Přečtěte si oficiální popis

Pro více než 200 let RCSI hraje významnou roli v lékařské vzdělávání a odborné přípravy v Irsku. Společnost byla založena v roce 1784 trénovat chirurgy, dnes vysoká škola poskytuje rozsáhlé vzdělávání a školení v oblasti zdravotnických profesí v pregraduální a postgraduální úrovni.

Pregraduální vzdělávání Zdravotní škola RCSI je jedním z předních světových mezinárodních lékařských fakultách a je největší zdravotnické školy v Irsku. Vysoká škola také poskytuje vysokoškolské kurzy v lékárně a fyzioterapie.

Postgraduální školení RCSI poskytuje postgraduální školení a vzdělávání prostřednictvím svého Fakulty radiologie, stomatologie, tělovýchovy a tělovýchovného lékařství, školy postgraduální studium, Ústav vedení a Národní chirurgické Školící středisko.

Výzkumný ústav RCSI Výzkumný ústav je jeden z Irsko'S nejdůležitějšími výzkumná střediska. RCSI se zavazuje k provádění vysoké úrovně výzkumné činnosti, na komercializaci duševního vlastnictví vyplývající z jeho výzkumu, a na rozvoj spolupráce s podniky, vzdělávací a výzkumné instituce, národní i mezinárodní úrovni.

Mezinárodní Více než 60 zemí jsou zastoupeny na RCSI"S mezinárodní studentský sbor. Vysoká škola má silnou mezinárodní přítomnost se školami ve Malajsie, Dubaj a Univerzita v Bahrajnu. Royal College of chirurgů v Irsku je nezávislá, mezinárodní a progresivní.

Tato škola dále nabízí:

MSc

Royal College of Surgeons Ireland

Vzhledem k výzvám, kterým čelí moderní organizace, vedení se objevuje jako jeden nejdůležitější prvek ve vymezují, která bude úspěšná a která se nezdaří. V vůdčí schopnos ... [+]

MSc ve vedení

Vzhledem k výzvám, kterým čelí moderní organizace, vedení se objevuje jako jeden nejdůležitější prvek ve vymezují, která bude úspěšná a která se nezdaří. V vůdčí schopnosti budete zobrazovat určí nejen úspěch vaší organizace, ale i povahu své kariéry trajektorie. Tento MSc v oboru vedení programu je navržen tak, aby výrazně zvýšit své vůdčí schopnosti, takže můžete pracovat s vyšší jistotou a maximalizovat dopad a vliv.

Je to program pro vás?

MSc v programu Leadership je určen pro zdravotníky, kteří chtějí výrazně rozvíjet své vůdčí schopnosti, zvýšit jejich vlastní pohled a maximalizovat jejich dopad na ostatní a na jejich organizace.... [-]

Irsko Dublin
Kontaktuj školu
Kombinované
2 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině