Trinity College Dublin

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Trojice

Trinity College Dublin , Trinity College Dublin univerzita, založená v roce 1592, je premiérová univerzita v Irsku a neustále se řadí mezi jednu z nejprestižnějších univerzit na světě. Již více než 400 let je tato historická univerzita světovým lídrem ve vysoce kvalitním, mezinárodně uznávaném vzdělávání. Křižovat se po ikoně Trinity Arch, do dlážděných cest historického kampusu Trinity, budete následovat ve stopách čtyř staletí absolventů, kteří se utvářeli a pokračují v utváření historie Irska a širšího světa. Dnes tato tradice excelence podchycuje každou přednášku, každý experiment a každý výzkumný průlom v našich nejmodernějších zařízeních.

Univerzita spojuje živou a různorodou komunitu téměř 17 000 studentů a 2860 zaměstnanců. Historický areál univerzity se skládá z nejmodernějších zařízení a světově proslulých center excelence, kde probíhá špičkový výzkum s globálním dopadem. 24 akademických škol Trinity nabízí kurzy v oboru od jazyků a literatury po nanovědy a biomedicínské inženýrství.

Studentský život

Univerzita spojuje různorodou, zvědavou a podpůrnou komunitu studentů a fakulty v centru města Dublinu. Skutečně přístupní a oddaní profesoři povzbuzují studenty, aby se zapojili do vysokoškolského života a zapojili se do města, země a kontinentu mimo brány kampusu. Studentský život na Trinity je mnohem víc než vzdělání: s více než 170 sportovními kluby a společnostmi, od atletiky po tenis, debatování o investicích a dramatu sci-fi, existuje něco, co by vyhovovalo všem zájmům.

Trinity je jednou ze světových univerzit, která poskytuje všem vysokoškolským studentům osobní Tutor - specializovaný člen fakulty, který může nabídnout akademické, osobní a odborné poradenství po celou dobu čtyřletého studijního programu. Široká škála služeb pro studenty, včetně vývoje a podpory učení, mentoringu, poradenství a kariérového poradenství, zajišťuje, že všichni studenti mají podporu, kterou potřebují, aby uspěli v Trinity i mimo ni.

Trinity má strategické vztahy s některými z nejprestižnějších univerzit na světě, včetně těchto partnerství, které poskytují studentům Trinity jedinečnou výměnu a studium v zahraničí, po celém světě

Kariéra

Trinity je záviděníhodná poloha, která umísťuje univerzitu přímo do srdce centra globální obchodní činnosti - irského Silicon Valley - kde jsou studenti rekrutováni pro stáže, letní práce a postgraduální kariéru od zaměstnavatelů, kteří hledají Trinity jako klíčového poskytovatele špičkových absolventů. Po úspěšném absolvování vysokoškolského nebo postgraduálního programu na Trinity mají studenti možnost zůstat v Irsku, aby mohli pracovat jeden rok na Third Degree Graduate Scheme. Trojice Career Service umístila 2.v Evropě (ISB 2015) s 95% absolventů Trojice v zaměstnání nebo další studium do 6 měsíců od ukončení studia. V roce 2019 získala Trinity první místo v Irsku pro míru zaměstnanosti absolventů a výsledky absolventů (QS World University Rankings for Graduate Employability 2019). Domov v evropském sídle společností jako Google, eBay, AirBnB, Microsoft, PayPal, LinkedIn a Facebook, Dublin je ideálním místem pro studenty a absolventy, kteří mají zájem pracovat v těchto předních světových korporacích.

Výuka trojice

Po celou dobu studia na Trinity mají naši studenti příležitost rozvíjet a dokazovat dosažení řady atributů absolventů, které podporují jejich akademický růst. Základní atributy absolventů Trinity zodpovědného jednání, samostatného myšlení, efektivního komunikace a trvalého rozvoje mohou být dosaženy v akademických a společných a mimoškolních aktivitách.

Dublin

Trinity je rušný 47 akrů kampus je oáza v samém srdci Dublinu, živé a bezpečné evropské hlavní město. Poloha univerzity v centru města nabízí studentům jedinečnou příležitost spojit přísný akademický program s nesrovnatelným množstvím kulturních, společenských a profesních zkušeností. Mnoho muzeí, divadel, galerií, kaváren, restaurací a historických turistických míst se nachází přímo na prahu Trinity.

Místa

Dublin

Trinity College Dublin

Adresa, 1. řádek
Trinity College Dublin, College Green, Dublin 2
Dublin 2 Dublin, Hrabství Dublin, Irsko
Telefonní číslo
+353 1 896 1000

Akreditace

EFMD Equis Accredited