Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v Setanta College , mezinárodně uznávaném centru excelence ve všech aspektech síly

Naše vášeň byla založena v roce 2006 a jejím cílem je pomoci lidem realizovat jejich plný potenciál prostřednictvím kurzů na míru, ve kterých poskytujeme jak technické, tak interpersonální dovednosti, které našim lidem umožňují zářit ve své kariéře.

Přijďte k nám - a uvidíte, čeho můžeme dosáhnout společně.

Stručná historie Setanta College

45764_1.jpgDr. Liam Hennessy, akademický ředitel Setanta College

Dr. Liam Hennessy FRAMI je cvičný fyziolog, trenér síly a kondice a bývalý mezinárodní atlet. Liam nastoupil do funkce ředitele Fitness s IRFU v roce 2000 s posláním vytvořit struktury a vložit metodiky, které pomohou irské Rugby soutěžit v profesionální éře. Tato role zahrnovala dohlížení na Fitness a sílu a kondici elitní skupiny a také rekrutování zaměstnanců, kteří budou vytvářet a pracovat v rámci akademií s cílem rozvíjet mladší hráče po celé zemi.

Během procesu náboru potřebných 30 plus zaměstnanců se ukázalo jako obtížné najít odborníky s akademickými i praktickými zkušenostmi, které jsou pro tyto klíčové role nezbytné. Pro realizaci filozofie Dr. Hennessyho a zaměření se na dlouhodobý rozvoj hráčů potřebovali zaměstnanci pochopit klíčové principy Performance Science a Strength a Conditioning, ale také schopnost aplikovat tyto principy a kouč.

Řešení

45765_2.jpg

Dr. Hennessy vyvinul řadu vzdělávacích modulů obsahujících nejnovější myšlení v oblasti Performance Science a Strength a Conditioning, ale také se zaměřením na praktické aplikace a koučování. Pod vedením a vedením Dr. Hennessy byli zaměstnanci školeni pomocí těchto unikátních modulů. Mnoho absolventů tohoto systému IRFU pokračovalo v rolích v Premier League, NFL, World Rugby a mnoha dalších profesionálních sportovních organizacích.

Setanta College byla založena

45766_3.jpg

Dr. Hennessy založil v roce 2006 školící moduly, které vyvinul a vyvinul na IRFU, a založil v roce 2006 Setanta College . uznaného akreditačního orgánu.

Díky partnerství s online moduly Rugby na míru byly vyvinuty a nyní jsou používány jako globální zlatý standard pro koučování a sílu a kondici. Do těchto programů se dosud zapojilo 35 000 účastníků po celém světě.

Národní asociace pro sílu a kondici se sídlem v Coloradu USA s 30 000 členy a institutem Titleist Performance Institute se sídlem v Kalifornii USA s více než 15 000 certifikovanými odborníky uznávají a potvrzují programy Setanta College .

Setanta College spolupracuje s celosvětově založenými společnostmi v oblasti sportovních technologií, jako jsou Orreco, StatSports, ForceDeck a Organic Motion, a má poradní sbor, kterému předsedá Padraig Harrington a který se skládá ze světově uznávaných odborníků a odborníků.

Výkonová věda a síla

45767_4.jpg

Výkon Věda a síla a kondice se stává celosvětově uznávanou jako profesionální Pathway ve sportu a všeobecném wellness průmyslu. Naše programy pokrývají širokou škálu témat od funkčního screeningu, odporu a základního pohybu až po výživu, koučování a sportovní techniku.

Programy, a to jak na plný úvazek, tak na částečný úvazek (online) jsou navrženy tak, aby pokryly nejnovější vědecké myšlení a výzkum, ale se zaměřením na praktické aplikace. Moduly jsou aktualizovány každé dva roky, což je ve školství jedinečné.

Stejně jako poskytování online programů Setanta College partnerů s univerzitami jak v Irsku, tak i v mezinárodním měřítku, aby poskytovaly akademické programy na plný úvazek. Spolupracujeme také s akademickými institucemi a technologickými společnostmi po celém světě, které provádějí výzkum a ověřování a testování nejnovějších technologií.

Požární služby v Irsku sponzorovali magisterského studenta, aby pochopili, jak S

Quality Assurance ve Setanta College

Setanta College nabízí studijní program a kvalifikace, které jsou uznávány a uděleny kvalifikací Irsko (QQI).

Akademie vypracovala podrobné a přísné politiky a postupy, které zajistí kvalitu svých programů a dalších služeb. Souhrnně jsou označovány jako příručka pro zajištění kvality (QA Manual).

Zásady QA zahrnují závazek vysoké školy zveřejňovat informace týkající se zásad a zpráv o zajišťování kvality přístupným způsobem.

Jakákoli zpětná vazba k zásadám a postupům obsaženým v příručce je vítána a měla by být zaslána e-mailem na adresu admin@setantacollege.com, která bude věnována pozornost vedoucímu registrační služby.

Vaše Pathway k úspěchu

Bez ohledu na to, o jaký sport se jedná, nebo oblast zájmu, máme řadu kurzů, které vám poskytnou kvalifikaci, kterou potřebujete.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Adresa, 1. řádek
The SportsLab, Thurles Jimmy Doyle Road, Co. Tipperary, Ireland
E41 T6K5 Irsko online, Irsko
Telefonní číslo
undefined