Setanta College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v Setanta College , mezinárodně uznávaném centru excelence ve všech aspektech síly

Naše vášeň byla založena v roce 2006 a jejím cílem je pomoci lidem realizovat jejich plný potenciál prostřednictvím kurzů na míru, ve kterých poskytujeme jak technické, tak interpersonální dovednosti, které našim lidem umožňují zářit ve své kariéře.

Přijďte k nám - a uvidíte, čeho můžeme dosáhnout společně.

Stručná historie Setanta College

45764_1.jpgDr. Liam Hennessy, akademický ředitel Setanta College

Dr. Liam Hennessy FRAMI je cvičný fyziolog, trenér síly a kondice a bývalý mezinárodní atlet. Liam nastoupil do funkce ředitele Fitness s IRFU v roce 2000 s posláním vytvořit struktury a vložit metodiky, které pomohou irské Rugby soutěžit v profesionální éře. Tato role zahrnovala dohlížení na Fitness a sílu a kondici elitní skupiny a také rekrutování zaměstnanců, kteří budou vytvářet a pracovat v rámci akademií s cílem rozvíjet mladší hráče po celé zemi.

Během procesu náboru potřebných 30 plus zaměstnanců se ukázalo jako obtížné najít odborníky s akademickými i praktickými zkušenostmi, které jsou pro tyto klíčové role nezbytné. Pro realizaci filozofie Dr. Hennessyho a zaměření se na dlouhodobý rozvoj hráčů potřebovali zaměstnanci pochopit klíčové principy Performance Science a Strength a Conditioning, ale také schopnost aplikovat tyto principy a kouč.

Řešení

45765_2.jpg

Dr. Hennessy vyvinul řadu vzdělávacích modulů obsahujících nejnovější myšlení v oblasti Performance Science a Strength a Conditioning, ale také se zaměřením na praktické aplikace a koučování. Pod vedením a vedením Dr. Hennessy byli zaměstnanci školeni pomocí těchto unikátních modulů. Mnoho absolventů tohoto systému IRFU pokračovalo v rolích v Premier League, NFL, World Rugby a mnoha dalších profesionálních sportovních organizacích.

Setanta College byla založena

45766_3.jpg

Dr. Hennessy založil v roce 2006 školící moduly, které vyvinul a vyvinul na IRFU, a založil v roce 2006 Setanta College . uznaného akreditačního orgánu.

Díky partnerství s online moduly Rugby na míru byly vyvinuty a nyní jsou používány jako globální zlatý standard pro koučování a sílu a kondici. Do těchto programů se dosud zapojilo 35 000 účastníků po celém světě.

Národní asociace pro sílu a kondici se sídlem v Coloradu USA s 30 000 členy a institutem Titleist Performance Institute se sídlem v Kalifornii USA s více než 15 000 certifikovanými odborníky uznávají a potvrzují programy Setanta College .

Setanta College spolupracuje s celosvětově založenými společnostmi v oblasti sportovních technologií, jako jsou Orreco, StatSports, ForceDeck a Organic Motion, a má poradní sbor, kterému předsedá Padraig Harrington a který se skládá ze světově uznávaných odborníků a odborníků.

Výkonová věda a síla

45767_4.jpg

Výkon Věda a síla a kondice se stává celosvětově uznávanou jako profesionální Pathway ve sportu a všeobecném wellness průmyslu. Naše programy pokrývají širokou škálu témat od funkčního screeningu, odporu a základního pohybu až po výživu, koučování a sportovní techniku.

Programy, a to jak na plný úvazek, tak na částečný úvazek (online) jsou navrženy tak, aby pokryly nejnovější vědecké myšlení a výzkum, ale se zaměřením na praktické aplikace. Moduly jsou aktualizovány každé dva roky, což je ve školství jedinečné.

Stejně jako poskytování online programů Setanta College partnerů s univerzitami jak v Irsku, tak i v mezinárodním měřítku, aby poskytovaly akademické programy na plný úvazek. Spolupracujeme také s akademickými institucemi a technologickými společnostmi po celém světě, které provádějí výzkum a ověřování a testování nejnovějších technologií.

Požární služby v Irsku sponzorovali magisterského studenta, aby pochopili, jak S

Quality Assurance ve Setanta College

Setanta College nabízí studijní program a kvalifikace, které jsou uznávány a uděleny kvalifikací Irsko (QQI).

Akademie vypracovala podrobné a přísné politiky a postupy, které zajistí kvalitu svých programů a dalších služeb. Souhrnně jsou označovány jako příručka pro zajištění kvality (QA Manual).

Zásady QA zahrnují závazek vysoké školy zveřejňovat informace týkající se zásad a zpráv o zajišťování kvality přístupným způsobem.

Jakákoli zpětná vazba k zásadám a postupům obsaženým v příručce je vítána a měla by být zaslána e-mailem na adresu admin@setantacollege.com, která bude věnována pozornost vedoucímu registrační služby.

Vaše Pathway k úspěchu

Bez ohledu na to, o jaký sport se jedná, nebo oblast zájmu, máme řadu kurzů, které vám poskytnou kvalifikaci, kterou potřebujete.

Místa

Irsko online

Adresa, 1. řádek
The SportsLab, Thurles
Jimmy Doyle Road, Co. Tipperary, Ireland

E41 T6K5 Irsko online, Irsko

Programy

Tato škola dále nabízí: