Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Trinity Business School . Naši absolventi mají prospěch z získání špičkového obchodního stupně z univerzity, která je dobře známá a vysoce proslulá po celém světě.

Trinity College Dublin je na prvním místě v Irsku a 104. v nejvyšších univerzitách světa na QS World University Rankings a nejsme příliš překvapeni, když jsme viděli náš ohromující areál, který je uveden v nejlepších 500 nejlepších míst na planetě Lonely Planet 160 000 turistů navštěvujících každý rok.

tcd

Trinity College Dublin má silnou reputaci jako přední mezinárodní univerzita, která se rozprostírá přes čtyři století. Trinity Business School byla založena v roce 1925 a má inovační roli v oblasti managementu vzdělávání a výzkumu, které slouží jak průmyslu, tak i jeho vlivu. V průběhu let naše škola hrála průkopnickou roli při zavádění MBA do Evropy a vytvořila jeden z nejvyhledávanějších evropských studijních programů. Máme řadu špičkových MSc programů a naše novátorská nová vysokoškolská magisterská diplomová práce (Bachelor of Business Studies, BBS) se ve svých prvních studentů vezme v letech 2016/17. Máme také pulzující doktorský program s úspěšnými absolventy pracujícími po celém světě a vytvářením dopadu prostřednictvím jejich výzkumu.

Náš přístup ke vzdělání je jedinečný, vysoký a něco, co se neustále zlepšujeme. Jsme řízeni touhou poskytnout pět klíčových cílů, které jsou založeny na naší vášni za to, že jsme součástí obchodní školy důsledků:

Vzdělání zaměřené na kariéru a výkonnost podniku. Programy, které vytvářejí skvělé kariéry pro naše absolventy a vynikající výkony pro firmy, ve kterých se zabývají. Naši absolventi se učí špičkovému reálnému managementu jak od předních výzkumníků, tak od vysoce výkonných manažerů a podnikatelů.

Sada hodnot - "vložte více, než vyřadíte". Podnikáme hluboký a zodpovědný názor na termín "obchodní výkonnost", který vytváří povědomí nad rámec zisku tak, aby zahrnovalo dopad podnikání na širší ekonomiku a společnost. Očekáváme, že naši absolventi budou během své kariéry "vynakládat více, než se vydají" z ekonomiky a společnosti.

tcd

Osobní rozvoj a blaho našich studentů. Poskytujeme studentům příležitosti prozkoumat a rozvíjet svůj podnikatelský a osobní potenciál v našich studijních programech a připravit je na zdravou kariérní existenci v dnešním dynamickém, ale často stresujícím pracovním prostředí.

Real-business vzdělávací prostředí. Univerzita se nachází přímo v centru živého a přátelského města Dublin. Jsme sousedí s irským centrem finančních služeb (IFSC), evropským centrem pro digitální průmysl, ústředím pro správu vládního a veřejného sektoru, maloobchodním centrem města, profesionálními službami a irským odvětvím kulturního průmyslu. Jednoduše, máme špičkové globální korporace a vysoce výkonné nové podniky na dosah ruky. Sídlíme ve vysoce podnikatelské univerzitě a poskytujeme studentům vzdělání, které potřebují k vynikání ve stávajících i nových firmách. Podnikatelský rozbočovač se bude nacházet v jádru naší nové budovy obchodní školy a studentům již poskytneme vynikající příležitosti k rozvoji nových podniků.

Rigorózní výzkum, který slouží a kriticky hodnotí podnik. Vytvoření a následné šíření výzkumu, který se zabývá otázkami, které slouží jak kriticky, tak i praktickým praktikám a veřejnému pořádku.

campus

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Trinity College Dublin - Business School

Tento program je navržen tak, aby poskytl studentům analytické schopnosti a obchodní důvtiti potřebné k úspěchu v digitálním světě. Studenti budou absolvovat jako vysoce ... [+]

1. místo na světě pro elektronický obchod a digitální marketing (Eduniversal 2018), MSc v digitální marketingové strategii nabízené Trinity College Dublin představí studenty do celkového digitálního marketingového ekosystému se zaměřením na dovednosti, které budete potřebovat k efektivnímu plánování, implementovat strategie, které přidávají hodnotu organizacím.

Studenti se seznámí s celkovým digitálním marketingovým ekosystémem se zaměřením na dovednosti, které budete potřebovat k efektivnímu plánování, navrhování a implementaci strategií, které přidávají hodnotu organizacím.

