Limerick Institute of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč LIT?

Přístup k přednášejícím

Jako student LIT se v davu neztratíte. Poměr studentů k přednášejícím umožňuje velkou účast a diskusi na přednáškách.

Všechny areály LIT jsou úzce spjatou komunitou studentů, kde mají studenti snadný přístup k přednášejícím, ať už se s nimi setkáte na chodbách, v jídelně nebo na plánovaných schůzkách, které lze snadno organizovat.

Aktivní učení

Na LIT se studenti učí tím, že dělá. Kombinujeme praxi a teorii a poskytujeme studentům zkušenostní model učení a vybavujeme je základními dovednostmi, které mohou vzít do vaší zvolené kariéry.

Designer sketching WireframesGreen Chameleon / Unsplash

Kluby a spolky

Šťastný vysokoškolský zážitek přispívá k úspěšnému vysokoškolskému životu a vaše vysokoškolská cesta bude umocněna novými lidmi, které potkáte, novými přáteli, které uděláte, novými zážitky, se kterými se setkáte, a zábavou, kterou máte!

Kluby a společnosti mohou mít velmi pozitivní zážitek z vaší celkové vysokoškolské zkušenosti. Víme, jak důležité je zapojit se do aktivit mimo vaši akademickou práci a povzbuzujeme všechny studenty, aby si prohlíželi různé kluby a společnosti dostupné v LIT.

Zaměstnatelnost

Absolventi LIT jsou průmyslově připravení a vysoce zaměstnatelní. Nejen, že budete absolvovat LIT s uznaným titulem odpovídajícím vašemu studijnímu oboru, ale díky našemu praktickému přístupu k učení budete mít také dovednosti a praktické zkušenosti, které zaměstnavatelé hledají.

Postupové trasy

Bojíte se, že nemusíte mít dostatek bodů nebo nemáte kvalifikaci, abyste mohli jít rovnou do kurzu s vyznamenáním (úroveň 8)? Nebojte se! Na LIT má mnoho našich kurzů flexibilní průběžné trasy, které umožňují studentům dokončit studium na vyšší úrovni, než na které započali.

Studenti, kteří zahájí studium na úrovni 6 nebo 7, mají možnost pokračovat ve studiu dále tím, že se připojí k kurzu úrovně 8 pro jejich poslední rok. To znamená, že i když můžete začít studovat na LIT na nižší úrovni, můžete velmi snadno absolvovat titul na vyšší úrovni ……. A to vše do 4 let!

Malé velikosti tříd

Těsné a praktické zkušenosti s učením, které studenti obdrží na LIT, je možné pouze díky našim malým velikostem třídy.

V LIT nezažijete přednáškové sály stovek studentů, což pro mnoho lidí může být velmi skličující. Místo toho se ocitnete ve třídě velikosti ne více než 30 lidí. To pomáhá studentům zvýšit úroveň jejich angažovanosti nejen s jejich přednášejícími, ale i s ostatními studenty, což má za následek celkově vyšší kvalitu učení.

Místa

Limerick

Adresa, 1. řádek
Limerick Institute of Technology
Moylish Park

V94 EC5T Limerick, County Limerick, Irsko

Clonmel

Adresa, 1. řádek
LIT Clonmel,
Cashel Road,
Clonmel,
Co. Tipperary

E91 D896 Clonmel, County Tipperary, Irsko

Ennis

Adresa, 1. řádek
LIT Ennis,
Bindon Street,
Ennis,
Co. Clare

Ennis, County Clare, Irsko

Limerick

Adresa, 1. řádek
Limerick School of Art & Design
Clare St

V94 KX22 Limerick, County Limerick, Irsko

Thurles

Adresa, 1. řádek
LIT Thurles,
Nenagh Road,
Thurles,
Co. Tipperary

Thurles, County Tipperary, Irsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium