Mary Immaculate College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1898, Mary Immaculate vysoká škola (MIC) je katolík vysoká škola vzdělání a svobodných umění. Vysoká škola nabízí širokou škálu programů v oblasti vzdělávání a svobodných umění na úrovni pregraduální a postgraduální úrovni, a více než 3000 studentů se zabývají studiemi zde.

Nadace & Trvalá Vision Když je základní kámen pro Mary Immaculate College byl položen v roce 1899, záměrem bylo poskytnout instituci věnovanou odborné vzdělávání učitelek pro katolickou národní školství. Dnes, s více než 3000 mladých mužů a žen se zapsal na vysoké škole a účast na mnoha akademických programů, MIC pokračuje objetí zakládajícího vizi Catherine McAuley, který založil katolické Sisters of Mercy jako vítězové pro nejvíce na okraji společnosti ve společnosti s Přesvědčení, že vzdělávání je zásadní pro kvalitu života, které by měly být všichni jednotlivci nárok. Tyto trvalé hodnoty zůstávají zakotvena v prohlášení College mise jako Mary Immaculate řídí nový kurz v jedenadvacátého století.

Poslání The College Společenství podporuje vysokou kvalitu výuky, učení a výzkumu na pregraduální a postgraduální úrovni. Snaží se podporovat intelektuální, duchovní, osobní a profesní rozvoj studentů v rámci podpůrné a náročné prostředí, které zaručí svobodu myšlení zaměstnanců a studentů. Zejména vysoká škola se snaží podporovat ve svých studentů ducha spravedlnosti a soucitu ve službě druhým, spolu s otevřeností k náboženské tradice a hodnoty každého jednotlivce. Vysoká škola podporuje pocit identity obohacené o vědomí jeho katolické tradice, kultur, jazyků a tradic Irska, a její zvláštní závazek k irského jazyka. Mary Immaculate College respektující kulturní rozmanitost. Snaží se prosazovat rovnost ve společnosti a poskytnout prostředí, ve kterém všichni máme svobodu a příležitost dosáhnout svého plného potenciálu.

Místa

Limerick

Mary Immaculate College

Adresa, 1. řádek
Mary Immaculate College,
South Circular Road

Limerick, County Limerick, Irsko
Telefonní číslo
+353 61 204 300