Trinity College Dublin - Business School

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Trinity Business School, Naši absolventi mohli mít prospěch z získal obchodní stupeň nejmodernější od univerzity, která je oba dobře známý a vysoce ceněné po celém světě.

Trinity College Dublin Je to jediný irský univerzita umístila v QS 100 nejlepších univerzit na světě (2015-16), a nejsme příliš překvapen, vidět naše ohromující areál uvedeny v Lonely Planet je Top 500 nejlepších míst na planetě, jak máme více než 160.000 turistů hostující každý rok.

TCD

Trinity College Dublin má robustní reputaci jako vedoucí mezinárodní vysoké školy, která se táhne přes čtyři století. Trinity Business School byla založena v roce 1925 a má inovativní roli v řízení školství a výzkumu, který oba sloužit i vliv průmyslu. V průběhu let se naše škola hraje průkopnickou úlohu při MBA do Evropy a vytvořila jeden z Evropy je nejvyhledávanějších vysokoškolák obchodní studijních programů. Máme řadu top zařadil magisterských programů a naše inovativní nový bakalářský stupeň obchodní (Bachelor of Business Studies, BBS) bude provedena ve svých prvních studentů 2016/17. Máme také pulzující PhD program s úspěšní absolventi pracují po celém světě a vytváří dopad ve svém výzkumu.

Náš přístup ke vzdělání je jedinečný, vysoce kvalitní a něco, co jsme se neustále zlepšuje. Jsme poháněn touhou dodávat pět klíčových cílů, které jsou založeny na naší vášni za to, že součástí obchodního školy důsledek:

Vzdělávání zaměřené na kariéru a výkonnosti podniku. Programy, které vytvářejí skvělé kariéry pro naše absolventy a vynikající výkon pro podniky, v nichž jsou zasnoubeni. Naši absolventi naučit nejmodernější řízení reálného světa z obou předních výzkumných pracovníků a vysoce výkonných obchodních manažerů a podnikatelů.

Soubor hodnot - "vložil se do víc, než si vzít ven". Bereme hluboký a odpovědný pohled na pojmu "obchodní výkonnosti", které vytváří povědomí za zisku zahrnují dopad obchodu na širší ekonomiku a společnost. Očekáváme, že naši absolventi, aby "dala víc, než vzít ven" ekonomiky a společnosti po celou dobu jejich kariéry.

TCD

Osobní rozvoj a blaho našich studentů. Zajišťujeme příležitosti pro naše studenty prozkoumat a rozvíjet své obchodní a osobní potenciál na našich studijních programů, jakož připravit je pro zdravý kariéry existence v dnešním dynamickém, ale často stresujícího pracovního prostředí.

Skutečný-business vzdělávací prostředí. Univerzita se nachází přímo v centru živé a přátelské Dublinu. Jsme v těsné blízkosti: Irish Financial Services Centre (IFSC), evropská digitální průmysl kapitálu, vlády a jejich sídla vedení veřejného sektoru, centrum Nákupy, Odborné služby průmyslu a Irsko kulturních průmyslových odvětví. Jednoduše řečeno, jsme špičkových globálních korporací a vysoký výkon nových podniků na našem prahu. Sídlíme ve velmi podnikatelské univerzity a poskytnout studentům vzdělání, které potřebují vyniknout v zavedených i nových podniků. Podnikatelská hub se bude nacházet v jádru našeho nového obchodního školní budovy a my už je poskytnout studentům s vynikajícími příležitostmi k rozvoji nových podniků.

Přísné výzkum, který slouží a kriticky hodnotí podnikání. Vytváření a potom šíří výzkum, který řeší otázky, které oba slouží i kriticky zabírají s real-obchodní praxe a veřejné politiky.

campus
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět Doktorské diplomy » Vidět Kombinované MBA » Vidět 1-year MBAs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Mgr. Mezinárodní Management

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Zařadil pátý nejlepší International Management v západní Evropě, tento program je určen pro absolventy obchodních vyvíjet špičkové globální obchodní znalosti. [+]

zařadil 5. nejlepší International Management v západní Evropě, tento program je určen pro absolventy obchodních vyvíjet špičkové globální obchodní znalosti.

Tento program je určen pro časné kariéry jednotlivce, kteří mají bakalářský titul v oboru podnikání nebo příbuzného oboru. Zaměřujeme se na rozvoj mladých manažerů, kteří chtějí usilovat o mezinárodní kariéru. Mezinárodní kohorta spolužáků se zaměřují na výuku špičkové globální obchodní dovednosti a mezinárodní manažerské teorie.

Informace o programu

Tento program umožňuje studentům zažít autentický mezinárodní a cross-kulturní prostředí. Globální povaha tohoto programu, je to moduly a bydliště týden poskytuje příležitosti pro mezilidské a mezikulturní výměně stejně jako rozvíjet své kariéry síť.... [-]


MSc V Oboru Digitální Marketingové Strategie

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Tento program je navržen tak, aby studentům analytické schopnosti a obchodní prozíravost potřebné k úspěchu v digitálním světě. Studenti budou absolvovat i vysoce kvalifikované digitální marketingové stratégy. [+]

Tento program je navržen tak, aby studentům analytické schopnosti a obchodní prozíravost potřebné k úspěchu v digitálním světě. Studenti budou absolvovat i vysoce kvalifikované digitální marketingové stratégy.

Studenti se seznámí s celkovým digitální marketingové ekosystému se zaměřením na dovednosti, které budete potřebovat, aby efektivně plánovat, design a realizovat strategie, které přidanou hodnotu pro organizace.

Informace o programu

MSc Digital Marketing Strategy Zaměřuje se na digitální design a uživatelské zkušenosti, jakož i digitalizaci interakcí mezi platící zákazníky, volných uživatelů a podniků pochopili, jak korporace dělat obchod v digitálním světě. Studenti budou rovněž provádět profesionální certifikace, jako je osvědčení o Google AdWords pro pokročilé a certifikát Google Analytics.... [-]


MSc V Oboru Finance

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Zařadil 3.nejlepší Masters v oddělení Corporate Finance v západní Evropě, tento odborný program je určen pro studenty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v řadě finančních služeb. [+]

zařadil 3. Nejlepší Masters in Corporate Finance v západní Evropě, tento odborný program je určen pro studenty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v aréně finančních služeb.

Vysoce interaktivní výuka bude vyvolat diskusi a poskytnout příležitost k rozvíjení prezentační dovednosti, řešit v reálném životě případových studií a práce v úkolech skupiny.

91% našich studentů obdržet nabídku práce do 3 měsíců od ukončení studia (absolventi Eduniversal Survey 2014/15).

Informace o programu

Dodává expert fakulty a vedoucích finančních praktiky, budou studenti dostávat co nejvyšší analytické a praktický výcvik. Trinity Business School je spolupracuje s certifikovaným investičním analytikem (Caia) asociace a Chartered Financial Analyst (CFA) ústav - kteří oba uznávané akademické přísnost a průmysl-relevantní dovednosti, učily ke studentům. ... [-]


MSc V Oboru Marketing

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Tento program se zaměřuje na marketingovou strategii, branding, psychologii spotřebitelů a komunikační dovednosti, které absolvenci potřebují k tomu, aby si vybrali svou specializovanou marketingovou kariéru. [+]

Tento program se zaměřuje na marketingovou strategii, branding, psychologii spotřebitelů a komunikační dovednosti, které absolvenci potřebují k tomu, aby si vybrali svou specializovanou marketingovou kariéru.

Tento intenzivní program je navržen tak, aby poskytoval studentům dovednosti, které potřebují k úspěchu při výběru marketingové kariéry. Studenti se naučí klíčové marketingové specializace, jako je strategie a branding, a rozvíjí dovednosti v oblasti komunikace, plánování a analýzy, marketingu sociálních médií a datové analýzy.

Informace o programu

Analytické a praktické školení zajišťuje odborná fakulta a vedoucí pracovníci špičkových nadnárodních společností, jako jsou Google a Microsoft. Tento program má silné průmyslové zaměření a poskytuje firemní spojení s marketingovým a digitálním marketingovým průmyslem, jehož ústředí se nachází jen pár minut od areálu.... [-]


MSc V Podnikání

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Tento program, který je určen pro inovativní studenty, kteří chtějí založit vlastní podnikání, bude vybavovat studenty touhou, která je potřeba k úspěchu. [+]

MSc v podnikání

Tento program, který je určen pro inovativní studenty, kteří chtějí založit vlastní podnikání, bude vybavovat studenty touhou, která je potřeba k úspěchu.

