Setanta College

Úvod

Read the Official Description

Pod vedením školitele a vedením zaměstnanců Dr Hennessy byli cvičeni pomocí těchto unikátních modulů.

Setanta vysoká škola byla založena

Použití modulů školení on vyvinuté a vyvinuly, zatímco u IRFU, Dr Hennessy založena Setanta College v roce 2006.

Výkon Science and Strength & klimatizace na Setanta College

Výkon Science and Strength a klimatizace se stává celosvětově uznáván jako profesní dráhu ve sportovním a obecné wellness průmyslu. Naše programy pokrývají širokou škálu témat od funkčního vyšetření, cvičení se zátěží a fundamentální hnutí až po výživě, koučování dovednosti a sportovní technologie.

Tyto programy, a to jak na plný úvazek a částečný úvazek (on-line) jsou určeny k pokrytí nejnovější akademické myšlení a výzkumu, ale s důrazem na praktickou aplikaci. Tyto moduly jsou aktualizovány každé dva roky, což je jedinečná ve vzdělávacím průmyslu.

Jakož i poskytování on-line programy Setanta College partnery s vysokými školami a to jak v Irsku a na mezinárodní úrovni je na plný úvazek akademických programů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Profesionální Masters Ve Výkonu Science

Online & Campus forma Denní studium 52 týdnů September 2018 Irsko Dublin Ireland Online + 1 více

Byli jsme svědky rostoucí poptávku po Performance vědeckými odborníky po celém světě sportu a lidské výkonnosti. S explozí technologie ve sportu v posledních letech existuje požadavek na klíčové jednotlivce, aby získali dovednost nastaví pochopit a interpretovat data a rozvíjet praktické uplatňování a koučovací dovednosti navrhnout, implementovat a dohlížet na programy související s výkonem. [+]

Profesionální mistři v oboru výkonnosti STUDIE ONLINE · PLATEBNÍ MOŽNOSTI

Partneři programu Uzavřeli jsme partnerství s předními sportovní technologických společností pro tento program. Každý z partnerů poskytl přehled o pozadí, současné technologie a budoucí vývoj v rámci analýzy sportovního výkonu, který je zahrnut v našich modulů. Během několika týdnů na místě každé z těchto společností bude zastoupena demonstrovat použití a aplikaci svého sortimentu. Přehled kurzů Byli jsme svědky rostoucí poptávku po Performance vědeckými odborníky po celém světě sportu a lidské výkonnosti. S explozí technologie ve sportu v posledních letech existuje požadavek na klíčové jednotlivce, aby získali dovednost nastaví pochopit a interpretovat data a rozvíjet praktické uplatňování a koučovací dovednosti navrhnout, implementovat a dohlížet na programy související s výkonem. Tento program byl vyvinut tak, aby tyto vzdělávací, trénovat a aplikace potřebuje. Kurz Masters nabízí ideální, smíšené způsob, jak studovat. Studenti, trenéři, lékaři a které jsou zapojeny do sportu mohou studovat v rámci své vlastní pracovní plochy, nebo v jejich domovské oblasti a zúčastní dvou týdenní non-po sobě jdoucích dílny v naší SportsLab v Irsku. Moduly pokryté: Advanced Klimatizace a metody zotavení Monitoring sportovec a trénovat technologie Sportovní výživa Správa a Přesun dat Analysis Biomedicínské aspekty a vedení Závěrečný projekt Navrženo a vyhodnoceno odborníky v oboru a organizací Setanta College Professional Advisory Board, jiní odborníci Předmět a mezinárodní sportovní organizace informovaly, zkontrolovány a schváleny obsah kurzu. To zahrnuje World rugby, Titleist Performance Institute a NSCA (národní síly a asociační klimatizace), kteří uznávají naše programy a kvalifikace. Doba trvání kurzu Doba trvání... [-]

Videos

USW and Setanta College sign unique partnership

Contact

Setanta College Ltd

Adresa, 1. řádek Dublin, Irsko
Telefonní číslo +353 1 857 9080

Adresa, 1. řádek Ireland Online, Irsko
Telefonní číslo undefined