, vlády a jejich sídla vedení veřejného sektoru, centrum Nákupy, Odborné služby průmyslu a Irsko kulturních průmyslových odvětví. Jednoduše řečeno, jsme špičkových globálních korporací a vysoký výkon nových podniků na našem prahu. Sídlíme ve velmi podnikatelské univerzity a poskytnout studentům vzdělání, které potřebují vyniknout v zavedených i nových podniků. Podnikatelská hub se bude nacházet v jádru našeho nového obchodního školní budovy a my už je poskytnout studentům s vynikajícími příležitostmi k rozvoji nových podniků.

Přísné výzkum, který slouží a kriticky hodnotí podnikání. Vytváření a potom šíří výzkum, který řeší otázky, které oba slouží i kriticky zabírají s real-obchodní praxe a veřejné politiky.

campus
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět Doktorské diplomy » Vidět Kombinované MBA » Vidět 1-year MBAs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Mgr. Mezinárodní Management

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Zařadil pátý nejlepší International Management v západní Evropě, tento program je určen pro absolventy obchodních vyvíjet špičkové globální obchodní znalosti. [+]

zařadil 5. nejlepší International Management v západní Evropě, tento program je určen pro absolventy obchodních vyvíjet špičkové globální obchodní znalosti. Tento program je určen pro časné kariéry jednotlivce, kteří mají bakalářský titul v oboru podnikání nebo příbuzného oboru. Zaměřujeme se na rozvoj mladých manažerů, kteří chtějí usilovat o mezinárodní kariéru. Mezinárodní kohorta spolužáků se zaměřují na výuku špičkové globální obchodní dovednosti a mezinárodní manažerské teorie. Informace o programu Tento program umožňuje studentům zažít autentický mezinárodní a cross-kulturní prostředí. Globální povaha tohoto programu, je to moduly a bydliště týden poskytuje příležitosti pro mezilidské a mezikulturní výměně stejně jako rozvíjet své kariéry síť. Stejně jako základní výcvik ve všech aspektech řízení v mezinárodním prostředí, studenti mohou přizpůsobit svůj program v oblastech, jako je mezinárodní marketing, mezinárodní finance a mezinárodní sociální podnikání. Kdo hledáme? Trinity Business School Studenti pocházejí z nejrůznějších oborů bakalářských a přicházejí z míst po celém světě. Naše ambiciózní studenti jsou připraveni pustit se do úspěšné a naplňující profesní dráhu v oblasti podnikání a učí se novým dovednostem a zlepšování stávajících. Berou pryč povědomí mimo zisku zahrnují dopad obchodu na širší ekonomiku a společnost. Očekáváme, že naši absolventi, aby "dala víc, než vzít ven" ekonomiky a společnosti po celou dobu jejich kariéry. Vstupní požadavky První nebo horní druhé třídy diplom nebo ekvivalent. Máte-li ještě dokončit svůj titul, předložit své nejnovější přepisy. Pokud váš přepis není v angličtině, prosím, také dodat ověřený překlad. Dva akademické rozhodčí Pracovní zkušenosti (volitelně) IELTS nebo TOEFL skóre: Non-rodilí mluvčí bude potřebovat IELTS skóre nad 6,5,... [-]

Msc Ve Správě

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Zařazený 1. nejlepší Masters v General Management v západní Evropě, tento program je určen pro nefiremní absolventů. Bude doplňovat svůj bakalářský titul a vybavit pouze ty manažerské dovednosti potřebné k úspěchu v dnešním globalizovaném podnikatelském prostředí. [+]

zařadil 1. Nejlepší Masters v General Management v západní Evropě, tento program je určen pro non-business absolventů. Bude doplňovat svůj bakalářský titul a vybavit pouze ty manažerské dovednosti potřebné k úspěchu v dnešním globalizovaném podnikatelském prostředí. Určen především pro non-business absolventů, tento program doplňuje svůj bakalářský titul a vybavuje vám dovednosti pro řízení nezbytné k dosažení úspěchu v dnešním globalizovaném podnikatelském prostředí. Předmět pokrývá všechny klíčové aspekty řízení, od vedení lidí k finančním prostředkům strategického plánování a operací. Informace o programu Náš akademický tým přinášejí bohaté znalosti a zkušenosti v celé řadě sektorů, které poskytují skutečně globální perspektivu. Prostřednictvím praktické učení, simulace, debat, případové studie a hostující řečníci, se studenti naučí analyzovat skutečné obchodní problémy. Program se také zaměřuje na vyjednávání a vedení, aby studentům pomoci zvládat konflikty a rozvíjet svůj styl vedení. Můžete také získat dále přizpůsobit svůj stupeň s volitelných. Tyto možnosti jsou každoročně přezkoumán na základě zpětné vazby zaměstnavatele a požadavky trhu. Kdo hledáme? Trinity Business School Studenti pocházejí z nejrůznějších oborů bakalářských a přicházejí z míst po celém světě. Naše ambiciózní studenti jsou připraveni pustit se do úspěšné a naplňující profesní dráhu v oblasti podnikání a učí se novým dovednostem a zlepšování stávajících. Berou pryč povědomí mimo zisku zahrnují dopad obchodu na širší ekonomiku a společnost. Očekáváme, že naši absolventi, aby "dala víc, než vzít ven" ekonomiky a společnosti po celou dobu jejich kariéry. Vstupní požadavky První nebo horní druhé třídy diplom nebo ekvivalent. Máte-li ještě dokončit svůj titul, předložit své nejnovější přepisy. Pokud váš přepis... [-]

MSc V Marketingu

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Tento program se zaměřuje na marketingové strategie, branding, spotřebitelské psychologii a komunikačních dovedností potřebných pro absolventy vyniknout v jejich výběru specializovaného marketingu kariéry. [+]

Tento program se zaměřuje na marketingové strategie, branding, spotřebitelské psychologii a komunikačních dovedností potřebných pro absolventy vyniknout v jejich výběru specializovaného marketingu kariéry. Tento intenzivní program je navržen tak, aby vybavit studenty dovednostmi, které potřebují k úspěchu v jejich výběru marketingového kariéry. Studenti se naučí základní marketingové specializací, jako je strategie a branding, jakož i rozvoj dovedností v oblasti komunikace, plánování a analýzy, sociální média marketing a analytických údajů. Informace o programu Analytické a praxe založená na školení dodává expert fakulty a vedoucích pracovníků z předních nadnárodních společností, jako je Google a Microsoft. Tento program má silný zaměřením na průmysl a poskytuje firemní napojení na marketing a digitální marketing průmyslu, ředitelství, které se nacházejí jen několik minut od areálu. Naši vysoce interaktivní lekce vyvolat diskusi a poskytnout příležitosti k rozvoji komunikačních a vyjednávacích dovedností, vypořádat se s real-life případové studie, práce v malých skupinách na úkolech, aktivně se účastnit digitální a analytické simulací, stejně jako navštěvovat pravidelné semináře s reproduktory pracují v všechny aspekty marketingové praxe a myšlení. Kdo hledáme? Trinity Business School Studenti pocházejí z nejrůznějších oborů bakalářských a přicházejí z míst po celém světě. Naše ambiciózní studenti jsou připraveni pustit se do úspěšné a naplňující profesní dráhu v oblasti podnikání a učí se novým dovednostem a zlepšování stávajících. Berou pryč povědomí mimo zisku zahrnují dopad obchodu na širší ekonomiku a společnost. Očekáváme, že naši absolventi, aby "dala víc, než vzít ven" ekonomiky a společnosti po celou dobu jejich kariéry. Vstupní požadavky První nebo horní druhé třídy diplom nebo... [-]

MSc V Oboru Digitální Marketingové Strategie

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Tento program je navržen tak, aby studentům analytické schopnosti a obchodní prozíravost potřebné k úspěchu v digitálním světě. Studenti budou absolvovat i vysoce kvalifikované digitální marketingové stratégy. [+]

