Trinity College Dublin

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Trinity College Dublin Trinity College Dublin, University of Dublin, byla založena v roce 1592, je jedním z předních světových univerzit a je souhlasně zařazen v top 1% institucí na celém světě. Již více než 400 let, tento historický univerzita byla světovou jedničkou v oblasti vysoce kvalitní, mezinárodně uznávané vzdělání. S globální reputace, Trinity podporuje kreativitu a inovativní myšlení u studentů.
Univerzita sdružuje živou mezinárodní společenství téměř 17.000 studentů a 2.860 zaměstnanců. Ohromující kampusu univerzity historických budov a cobblestoned chodníků je vedle sebe s jeho state-of-the-art zařízení a světově proslulých špičkových středisek, kde špičkový výzkum probíhá. S 24 akademických škol, Trinity nabízí kurzy v disciplínách od jazyků a literatury pro nanovědy a biomedicínského inženýrství.

Studentský život Univerzita sdružuje rozmanité, kuriózní a podpůrnou komunitu studentů a fakulty v centru města. Skutečně přístupné a určené profesoři přimět studenty, aby se aktivně zapojit do života College a město nad rámec areálu bran. Studentský život na Trinity je mnohem více než jen vzdělání: s více než 200 sportovních klubů a společností od atletiky na tenis, diskutovat k investování, a drama do science fiction, je tu něco, aby vyhovovaly každé zájem.

Trojice je jedním z předních světových univerzit pouze poskytovat všechny vysokoškolské studenty s osobním Tutor - vyhrazené člen fakulty, který může nabídnout akademické, osobní a odborné vedení v průběhu čtyřletého studijního programu. Široký výběr studentských služeb, včetně rozvoje vzdělávání a podporu, mentoring, poradenství a profesního poradenství, zajišťuje, že všichni studenti mají podporu, kterou potřebují k dosažení úspěchu v Trojici i mimo něj.

Univerzita je jedním z pouhých dvacet až dva 'Best Buy' veřejných vysokých škol na světě (Fiske Guide do škol 2015).

Trojice má strategické vztahy s některými z nejprestižnějších univerzit na světě, včetně Fudan University, Peking University a Tsinghua University v Číně; Indian Institute of Management v Bangalore v Indii; Brown University a University of Notre Dame ve Spojených státech.

Obchod, inovace a podnikání Trinity Business School je zařazen jako jeden z top 30 obchodních škol na světě (Eduniversal 2015/16) a byl průkopníkem nejmodernější výzkum, výuku a vzdělávání v managementu a podnikání již téměř sto let. Trojice sama vyrobila více podnikatelů než nějaká jiná univerzita v Evropě, generování 180 firmy, vyrábějící 192 podnikatelů a zvyšování 2166 milionů $ za posledních deset let (Pitchbook univerzity Report 2016-2017), takže je ideálním místem pro studenty, aby plnil své obchodní stupeň ,

Trinity Business School nedávno spustila novou inovační obchodní kurz pro vysokoškoláky, bakalář v oboru Business studia. Jedná se o unikátní program, určený pro studenty, kteří se chtějí zaměřit na podnikání od samého počátku jejich míry. Inovace, podnikání a zkušenostní učení jsou klíčové pilíře tohoto dynamického nového programu. Program klade důraz na blended learning, kde akademické kvality splňuje průmyslové praxe. Studenti získají z první ruky praktické obchodní dovednosti v průběhu celého programu prováděním stáže, rozvoj rozběh nebo převzetí vedoucí úlohy v jedné z obchodních společnostech studenta Trojice. Studenti mají také možnost studovat v zahraničí na jedné z našich špičkových partnerskými institucemi. Pro další informace navštivte: https://www.tcd.ie/business/undergraduate/bbs/

Kariéra Trojice záviděníhodné poloze umístí univerzitu přímo v srdci náboje globální podnikatelské činnosti - Irsko Silicon Valley - kde jsou studenti přijati pro stáže, brigády a postgraduální kariéry ze strany zaměstnavatelů, kteří hledají na Trojici jako klíčového poskytovatele absolventů vysoké kvality. Po úspěšném absolvování vysokoškolák nebo postgraduální program na Trojice, mají studenti možnost zůstat v Irsku pracovat po dobu jednoho roku ve schématu Graduate třetí úrovni. Trojice Career Service byl zařazen 2nd v Evropě (ISB 2015) s 95% absolventů Trojice v zaměstnání nebo další studium do 6 měsíců od ukončení studia. Evropská centrála společnosti, jako je Google, eBay, Airbnb, Microsoft, PayPal, LinkedIn a Facebook, Dublin je ideálním místem pro studenty a absolventy zájem o práci v těchto předních světových korporací.

Dublin Rušné 47-akr kampus Trinity je oázou v samém srdci Dublinu, pulzující a bezpečného evropského hlavního města. Poloha centru města univerzity nabízí studentům jedinečnou příležitost splynout pečlivý akademický program s jedinečnou řadou kulturních, společenských a profesních zkušeností. Velké množství muzeí, divadel, galerií, kaváren, restaurací a historických turistických míst se nachází přímo na Trojice prahu.

Trojice žebříček

• Ve světové špičce 100 a číslo jedna univerzita v Irsku. 1 • Řada našich konkrétních tematických žebříčku patří do světové špičky 50 a 100, která posiluje naše postavení světové třídy. 2 • Prokázali jsme konkrétní silné stránky v oblasti mezinárodního zastoupení student, reprezentaci fakulty a výzkumných citací připadajících člen fakulty. 3 World Class Výzkum v srdci Trojice vzdělávání • výzkum pod vedením výuky je jedním z charakteristických faktorů pedagogická Trinity. • Trinity výzkumní pracovníci získávají konkurenční financování výzkumu na evropské i celosvětové úrovni s výrazným mezinárodním uznání. • Irsko je druhým nejúspěšnějším národem v Evropské unii na přilákání výzkum a finanční prostředky na podporu nové vzrušující pokrok a objevy, což dopadů globální změny. Téměř 50% z těchto prostředků byla udělena trojici. • Osm z deseti největších 2016 výzkum průlomů v Irsku jsou spojeny s Trinity College v souladu s Silicon republice. 4

Podnikání a inovace • Jsme na 1. místě v Evropě pro výrobu podnikatele a jsou jedinou evropskou univerzitou funkce ve světové špičky 50. 5 • Trojice podporuje kreativitu a inovativní myšlení u studentů. • Trojice se zavazuje poskytovat prostředí, které umožňuje inovace a podnikání v celé univerzity. Trojice zavedla řadu iniciativ, jako je inovace a podnikání Hub, Launchbox, Blackstone LaunchPad a Launchlabs se budovat a podporovat komunitu, která přináší ekonomické, sociální a kulturní hodnoty.

Zaměstnatelnost a kariéra Service • 95% absolventů Trojice jsou v zaměstnání nebo další studium do 6 měsíců od ukončení studia. • Trojice Kariéra Service je zařazen 2nd v Europe6. Trojice studenti mohou očekávat nejvyšší kvalitu podpory při prosazování svých post-kolej vyhlídky. • Kromě zkušeností Trojice, vysokoškolskou Trojice poskytuje cestu, aby se stal world-class absolvent. • Nejlepší mezinárodní zaměstnavatelé se aktivně zaměřila na absolventy Trojice. • Umístění je velká výhoda, pokud jde o plánování kariéry po Trojice. Dublin je domovem pro evropské centrály mnoha předních světových mezinárodních korporací. • Investice do akademické kvality • Trojice má přiděleno 16 milionů € na mezinárodní náborové kampaně k obsazení 40 nových pracovních míst Ussher docentů napříč různými obory. Příležitosti sahají od vědy, techniky a medicíny na umění a humanitní obory. • Trinity nadále přitahuje globální talenty ze zahraničí za účelem posílení globální perspektivu a připojení v oblasti vzdělávání a výzkumu univerzity. 40% z naší fakulty je mezinárodní.

slepé střevo

1 Trojice je v Top 1% univerzit, se všemi prestižních vrstevníky, jako je Cambridge, Oxford a svatého Ondřeje. QS žebříčku 2016/17. 2 Světové příklady Top 50 patří anglický jazyk a literatura, moderní jazyky, politologie a ošetřovatelství a v příkladech World Top 100 patří Biological Sciences, farmacie a farmakologie, chemie a Materials Science, Historie, Právo & Legal Studies, sociologie, sociální politika a Správa. 3 výkon byl výjimečný v určitých klíčových ukazatelů vítězných dalších prestižních vrstevníky: • mezinárodní zastoupení fakulty (98), Cambridge (97,6) a Kings College London (97,6) • mezinárodní studentská reprezentace (85,9), Harvard (70) a Stanford (74 ). 4 https://www.siliconrepublic.com/innovation/irish-breakthroughs-2016-so-far 5 Trojice generoval 180 firem, produkoval 192 podnikatelů a zvýšil 2.166.000 $ za posledních deset let (Pitchbook univerzity Report 2016-2017) 6 International Student Barometer.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět Health MSc » Vidět Health Diplomy » Vidět Law LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:


M.Phil. v hudbě a mediálních technologiích

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Irsko Dublin + 1 více

Zvláštností tohoto programu je vyvážený přístup k hudebním a technologickým tématům. Hudebně je kladen velký důraz na rozvoj přizpůsobivých kompozičních dovedností, zatímco technologická témata jsou řešena jak z praktické expozice pracoviště / studia, tak z fundamentální matematické a vědecké základny, která se zaměřuje na hudebně důležité otázky. [+]

Jako uznání sdíleného zájmu o informační technologie a rostoucího povědomí o jeho významu pro hudbu inicioval magisterský program v oblasti hudby a mediálních technologií v Trinity v roce 1996.

Zvláštností tohoto programu je vyvážený přístup k hudebním a technologickým tématům. Hudebně je kladen velký důraz na rozvoj přizpůsobivých kompozičních dovedností, zatímco technologická témata jsou řešena jak z praktické expozice pracoviště / studia, tak z fundamentální matematické a vědecké základny, která se zaměřuje na hudebně důležité otázky.

První dva semestry tvoří samostatný kurz postgraduálního diplomu, který poskytuje potřebné hudební a technologické dovednosti umožňující kreativním osobám zapojit se do kompozice a produkce pomocí počítačů, aplikovat softwarové nástroje pro průmysl hudby a nových médií a / nebo vstoupit do arény hudby na obrazovce; produkce pro produkty New Media.... [-]


M.Phil. v interkulturní teologii a mezilidských studiích [FT / PT}

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Irsko Dublin + 1 více

Interkulturní teologie a mezilidské studium integruje řadu teologických a jiných oborů, aby prozkoumala významné a složité vztahy uvnitř a mezi náboženskými komunitami a jejich tradicemi. Tyto obory úzce souvisí s propojením a napětím, které se vyskytují, když se náboženství setkávají s alternativními sociálními, politickými a kulturními zdroji významu a identity. [+]

Úvod

Interkulturní teologie a mezilidské studium integruje řadu teologických a jiných oborů, aby prozkoumala významné a složité vztahy uvnitř a mezi náboženskými komunitami a jejich tradicemi. Tyto obory úzce souvisí s propojením a napětím, které se vyskytují, když se náboženství setkávají s alternativními sociálními, politickými a kulturními zdroji významu a identity. Tento kurz se zaměřuje na praktické a teoretické možnosti, které představuje mezikulturní dialog, a na výzvy udržení společenství, v němž je praxe míru a smíření s ostatními dána konkrétní realizace.

Různé moduly jsou nabízeny každý rok, čerpané ze seznamu níže. Modul o výzkumu a metodách je povinný; studenti si vybírají dalších 5 modulů pro hodnocení a zapisují disertační práce.... [-]


M.Phil. v křesťanské teologii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Irsko Dublin + 1 více

Tento MPhil v křesťanské teologii poskytuje studentům příležitost získat důkladnou znalost základních teologických oborů a rozvíjet schopnosti kritického myšlení ve vztahu k nim. Jeho zaměření na pluralitní a kriticky konstruktivní teologické studie nejvyššího akademického postavení umožní studentům přispět k veřejným diskusím o náboženských / teologických otázkách v současných společnostech. [+]

Náboženské otázky jsou důležitou součástí veřejné diskuse v současných pluralitních společnostech. Mnoho zásadních sociálních a politických záležitostí je ovlivněno náboženskými obavami a klíčové politické debaty vyžadují odborné znalosti a gramotnost v náboženských a teologických koncepcích, tradicích a praktikách. Na globální, evropské a irské úrovni je kritické porozumění křesťanské tradici naprosto nezbytné, vzhledem k historickému a trvalému vlivu této tradice.

Tento MPhil v křesťanské teologii poskytuje studentům příležitost získat důkladnou znalost základních teologických oborů a rozvíjet schopnosti kritického myšlení ve vztahu k nim. Jeho zaměření na pluralitní a kriticky konstruktivní teologické studie nejvyššího akademického postavení umožní studentům přispět k veřejným diskusím o náboženských / teologických otázkách v současných společnostech.... [-]


M.Phil. v mezinárodních dějinách

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Irsko Dublin + 1 více

Kurz M. Phil v mezinárodní historii nabízí studentům šanci pokračovat v historickém výzkumu mimo hranice národního státu. Studenti budou vyškoleni v mezinárodních, srovnávacích a mezinárodních přístupech k dějinám a budou mít možnost studovat cizí jazyky, kultury a společnosti. K možným tématům zájmu patří hnutí kultury, lidí a myšlenek přes hranice států a témata jako imperialismus, globalizace, sociální hnutí a kořeny mezinárodní války a konfliktů. [+]

Kurz M. Phil v mezinárodní historii nabízí studentům šanci pokračovat v historickém výzkumu mimo hranice národního státu. Studenti budou vyškoleni v mezinárodních, srovnávacích a mezinárodních přístupech k dějinám a budou mít možnost studovat cizí jazyky, kultury a společnosti. K možným tématům zájmu patří hnutí kultury, lidí a myšlenek přes hranice států a témata jako imperialismus, globalizace, sociální hnutí a kořeny mezinárodní války a konfliktů. Během kurzu budou studenti povzbuzováni, aby uvažovali o historických kořenech aktuálních otázek, které překračují národní hranice, jako je krize uprchlíků, šíření radikální politiky, bezpečnostní a zpravodajské služby, mezinárodní ekonomika a další kritické otázky k přípravě na kariéru v oblastech, jako je globální politika, nevládní organizace, žurnalistika nebo pro další postgraduální studium.... [-]


M.Phil. v mezinárodních mírových studiích [FT / PT]

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Irsko Dublin + 1 více

Mezinárodní mírové studie zkoumá zdroje války a ozbrojených konfliktů a navrhuje metody jejich předcházení a vyřešení prostřednictvím procesů míru a budování míru. Kurz kombinuje perspektivy mezinárodních vztahů, etiky a řešení konfliktů, aby kriticky odrážel široké spektrum sociálních, politických a ekonomických otázek spojených s mírovým a politickým násilím. Týdenní mediátorská letní škola poskytuje příležitost k rozvoji praktických dovedností v oblasti řešení konfliktů a zprostředkování. Existuje také možnost účastnit se různých terénních výletů v Irsku iv zahraničí. [+]

Mezinárodní mírové studie zkoumá zdroje války a ozbrojených konfliktů a navrhuje metody jejich předcházení a vyřešení prostřednictvím procesů míru a budování míru. Kurz kombinuje perspektivy mezinárodních vztahů, etiky a řešení konfliktů, aby kriticky odrážel široké spektrum sociálních, politických a ekonomických otázek spojených s mírovým a politickým násilím. Týdenní mediátorská letní škola poskytuje příležitost k rozvoji praktických dovedností v oblasti řešení konfliktů a zprostředkování. Existuje také možnost účastnit se různých terénních výletů v Irsku iv zahraničí.

Studenti jsou povinni převzít ze seznamu modulů dva základní moduly a čtyři moduly. Pro splnění požadavků na úvěr je nutno přijmout dostatečný počet volitelných modulů.... [-]


M.Phil. v rase, etnicitě a konfliktu

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Irsko Dublin

Tento kurz kriticky zkoumá techniky používané státy k řízení pohybu obyvatelstva a konfliktu, jejich sociálního a kulturního dopadu a reakcí, které vyvolávají. Je jedinečný v tom, jak uplatňuje rasistické, kulturní a postkoloniální teorie rasizmu, hnutí obyvatelstva, konfliktu a míru. Je určen pro lidi, kteří pracují nebo chtějí pracovat v kterékoli z těchto oborů a / nebo kteří myslí na doktorské studium. Zaměřuje se na Irsko, Evropu (včetně Balkánu), USA a Blízký východ. [+]

Tento kurz kriticky zkoumá techniky používané státy k řízení pohybu obyvatelstva a konfliktu, jejich sociálního a kulturního dopadu a reakcí, které vyvolávají. Je jedinečný v tom, jak uplatňuje rasistické, kulturní a postkoloniální teorie rasizmu, hnutí obyvatelstva, konfliktu a míru. Je určen pro lidi, kteří pracují nebo chtějí pracovat v kterékoli z těchto oblastí a / nebo kteří uvažují o výzkumu PhD. Zaměřuje se na Irsko, Evropu (včetně Balkánu), USA a Blízký východ.

Kurz má tři složky:

Tři základní moduly: kritická kritická teorie, výzkumné metody a kolonialismus, konflikt a liberální intervence.Volitelné moduly zahrnující témata jako etnické čištění a nucená migrace; etnické a sociální politiky; lidská práva a mezinárodní otázky; pohlaví, rasy a konfliktu; migrace a evropský trh práce; migrace a vzdělávání; zastoupení a odolnost; sociálních hnutí a mezinárodní solidarity. (Témata se mohou každoročně lišit).Dizertační práce o 20 000 slov zkoumala a psala pod dohledem zaměstnance s příslušnými odbornými znalostmi.... [-]

M.Phil. v čínských studiích

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Irsko Dublin + 1 více

Čínské studium je multidisciplinární studijní obor, který čerpá a integruje disciplíny, jako je historie, lingvistika, politika, sociální politika, kulturní studia a studium překladu. Kurz se zaměřuje na dnešní Čínu a na Čínu v průběhu minulého století. Tento kurz nabízí jedinečný a živý vzdělávací zážitek, který svým studentům pomáhá být globálními občany. [+]

detaily kurzu

Čínské studium je multidisciplinární studijní obor, který čerpá a integruje disciplíny, jako je historie, lingvistika, politika, sociální politika, kulturní studia a studium překladu. Kurz se zaměřuje na dnešní Čínu a na Čínu v průběhu minulého století. Tento kurz nabízí jedinečný a živý vzdělávací zážitek, který svým studentům pomáhá být globálními občany. M.Phil. program nabízí příležitost zapojit se do klíčových aspektů současné Číny, včetně jeho politické a ekonomické krajiny, moderní historie, společnosti, populární kultury a jazyka. Vzhledem k ekonomickému dopadu Číny a jejímu mezinárodnímu dosahu tento kurz vybavuje absolventy, aby se hluboce zapojili do současné Číny. Multidisciplinární povaha kurzu umožňuje studentům z široké škály zázemí.... [-]


MPhil ve filozofii

Campus forma Denní studium 1 - 1 rok September 2019 Irsko Dublin

Tato jednoroční plný úvazek Kurz poskytuje základ pro pokročilý výzkum ve filozofii. MPhil filozofie je široká a intelektuálně náročná postgraduální kurz pro studenty se zkušenostmi filozofie a příbuzných oborů se silným filozofie složkou. [+]

Katedra filozofie s potěšením oznamuje, že na Filozofické fakultě, humanitní a sociální studia Masters stipendium bude udělena na příchozí student v MPhil ve filozofii programu v akademickém roce 2016/17.

Hodnota studentship je € 5000 příspěvek na MPhil ve filozofii školného (EU nebo mimo EU) v akademickém roce 2016/17. Na fakultě je studentship si klade za cíl podporovat a rozvíjet nadané postgraduální studenty v rámci umění, humanitních a sociálních věd.

Způsobilost Toto stipendium je pro nové účastníky (EU i mimo EU) do MPhil ve filozofii programu, pro přijetí k dispozici v září 2016. Aby byly způsobilé, musí být žadatelé držiteli a oficiálně přijal nepodmíněný Nabídka místo v tomto programu do 15. června 2016.... [-]


MSc. v oblasti biologické rozmanitosti a zachování

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Irsko Dublin

Tento program byl navržen tak, aby poskytoval studentům dobrý teoretický a praktický základ ve vědě o biologické rozmanitosti a její zachování. Program je vyučován v modulech, které jsou seskupeny do teoretických složek, praktických výzkumných dovedností a modulů zabývajících se jednotlivými desk-based a experimentálními výzkumnými projekty. [+]

Tento program byl navržen tak, aby poskytoval studentům dobrý teoretický a praktický základ ve vědě o biologické rozmanitosti a její zachování. Program je vyučován v modulech, které jsou seskupeny do teoretických složek, praktických výzkumných dovedností a modulů zabývajících se jednotlivými desk-based a experimentálními výzkumnými projekty. Kurz je vyučován různými metodami - přednáškami, praktickými třídami, terénním učením, řídícími čtenářskými a diskusními skupinami a webovými metodami. Používá se řada postupů hodnocení - psaní eseje, ústní prezentace, internetové testy, zkoušky a disertační práce. Přístupem je postupné rozvíjení vysokého stupně nezávislého myšlení a akademické dokonalosti u absolventů kurzu.... [-]


MSc Informatika - Inteligentní systémy

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Irsko Dublin

Nový MSc v oboru informatiky má společný soubor vstupních kritérií a vede k magisterskému studiu v oboru výpočetní techniky se specializací na jednu ze čtyř zajímavých oblastí: Data Science, Intelligent Systems, Graphics and Vision Technologies a budoucí síťové systémy. Kurz je navržen a vyučován pracovníky, kteří jsou renomovaní výzkumní lídři v oboru. Obsah kurzu je inspirován špičkovou prací a také kontakty s předními výzkumnými pracovníky z celého světa. [+]

Nový MSc v oboru informatiky má společný soubor vstupních kritérií a vede k magisterskému studiu v oblasti výpočetní techniky, který se specializuje na jednu ze čtyř zajímavých oblastí: cíl TCD. / Postgraduate / msc-cs / prospective / data-science-strand.php = "_ blank" rel = "noreferrer noopener"> data Science , TCD .ie / postgraduální / msc-cs / průzkumných / inteligentní systémy-strand.php“target = "_ blank" rel = "noreferrer noopener"> inteligentní systémy , TCD .ie / postgraduální / msc-cs / prospektivní / grafika-and-vision-technologie-strand.php“target = "_ blank" rel = "noreferrer noopener"> grafika a Vision Technologies a TCD .ie / postgraduální / msc-cs / budoucí / budoucí síťové systémy-strand.php "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "> Budoucí síťové systémy .... [-]


MSc v elektronickém informačním inženýrství

Campus forma Denní studium 2 semestry September 2019 Irsko Dublin

Cílem kurzu je vybavit absolventy s hlubokými znalostmi a znalostmi návrhových nástrojů pro moderní výpočetní produkty a systémy. Absolventi se specializují na základní teorii a aplikace týkající se generování, distribuce, analýzy a využívání informací ve strojírenství a vědě. [+]

Cílem kurzu je vybavit absolventy s hlubokými znalostmi a znalostmi návrhových nástrojů pro moderní výpočetní produkty a systémy. Absolventi se specializují na základní teorii a aplikace týkající se generování, distribuce, analýzy a využívání informací ve strojírenství a vědě.

Jsme v příští průmyslové revoluci a výzva, jíž čelí absolventi, je uspět ve věku automatizace. Neexistuje žádný aspekt moderního života, který není nyní pozměňován motory pro zpracování informací. Příklady zahrnují výuku (výuku a hodnocení online), automobilový průmysl (automobily bez řidiče a elektronické řídicí systémy), ekonomiku (vysokorychlostní automatizované obchodování), zábavu a nakupování (virtuální asistenty a doporučení), zdraví (automatizovaná diagnostika a neinvazivní skenování těla ) a digitální humanitní obory.... [-]


MSc ve strojírenství (podle modulu)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Irsko Dublin

MSc (podle modulu) je navržen tak, aby poskytoval flexibilní cestu k magisterské kvalifikaci pro studenty, kteří dokončili bakalářský titul. Stupeň zahrnuje rozsah disciplín. Každý student sestavuje koherentní skupinu modulů zaměřených na konkrétní téma s pokyny a souhlasem studijního výboru. To usnadňuje multidisciplinární přístup k jejich studiím a zejména k jejich výzkumnému projektu. [+]

Popis předmětu

MSc (podle modulu) je navržen tak, aby poskytoval flexibilní cestu k magisterské kvalifikaci pro studenty, kteří dokončili bakalářský titul. Stupeň zahrnuje rozsah disciplín. Každý student sestavuje koherentní skupinu modulů zaměřených na konkrétní téma s pokyny a souhlasem studijního výboru. To usnadňuje multidisciplinární přístup k jejich studiím a zejména k jejich výzkumnému projektu.

MSc (podle modulu) má širší přitažlivost pro studenty z EU a mimo EU, kteří chtějí absolvovat magisterské studium v ​​jiných oblastech než v těch specializovaných magisterských studijních programech. Struktura bude apelovat na studenty, kteří chtějí absolvovat všeobecný titul, a také na ty, kteří přijíždějí s určitou oblastí zájmu, která vyžaduje flexibilnější a multidisciplinární přístup.... [-]


MSc v informatiky - rozšířená a virtuální realita

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Irsko Dublin + 1 více

Nový MSc v oboru informatiky má společný soubor vstupních kritérií a vede k magisterskému oboru výpočetní techniky se specializací na jednu ze čtyř zajímavých oblastí: Data Science, Intelligent Systems, Augmented and Virtual Reality a budoucí síťové systémy. [+]

Url kurzu

https: //www.scss. TCD / Postgraduální / msc-cs /

Ředitel kurzu

Prof. Donal O'Mahony

Telefonní číslo

353-1-896 3692

E-mail kurzu

postgraduální @ scss. TCD

Další příjem

Září 2018

Uzávěrka31. července 2018Možnosti

Nový MSc v oboru informatiky má společný soubor vstupních kritérií a vede k magisterskému studiu v oblasti výpočetní techniky, který se specializuje na jednu ze čtyř zajímavých oblastí: cíl TCD. / Postgraduate / msc-cs / prospective / data-science-strand.php = "_ blank" rel = "noreferrer noopener"> data Science , TCD .ie / postgraduální / msc-cs / průzkumných / inteligentní systémy-strand.php“target = "_ blank" rel = "noreferrer noopener"> inteligentní systémy , TCD .cz / postgraduate / msc-cs / prospective / graphics-and-vision-technologies-strand.php "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "> Augmented and Virtual Reality a TCD. budoucí / budoucí síťové systémy-strand.php "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "> Budoucí síťové systémy .... [-]


MSc v Interaktivní digitální média

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Irsko Dublin

Toto magisterské studium. poskytuje základ v technologiích a médiích relevantních pro sektor digitálních médií. Kurz probíhá na plný úvazek během dvanáctiměsíčního období. Formální výuka je rozdělena na dva dvanáctidenní semestry. [+]

Toto magisterské studium. poskytuje základ v technologiích a médiích relevantních pro sektor digitálních médií. Kurz probíhá na plný úvazek během dvanáctiměsíčního období. Formální výuka je rozdělena na dva dvanáctidenní semestry.

Každý student vybírá a zahajuje výzkumný projekt, který musí být předložen ve formě dizertace 12 000 slov do poloviny března. Studenti dokončí také závěrečný projekt, který může být společným výstupem s řadou studentů z této třídy. Tam je značný důraz na teorii spíše než na médiích nebo softwarových aplikacích. Speciální laboratoř je k dispozici pro tuto třídu, kde se studenti mohou seznámit se softwarovými aplikacemi.... [-]


MSc v Neuroscience

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Irsko Dublin

Tato jednoletá M.Sc. Cílem kurzu je poskytnout multidisciplinární trénink v neurovědách v tématech od molekulárních až po behaviorální. Kurz je ideální pro studenty, kteří chtějí rozšířit své specializované znalosti a pro ty, kteří chtějí převést z jejich původní disciplíny. Program bude vybavit účastníky potřebnými dovednostmi, aby mohli pokročit do kariéry v oblasti biomedicínského, farmaceutického nebo neuropsychologického výzkumu. [+]

Neuroscience je disciplína, která se zabývá vědeckým výzkumem nervového systému ve zdraví a onemocnění. Výzkum v neurovědách má značný klinický dopad s ohledem na oslabující a nákladné účinky neurologických a psychiatrických onemocnění. V tomto ohledu je hlavním cílem moderního neurovědního výzkumu objasnit základní příčiny (genetické nebo environmentální) závažných onemocnění mozku a vytvořit účinnější léčbu hlavních psychiatrických poruch, jako je schizofrenie a deprese, a neurologické poruchy, jako je roztroušená skleróza , Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba, motorická neuronová nemoc a epilepsie. Vylepšené strategie léčby poruch mozku závisí výhradně na větším pochopení získaném z výzkumu, který integruje molekulární, buněčné a klinické aspekty onemocnění. V tomto ohledu je jasné, že interdisciplinární přístupy jsou nezbytné k pochopení složitých procesů, které jsou základem mozkové funkce ve zdraví a nemocem. Tato interdisciplinární filozofie je přijata v dodávání našeho M.Sc. program v Neuroscience, který je podporován rozmanitými výzkumnými zkušenostmi dostupnými v rámci Trinity College. M.Sc. kurz v Neuroscience se koná v oddělení fyziologie, lékařská škola, která se nachází v Trinity College Institute of Neuroscience (TCIN) a Trinity College Biomedical Sciences Institute (TBSI).... [-]


MSc v oblasti životního prostředí

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Irsko Dublin

Předmět poskytuje studentům širokou škálu znalostí a dovedností týkajících se rozšiřujícího se předmětu Environmental Science. Jeho cílem je poskytnout pevné vědecké poznatky o současných environmentálních otázkách, které budou důležité pro zájemce o řízení životního prostředí a související oblasti. Kurz poskytuje základ pro pochopení současných environmentálních politik a právních předpisů a na tom staví praktické a teoretické předměty, které zahrnují témata jako je řízení oceánů a pobřežních oblastí, vodní zdroje a znečištění, změna klimatu a hodnocení dopadů na životní prostředí. [+]

Vyučující M.Sc. v oboru vědy o životním prostředí, jako první svého druhu v Irsku, má zavedený rodokmen, přitahuje studenty s různorodým akademickým zázemím z Irska i ze zahraničí. Tento intenzivní kurz na plný úvazek je určen pro správní a vědecké pracovníky a nové absolventy s odpovídajícím přírodovědným zázemím, ačkoli jsou přijímány žádosti absolventů s různým zázemím. Zahrnuje řadu vyučovaných modulů zahrnujících řadu současných environmentálních témat, po nichž následuje pětiměsíční výzkumný projekt. Existuje také možnost zvolit si diplomový kurz v oblasti věd o životním prostředí, který se skládá pouze z vyučovaných modulů.... [-]


MSc v oboru energetiky

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Irsko Dublin + 1 více

Tento kurz je určen pro studenty z vědních a inženýrských oborů, kteří se zajímají o vědu a socioekonomiku globálního využití energie. Tento kurz se zejména zaměří na to, jak je tato poptávka splněna a jak mohou nebo nemohou být nahrazeny konvenční energetické zdroje a technologie udržitelnějšími zdroji a technologiemi. [+]

Tento kurz je určen pro studenty z vědních a inženýrských oborů, kteří se zajímají o vědu a socioekonomiku globálního využití energie. Tento kurz se zejména zaměří na to, jak je tato poptávka splněna a jak mohou nebo nemohou být nahrazeny konvenční energetické zdroje a technologie udržitelnějšími zdroji a technologiemi.

Studenti musí absolvovat šest povinně vyučovaných modulů, které začínají úvodním modulem "Úvod do energetické vědy" před zahájením; Konvenční energetické zdroje a technologie, výroba a distribuce elektrické energie, udržitelné zdroje energie a technologie I a II a řízení dopadů energetického využití. Každý vyučovaný modul obsahuje průběžné vyhodnocování a zkoušky. Studenti také připravují disertační práci založenou na výzkumu provedeném výzkumnou skupinou jedné z Fyzikálních, Chemických nebo Geologických fakult, Přírodovědecké fakulty.... [-]


MSc z oboru inženýrství (doprava)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Irsko Dublin + 1 více

Jedná se o jeden rok na plný úvazek nebo dvouletý postgraduální kurz na částečný úvazek, který je určen pro absolventské inženýry s odborným porozuměním v jednom z environmentálních inženýrů; Stavební inženýrství; nebo Dopravní inženýrství. Kromě toho nabízí studentům možnost získat znalosti v oblasti bezplatných předmětů v rámci stavebnictví. [+]

Jedná se o jeden rok na plný úvazek nebo dvouletý postgraduální kurz na částečný úvazek, který je určen pro absolventské inženýry s odborným porozuměním v jednom z environmentálních inženýrů; Stavební inženýrství; nebo Dopravní inženýrství. Kromě toho nabízí studentům možnost získat znalosti v oblasti bezplatných předmětů v rámci stavebnictví.

Organizace kurzu

Kurz MSc lze absolvovat buď jako jednoletý denní nebo dvouletý postgraduální kurz.

Studijní program je rozdělen na tři části: dva semestry vyučovaných kurzů (září - duben včetně) s průměrem 18 přednášek týdně. V druhé polovině kurzu probíhá rozsáhlá disertace (duben - září včetně).... [-]


MSc z oboru inženýrství (environmentální)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Irsko Dublin + 1 více

Jedná se o jeden rok na plný úvazek nebo dvouletý postgraduální kurz na částečný úvazek, který je určen pro absolventské inženýry s odborným porozuměním v jednom z environmentálních inženýrů; Stavební inženýrství; nebo Dopravní inženýrství. Kromě toho nabízí studentům možnost získat znalosti v oblasti bezplatných předmětů v rámci stavebnictví. [+]

Jedná se o jeden rok na plný úvazek nebo dvouletý postgraduální kurz na částečný úvazek, který je určen pro absolventské inženýry s odborným porozuměním v jednom z environmentálních inženýrů; Stavební inženýrství; nebo Dopravní inženýrství. Kromě toho nabízí studentům možnost získat znalosti v oblasti bezplatných předmětů v rámci stavebnictví.

Organizace kurzu

Kurz MSc lze absolvovat buď jako jednoletý denní nebo dvouletý postgraduální kurz.

Studijní program je rozdělen na tři části: dva semestry vyučovaných kurzů (září - duben včetně) s průměrem 18 přednášek týdně. V druhé polovině kurzu probíhá rozsáhlá disertace (duben - září včetně).... [-]


MSc z oboru inženýrství (strukturální a geotechnický)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Irsko Dublin + 1 více

Jedná se o jeden rok na plný úvazek nebo dvouletý postgraduální kurz na částečný úvazek, který je určen pro absolventské inženýry s odborným porozuměním v jednom z environmentálních inženýrů; Stavební inženýrství; nebo Dopravní inženýrství. Kromě toho nabízí studentům možnost získat znalosti v oblasti bezplatných předmětů v rámci stavebnictví. [+]

Jedná se o jeden rok na plný úvazek nebo dvouletý postgraduální kurz na částečný úvazek, který je určen pro absolventské inženýry s odborným porozuměním v jednom z environmentálních inženýrů; Stavební inženýrství; nebo Dopravní inženýrství. Kromě toho nabízí studentům možnost získat znalosti v oblasti bezplatných předmětů v rámci stavebnictví.

Organizace kurzu

Kurz MSc lze absolvovat buď jako jednoletý denní nebo dvouletý postgraduální kurz.

Studijní program je rozdělen na tři části: dva semestry vyučovaných kurzů (září - duben včetně) s průměrem 18 přednášek týdně. V druhé polovině kurzu probíhá rozsáhlá disertace (duben - září včetně).... [-]


MSc z oboru Inženýrství (Udržitelná energie)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Irsko Dublin + 1 více

Jedná se o jeden rok na plný úvazek nebo dva roky na částečný úvazek postgraduální magisterský kurz navržen tak, aby poskytoval absolvent inženýrů se specializovaným porozumění v jednom z environmentálního inženýrství; Stavební inženýrství; Dopravní inženýrství; nebo udržitelné energetické inženýrství. Kromě toho nabízí studentům možnost získat znalosti v oblasti bezplatných předmětů v rámci stavebního inženýrství. [+]

Jedná se o jeden rok na plný úvazek nebo dva roky na částečný úvazek postgraduální magisterský kurz navržen tak, aby poskytoval absolvent inženýrů se specializovaným porozumění v jednom z: environmentální inženýrství; Stavební inženýrství; Dopravní inženýrství; nebo udržitelné energetické inženýrství. Kromě toho nabízí studentům možnost získat znalosti v oblasti bezplatných předmětů v rámci stavebnictví.

Organizace kurzu

Kurz MSc lze absolvovat buď jako jednoletý denní nebo dvouletý postgraduální kurz.

Studijní program je rozdělen do tří částí: dva termíny vyučovaných kurzů (září - duben včetně) s průměrem 18 přednášek týdně. V průběhu druhé poloviny kurzu (od dubna do srpna včetně) se uskutečňuje rozsáhlá disertace. Je možné pracovat na plný úvazek a absolvovat kurz jako volbu na částečný úvazek, pokud máte souhlas s vaším zaměstnavatelem.... [-]


MSc z oboru strojírenství

Campus forma Denní studium 2 semestry September 2019 Irsko Dublin

MSc z oboru strojírenství je navržen tak, aby poskytoval flexibilní cestu k magisterské kvalifikaci pro studenty, kteří absolvovali bakalářský titul. Zaměřuje se na pokročilá témata v široké škále předmětů mechanického a výrobního inženýrství. [+]

MSc z oboru strojírenství je navržen tak, aby poskytoval flexibilní cestu k magisterské kvalifikaci pro studenty, kteří absolvovali bakalářský titul. Zaměřuje se na pokročilá témata v široké škále předmětů mechanického a výrobního inženýrství. V rámci MSc existuje široká škála možností modulů a vynikající příležitost se zapojit do aktuálního výzkumu s předními výzkumnými skupinami na Inženýrské fakultě, neboť důležitou součástí tohoto programu je disertační práce, která přímo vychází z některých obsahu modulů.

Struktura kurzu

M.Sc. v Strojní inženýrství se skládá z vyučovaných modulů a projektu dohromady ve výši 90 ECTS. Vyučovaná součást obsahuje moduly v celkovém počtu 50 kreditů ECTS. V prvním semestru musí studenti absolvovat moduly v hodnotě alespoň 20 kreditů a zůstatky kreditů v druhém semestru. M.Sc. studenti dokončí také rozsáhlý výzkumný projekt a předloží disertační práci, která bude představovat dalších 40 kreditů, které budou způsobilé pro udělení titulu. Ti, kteří neprojevili disertační práci (nebo ji částečně dokončili), mohou se souhlasem ředitele kurzu využít alternativního modulu Engineering Project (10ECTS), aby získali postgraduální diplom.... [-]


Videos

TCD

Contact

Trinity College Dublin

Adresa, 1. řádek Trinity College Dublin, College Green, Dublin 2
Dublin 2 Dublin, County Dublin, Irsko
Website http://www.tcd.ie/
Telefonní číslo +353 1 896 1000