Informace o programu

MSc Digitální marketingová strategie se zaměřuje na digitální design a uživatelské zkušenosti, stejně jako digitalizaci interakcí mezi platitelskými zákazníky, svobodnými uživateli a podniky, aby pochopili, jak podniky podnikají v digitálním světě. Studenti také absolvují odborné certifikáty, jako je například certifikát Advanced Google AdWords a certifikát Google Analytics.... [-]

Irsko Dublin
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Trinity College Dublin - Business School

První místo v Irsku a třetí v západní Evropě pro mezinárodní management (Eduniversal 2018) je MSc v mezinárodním managementu nabízené Trinity College Dublin určen pro abs ... [+]

První místo v Irsku a třetí v západní Evropě pro mezinárodní management (Eduniversal 2018) je MSc v mezinárodním managementu nabízené Trinity College Dublin určen pro absolventy obchodních společností s cílem rozvíjet špičkové globální obchodní znalosti.

Informace o programu

Tento program umožňuje studentům prožít autentické mezinárodní a interkulturní prostředí. Celosvětová povaha programu, jeho moduly a týden pobytu nabízí příležitosti pro interpersonální a mezikulturní výměnu, stejně jako rozvoj vaší kariérové ​​sítě.

Stejně jako základní školení ve všech aspektech řízení v mezinárodním prostředí mohou studenti přizpůsobit svůj program v oblastech jako mezinárodní marketing, mezinárodní finance nebo mezinárodní sociální podnikání.... [-]

Irsko Dublin
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Trinity College Dublin - Business School

Pořadí na prvním místě v Irsku a 5. místo v západní Evropě pro marketing (Eduniversal 2018) se zaměřuje na marketingovou strategii, branding, spotřebitelskou psychologii ... [+]

Pořadí na prvním místě v Irsku a 5. místo v západní Evropě pro marketing (Eduniversal 2018) se zaměřuje na marketingovou strategii, branding, spotřebitelskou psychologii a komunikační dovednosti potřebné pro absolventy, kteří vynikají ve výběru specializované marketingové kariéry .

Informace o programu

Analytické a praktické školení zajišťuje odborná fakulta a vedoucí pracovníci špičkových nadnárodních společností, jako jsou Google a Microsoft. Tento program má silné průmyslové zaměření a poskytuje firemní spojení s marketingovým průmyslem, jehož centrála se nachází jen pár minut od kampusu.

Naše vysoce interaktivní lekce provokují diskusi a poskytují možnosti rozvíjet komunikační a vyjednávací dovednosti, zabývat se případovými studiemi v reálném životě, pracovat v malých skupinách na úkoly, aktivně se podílet na digitálních a analytických simulacích a navštěvovat pravidelné semináře s řečníky pracujícími ve všech aspektech alt = "marketingové praxe a myšlení.... [-]

Irsko Dublin
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Trinity College Dublin - Business School

Je prvním z nich v Irsku a 34. ve světě pro podnikání (Eduniversal 2018), MSc v podnikání nabízený Trinity College Dublin je určen pro ty, kteří mají podnikatelský smysl. ... [+]

Je prvním z nich v Irsku a 34. ve světě pro podnikání (Eduniversal 2018), MSc v podnikání nabízený Trinity College Dublin je určen pro ty, kteří mají podnikatelský smysl. Tento program bude vybavovat studenty odbornými znalostmi a praktickou schopností začít nebo podporovat nové a stávající podniky.

Informace o programu

Tento program je navržen tak, aby poskytoval studentům odborné znalosti a praktickou schopnost zahájit nebo podporovat nové podniky. Se silným zaměřením na technologické a mezinárodní podnikání se studenti naučí, jak vyniknout při zakládání nových podniků, podpoře a financování podniků nebo využívání podnikatelského myšlení a přístupu ve stávajících podnicích hledajících růst.... [-]

Irsko Dublin
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Trinity College Dublin - Business School

místo v Irsku a 1. místo v západní Evropě pro všeobecné řízení (Eduniversal 2018), MSc v řízení nabízené Trinity College Dublin je určen pro absolventy, kteří nejsou obc ... [+]

1. místo v Irsku a 1. místo v západní Evropě pro všeobecné řízení (Eduniversal 2018), MSc v řízení nabízené Trinity College Dublin je určen pro absolventy, kteří nejsou obchodní. Doplní vaše vysokoškolské vzdělání a vybaví vás manažerskými dovednostmi potřebnými pro uspět v dnešním globalizovaném podnikatelském prostředí.

Informace o programu

Náš akademický tým přináší bohaté znalosti a zkušenosti v celé řadě odvětví a poskytuje skutečně globální perspektivu. Prostřednictvím praktického učení, simulací, debat, případových studií a hostujících řečníků se studenti naučí analyzovat skutečné obchodní problémy. Program se také zaměřuje na vyjednávání a vedení, které studentům pomáhají zvládat konflikty a rozvíjet svůj styl vedení. Také se můžete dále přizpůsobit svým volitelným předmětům. Tyto možnosti jsou každoročně přezkoumávány na základě zpětné vazby zaměstnavatelů a požadavků trhu.... [-]

Irsko Dublin
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Trinity College Dublin - Business School

Tento přísný program vás seznámí s nástroji a dovednostmi moderního řízení finančních rizik, maximalizováním potenciálu kariéry v tomto vzrušujícím průmyslu. ... [+]

Tento přísný program vás seznámí s nástroji a dovednostmi moderního řízení finančních rizik, maximalizováním potenciálu kariéry v tomto vzrušujícím průmyslu.

Tento program je určen studentům s kvantitativním zázemím, kteří chtějí prozkoumat, jak mohou být finanční nástroje použity ke zmírnění rizika pro společnosti a společnost. Studenti se naučí interpretovat a posuzovat riziko jednotlivých finančních nástrojů a aktiv, zatímco kritizují moderní finance z hlediska rizika.

Informace o programu

Profesionálové, odborníci a konzultanti z celého světa naučí studentům předpovědět, reagovat a minimalizovat riziko v rámci zvoleného oboru. Během programu se studenti dozví o třech pilířích rizik, které ovlivňují průmysly po celém světě:... [-]

Irsko Dublin
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Trinity College Dublin - Business School

Tento dvojakreditovaný program připravuje studenty s neobchodním zázemím pro podnikové výzvy, což je zásadně důležité pro organizace působící ve stále dynamičtějším a slo ... [+]

Jsme jediný program v Irsku a jeden z mála na světě, který má být plně schválen třemi největšími subjekty v oblasti lidských zdrojů na světě:

• Plně akreditován Chartered Institute of Personnel Development (CIPD) na úrovni 7

• Plně schválený HR Certified Institute (HRCI) jako přední poskytovatel MSc v oblasti HRM

• Plně sladěna s celosvětovým HR curriculum příručkou a šablonami společnosti Society of Human Resource Management (SHRM)

Informace o programu

MSc v řízení lidských zdrojů je určen pro studenty, kteří nemají obchodní zázemí. Jedinečnost programu je skvělá kombinace výzkumu a praxe. Struktura programu je navržena tak, aby získala znalosti a znalosti studentů o řízení lidských zdrojů a poskytla studentům také skvělé příležitosti, aby šly mimo třídu a umožnily jim naučit se řízení lidských zdrojů v reálných organizacích prostřednictvím modulu Řízení lidských zdrojů v praxi. Studentům je nabídnuta možnost provést buď disertační práci, nebo projekt založený na společnosti, který opět staví schopnost studentů aplikovat teorii do praxe.... [-]

Irsko Dublin
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Trinity College Dublin - Business School

Tento program vybaví studenty pomocí nástrojů a odborných znalostí pro řízení procesů dodavatelského řetězce a jejich souvisejících operací na globálním a stále více digi ... [+]

Operace a řízení dodavatelského řetězce jsou důležité oblasti, které musí podniky pochopit, aby co nejúčinněji a efektivněji dodávaly své produkty a služby.

Tento program vybaví studenty pomocí nástrojů a odborných znalostí pro řízení procesů dodavatelského řetězce a jejich souvisejících operací na globálním a stále více digitalizovaném trhu. Monitorování rizik, využití inovací a řízení spolupráce jsou některé z hlavních témat, které jsou součástí tohoto programu.

Informace o programu

MSc v řízení a řízení dodavatelského řetězce se zaměřuje na poskytování důkladného a komplexního úvodu k základním nástrojům, technikám a rámcům, které mohou být využity k efektivitě zdrojů a toků v procesech operací a dodavatelského řetězce, a to jak v prostředí, kde se vyrábějí, tak ve službách.... [-]

Irsko Dublin
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Trinity College Dublin - Business School

První místo v Irsku a druhé v západní Evropě pro firemní finance (Eduniversal 2018), MSc v oblasti financí nabízené Trinity College Dublin, je určen pro studenty, kteří c ... [+]

První místo v Irsku a druhé v západní Evropě pro firemní finance (Eduniversal 2018), MSc v oblasti financí nabízené Trinity College Dublin, je určen pro studenty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v oblasti finančních služeb.

Informace o programu

Poskytnuté odbornou fakultou a předními finančními pracovníky získají studenti nejvyšší možnou analytickou a praktickou výuku. Trinity Business School je partnerem sdružení Chartered Alternative Investment Analyst (CAIA) a Chartered Financial Analyst (CFA) Institute - oba uznávají akademickou rigoróznost a dovednosti týkající se průmyslu, které studentům nabízí.

Vstupné

Žádosti o další příjem v září 2020 budou otevřeny v říjnu. Přihlášky se průběžně kontrolují, takže se do tohoto populárního programu doporučujeme přihlásit co nejdříve, aby nedošlo ke zklamání.... [-]

Irsko Dublin
Září 2020
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Trinity College Dublin

Trinity Business School, at the Heart of Business

Trinity Business School
Adresa, 1. řádek
Trinity College Dublin, the University of Dublin College Green Dublin 2, Ireland
Dublin, Hrabství Dublin, Irsko
Website
Telefonní číslo
+353 1 896 1000