Tento program je navržen tak, aby studentům analytické schopnosti a obchodní prozíravost potřebné k úspěchu v digitálním světě. Studenti budou absolvovat i vysoce kvalifikované digitální marketingové stratégy. Studenti se seznámí s celkovým digitální marketingové ekosystému se zaměřením na dovednosti, které budete potřebovat, aby efektivně plánovat, design a realizovat strategie, které přidanou hodnotu pro organizace. Informace o programu MSc Digital Marketing Strategy Zaměřuje se na digitální design a uživatelské zkušenosti, jakož i digitalizaci interakcí mezi platící zákazníky, volných uživatelů a podniků pochopili, jak korporace dělat obchod v digitálním světě. Studenti budou rovněž provádět profesionální certifikace, jako je osvědčení o Google AdWords pro pokročilé a certifikát Google Analytics. Program má silné zaměření na průmysl a partnerství s digitálními a marketingovými společnostmi v Dublinu, kde sídlí technologický a startovací středisko Evropy s názvem "Silikonové doky". Hostující lektoři a mluvčí zahrnují bývalé a současné vedoucí pracovníky z nadnárodních společností včetně společností Google, Facebook, Twitter, HubSpot a Microsoft. Kdo hledáme? Trinity Business School Studenti pocházejí z nejrůznějších oborů bakalářských a přicházejí z míst po celém světě. Naše ambiciózní studenti jsou připraveni pustit se do úspěšné a naplňující profesní dráhu v oblasti podnikání a učí se novým dovednostem a zlepšování stávajících. Berou pryč povědomí mimo zisku zahrnují dopad obchodu na širší ekonomiku a společnost. Očekáváme, že naši absolventi, aby "dala víc, než vzít ven" ekonomiky a společnosti po celou dobu jejich kariéry. Vstupní požadavky První nebo horní druhé třídy diplom nebo ekvivalent. Máte-li ještě dokončit svůj titul, předložit své nejnovější přepisy. Pokud váš přepis není v... [-]

MSc V Oboru Finance

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Zařadil 3.nejlepší Masters v oddělení Corporate Finance v západní Evropě, tento odborný program je určen pro studenty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v řadě finančních služeb. [+]

zařadil 3. Nejlepší Masters in Corporate Finance v západní Evropě, tento odborný program je určen pro studenty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v aréně finančních služeb. Vysoce interaktivní výuka bude vyvolat diskusi a poskytnout příležitost k rozvíjení prezentační dovednosti, řešit v reálném životě případových studií a práce v úkolech skupiny. 91% našich studentů obdržet nabídku práce do 3 měsíců od ukončení studia (absolventi Eduniversal Survey 2014/15). Informace o programu Dodává expert fakulty a vedoucích finančních praktiky, budou studenti dostávat co nejvyšší analytické a praktický výcvik. Trinity Business School je spolupracuje s certifikovaným investičním analytikem (Caia) asociace a Chartered Financial Analyst (CFA) ústav - kteří oba uznávané akademické přísnost a průmysl-relevantní dovednosti, učily ke studentům. Kdo hledáme? Trinity Business School Studenti pocházejí z nejrůznějších oborů bakalářských a přicházejí z míst po celém světě. Naše ambiciózní studenti jsou připraveni pustit se do úspěšné a naplňující profesní dráhu v oblasti podnikání a učí se novým dovednostem a zlepšování stávajících. Berou pryč povědomí mimo zisku zahrnují dopad obchodu na širší ekonomiku a společnost. Očekáváme, že naši absolventi, aby "dala víc, než vzít ven" ekonomiky a společnosti po celou dobu jejich kariéry. Vstupní požadavky První nebo horní druhé třídy diplom nebo ekvivalent. Máte-li ještě dokončit svůj titul, předložit své nejnovější přepisy. Pokud váš přepis není v angličtině, prosím, také dodat ověřený překlad. Dva akademické rozhodčí Pracovní zkušenosti (volitelně) IELTS nebo TOEFL skóre: Non-rodilí mluvčí bude potřebovat IELTS skóre nad 6,5, s žádnou kapelou pod hodnotou 6; nebo TOEFL skóre přes BTÚ 90. Pokud váš primární... [-]

