National College of Ireland

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na National College of Ireland kde nabízíme výrazný studentské střed vzdělávací zkušenost, a to prostřednictvím naší state-of-the-art areálu v centru města Dublinská vibrující mezinárodní obchodní centrum a napříč naší národní sítě areálu. Na NCI jsme vyvinuli inovativní výukové a vzdělávací technologie, které jsou navrženy tak, aby podporovaly studenty nastupující na vzdělávání na všech stupních v jejich životě a kariéře. Ať už jste se pustili na třetí úrovni vzdělávání poprvé nebo pokračovat své vzdělání, najdete vysoce podpůrné prostředí, ve kterém se učit. Pro mnoho studentů, může přechod na vzdělání třetí úrovně být náročný; nicméně naše malá skupina učení model s snadným přístupem k fakultě a našich aktivních podpůrných služeb pro studenty spolupracovat na zajištění toho, aby každý student má nejlepší možnou šanci na úspěch.

Věříme v neomezeném potenciálu našich studentů a jsme hrdi na tom naši studenti realizovat jejich potenciál a předčí dokonce i jejich vlastní očekávání. Chápeme, jak vzdělání může změnit život, jak to může posílit, urychlit kariéru a otevírají nové možnosti.

NCI nabízí vzdělání, které podporuje studenty v jejich intelektuálnímu rozvoji, jakož i jejich sociální rozvoj a jako instituce podporuje aktivní občanství v celé škole. NCI Výuka kombinuje akademické stipendium a teoretické znalosti s obchodní a komunitní lékaře zkušeností dodat praxi založené na učení, které je zakotvené v reálném světovém kontextu.

Poslání Chcete-li změnit život přes vzdělání.

Vize NCI poskytne inspirativní vzdělávací zkušenost, která je inovativní, citlivý a podnik zaměřil.

Hodnoty

Inclusive - snažíme prolomit bariéry v třetí úrovně vzdělání; Vážíme rozmanitost a začlenění ve všem, co děláme; poskytujeme podporu, kterou lidé potřebují plně se podílet na životě v NCI Společenství - jsme na sobě vzájemně závislé vzdělávací komunita, která sdílí společný soubor zásad, kde individualita a svoboda myšlení a projevu je oceněn; každý z nás se doporučuje naplnit naše ambice a realizovat náš potenciál Integrity - v našich individuálních a kolektivních rolích, my převzít odpovědnost a jsou zodpovědní za své činy; demonstrujeme respekt a vzájemné ohledem na sobě Dynamic - jsme reagovat na potřeby našich studentů, kolegy a partnery a stále se měnící společnosti; budeme jednat v inovativním a flexibilním způsobem Learner Centred - klademe studenta v srdci všeho, co děláme; Naše kombinované energie jsou zaměřeny na jejich individuální a kolektivní, celoživotních potřeb Excellence - jako instituce, budeme usilovat o profesionální dokonalost ve všem, co děláme; budeme podporovat excelenci v našich studentů prostřednictvím jejich učení zkušeností

Místa

Dublin

Adresa, 1. řádek
National College of Ireland,
Mayor Street,
IFSC,
Dublin 1

Dublin, Hrabství Dublin, Irsko