Přehled programu

Tento program je navržen tak, aby poskytoval studentům odborné znalosti a praktickou schopnost zahájit nebo podporovat nové podniky. Se silným zaměřením na technologické a mezinárodní podnikání se studenti naučí, jak vyniknout při zakládání nových podniků, podpoře a financování podnikání nebo využívání podnikatelského myšlení a přístupu k existujícím podnikům usilujícím o růst.

Je určen pro ty, kteří mají podnikatelskou myšlenku, program je jedinečný v řešení etického chování a blaha podnikatele uprostřed stresující povahy nového podnikového vývoje. Studenti získají kariérní dovednosti, aby lépe zahájili nový podnik, financovali nové začínající podniky, podporovali vývoj nových podniků nebo rozměry a rozvíjeli stávající podniky.... [-]


MSc V řízení

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Pořadatelem 1. nejlepšího magisterského studia v oblasti všeobecného managementu v západní Evropě je tento program určen absolventům, kteří nejsou obchodní. Doplní vaše vysokoškolské vzdělání a vybaví vás manažerskými dovednostmi potřebnými pro uspět v dnešním globalizovaném podnikatelském prostředí. [+]

Pořadatelem 1. nejlepšího magisterského studia v oblasti všeobecného managementu v západní Evropě je tento program určen absolventům, kteří nejsou obchodní. Doplní vaše vysokoškolské vzdělání a vybaví vás manažerskými dovednostmi potřebnými pro uspět v dnešním globalizovaném podnikatelském prostředí.

Tento program je určen primárně pro absolventy jiných než obchodních oborů a doplňuje si vysokoškolské vzdělání a poskytuje vám manažerské dovednosti potřebné pro uspět v dnešním globalizovaném podnikatelském prostředí. Kurz pokrývá všechny klíčové aspekty řízení, od řízení lidí k financování strategického plánování a operací.... [-]


Msc V řízení Finančních Rizik

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Tento přísný program vás seznámí s nástroji a dovednostmi moderního řízení finančních rizik, maximalizaci svého profesionálního růstu v této vzrušující průmyslu. [+]

Tento přísný program vás seznámí s nástroji a dovednostmi moderního řízení finančních rizik, maximalizaci svého profesionálního růstu v této vzrušující průmyslu.

Tento program je určen pro studenty s kvantitativním pozadím, kteří chtějí prozkoumat, jak se finanční nástroje mohou být použity ke snížení rizika pro podniky a společnosti. Studenti se naučí interpretovat a vyhodnotit rizika jednotlivých finančních nástrojů a prostředků, zatímco critiquing moderního finančnictví z hlediska rizik.

Informace o programu

Profesionálů, lékaři a poradci z celého světa, naučit studenty předvídat, reagovat a minimalizuje rizika v rámci jejich zvoleném oboru. V celém programu se studenti seznámí se třemi pilíři rizika, které mají vliv na odvětví po celém světě:... [-]


MSc V řízení Lidských Zdrojů

Campus forma Denní studium 8 měsíců September 2018 Irsko Dublin

Tento dvojakreditovaný program připravuje studenty s neobchodním zázemím pro podnikové výzvy, což je zásadně důležité pro organizace působící ve stále dynamičtějším a složitějším světě. [+]

MSc v řízení lidských zdrojů

Tento dvojakreditovaný program připravuje studenty s neobchodním zázemím pro podnikové výzvy, což je zásadně důležité pro organizace působící ve stále dynamičtějším a složitějším světě.

Přehled programu

MSc v řízení lidských zdrojů je určen pro studenty, kteří nemají obchodní zázemí. Jedinečnost programu je skvělá kombinace mezi výzkumem a praxí. Struktura programu je navržena tak, aby získala znalosti a znalosti studentů o řízení lidských zdrojů a poskytla studentům také skvělé příležitosti, aby šly mimo třídu a umožnily jim naučit se řízení lidských zdrojů v reálných organizacích prostřednictvím modulu Řízení lidských zdrojů v praxi. Studentům je nabídnuta možnost provést buď disertační práci, nebo projekt založený na společnosti, který opět staví schopnost studentů aplikovat teorii do praxe.... [-]


Videos

Trinity College Dublin

Trinity Business School, at the Heart of Business

Contact

Trinity Business School

Adresa, 1. řádek Trinity College Dublin, the University of Dublin College Green Dublin 2, Ireland
Dublin, County Dublin, Irsko
Website http://www.tcd.ie/
Telefonní číslo +353 1 896 1000