MSc V Oboru řízení Lidských Zdrojů

Campus forma Denní studium 8 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Toto double-akreditovaný program připravuje studenty s non-obchodní zázemí pro obchodní výzvy, kterým je organizace působící ve stále dynamičtějším a složitějším světě velmi důležité. [+]

MSc v oboru řízení lidských zdrojů Toto double-akreditovaný program připravuje studenty s non-obchodní zázemí pro obchodní výzvy, kterým je organizace působící ve stále dynamičtějším a složitějším světě velmi důležité. Přehled programu MSc v oboru řízení lidských zdrojů je určen pro studenty, kteří nemají obchodní zázemí. Jedinečnost tohoto programu je skvělá kombinace mezi výzkumem a praxí. Struktura programu je navržen tak, aby prohlubování znalostí studenta a porozumění řízení lidských zdrojů a zároveň poskytnout studentům velké příležitosti ke přesahují třídě a umožnit jim naučit se řízení lidských zdrojů v reálných organizacích prostřednictvím řízení lidských zdrojů v praxi modulu. Studenti jsou nabídnuta možnost provádět buď výzkum disertační práci nebo projekt založený společnost, která znovu vybudovat schopnost studentů aplikovat teorii do praxe. PŘEHLED PROGRAMU Datum zahájení: září 2017 Doba trvání: 8 měsíců Dodání: 12 vyučovaných modulů. Budete ohodnoceni kombinací písemných zkoušek a průběžného hodnocení. Je požadována disertace NFQ Úroveň: 9 Informace o programu Program zahrnuje interaktivních lekcí, skupinových projektů a praktických workshopů v rámci organizace. Studenti mohou rovněž obsahovat projektová společnost namísto disertační modul. Program byl schválen následujících dvou profesních organizací, velké HR: SHRM, společnost Human Resource Management, se sídlem v USA s 285.000 členů ve více než 165 zemích HRCI, HR Certified Institute, rovněž se sídlem v USA s více než 500.000 personalisty ve více než 100 zemích Přijímací řízení Kdo hledáme? Trojice Business School studenti pocházejí z nejrůznějších oborů bakalářských a přicházejí z míst po celém světě. Naše ambiciózní studenti jsou připraveni pustit se do úspěšné a naplňující profesní dráhu v oblasti... [-]

MSc V Podnikání

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Určen pro inovativní studenty, kteří chtějí založit vlastní podnikání, bude tento program, aby studenti se prozíravost, která je potřebná k dosažení úspěchu. [+]

MSc v podnikání Určen pro inovativní studenty, kteří chtějí založit vlastní podnikání, bude tento program, aby studenti se prozíravost, která je potřebná k dosažení úspěchu. Přehled programu Tento program je navržen tak, aby vybavit studenty odborných znalostí a praktické schopnosti zahájit nebo podporu nových podniků. Se silným důrazem na technologické a mezinárodní podnikání se studenti naučí, jak vyniknout v zakládání nových podniků, podpory a financování podniku nebo využití podnikatelského zavedený postoj a přístup do stávajících podniků, kteří hledají růst. Určen pro ty, s podnikatelským myšlením, že program je jedinečný v řešení etického chování, jakož i dobrých životních podmínek podnikatele uprostřed stresující povahy nového rozvoje podnikání. Studenti dosáhnou profesních dovedností, aby lépe začít nový podnik, finance nových začínajících podniků, podpora vývoje nových podnik nebo rozsah a růst stávajících podniků. Trinity College je první v Evropě pro výrobu podnikatele a začínající podniky. PŘEHLED PROGRAMU Datum zahájení: září 2017 Doba trvání: 12 měsíců Dodání: 10 vyučovaných modulů. Budete ohodnoceni kombinací písemných zkoušek a průběžného hodnocení NFQ Level: 9 Informace o programu Program obsahuje interaktivní lekce, workshopy a skupinové projekty. Studenti mohou také provádět výzkum v podobě firmy projektu namísto standardního disertační práce. Přijímací řízení Kdo hledáme? Trojice Business School studenti pocházejí z nejrůznějších oborů bakalářských a přicházejí z míst po celém světě. Naše ambiciózní studenti jsou připraveni pustit se do úspěšné a naplňující profesní dráhu v oblasti podnikání a učí se novým dovednostem a zlepšování stávajících. Berou pryč povědomí mimo zisku zahrnují dopad obchodu na širší ekonomiku a společnost. Očekáváme, že naši absolventi,... [-]

MSc V Provozu A řízení Dodavatelského řetězce

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Tento program vybaví studenty pomocí nástrojů a odborných znalostí pro řízení procesů dodavatelského řetězce a jejich souvisejících operací na globálním a stále více digitalizovaném trhu. Monitorování rizika, využití inovací a řízení spolupráce jsou některé z hlavních témat, které jsou součástí tohoto programu. [+]

Operace a řízení dodavatelského řetězce jsou důležité oblasti, které musí podniky pochopit, aby co nejúčinněji a efektivněji dodávaly své produkty a služby.

Tento program vybaví studenty pomocí nástrojů a odborných znalostí pro řízení procesů dodavatelského řetězce a jejich souvisejících operací na globálním a stále více digitalizovaném trhu. Monitorování rizika, využití inovací a řízení spolupráce jsou některé z hlavních témat, které jsou součástí tohoto programu.

Informace o programu

MSc v řízení a řízení dodavatelského řetězce se zaměřuje na poskytování důkladného a komplexního úvodu k základním nástrojům, technikám a rámcům, které lze využít k efektivnímu využívání zdrojů a toků v procesech operací a dodavatelského řetězce, a to jak v prostředí, kde se vyrábí, tak ve službách. ... [-]


Msc V řízení Finančních Rizik

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Tento přísný program vás seznámí s nástroji a dovednostmi moderního řízení finančních rizik, maximalizaci svého profesionálního růstu v této vzrušující průmyslu. [+]

Tento přísný program vás seznámí s nástroji a dovednostmi moderního řízení finančních rizik, maximalizaci svého profesionálního růstu v této vzrušující průmyslu. Tento program je určen pro studenty s kvantitativním pozadím, kteří chtějí prozkoumat, jak se finanční nástroje mohou být použity ke snížení rizika pro podniky a společnosti. Studenti se naučí interpretovat a vyhodnotit rizika jednotlivých finančních nástrojů a prostředků, zatímco critiquing moderního finančnictví z hlediska rizik. Informace o programu Profesionálů, lékaři a poradci z celého světa, naučit studenty předvídat, reagovat a minimalizuje rizika v rámci jejich zvoleném oboru. V celém programu se studenti seznámí se třemi pilíři rizika, které mají vliv na odvětví po celém světě: tržní riziko Úvěrové riziko operační riziko Studenti budou mít možnost získat školení o Bloomberg prostřednictvím našich specializovaných terminálů Bloomberg. Program také připravuje studenty pro FRM vyšetření. FRM je celosvětově uznávané odborné označení pro manažery finančních rizik, což studentům konkurenční výhodu na světovém trhu. Trinity College je také partnerem Mezinárodní asociace profesionálního řízením rizika ", jeden z předních orgánů pro řízení rizik na světě. Canary Wharf Internship Nejvýkonnější student obchodování chování bude vydělávat výlet do Canary Wharf v Londýně, kde budou učit z obchodních praktiky v živém prostředí a získat tak nebývalý zážitek pokročit ve své kariéře. Kdo hledáme? Trinity Business School Studenti pocházejí z nejrůznějších oborů bakalářských a přicházejí z míst po celém světě. Naše ambiciózní studenti jsou připraveni pustit se do úspěšné a naplňující profesní dráhu v oblasti podnikání a učí se novým dovednostem a zlepšování stávajících. Berou pryč povědomí mimo zisku zahrnují... [-]

Videos

Trinity College Dublin

Trinity Business School, at the Heart of Business

Contact

Trinity Business School

Adresa, 1. řádek Trinity College Dublin, the University of Dublin College Green Dublin 2, Ireland
Dublin, Irsko
Website http://www.tcd.ie/
Telefonní číslo +353 1 896 1000